Oyuncu Koltuğu

Oyuncu Koltuğu

Oyuncu Koltuğu

78 adet ürün var.
Showing 1 - 75 of 78 items

Oyuncu Koltukları Modelleri ve Fiyatları

*Oyuncu Koltuğu Modelleri ve Fiyatları Burada !

Oyuncu Koltuğu Modellerinde 100'lerce çeşit ve her Oyuncu'ya uygun Renk Seçenekleri Ofisel.com Adresimizde sizleri bekliyor. Sitemize Kayıtlı ortalama 250'den Fazla Oyuncu Müşterimiz yer almaktadır. Tüm Oyuncu Koltuğu Modellerimiz direk Oyuncu Müşterilerimizin Talepleri doğrultusunda en Uygun Fiyat ve En Yüksek Kalite Baz alınarak düzenlendi. Yepyeni Tasarım Oyuncu Koltuğu modellerimiz her geçen gün yenileri eklenmektedir. Oyuncuların en büyük özellikleri; Oyuna Kapılıp Dünyanın Döndüğünü bile unutmasıdır diyebiliriz :) Buda bize şu sonucu çıkarıyor Oyuncu Koltuğu Sadece Oyun Oynanırken kullanılacak bir koltuk değil yeri geldiğinde bir Yatak yeri geldiğinde Minyatür bir Kanepe olarak kullanılabilmesidir. Oyunculardan Öyle fotoğraflar geliyor ki; Ürettiğimiz koltuğun bu denli pozisyonlarda dayanıklı olması bizleri çok sevindiriyor. 

Oyuncu Koltuğu Modellerimizin Ana Özelliği Deri ve Fileli malzeme kullanıyor olmamızdır. Bu Malzeme Oyuncu Koltuğunun hem Ergonomik bir yapıda olmasını hemde ortopedik olarak ileriye dönük sıkıntılara yol aşmasının önüne geçmektedir. XPRİME Oyuncu Koltuk Modellerimiz en çok Talep gören Modellerimiz arasındadır. COMODO Serisi Oyuncu Koltuklarımız Profesyonel Oyun Salonları ve Twitch Oyun Platformunda büyük abonelikleri olan Jrokez isimli kullanıcının Oyuncu Koltuğudur. Kendisi kendi sayfasında tanıtımını yapmış olup çok büyük bir ilgi ile karşılaşmıştır. Oyuncu Koltuğu Satın Almak istediğinizde Tartışmasız ilk adresiniz Ofisel.com olmalıdır. Profesyonel Tüm Oyuncular Oyuncu Koltuğu modellerinde OFİSEL'i tercih ederek haksız sayılmazlar. 

Oyuncu Koltuğu Modellerimize göz atarken sizlere büyük bir kolaylık sunuyoruz. Ofisel.com sitemizde Oyuncu Koltukları Kategorisine girdiğinizde Tüm renk ve Model ile karşılacaksınız. 100'lerce Oyuncu Koltuğu Arasında Boğulmamanız için sizlere özel filtreleme alanı veriyoruz bu alan ile İstediğiniz Renk veya Renkleri seçerek talep ettiğiniz Oyuncu Koltuğu modeline kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. OFİSEL olarak sizlerin Oyun sırasında bir Kahramana dönüştüğünün farkındayız ve Kahramanlara uygun Kalite ve Modelleri üretmekten gurur duyuyoruz. Haydi Sende bir iyi bir Oyuncu ve Oyuncu Malzemeleri istiyorsan ve bunun en başında gelen Oyuncu Koltuğu Modelleri bakıyorsan hemen siparişini ver bizlerde üretime başlayalım senin Özel ve Asla Oyun Kaybetmeyeceğin senin en büyük Badin olacak Oyuncu Koltuğu Modelinin. :) Oyuncu Koltuğu Modelleri için vakit Kaybetme ve Hemen Tıkla dostum :)

  

OYUNCU KOLTUĞU MODELLERİ

Oyuncu Koltukları ve Gamer Koltukları olarak ta geçmektedir çok fazla tercih edilen ve genelde 12-25 yaş arasında kullanılan Koltuk Modelidir. Oyuncu Koltukları bir çok gencin odasında kesinlikle olması gereken Oyuncu Koltukları Modelleri ve Çeşitleridir. Bunun en büyük sebebinin ise artık eskisi gibi çocukların dışarıda oyun oynamamalarıdır. Geçmişimize oran ile Gençlerin artık tercih ettikleri Oyun Şekli ağırlıklı olarak Bilgisayar Başında, Playstation başında geçirilen zamanlar halini almıştır. Oyuncu Koltuğu Modellerini tercih ettiğinizde OFİSEL sizlere en fazla çeşidi sunmakta olup 2000 m2 üretim alanına sahip ve ürünlerinin %95'i kendi fabrikasında üretilmektedir. Peki Oyuncu Koltuğu modellerini Üreticiden almanın faydalarını en başta ürüne garanti verenin, ürünü üreten firma olması. Yani ürünü kullandığınızda ileri zamanlarda Bazı parçaların arıza yapması ve Yedek Parça talebinizin oluşması kaçınılmazdır. OFİSEL olarak OYUNCU KOLTUĞU Modellerinde 7 YIL Yedek Parça Garantisi verilmektedir.

PROFESYONEL OYUNCULARIN KOLTUKLARI OFİSEL'DE

Profesyonel oyuncularımızın Oyuncu Koltukları Ofisel.com'da. Profesyonel Oyuncularımız için geliştirilen Özel tasarımlı Oyuncu Koltukları Modellerimize Oyuncu Koltukları Kategorimizden ulaşabilirsiniz. Profesyonel oyuncu Koltuklarında Sırt Bölümü Ayarlanabilen, Sırt Yükseklik Ayarı yer alan ve maksimum konfor için özel tasarlanmış oyuncu koltuklarımıza ulaşabilirsiniz. Yarış Arabası Koltuğu Tasarımı olan Oyuncu Koltukları Modellerimiz Oyuncu Koltukları Kategorimizde yer almaktadır. Profesyonellerin tercihi Oyuncu Koltuklarında Ofisel.com olarak Oyuncu Koltuklarına Önem Veriyoruz. Oyuncu Koltuklarında Kullanılan Sünger Doygunluğu ve Sünger Kalitesi normal koltuklarımıza oran ile %120 Arttırılmış Dansite Sünger yer almaktadır. Sünger Doygunluğunun verdiği rahatlık sonrasında Sırt Dayama ve Oturma alanlarında Kullanılan özel Hava kanalları ve vücudumuzun Sert Kemiklerinin Koltuklara temas Ettiği Bölgelere özel çukur hazneler eklenmiştir.

OYUNCU KOLTUKLARINDA TAM ORTOPEDİK OYUNCU KOLTUKLARI BURADA !

Oyuncu Koltuklarında, Oyun Oynayan değerli müşterilerimize önem veriyoruz. Ofisel Olarak Oyuncu Koltukları Modellerinde Kaliteden ödün vermedik ve Hem Tasarım Hemde Ortopedik Oyuncu Koltuklarını Üretmeyi amaçladık ve 16 Yıllık Üretim Tecrübemizde 8 Yıllık Oyuncu Koltukları Üretimi yapmaktayız. Oyuncu Koltuklarında Ortopedik olması çok fazla önemli ve hassas bir noktadır. Profesyonel Oyuncuları izlediğimizde ortalama 14 saat oturmakta olan Oyuncularımıza rastladık. 14 Saat Oyun oynamak ve yemeklerini dahi Oyun Başında veya Oyun oynadıkları Masada yemeleri neredeyse sadece Lavabo ihtiyaçlarına kalkmaları dışında Koltuktan ayrılmadıklarını tespit ettik. Yani 14 Saatlik Oyun içerisinde 15-20 Dk'lık sürede sadece koltuktan ayrılıyorlar. Profesyonel Oyuncularımız için özel tasarım koltuklarımız yanında Ortopedik olmasının ne kadar önemli olduğunu anladık ve ürettiğimiz koltuklarda Ortopedik olmasına özen gösterdik.

