3 Ayaklı Lambader

3 Ayaklı Lambader

14 adet ürün var.
Showing 1 - 14 of 14 items

3 Ayaklı Lambader

Hem aydınlatma hem de dekorasyon amaçlı kullanılan birbirinden kaliteli ve modern dokunuşlara sahip lambader modellerini Ofisel.com adresimizden sipariş edebilirsiniz. Lambader seçiminiz tarzınızı yansıttığı gibi odanıza da büyüleyici bir hava katmanıza yardımcı olacak ve evinizin havasını değiştirecektir. Günümüzde lambader olarak adlandırılan bu tasarım ürünleri ayaklı avize olarak da bilinmektedir. Artık her evde mobilya, halı seçimi yaparken onları tamamlayıcı parça olarak lambader seçimi de yapılmaktadır.

Mobilya, halı ve perde tercihlerine uygun lambaderler kullanılmaktadır. Bu sebeple lambaderler artık evlerin olmazsa olmaz tamamlayıcı ürünleri haline gelmiştir. Evinizin ambiyansını tamamlamak istiyorsanız mutlaka uygun bir lambader seçimi yapmalısınız. Lambaderiniz mekanınıza verdiğiniz değeri ve önemi gösterecektir. Odanın güzelliğini dışa yansıtan en önemli aksesuarlar lambaderlerdir. Bununla birlikte lambader kullandığınız mekanda huzurlu bir ortam oluşmasına yardımcı olacaksınız Kullanım alanınıza göre evinizde, ofisinizde ya da iş yerinizde farklı bir tarz yaratabilirsiniz. Odanızdaki son dokunuşu tamamlayan ürünle odanızın canlılığını sağlayacaksınız.

3 Ayaklı Lambader Modelleri

3 ayaklı lambader modellerinin abajur başlık bölümleri alt kısımdan üst kısma doğru daralmaktadır. Başlık bölümü alt kısımdan üst kısma doğru daralan bir dikdörtgen biçiminde tasarlanmıştır. Göz alıcı bir görünüme sahiptir. Bu da modele modern bir hava katmaktadır. Abajur başlığının üst bölümü 33 cm ve alt bölümü 40 cm olarak üretilmiştir. Abajurların başlık yükseklikleri ise 23 cm'dir. 3 ayaklı tripod lambader modellerinin abajur başlıkları ne çok büyük ne de çok küçüktür.

Orta boy bir büyüklüğe sahiptir. Abajur kısımları kendinden desenli kumaştan imal edilmiştir. Bu sayede ışığın doğru şekilde ve eşit dağılmasını sağlar. Modellerimizi hem klasik mobilyalarınızla hem de modern tarzda tasarlanmış mobilyalarınızla kombinleyebilirsiniz. Lambaderlerin üç ayaklı şekilde üretilmesinde amaç özellikle göze hoş görünmelerini sağlamak ve mekana farklı bir dokunuş gerçekleştirmektir. Lambader model tercihinizi yaparken mutlaka alanınızın genişliğini göz önünde bulundurmalısınız. Gereksiz fazla aydınlatma hem maliyet açısından bütçenize zarar verecektir hem de sağlığınız için olumsuzluk yaratacaktır. Ofisel web sitemizde satışa sunulan 3 ayaklı tripod modellerimizde taşlı ya da işlemeli modeller yer almamaktadır. 3 ayaklı tripod lambader modellerimiz sade ve şıktır.

3 Ayaklı Lambader Renkleri

3 ayaklı lambaderlerin abajur başlıklarında yeşil, turkuaz, mavi, kırmızı, beyaz ve bej renk seçenekleri yer almaktadır. Ana renkler tek renk olarak abajur başlıklarında kullanılmıştır. Yıllarca renk kaybı oluşturmadan kullanabileceğiniz kalitede üretilmektedir. Abajur ve ayak kısmında herhangi bir renk kaybı ya da deformasyon olmamaktadır. Ayrıca odanız güneş görüyorsa ve lambederiniz güneş ışığı alsa bile lambederinizin başlık kısmı ya da ayak kısmı herhangi bir şekilde rengini kaybetmez. Ayak ve gövde bölümlerinde ise beyaz, huş ve venge renk seçeneklerimize mutlaka bir göz atmalısınız. Beğeneceğiniz bir renk kombinini mutlaka Ofisel.com web sitesinde bulacaksınız.