ORTOPEDİK OYUNCU KOLTUK MODELLERİ BURADA

PROFESYONEL OYUNCU KOLTUK MODELLERİ BURADA

OYUNCU KOLTUKLARI

Oyuncu Koltuğu Satışı ürünlerinde üretim yapan ve en çok tercih edilen firmaların başında Ofisel.com gelmektedir. Tüm Oyuncu Koltukları ürünlerinde Kargo Ücretlerinizi Ofisel.com olarak biz karşılamaktayız. OYUNCU KOLTUĞU siparişlerinizde TÜRKİYE'nin neresinde olursanız olun OYUNCU KOLTUĞU alımlarınızı 2-3 iş günde kargoya teslimatını sağlamaktayız.

Tüm OYUNCU KOLTUĞU ürünlerimiz adınıza Faturalıdır ve 2 Yıl garantilidir. Güven ile OYUNCU KOLTUKLARINI alım yapabilirsiniz.

Oyuncu Koltuklarında En Yeni ve Kaliteli Modelleri OFİSEL mağazamızda bulabilirsiniz. OYUNCU KOLTUKLARINDA en fazla çeşit ve RENK SEÇENEKLERİ ile bir kaç model arasında kalmadan tamamen doğru ve rahat ürünü Bütçenize uygun şekilde alım yapabilirsiniz. OYUNCU KOLTUĞU üretiminde 30 Yıldır aktif olan OFİSEL, sizlere en zengin çeşitlilik ve en uygun Fiyat Ayrıcalığını sunmaktan gurur duymaktadır.

İnternet Kafelerin adetli aldığı ürünler arasında en uygun ve tercih edilen modelleri aşağıda paylaştık. Oyuncu Koltuklarında İnternet Kafelerinde tercihleri OFİSEL markası olduğu gibi Koltuk Marketi Ofisel ile En uyguna ve Fiyat Avantajı ile alabilirler.

HEMEN OYUNCU KOLTUĞU SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ !

Oyuncu Koltuğu

Bir oyun koltuğu, video oyunları oynayan oyuncularının konforu için özel olarak tasarlanan ürünlerdir. Oyuncu koltuklarının geçmişi, Need For Speed, Dirt ve FlatOut gibi yarış oyunlarına dayanmaktadır. Orijinal fikir, bir yarış arabası kullanırken sahip olunacak hissi kopyalamayı ve oyuncuların bu hissi deneyimlemelerini sağlamaktır. Bu sebeple neredeyse bütün oyuncu koltukları araba koltuğu gibi görünecek şekilde tasarlanmaktadır. Oyuncu koltuğu siparişlerinizi verebileceğiniz ve pek çok modeli bulabileceğiniz adres, Ofisel.com sitesidir.

Oyuncu Koltuklarında Genel Özellikler

Yüksek sırtlıklara sahip olan oyuncu koltukları, yanlarda da yüksek kol dayanak yerlerine sahip olmaktadırlar. Koltukların yanları tipik olarak ilave dolguya sahip olabilmektedir. Koltuk arkalığının kenarları hafif bir şekilde kıvrık olarak tasarlanır. Çoğu oyuncu koltuğu modeli, sportif bir görünüme katkıda bulunmak adına sırt dayama yerlerinde kesikli bir görünüme sahip olmaktadır. Birçok oyuncunun masaüstü oyun deneyiminde istenen yoğun oyun deneyimini sağlaması adına, oyuncu koltuklarının malzemeleri son derece kaliteli seçilmektedir ve uzun süreli bir kullanımda oyuncuların tamamen rahat olması amaçlanmaktadır. Ofisel.com sitesinin oyuncu koltuklarında sunduğu satış desteğiyle, kaliteli malzemeden üretilen ve son derece konforlu oyuncu koltuğu modelleri bulabiliyorsunuz.

Oyuncu Koltuklarında Uzun Süreli Kullanım

Oyun istasyonunuzu nasıl daha konforlu bir şekilde kullanacağınızı düşünüyorsanız, bir oyuncu koltuğunun bu deneyime nasıl bir katkı sağlayacağını ürünleri kullandığınız zaman anlayabileceksiniz. Ergonomik olarak tasarlanmış pek çok oyuncu koltuğu modeli bulunuyor ve bu modeller hem rahatınızı hem de oyun deneyiminizi yükseltiyor. Ayrıca uzun bir kullanım sonucunda herhangi bir rahatsızlık yaşamanız da söz konusu olmamaktadır.

Oyuncu Koltuklarının Üretiminde Dikkate Alınanlar

Birçok farklı oyuncu koltuğu modeli bulunmasına karşın, bu koltukların üretiminde temel alınan bazı noktalar bulunmaktadır. Yetişkin bir kullanıcının ağırlığına ve boyuna adapte olmaları, oyuncu koltuklarındaki tasarımların temelini oluşturuyor. Özellikle ağırlık ve yükseklik gibi faktörler ortalama bir yetişkin oyuncu için oldukça tatminkar nitelikleri içerecektir. Üretimlerde ayrıca dikkate alınan bir diğer unsur, rahatlık olmaktadır. Çünkü oyuncu koltuğu seçecek bir müşterinin, maksimum konfora özen göstereceği tartışılmaz bir gerçektir. Ofisel.com adresinin son derece ergonomik ve uygun fiyatlı ürün satışları bulunmaktadır. Bu sayede sizlere uyan bir ürünü bulmakta zorlanmanız söz konusu bile değildir.

Oyuncu Koltuklarının Diğer Sandalyelerden Farkı

İlk ve en önemli şey rahatlıktır. Oyuncu koltukları, uzun süreli oturma için kullanılacak şekilde tasarlanırlar. Çok sayıda ofis koltuğu genellikle ofis ortamına uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır ve çok uzun süre oturmanız, omurganızın sağlığı için pek de uygun değildir. Oyuncu koltukları genellikle kolayca içe göçmeyen yumuşak malzemelerden yapılır. Böylelikle oturma pozisyonunda günün büyük bir bölümünü koltukta geçirmeniz oldukça kolaylaşmaktadır.

Oyuncu koltuklarının bazı modelleri, koltuk başlığındaki ses hoparlörleri ya da ekranda belli özellikleri kontrol etmeye yarayan benzersiz bazı özellikleri içerebiliyorlar. Oyun koltuğunun temel faydası, rahatlık olmakla birlikte, farklı sandalyelerde fiyat ve markaya bağlı olarak birçok farklı avantaj ve özellik bulunabiliyor.

Oyuncu Koltuğu En Uygun Fiyat Garantisi

Oyuncu Koltuklarıyla Sırt Ağrısı ve Rahatsızlığı Azaltmak

Vücudunuz için mükemmel desteği sağlamak için üretilen oyuncu koltukları, ergonomik destek ve konfor sunmaktadırlar. Basınç dağılımıyla birlikte hizalama yapabileceğiniz Ofisel koltukları bulunduğu gibi, mekanizmalarla elle ayarlama yapabilme şansınız olan koltuk tasarımlarına da yer verilmektedir. Ergonomik boyun ve bel destekleri sayesinde, kusursuz bir kullanım sağlanabilmektedir. Ayrıca kolçaklarda ayarlanabilen kol bölümleri olan ürünlerle birlikte, kol duruşunuzda istediğiniz seçeneklere erişebilmeniz sağlanıyor.

Oyuncu Koltuğu Alınabilecek En İyi Markalar

Oyuncu koltuklarında ilk üretimlerden bu yana oldukça farklı modeller ortaya çıkmaya başlamıştır. Üretimlerin bu derece geliştirilmesi pek çok markanın oyuncu koltukları ile mümkün olabilmiştir. Bu sebeple sektördeki rekabetle birlikte en iyi oyuncu koltuğu modelini belirlemek de oyunculara kalmaktadır. Özellikle Ofisel ile satışta olan birçok ürün, son derece kaliteli üretimlere sahip olmaktadır. Ofis malzemelerinde ve oyuncu deneyiminde firmanın tasarımları, Türkiye'de öncülük etmektedir. Kalitesiyle ve ürünleriyle öne çıkan Türkiye'nin üretim markası Ofisel, satış desteğiyle ve uygun fiyatlı hizmetleriyle hem oyuncu koltukları hem de birçok ofis malzemesi üretimini üstlenmektedir.

E-Spor Oyunlarının Türkiye'de Yaygınlaşması

E-spor oyunları dünya çapında son dönemlerde oldukça sık gerçekleşen turnuvalar ile oyuncuların odağındadır. Birçok Türk oyuncunun da katıldığı e-spot turnuvalarında yerini almak isteyen oyuncular, tam bir donanıma ve ekipmana sahip olmaya çalışmaktadırlar. Bu ekipman ve donanımın başlıca tamamlayıcısı oyuncu koltukları olmaktadır. Oyuncuların turnuvalarda rahat bir şekilde oyun performansı sergileyebilmeleri için, oyuncu koltukları gerekli bir üründür. Oyun turnuvalarına hazırlanmak ve ekibinizle birlikte iyi bir performans ortaya koymak için, Ofisel üretimli oyuncu koltuklarını sipariş edebilirsiniz.

Oyuncu Koltuğu Çeşitleri

Oyuncu koltuklarında farklı birkaç çeşit bulunmaktadır. Video rocker, yarışçı koltuğu ve bean bag chairs ürünleri bu sektörde bulunabiliyor. Hemen hemen her çeşidin tasarımında ve üretiminde farklı ürünlere yer veriliyor. Bu sebeple, çeşit bakımından ucuz ve uygun fiyatlı ürünlere ulaşmanız da sağlanabiliyor. Ayrıca profesyonel koltukları da istediğiniz şekilde tercih edebiliyorsunuz.

Video rocker modelli ürünler, piyasada son derece uygun fiyatlara satılan oyuncu koltukları olmaktadır. Konsol oyunları oynayan oyuncular için son derece ideal olan bu oyuncu koltuğu çeşidi, katlanabilen bir yapıya da yer verebiliyorlar. İyi bir şekilde tasarlanan ürünlere uygun fiyatlar dahilinde sahip olmak için, video rocker modellerini tercih edebilirsiniz.

Yarış koltukları, bilgisayarda genellikle yarış oyunları tercih eden oyuncular tarafından tercih edilmektedir. Bu koltukların sırt kısımları daha yüksek olabiliyor ve yarış simülatörlerinin entegre kullanımı sebebiyle oldukça yüksek fiyatlı olabiliyorlar. Ofisel sizlere farklı modellerde sunduğu ürünleriyle, istediğiniz çeşidi seçme imkanı veriyor. Sitede koltukların özelliklerini inceleyerek size ve kullanımınıza en uygun ürünü tercih edebilirsiniz.

Oyuncu Koltuğu Fiyatları

Oyuncu koltuklarının fiyatları, genel bir ofis koltuğuna göre yüksek olmaktadır. Üretimde kullanılan malzemeler, üretimin rahatlığa önem vermesi ve entegre kullanılabilen bazı ekipmanlarla birlikte koltuklarda fiyat da doğal olarak yükselebiliyor. Ofisel, sizlere piyasadaki en uygun fiyatları sağlıyor. Son derece kaliteli üretimleriyle öne çıkan firma, istediğiniz türde bir oyuncu koltuğuna istediğiniz rahatlık ölçeğiyle sahip olmanıza imkan tanıyor. Ayrıca bunu yaparken, uygun ödeme koşullarından da yararlanmanıza firma tarafından özen gösteriliyor. Sitenin ürün satışlarında ücretsiz kargoyla birlikte gelen ürünlerinizi standart bir kullanımdan profesyonel bir kullanıma kadar çeşitlendirmeniz mümkündür.

Oyun Sandalyelerinin Oyun Deneyimine Kattıkları

Oyuncu Koltuğu - Ofisel.com

Oyun sandalyelerinin oyun deneyiminize katkıda bulunmaları söz konusu olmaktadır. Örneğin uzun kullanımlarda rahatsızlık hissetmemeniz oyuncu koltuklarının temel amacını oluşturuyor. Bu sebeple oyun deneyiminiz sırasında herhangi bir sandalye ile yaşanabilecek rahatsızlıkları yaşamamış olursunuz. Ayrıca hoparlör sistemleri, kulaklıklar gibi ekipmanlar da oyuncu koltuklarıyla daha kolay kullanılabilmektedir. Entegre ekipman kullanımıyla birlikte rahat ve kolay bir kullanım sağlayabilirsiniz. Oyununuza bu sayede hakim olmanız ve odaklanmanız da kolaylaşır. Oyunlar konusunda son derece ciddi oyuncuların yapacakları en iyi yatırım, oyuncu koltuğu olacaktır.

Oyuncu Koltukları Üretiminde Güvenilir Marka

Oyuncu koltuklarını tercih etmek oldukça zordur. Özellikle boyut, görünüm ve ürün seçeneklerinin size uygun olması konusunda ikilemde kalabilirsiniz. Ofis malzemeleri üretiminde 16 yıllık bir tecrübeyle tasarımlar gerçekleştiren Ofisel, oyuncu koltukları seçebileceğiniz en güvenilir markadır. Sitenin oyuncu koltuklarındaki tasarımlarının yanı sıra, bu tasarımları kaliteli bir şekilde ve uygun fiyatlar ile ortaya koymasıyla en iyi ürünlere ulaşabiliyorsunuz.

Neden Bir Oyuncu Koltuğu Almalısınız?

Bu soruyu belli bölümlere ayırarak yanıtlamamız mümkün olabilecektir. Çünkü oyuncu koltuğu almanız için pek çok sebep bulunduğu bir gerçektir.

Bir bilgisayarı kullanırken masa başında ya da oyun konsolunu kullanırken yerde oturmaktan çok daha rahattırlar. Bir süre sonra, ofis sandalyeleriyle özellikle bu tip sandalyelerin oyun düşüncesiyle tasarlanmaması sonucunda rahatsızlık duyarsınız. Masa ve ofis sandalyeleri, genellikle uzun bir kullanım için ideal araçlar değillerdir. Bu sebeple konfor, bir oyuncu koltuğunu seçmeniz konusunda temel sebep olacaktır.

Oyun sırasında boynunuzun, sırtınızın ve omurganızın sağlığını desteklemek son derece önemlidir. Zaman içerisinde, rahat bir şekilde oturabilmenizi sağlayan bir koltuğunuz yoksa, zayıf sırt desteğinin uzun vadede etkilerini hissetmeye başlayabilirsiniz. Oyun sandalyeleri, sırt ve bel destekleri sayesinde sağlık açısından tercih etmeniz gereken ürünler olmalıdır. Sağlık ise bir oyuncu koltuğunu tercih etmeniz için ikinci temel olacaktır.

Oyuncu koltukları ile ilgili en önemli şeylerden birisi, ortaya konulan stildir. Örneğin Ofisel tarafından üretilen sert ve ergonomik bir tasarımlar bulunmaktadır. Pek çok oyuncu koltuğu ile firma eşsiz tasarımlarıyla ön plana çıkmaktadır. Bir oyuncu koltuğunu kullanmanızın üçüncü temel sebebi ise, ürünlerdeki eşsiz tasarımlar olacaktır.

En İyi Oyuncu Koltukları

En iyi oyuncu koltuklarına, kullanımınıza bağlı olarak karar verebilirsiniz. Bu sebeple her oyuncu için bu seçenekler farklılık gösterebilmektedir. Fakat Ofisel'de sizlere uygun ürünleri bulmak oldukça kolaydır. Özellikle Comodo ve XlyFly modelli oyuncu koltuklarının mağazada son derece şık ve benzersiz tasarımları bulunmaktadır. Bu ürünleri değerlendirerek boyut, renk ve fiyat aralığından istediğiniz bir ürüne sahip olabilirsiniz.