3 Ayaklı Lambader Renk Seçimleri

Lambader renk seçiminizi evinizin dekorasyonunda kullanılan renklere uygun olarak yapmalısınız. Aksi takdirde bir renk karmaşasına yol açabilirsiniz. Odada kullanacağınız duvar boyası ile mobilyalarınızı aynı renk tonlarında seçerek bir uyum yakalamanızı, duvar ve mobilyalarınızda kullanacağınız rengi barındıran bir halı ile kombinlemenizi tavsiye ediyoruz. Dolayısıyla öncelikle mobilya, halı ve perde seçiminizi yapmalı ve duvar boyanıza karar vermelisiniz. Ardından tamamlayıcı ürün olarak odanıza son dokunuşu 3 ayaklı tripod lambaderinizle gerçekleştirmelisiniz.

Eğer mobilya ve duvarınızın rengi canlı bir tonda ise lambaderinizi daha pastel tonlarda, mobilya ve duvar renginiz daha mat ve pastel tonlarda ise lambaderinizin renginin canlı bir tonda seçmeniz odanıza hoş bir hava katacaktır. Sevdiğiniz renkte bir 3 ayaklı tripod lambader mutlaka Ofisel.com isimli web sitemizde vardır. Web sitemizi incelemenizi tavsiye ediyoruz. Aynı zamanda müşteri hizmetlerimizi arayarak renk konusunda yardım alabilirsiniz. Aynı zamanda 3 ayaklı tripod seçimi yaparken kendi tercihlerinizi ve zevkinizi de ön plana almanızı tavsiye ederiz.

3 Ayaklı Lambader Abajur Başlıkları

3 ayaklı lambader abajur başlıkları kaliteli kumaştan üretilmiştir. Abajur başlıkları dekoratif bir görünüme sahiptir. Abajur kumaşı güneşten ya da nemden etkilenmez ve özel bir kumaş tercih edilmiştir yıllarca ilk günkü görünümünü korur. Kumaş ışığı doğru şekilde geçirme özelliğine sahiptir ve bu sayede hem gözünüzde yorulma ya da hassasiyete yol açmaz hem de odanıza tatlı bir aydınlık katar. Abajur başlıkları sağlamdır ve darbelere, düşmelere karşı dayanıklıdır. Aynı zamanda abajur başlıkları sağlamlığının yanında modern ve şık bir görünüşe de sahiptir. 3 ayaklı tripod abajur seçiminizde başlık da önemlidir ve mekanın en önemli tamamlayıcılarından biridir.

3 Ayaklı Lambader Bakımı ve Temizliği

Ürünlerde kullanılan başlık kumaşı leke tutmayan bir kumaştır ve abajur başlığı ılık suyla ve hassas ürünler için tercih edilen şampuanlar kullanılarak yıkanabilir veya silinebilir. Aynı zamanda lambaderlerin temizliğini yaparken Arap sabunu da tercih edebilirsiniz. Arap sabunu da ürünlere herhangi bir zarar vermez. Ancak bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra başlığın iyice kurumasını sağlayınız ya da kuru bir bezle sildiğiniz yerlerin tekrar üstünden geçerek tamamen kurumasına yardımcı olunuz. Aksi takdirde üründe deformasyona yol açabilirsiniz. Ürün başlığında ana çerçeve PVC ile kaplanmıştır. Bu sebeple yanmalara karşı güvenlidir. 3 ayaklı tripod lambaderinizin ayaklarını da nemli bezle silerek temizliğini yapabilirsiniz. Nemli bezle yapacağınız temizlik lambaderin ayaklarında herhangi bir renk değişimi oluşturmaz. 3 ayaklı tripod lambaderiniz için başka ekstra bir bakım ya da temizlik yapmanız gerekmez.

3 Ayaklı Lambader Ayak Renkleri

Ofisel web sitesinin satışa sunduğu 3 ayaklı lambader modellerinde venge, huş ve beyaz renkleri tercih edilmiştir. Abajur başlığı ile ayak renklerinde uyuma özen gösterilmiştir. Lambader ayaklarında ise venge, huş, beyaz renkleri lambader ayak tercihi yapılabilmektedir. 3 ayaklı tripod lambaderlerin ayak rengi ile başlık kumaşı renklerinde kontrast sağlanması amacıyla renkler bu yönde seçilerek tasarım ve imalat yapılmıştır.