Oyun İstasyonunun Görünümünü Geliştirmek

Oyuncu koltuklarıyla birlikte, oyun istasyonunuzun görünümünü estetik tasarımlar ile geliştirebileceğinize değinmiştik. Minimalist tasarımlarla birlikte, renk seçenekleriyle de bu görünümü tamamlamak mümkündür. Ciddi oyun istasyonlarının mükemmel şekilde pek çok renk seçeneği ile tamamlanmasına imkan tanıyan Ofisel, özenli üretimlere ve farklı birçok renk seçeneğine yer vermektedir. Böylelikle ister erkek ister bayan bir oyuncu olun, oyun istasyonunuzu estetik ve şık tasarımlı oyuncu koltukları ile tamamlama imkanınız olacaktır. Tarzınıza uygun modelli ürünler, farklı boyut ve farklı renk seçenekleriyle online mağazada bulunmaktadır.

Oyuncu Koltukları ve Temel Farkları

İlk bakışta, oyuncu koltuklarının çoğu ofis sandalyesinden bir farklı olmadığı düşünülebilir. Ancak büyüklükleri ve görünüm özellikleri oyuncu koltuklarında kendilerini ele vermektedir. Yüksek sırt desteği, büyük ve geniş kolçaklar, başınızı destekleyebilecek kadar uzatılabilen arka kısım, tekerlekli döner tabanı ile son derece farklı oldukları görülecektir. Tekerlekli döner taban, kullanıcının oyuncu koltuğuyla kolaylıkla ve serbestçe dönebilmesini sağlayacaktır. Yönetici koltuklarının görünümüne benzerliğinin tanı sıra, bazı önemli farklılıkları da bulunuyor.

İlk olarak, oyuncu koltuklarında stil ve renk seçenekleri çoğu ofis koltuğuna göre oldukça çeşitli olmaktadır. Genellikle bir yönetici koltuğunda koyu renkler ve geleneksel tasarımlara yer verilmektedir. Oyuncu koltuklarında ise sportif tasarımlar göze çarpar ve muhtemelen renkler çok daha çarpıcı olabilmektedir.

Diğer bir temel farklılık, oyuncu koltuklarının daha çok ayarlamaya izin verebilmesidir. Hemen hemen her oyuncu koltuğu modelinde yükseklik ayarı, eğme gibi genel seçeneklere yer verilir. Ayrıca ayarlanabilir kolçaklar sayesinde fonksiyonel kullanım da artırılabiliyor.i

Üçüncü ve son temel fark ise, oyuncu koltuklarının yatar pozisyona geçebilmeleridir. Genellikle ofis koltuklarının sırt kısımları belli bir açıya kadar sınırlı bir ayarlama sunmaktadır. Fakat oyuncu koltuklarında bulunan ayar mekanizmaları sayesinde, geriye yaslandığınız zaman bir ofis sandalyesine göre çok daha fazla bir yaslanma payı olduğu görülecektir. Böylelikle rahat bir oturuş sağlarken, bilgisayar ya da televizyon ekranına bakmak konusunda da oyunculara kolaylık sağlanmış oluyor.

Oyuncu Koltuğu Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ortopedik Oyuncu Koltukları Burada

Bir oyuncu koltuğu alışverişi yapmayı düşünüyorsanız, belli kriterleri göz önünde bulundurmanız gerekecektir. Bu kriterlerden en önemlisi ise, koltuğun boyutları olacaktır. Oyuncular, vücut yapılarına göre farklı seçenekler bulabilmektedir. Üreticiler bu sebeple farklı boyutlarda tasarladıkları oyuncu koltuklarına yer vermeye özen gösterirler. Genellikle modele bağlı olarak koltuk ölçülerinde genişlik, derinlik ve koltuğun sırt kısmında ölçüler farklılık gösterebilmektedir. Vücut yapınıza uygun olmayan küçük boyutta bir oyuncu koltuğu tercih ederseniz, bu durumda kullanımda konforu yeterince sağlayamazsınız.

Ofisel, sizlere sandalyelerin üretimlerinde kullanılan malzemelerden başlayarak ölçü ve boyut özelliklerini de sağlayabiliyor. Eğer ürünlerde boyutlar konusunda emin olamıyorsanız, site ile ürünler hakkında iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilme şansınız vardır.

Oyuncu Koltuklarında Kullanılan Malzemeler

Oyuncu koltukları, genellikle tasarımlara bağlı olarak farklı malzemelerle yapılandırılabiliyorlar. Birçok üretim, kaplama ve deri benzeri bir sentetik malzeme olan poliüretan deriyle kaplanabiliyor ve dolgu için de yoğun köpük iç malzemede kullanılabiliyor. Fakat bir oyuncu koltuğu için en yaygın konfigürasyon, tek seçeneğiniz olmayacaktır. Kumaş kaplı ya da gerçek veya suni deri kaplı olan ürünleri bulabilmek ve kullanabilmek seçeneğiniz de vardır. Ofisel üretimlerinde belirtilen bu üç seçeneğe de yer verilmektedir. Yeni nesil koltuklarda ise, sırt ve kafa destekli son derece rahat bir dolgu tasarımla kullanım sağlayabilmeniz mümkündür.

Genellikle iç dolgu malzemelerinde köpük dolgu kullanılır. Birçok üretici, bu dolguların miktarına ve yerleşimine pek fazla dikkat etmiyor olsa da, Ofisel üretimlerinde bu konuya önem verir ve ürün üretiminde doğru dolgu malzemeleriyle doğru miktar ve yerleşimi birleştirmeye çalışır.

Oyuncu Koltuğu Garanti Süreleri

Oyuncu koltuğu üretimlerini pek çok firma gerçekleştirmektedir, fakat bu üretimlerin çoğu yabancı kaynaklı olduğundan, garantili ürünleri Türkiye'de bulmak oldukça zordur. Ofisel, sizlere yerli üretimler ile oyuncu koltukları sunmaktadır ve pek çok ürününde bu yerli üretimlerde garanti sunmaktadır. 24 aylık olan garantiler, koltukta herhangi bir sorun yaşanması durumunda, ürünün garantisiyle birlikte onarımının gerçekleştirilebileceği anlamını taşıyor. Ürün kullanımında 2 yıllık bir ürün garantisine yerli bir ürün üretimiyle sahip olabilmek için, Ofisel.com sitesinden siparişinizi şimdi verebilirsiniz.

Oyuncu Koltuğu Siparişleri

Oyuncu koltuğu siparişlerinizi internette ödeme yaparak Ofisel'den alabilirsiniz. Her oyuncu koltuğu ürününde ücretsiz kargo imkanına yer veren site, en iyi üretimleri en iyi fiyatlarla sizlerle buluşturmaktadır. Ödemelerinizi kredi kartıyla, Paypal ile ya da havale ödeme yöntemleriyle gerçekleştirebiliyorsunuz. Ayrıca toptan satış da gerçekleştiren firma, toplu ürün satışlarında fiyat talepleri alabilmektedir. Böylelikle ürünlere toplu satışlarla birlikte daha uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Oyuncu Koltuğunu En Uygun Fiyatlara Satın Almak

Ofisel firması tarafından üretilen oyuncu koltukları, son derece uygun fiyatlı modellerle başlayarak, daha profesyonel kullanımlara uygun olarak tasarımlara kadar çeşitler sunar. Ürünlerinin tasarımlarının yanı sıra, ürünlerde bütün içerik detaylarını da görüntüleyebilmenizi sağlamaktadır. Böylelikle doğru ürünü doğru şekilde seçmenize imkan tanınıyor. Oyuncu koltuğu seçimlerinde boyut özellikleri ile malzeme özelliklerine verilen önemin farkında olan firma, bütün bilgileri detaylı olarak paylaşıyor. Size düşen, bu bilgileri inceleyerek doğru ürünü bütçenize uygun olarak seçmek olacaktır.

Oyuncu Koltukları Modelleri ve Fiyatları

*Oyuncu Koltuğu Modelleri ve Fiyatları Burada !

Oyuncu Koltuğu Modellerinde 100'lerce çeşit ve her Oyuncu'ya uygun Renk Seçenekleri Ofisel.com Adresimizde sizleri bekliyor. Sitemize Kayıtlı ortalama 250'den Fazla Oyuncu Müşterimiz yer almaktadır. Tüm Oyuncu Koltuğu Modellerimiz direk Oyuncu Müşterilerimizin Talepleri doğrultusunda en Uygun Fiyat ve En Yüksek Kalite Baz alınarak düzenlendi. Yepyeni Tasarım Oyuncu Koltuğu modellerimiz her geçen gün yenileri eklenmektedir. Oyuncuların en büyük özellikleri; Oyuna Kapılıp Dünyanın Döndüğünü bile unutmasıdır diyebiliriz :) Buda bize şu sonucu çıkarıyor Oyuncu Koltuğu Sadece Oyun Oynanırken kullanılacak bir koltuk değil yeri geldiğinde bir Yatak yeri geldiğinde Minyatür bir Kanepe olarak kullanılabilmesidir. Oyunculardan Öyle fotoğraflar geliyor ki; Ürettiğimiz koltuğun bu denli pozisyonlarda dayanıklı olması bizleri çok sevindiriyor. 

Oyuncu Koltuğu Modellerimizin Ana Özelliği Deri ve Fileli malzeme kullanıyor olmamızdır. Bu Malzeme Oyuncu Koltuğunun hem Ergonomik bir yapıda olmasını hemde ortopedik olarak ileriye dönük sıkıntılara yol aşmasının önüne geçmektedir. XPRİME Oyuncu Koltuk Modellerimiz en çok Talep gören Modellerimiz arasındadır. COMODO Serisi Oyuncu Koltuklarımız Profesyonel Oyun Salonları ve Twitch Oyun Platformunda büyük abonelikleri olan Jrokez isimli kullanıcının Oyuncu Koltuğudur. Kendisi kendi sayfasında tanıtımını yapmış olup çok büyük bir ilgi ile karşılaşmıştır. Oyuncu Koltuğu Satın Almak istediğinizde Tartışmasız ilk adresiniz Ofisel.com olmalıdır. Profesyonel Tüm Oyuncular Oyuncu Koltuğu modellerinde OFİSEL'i tercih ederek haksız sayılmazlar. 

Oyuncu Koltuğu Modellerimize göz atarken sizlere büyük bir kolaylık sunuyoruz. Ofisel.com sitemizde Oyuncu Koltukları Kategorisine girdiğinizde Tüm renk ve Model ile karşılacaksınız. 100'lerce Oyuncu Koltuğu Arasında Boğulmamanız için sizlere özel filtreleme alanı veriyoruz bu alan ile İstediğiniz Renk veya Renkleri seçerek talep ettiğiniz Oyuncu Koltuğu modeline kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. OFİSEL olarak sizlerin Oyun sırasında bir Kahramana dönüştüğünün farkındayız ve Kahramanlara uygun Kalite ve Modelleri üretmekten gurur duyuyoruz. Haydi Sende bir iyi bir Oyuncu ve Oyuncu Malzemeleri istiyorsan ve bunun en başında gelen Oyuncu Koltuğu Modelleri bakıyorsan hemen siparişini ver bizlerde üretime başlayalım senin Özel ve Asla Oyun Kaybetmeyeceğin senin en büyük Badin olacak Oyuncu Koltuğu Modelinin. :) Oyuncu Koltuğu Modelleri için vakit Kaybetme ve Hemen Tıkla dostum :)

  

OYUNCU KOLTUĞU MODELLERİ

Oyuncu Koltukları ve Gamer Koltukları olarak ta geçmektedir çok fazla tercih edilen ve genelde 12-25 yaş arasında kullanılan Koltuk Modelidir. Oyuncu Koltukları bir çok gencin odasında kesinlikle olması gereken Oyuncu Koltukları Modelleri ve Çeşitleridir. Bunun en büyük sebebinin ise artık eskisi gibi çocukların dışarıda oyun oynamamalarıdır. Geçmişimize oran ile Gençlerin artık tercih ettikleri Oyun Şekli ağırlıklı olarak Bilgisayar Başında, Playstation başında geçirilen zamanlar halini almıştır. Oyuncu Koltuğu Modellerini tercih ettiğinizde OFİSEL sizlere en fazla çeşidi sunmakta olup 2000 m2 üretim alanına sahip ve ürünlerinin %95'i kendi fabrikasında üretilmektedir. Peki Oyuncu Koltuğu modellerini Üreticiden almanın faydalarını en başta ürüne garanti verenin, ürünü üreten firma olması. Yani ürünü kullandığınızda ileri zamanlarda Bazı parçaların arıza yapması ve Yedek Parça talebinizin oluşması kaçınılmazdır. OFİSEL olarak OYUNCU KOLTUĞU Modellerinde 7 YIL Yedek Parça Garantisi verilmektedir.

PROFESYONEL OYUNCULARIN KOLTUKLARI OFİSEL'DE

Profesyonel oyuncularımızın Oyuncu Koltukları Ofisel.com'da. Profesyonel Oyuncularımız için geliştirilen Özel tasarımlı Oyuncu Koltukları Modellerimize Oyuncu Koltukları Kategorimizden ulaşabilirsiniz. Profesyonel oyuncu Koltuklarında Sırt Bölümü Ayarlanabilen, Sırt Yükseklik Ayarı yer alan ve maksimum konfor için özel tasarlanmış oyuncu koltuklarımıza ulaşabilirsiniz. Yarış Arabası Koltuğu Tasarımı olan Oyuncu Koltukları Modellerimiz Oyuncu Koltukları Kategorimizde yer almaktadır. Profesyonellerin tercihi Oyuncu Koltuklarında Ofisel.com olarak Oyuncu Koltuklarına Önem Veriyoruz. Oyuncu Koltuklarında Kullanılan Sünger Doygunluğu ve Sünger Kalitesi normal koltuklarımıza oran ile %120 Arttırılmış Dansite Sünger yer almaktadır. Sünger Doygunluğunun verdiği rahatlık sonrasında Sırt Dayama ve Oturma alanlarında Kullanılan özel Hava kanalları ve vücudumuzun Sert Kemiklerinin Koltuklara temas Ettiği Bölgelere özel çukur hazneler eklenmiştir.

OYUNCU KOLTUKLARINDA TAM ORTOPEDİK OYUNCU KOLTUKLARI BURADA !

Oyuncu Koltuklarında, Oyun Oynayan değerli müşterilerimize önem veriyoruz. Ofisel Olarak Oyuncu Koltukları Modellerinde Kaliteden ödün vermedik ve Hem Tasarım Hemde Ortopedik Oyuncu Koltuklarını Üretmeyi amaçladık ve 16 Yıllık Üretim Tecrübemizde 8 Yıllık Oyuncu Koltukları Üretimi yapmaktayız. Oyuncu Koltuklarında Ortopedik olması çok fazla önemli ve hassas bir noktadır. Profesyonel Oyuncuları izlediğimizde ortalama 14 saat oturmakta olan Oyuncularımıza rastladık. 14 Saat Oyun oynamak ve yemeklerini dahi Oyun Başında veya Oyun oynadıkları Masada yemeleri neredeyse sadece Lavabo ihtiyaçlarına kalkmaları dışında Koltuktan ayrılmadıklarını tespit ettik. Yani 14 Saatlik Oyun içerisinde 15-20 Dk'lık sürede sadece koltuktan ayrılıyorlar. Profesyonel Oyuncularımız için özel tasarım koltuklarımız yanında Ortopedik olmasının ne kadar önemli olduğunu anladık ve ürettiğimiz koltuklarda Ortopedik olmasına özen gösterdik.