3 Ayaklı Lambader Gövde Malzemesi ve Şekli

3 ayaklı lambaderlerin gövdeleri %100 mdf malzemeden üretilmiştir. Bu nedenle oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Mdf ağacından üretilen ürünler uzun yıllar formunda hiçbir değişim olmadan kullanılabilmektedir. Ayrıca mdf ürünler çevreye ve insan sağlığına hiçbir şekilde zarar vermez. Mdf ürünler uzmanlarca tavsiye edilen ağaç malzemeden üretilmiştir. Doğal bir görünüme sahiptir. Lambader ayakları başlığın altında vidalarla birleşmekte ve zemine doğru genişleyen bir üçgen şeklini almaktadır. 3 ayak ürüne eşsiz bir görüntü sağlamaktadır. 3 ayaklı lambaderin gövde malzemesi 4 farklı pürüzsüz yüze sahiptir.

3 Ayaklı Lambader Montajı

3 ayaklı lambader demonte olarak gönderilmektedir. Ürünün montajı oldukça basit olmakla birlikte yalnızca bir yıldız tornavida yardımıyla kolayca yapılabilmektedir. Bu sebeple dışarıdan yardım almanız gerekmez. Tek kişi kurulumu rahatlıkla kısa bir sürede gerçekleştirebilir.

Montaj konusunda problem yaşarsanız ve yardıma ihtiyaç duyarsanız Ofisel.com web sitemizde yer alan telefon numaralarımızdan müşteri hizmetlerimize ulaşarak destek isteyebilirsiniz. Ürün montajını tavsiye edilen şekilde yapınız. Aksi takdirde ürüne verdiğiniz zarar garanti kapsamına girmeyecektir. Bu hususta dikkatli olmanızı özellikle tavsiye ediyoruz. Ayrıca 3 ayaklı tripod lambederinizin montajını web sitemizdeki ürünlerimizi inceleyerek ve açıklamaları okuyarak da kolaylıkla yapabilirsiniz.

Montajı Servis mi Yapar?

Montaj için servise ya da mobilyacıya gitmenize gerek yoktur. Montaj herkesin yapabileceği şekilde tasarlanmıştır. Montaj için herhangi bir yere ya da kişiye ekstra para ödemenize gerek yoktur. Dolayısıyla montajı evde kendiniz kolayca tamamlayabilirsiniz. Montaj sizin için eğlenceli bir aktivite olacaktır. Ailenizle ya da arkadaşlarınızla birlikte ya da kendiniz ürünün montajını yapabilirsiniz.

3 Ayaklı Lambader Uzunluğu

Ürün uzunluğu 2 metredir. Aydınlatma sağlamak için yeterli yüksekliğe sahiptir. Ayrıca çocukların ve bebeklerin erişemeyeceği uzunluktadır. Bu sebeple 3 ayaklı tripod lambaderinizin altına yükseltmek için herhangi bir yükseltici malzeme kullanmayınız. Ya da altına halı kilim gibi bir ürün kullanmanıza gerek yoktur. Ürün yüksekliği kullanım için ideal olarak tasarlanmıştır. Aksi takdirde kazalara sebebiyet verebilirsiniz.

3 Ayaklı Tripod Lambader Modeli

Ürün 3 ayaklıdır ve gövde ayakları zemine direkt basmaktadır. Ayrıca yerde ayak kısmı bulunmamaktadır. Bu sebeple az yer kaplamaktadır. Küçük alanlarda da kullanılabilir. 3 ayaklı tripod lambader modellerinde ürünün üç ayağı lambaderin başlık kısmının alt bölümünde birleşmektedir. Bu da modele ayrı bir hava katmaktadır. Oda dekorasyonunun önemli bir tamamlayıcısı olacak 3 ayaklı lambaderin gövde kısmı ince uzun bir görünüme sahiptir.

3 ayaklı tripod lambaderler taşınabilir özelliğe sahiptir. Zemine monte edilmez. Bu nedenle lambaderinizin yerini zaman zaman zevkinize göre değiştirebilirsiniz. Ayrıca lambaderlerin taşınabilir olması temizliklerinin de kolay yapılmasını sağlamaktadır. Lambaderlerin 3 ayaklı olması düşmelerini engeller ve güvenlik konusunda bir problem yaşatmaz.