ORTOPEDİK OYUNCU KOLTUK MODELLERİ BURADA

PROFESYONEL OYUNCU KOLTUK MODELLERİ BURADA

OYUNCU KOLTUKLARI

Oyuncu Koltuğu Satışı ürünlerinde üretim yapan ve en çok tercih edilen firmaların başında Ofisel.com gelmektedir. Tüm Oyuncu Koltukları ürünlerinde Kargo Ücretlerinizi Ofisel.com olarak biz karşılamaktayız. OYUNCU KOLTUĞU siparişlerinizde TÜRKİYE'nin neresinde olursanız olun OYUNCU KOLTUĞU alımlarınızı 2-3 iş günde kargoya teslimatını sağlamaktayız.

Tüm OYUNCU KOLTUĞU ürünlerimiz adınıza Faturalıdır ve 2 Yıl garantilidir. Güven ile OYUNCU KOLTUKLARINI alım yapabilirsiniz.

Oyuncu Koltuklarında En Yeni ve Kaliteli Modelleri OFİSEL mağazamızda bulabilirsiniz. OYUNCU KOLTUKLARINDA en fazla çeşit ve RENK SEÇENEKLERİ ile bir kaç model arasında kalmadan tamamen doğru ve rahat ürünü Bütçenize uygun şekilde alım yapabilirsiniz. OYUNCU KOLTUĞU üretiminde 30 Yıldır aktif olan OFİSEL, sizlere en zengin çeşitlilik ve en uygun Fiyat Ayrıcalığını sunmaktan gurur duymaktadır.

İnternet Kafelerin adetli aldığı ürünler arasında en uygun ve tercih edilen modelleri aşağıda paylaştık. Oyuncu Koltuklarında İnternet Kafelerinde tercihleri OFİSEL markası olduğu gibi Koltuk Marketi Ofisel ile En uyguna ve Fiyat Avantajı ile alabilirler.

HEMEN OYUNCU KOLTUĞU SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ !

Oyuncu Koltuğu

Bir oyun koltuğu, video oyunları oynayan oyuncularının konforu için özel olarak tasarlanan ürünlerdir. Oyuncu koltuklarının geçmişi, Need For Speed, Dirt ve FlatOut gibi yarış oyunlarına dayanmaktadır. Orijinal fikir, bir yarış arabası kullanırken sahip olunacak hissi kopyalamayı ve oyuncuların bu hissi deneyimlemelerini sağlamaktır. Bu sebeple neredeyse bütün oyuncu koltukları araba koltuğu gibi görünecek şekilde tasarlanmaktadır. Oyuncu koltuğu siparişlerinizi verebileceğiniz ve pek çok modeli bulabileceğiniz adres, Ofisel.com sitesidir.

Oyuncu Koltuklarında Genel Özellikler

Yüksek sırtlıklara sahip olan oyuncu koltukları, yanlarda da yüksek kol dayanak yerlerine sahip olmaktadırlar. Koltukların yanları tipik olarak ilave dolguya sahip olabilmektedir. Koltuk arkalığının kenarları hafif bir şekilde kıvrık olarak tasarlanır. Çoğu oyuncu koltuğu modeli, sportif bir görünüme katkıda bulunmak adına sırt dayama yerlerinde kesikli bir görünüme sahip olmaktadır. Birçok oyuncunun masaüstü oyun deneyiminde istenen yoğun oyun deneyimini sağlaması adına, oyuncu koltuklarının malzemeleri son derece kaliteli seçilmektedir ve uzun süreli bir kullanımda oyuncuların tamamen rahat olması amaçlanmaktadır. Ofisel.com sitesinin oyuncu koltuklarında sunduğu satış desteğiyle, kaliteli malzemeden üretilen ve son derece konforlu oyuncu koltuğu modelleri bulabiliyorsunuz.

Oyuncu Koltuklarında Uzun Süreli Kullanım

Oyun istasyonunuzu nasıl daha konforlu bir şekilde kullanacağınızı düşünüyorsanız, bir oyuncu koltuğunun bu deneyime nasıl bir katkı sağlayacağını ürünleri kullandığınız zaman anlayabileceksiniz. Ergonomik olarak tasarlanmış pek çok oyuncu koltuğu modeli bulunuyor ve bu modeller hem rahatınızı hem de oyun deneyiminizi yükseltiyor. Ayrıca uzun bir kullanım sonucunda herhangi bir rahatsızlık yaşamanız da söz konusu olmamaktadır.

Oyuncu Koltuklarının Üretiminde Dikkate Alınanlar

Birçok farklı oyuncu koltuğu modeli bulunmasına karşın, bu koltukların üretiminde temel alınan bazı noktalar bulunmaktadır. Yetişkin bir kullanıcının ağırlığına ve boyuna adapte olmaları, oyuncu koltuklarındaki tasarımların temelini oluşturuyor. Özellikle ağırlık ve yükseklik gibi faktörler ortalama bir yetişkin oyuncu için oldukça tatminkar nitelikleri içerecektir. Üretimlerde ayrıca dikkate alınan bir diğer unsur, rahatlık olmaktadır. Çünkü oyuncu koltuğu seçecek bir müşterinin, maksimum konfora özen göstereceği tartışılmaz bir gerçektir. Ofisel.com adresinin son derece ergonomik ve uygun fiyatlı ürün satışları bulunmaktadır. Bu sayede sizlere uyan bir ürünü bulmakta zorlanmanız söz konusu bile değildir.

Oyuncu Koltuklarının Diğer Sandalyelerden Farkı

İlk ve en önemli şey rahatlıktır. Oyuncu koltukları, uzun süreli oturma için kullanılacak şekilde tasarlanırlar. Çok sayıda ofis koltuğu genellikle ofis ortamına uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır ve çok uzun süre oturmanız, omurganızın sağlığı için pek de uygun değildir. Oyuncu koltukları genellikle kolayca içe göçmeyen yumuşak malzemelerden yapılır. Böylelikle oturma pozisyonunda günün büyük bir bölümünü koltukta geçirmeniz oldukça kolaylaşmaktadır.

Oyuncu koltuklarının bazı modelleri, koltuk başlığındaki ses hoparlörleri ya da ekranda belli özellikleri kontrol etmeye yarayan benzersiz bazı özellikleri içerebiliyorlar. Oyun koltuğunun temel faydası, rahatlık olmakla birlikte, farklı sandalyelerde fiyat ve markaya bağlı olarak birçok farklı avantaj ve özellik bulunabiliyor.

Oyuncu Koltuğu En Uygun Fiyat Garantisi

Oyuncu Koltuklarıyla Sırt Ağrısı ve Rahatsızlığı Azaltmak

Vücudunuz için mükemmel desteği sağlamak için üretilen oyuncu koltukları, ergonomik destek ve konfor sunmaktadırlar. Basınç dağılımıyla birlikte hizalama yapabileceğiniz Ofisel koltukları bulunduğu gibi, mekanizmalarla elle ayarlama yapabilme şansınız olan koltuk tasarımlarına da yer verilmektedir. Ergonomik boyun ve bel destekleri sayesinde, kusursuz bir kullanım sağlanabilmektedir. Ayrıca kolçaklarda ayarlanabilen kol bölümleri olan ürünlerle birlikte, kol duruşunuzda istediğiniz seçeneklere erişebilmeniz sağlanıyor.

Oyuncu Koltuğu Alınabilecek En İyi Markalar

Oyuncu koltuklarında ilk üretimlerden bu yana oldukça farklı modeller ortaya çıkmaya başlamıştır. Üretimlerin bu derece geliştirilmesi pek çok markanın oyuncu koltukları ile mümkün olabilmiştir. Bu sebeple sektördeki rekabetle birlikte en iyi oyuncu koltuğu modelini belirlemek de oyunculara kalmaktadır. Özellikle Ofisel ile satışta olan birçok ürün, son derece kaliteli üretimlere sahip olmaktadır. Ofis malzemelerinde ve oyuncu deneyiminde firmanın tasarımları, Türkiye'de öncülük etmektedir. Kalitesiyle ve ürünleriyle öne çıkan Türkiye'nin üretim markası Ofisel, satış desteğiyle ve uygun fiyatlı hizmetleriyle hem oyuncu koltukları hem de birçok ofis malzemesi üretimini üstlenmektedir.

E-Spor Oyunlarının Türkiye'de Yaygınlaşması

E-spor oyunları dünya çapında son dönemlerde oldukça sık gerçekleşen turnuvalar ile oyuncuların odağındadır. Birçok Türk oyuncunun da katıldığı e-spot turnuvalarında yerini almak isteyen oyuncular, tam bir donanıma ve ekipmana sahip olmaya çalışmaktadırlar. Bu ekipman ve donanımın başlıca tamamlayıcısı oyuncu koltukları olmaktadır. Oyuncuların turnuvalarda rahat bir şekilde oyun performansı sergileyebilmeleri için, oyuncu koltukları gerekli bir üründür. Oyun turnuvalarına hazırlanmak ve ekibinizle birlikte iyi bir performans ortaya koymak için, Ofisel üretimli oyuncu koltuklarını sipariş edebilirsiniz.

Oyuncu Koltuğu Çeşitleri

Oyuncu koltuklarında farklı birkaç çeşit bulunmaktadır. Video rocker, yarışçı koltuğu ve bean bag chairs ürünleri bu sektörde bulunabiliyor. Hemen hemen her çeşidin tasarımında ve üretiminde farklı ürünlere yer veriliyor. Bu sebeple, çeşit bakımından ucuz ve uygun fiyatlı ürünlere ulaşmanız da sağlanabiliyor. Ayrıca profesyonel koltukları da istediğiniz şekilde tercih edebiliyorsunuz.

Video rocker modelli ürünler, piyasada son derece uygun fiyatlara satılan oyuncu koltukları olmaktadır. Konsol oyunları oynayan oyuncular için son derece ideal olan bu oyuncu koltuğu çeşidi, katlanabilen bir yapıya da yer verebiliyorlar. İyi bir şekilde tasarlanan ürünlere uygun fiyatlar dahilinde sahip olmak için, video rocker modellerini tercih edebilirsiniz.

Yarış koltukları, bilgisayarda genellikle yarış oyunları tercih eden oyuncular tarafından tercih edilmektedir. Bu koltukların sırt kısımları daha yüksek olabiliyor ve yarış simülatörlerinin entegre kullanımı sebebiyle oldukça yüksek fiyatlı olabiliyorlar. Ofisel sizlere farklı modellerde sunduğu ürünleriyle, istediğiniz çeşidi seçme imkanı veriyor. Sitede koltukların özelliklerini inceleyerek size ve kullanımınıza en uygun ürünü tercih edebilirsiniz.

Oyuncu Koltuğu Fiyatları

Oyuncu koltuklarının fiyatları, genel bir ofis koltuğuna göre yüksek olmaktadır. Üretimde kullanılan malzemeler, üretimin rahatlığa önem vermesi ve entegre kullanılabilen bazı ekipmanlarla birlikte koltuklarda fiyat da doğal olarak yükselebiliyor. Ofisel, sizlere piyasadaki en uygun fiyatları sağlıyor. Son derece kaliteli üretimleriyle öne çıkan firma, istediğiniz türde bir oyuncu koltuğuna istediğiniz rahatlık ölçeğiyle sahip olmanıza imkan tanıyor. Ayrıca bunu yaparken, uygun ödeme koşullarından da yararlanmanıza firma tarafından özen gösteriliyor. Sitenin ürün satışlarında ücretsiz kargoyla birlikte gelen ürünlerinizi standart bir kullanımdan profesyonel bir kullanıma kadar çeşitlendirmeniz mümkündür.

Oyun Sandalyelerinin Oyun Deneyimine Kattıkları

Oyuncu Koltuğu - Ofisel.com

Oyun sandalyelerinin oyun deneyiminize katkıda bulunmaları söz konusu olmaktadır. Örneğin uzun kullanımlarda rahatsızlık hissetmemeniz oyuncu koltuklarının temel amacını oluşturuyor. Bu sebeple oyun deneyiminiz sırasında herhangi bir sandalye ile yaşanabilecek rahatsızlıkları yaşamamış olursunuz. Ayrıca hoparlör sistemleri, kulaklıklar gibi ekipmanlar da oyuncu koltuklarıyla daha kolay kullanılabilmektedir. Entegre ekipman kullanımıyla birlikte rahat ve kolay bir kullanım sağlayabilirsiniz. Oyununuza bu sayede hakim olmanız ve odaklanmanız da kolaylaşır. Oyunlar konusunda son derece ciddi oyuncuların yapacakları en iyi yatırım, oyuncu koltuğu olacaktır.

Oyuncu Koltukları Üretiminde Güvenilir Marka

Oyuncu koltuklarını tercih etmek oldukça zordur. Özellikle boyut, görünüm ve ürün seçeneklerinin size uygun olması konusunda ikilemde kalabilirsiniz. Ofis malzemeleri üretiminde 16 yıllık bir tecrübeyle tasarımlar gerçekleştiren Ofisel, oyuncu koltukları seçebileceğiniz en güvenilir markadır. Sitenin oyuncu koltuklarındaki tasarımlarının yanı sıra, bu tasarımları kaliteli bir şekilde ve uygun fiyatlar ile ortaya koymasıyla en iyi ürünlere ulaşabiliyorsunuz.

Neden Bir Oyuncu Koltuğu Almalısınız?

Bu soruyu belli bölümlere ayırarak yanıtlamamız mümkün olabilecektir. Çünkü oyuncu koltuğu almanız için pek çok sebep bulunduğu bir gerçektir.

Bir bilgisayarı kullanırken masa başında ya da oyun konsolunu kullanırken yerde oturmaktan çok daha rahattırlar. Bir süre sonra, ofis sandalyeleriyle özellikle bu tip sandalyelerin oyun düşüncesiyle tasarlanmaması sonucunda rahatsızlık duyarsınız. Masa ve ofis sandalyeleri, genellikle uzun bir kullanım için ideal araçlar değillerdir. Bu sebeple konfor, bir oyuncu koltuğunu seçmeniz konusunda temel sebep olacaktır.

Oyun sırasında boynunuzun, sırtınızın ve omurganızın sağlığını desteklemek son derece önemlidir. Zaman içerisinde, rahat bir şekilde oturabilmenizi sağlayan bir koltuğunuz yoksa, zayıf sırt desteğinin uzun vadede etkilerini hissetmeye başlayabilirsiniz. Oyun sandalyeleri, sırt ve bel destekleri sayesinde sağlık açısından tercih etmeniz gereken ürünler olmalıdır. Sağlık ise bir oyuncu koltuğunu tercih etmeniz için ikinci temel olacaktır.

Oyuncu koltukları ile ilgili en önemli şeylerden birisi, ortaya konulan stildir. Örneğin Ofisel tarafından üretilen sert ve ergonomik bir tasarımlar bulunmaktadır. Pek çok oyuncu koltuğu ile firma eşsiz tasarımlarıyla ön plana çıkmaktadır. Bir oyuncu koltuğunu kullanmanızın üçüncü temel sebebi ise, ürünlerdeki eşsiz tasarımlar olacaktır.

En İyi Oyuncu Koltukları

En iyi oyuncu koltuklarına, kullanımınıza bağlı olarak karar verebilirsiniz. Bu sebeple her oyuncu için bu seçenekler farklılık gösterebilmektedir. Fakat Ofisel'de sizlere uygun ürünleri bulmak oldukça kolaydır. Özellikle Comodo ve XlyFly modelli oyuncu koltuklarının mağazada son derece şık ve benzersiz tasarımları bulunmaktadır. Bu ürünleri değerlendirerek boyut, renk ve fiyat aralığından istediğiniz bir ürüne sahip olabilirsiniz.

Oyun İstasyonunun Görünümünü Geliştirmek

Oyuncu koltuklarıyla birlikte, oyun istasyonunuzun görünümünü estetik tasarımlar ile geliştirebileceğinize değinmiştik. Minimalist tasarımlarla birlikte, renk seçenekleriyle de bu görünümü tamamlamak mümkündür. Ciddi oyun istasyonlarının mükemmel şekilde pek çok renk seçeneği ile tamamlanmasına imkan tanıyan Ofisel, özenli üretimlere ve farklı birçok renk seçeneğine yer vermektedir. Böylelikle ister erkek ister bayan bir oyuncu olun, oyun istasyonunuzu estetik ve şık tasarımlı oyuncu koltukları ile tamamlama imkanınız olacaktır. Tarzınıza uygun modelli ürünler, farklı boyut ve farklı renk seçenekleriyle online mağazada bulunmaktadır.

Oyuncu Koltukları ve Temel Farkları

İlk bakışta, oyuncu koltuklarının çoğu ofis sandalyesinden bir farklı olmadığı düşünülebilir. Ancak büyüklükleri ve görünüm özellikleri oyuncu koltuklarında kendilerini ele vermektedir. Yüksek sırt desteği, büyük ve geniş kolçaklar, başınızı destekleyebilecek kadar uzatılabilen arka kısım, tekerlekli döner tabanı ile son derece farklı oldukları görülecektir. Tekerlekli döner taban, kullanıcının oyuncu koltuğuyla kolaylıkla ve serbestçe dönebilmesini sağlayacaktır. Yönetici koltuklarının görünümüne benzerliğinin tanı sıra, bazı önemli farklılıkları da bulunuyor.

İlk olarak, oyuncu koltuklarında stil ve renk seçenekleri çoğu ofis koltuğuna göre oldukça çeşitli olmaktadır. Genellikle bir yönetici koltuğunda koyu renkler ve geleneksel tasarımlara yer verilmektedir. Oyuncu koltuklarında ise sportif tasarımlar göze çarpar ve muhtemelen renkler çok daha çarpıcı olabilmektedir.

Diğer bir temel farklılık, oyuncu koltuklarının daha çok ayarlamaya izin verebilmesidir. Hemen hemen her oyuncu koltuğu modelinde yükseklik ayarı, eğme gibi genel seçeneklere yer verilir. Ayrıca ayarlanabilir kolçaklar sayesinde fonksiyonel kullanım da artırılabiliyor.i

Üçüncü ve son temel fark ise, oyuncu koltuklarının yatar pozisyona geçebilmeleridir. Genellikle ofis koltuklarının sırt kısımları belli bir açıya kadar sınırlı bir ayarlama sunmaktadır. Fakat oyuncu koltuklarında bulunan ayar mekanizmaları sayesinde, geriye yaslandığınız zaman bir ofis sandalyesine göre çok daha fazla bir yaslanma payı olduğu görülecektir. Böylelikle rahat bir oturuş sağlarken, bilgisayar ya da televizyon ekranına bakmak konusunda da oyunculara kolaylık sağlanmış oluyor.

Oyuncu Koltuğu Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ortopedik Oyuncu Koltukları Burada

Bir oyuncu koltuğu alışverişi yapmayı düşünüyorsanız, belli kriterleri göz önünde bulundurmanız gerekecektir. Bu kriterlerden en önemlisi ise, koltuğun boyutları olacaktır. Oyuncular, vücut yapılarına göre farklı seçenekler bulabilmektedir. Üreticiler bu sebeple farklı boyutlarda tasarladıkları oyuncu koltuklarına yer vermeye özen gösterirler. Genellikle modele bağlı olarak koltuk ölçülerinde genişlik, derinlik ve koltuğun sırt kısmında ölçüler farklılık gösterebilmektedir. Vücut yapınıza uygun olmayan küçük boyutta bir oyuncu koltuğu tercih ederseniz, bu durumda kullanımda konforu yeterince sağlayamazsınız.

Ofisel, sizlere sandalyelerin üretimlerinde kullanılan malzemelerden başlayarak ölçü ve boyut özelliklerini de sağlayabiliyor. Eğer ürünlerde boyutlar konusunda emin olamıyorsanız, site ile ürünler hakkında iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilme şansınız vardır.

Oyuncu Koltuklarında Kullanılan Malzemeler

Oyuncu koltukları, genellikle tasarımlara bağlı olarak farklı malzemelerle yapılandırılabiliyorlar. Birçok üretim, kaplama ve deri benzeri bir sentetik malzeme olan poliüretan deriyle kaplanabiliyor ve dolgu için de yoğun köpük iç malzemede kullanılabiliyor. Fakat bir oyuncu koltuğu için en yaygın konfigürasyon, tek seçeneğiniz olmayacaktır. Kumaş kaplı ya da gerçek veya suni deri kaplı olan ürünleri bulabilmek ve kullanabilmek seçeneğiniz de vardır. Ofisel üretimlerinde belirtilen bu üç seçeneğe de yer verilmektedir. Yeni nesil koltuklarda ise, sırt ve kafa destekli son derece rahat bir dolgu tasarımla kullanım sağlayabilmeniz mümkündür.

Genellikle iç dolgu malzemelerinde köpük dolgu kullanılır. Birçok üretici, bu dolguların miktarına ve yerleşimine pek fazla dikkat etmiyor olsa da, Ofisel üretimlerinde bu konuya önem verir ve ürün üretiminde doğru dolgu malzemeleriyle doğru miktar ve yerleşimi birleştirmeye çalışır.

Oyuncu Koltuğu Garanti Süreleri

Oyuncu koltuğu üretimlerini pek çok firma gerçekleştirmektedir, fakat bu üretimlerin çoğu yabancı kaynaklı olduğundan, garantili ürünleri Türkiye'de bulmak oldukça zordur. Ofisel, sizlere yerli üretimler ile oyuncu koltukları sunmaktadır ve pek çok ürününde bu yerli üretimlerde garanti sunmaktadır. 24 aylık olan garantiler, koltukta herhangi bir sorun yaşanması durumunda, ürünün garantisiyle birlikte onarımının gerçekleştirilebileceği anlamını taşıyor. Ürün kullanımında 2 yıllık bir ürün garantisine yerli bir ürün üretimiyle sahip olabilmek için, Ofisel.com sitesinden siparişinizi şimdi verebilirsiniz.

Oyuncu Koltuğu Siparişleri

Oyuncu koltuğu siparişlerinizi internette ödeme yaparak Ofisel'den alabilirsiniz. Her oyuncu koltuğu ürününde ücretsiz kargo imkanına yer veren site, en iyi üretimleri en iyi fiyatlarla sizlerle buluşturmaktadır. Ödemelerinizi kredi kartıyla, Paypal ile ya da havale ödeme yöntemleriyle gerçekleştirebiliyorsunuz. Ayrıca toptan satış da gerçekleştiren firma, toplu ürün satışlarında fiyat talepleri alabilmektedir. Böylelikle ürünlere toplu satışlarla birlikte daha uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Oyuncu Koltuğunu En Uygun Fiyatlara Satın Almak

Ofisel firması tarafından üretilen oyuncu koltukları, son derece uygun fiyatlı modellerle başlayarak, daha profesyonel kullanımlara uygun olarak tasarımlara kadar çeşitler sunar. Ürünlerinin tasarımlarının yanı sıra, ürünlerde bütün içerik detaylarını da görüntüleyebilmenizi sağlamaktadır. Böylelikle doğru ürünü doğru şekilde seçmenize imkan tanınıyor. Oyuncu koltuğu seçimlerinde boyut özellikleri ile malzeme özelliklerine verilen önemin farkında olan firma, bütün bilgileri detaylı olarak paylaşıyor. Size düşen, bu bilgileri inceleyerek doğru ürünü bütçenize uygun olarak seçmek olacaktır.

Less
Daha fazla