3 Ayaklı Tripod Lambader Ayaklarının Mdf Olmasının Avantajları

Ürünün ayaklarının mdfden imal edilmesi ürüne şık ve doğal bir görünüm sağlamasının yanı sıra odanın zemininde de herhangi bir tahribat ya da çizilmeye sebep olmaz. Ayrıca ayakların mdf olması ürüne taşıma kolaylığı sağlamaktadır. Ürün çok ağır bir ürün değildir. Mdf olması sebebiyle doğal bir tahta görünümüne sahiptir ve bu sebeple odada bulunan mobilyalarla kolayca kombin yapılabilir. Ayrıca ürünün ayak ve gövde kısmında kullanılan boya kanserojen madde içermez ve dolayısıyla sağlığa herhangi bir zararı olmamaktadır. Ayrıca ayakların mdf malzemeden üretilmesi zemine ürünün tam temas etmesini sağlar ve kaymalara sebep olmaz.

3 Ayaklı Tripod Lambader Vida Montajı

Ofisel güvencesi ile alacağınız ürünlerde ürün paketi içerisinde montajda kullanacağınız vidalar da gönderilmektedir. Vidaların montaj yerleri işaretlidir. Yıldız tornavida kullanarak kolayca montajını gerçekleştirebilirsiniz. Yıldız tornavida haricinde başta tipte tornavida kullanmayınız. Farklı tip tornavida ürün vidalarını tam olarak sabitlemez.

Bu durumda da ürünün ayakta sabit durmasında problemler yaşanabilir ve hatta ürün düşerek başlık kısmı hasar görebilir. 3 ayaklı tripod lambader ürününde kullanılan tüm vidalar kromdan üretilmiştir. Bu nedenle vidalar paslanma yapmaz. Vidalar üründe görünür biçimde tasarlanmıştır ve ürüne dekoratif bir tarz katmaktadır. Vida boyutları orta boyutta üretilmiştir. Vidalar sağda ve solda ikişer adettir ve vidaların tamamı estetik dizaynıyla görünür vaziyettedir. Ürünün vidaları büyük ve şıktır.

Ürün Sağlamlığı

3 ayaklı tripod lambader ürünü sağlam ve güçlü ayaklara sahiptir. Dolayısıyla üründe herhangi bir salllanma ya da denge kaybı yaşanmaz. Ayrıca ürünün kumaşı tüm dış etkilerden zarar görmeyecek şekilde sağlam bir kumaştan özel olarak tasarlanmıştır. Ürün vidaları kalitelidir ve ürünün sağlamlaştırılmasında etkin rol oynamaktadır. Ürünün ayaklarının mdfden üretilmesi de ürüne kalite, sağlamlık ve uzun ömür sağlamaktadır. Ürünler yanmaz kumaştan imal edilmektedir. Üründe ısınma kaynaklı problemler görülmez. Ofisel sitesinde satışa sunulan tüm lambaderlere kalite güvencesi verilmektedir. Ayrıca Ofisel olarak tüm ürünler firmamızın garantisi kapsamındadır. Gönül rahatlığı ile alış veriş yapabilirsiniz.

3 Ayaklı Tripod Lambader Üretimi

Ürün üretimi kişiye özel olarak yapılmaktadır. Müşteri üründe istediği özelliklere göre Ofisel.com sitesinden ürününü seçmekte ve sipariş vermektedir. Müşterinin verdiği siparişe göre ürün müşteri için müşteriye özel olarak üretilmektedir. Kişiye özel üretim yapılması sebebiyle iade alınmamaktadır. Bu durum ürün modeli ve rengi konusunda seçim yaparken dikkatli davranılmasını gerekli kılmaktadır. Bu konuda ayrıntılı bilgi almak için Housemax müşteri hizmetlerimizle görüşebilirsiniz. Evinize en uygun seçimi yapmanızda müşteri hizmetlerimiz sizlere destek sağlayacaktır.

3 Ayaklı Tripod Lambader Kablo Özellikleri

Ürünün kablo uzunluğu 2 metredir. Kablo ucu fişlidir. Kablolarda kullanılan plastikte kanserojen madde bulunmamaktadır. Ayrıca ürün kablosu açık bir şekilde görünmemektedir. Bunun sebebi ise görüntü kirliliğini önlemektir. Üründe avizelerde kullanılması tercih edilen e-27 duy kullanılmıştır.

Ürün Faturası Nasıl Gönderilir?

Fatura 3 ayaklı tripod lambader ürünleri ile birlikte gönderilmektedir. Garanti belgesi kargo paketinin içinde yer alan faturadır. Ofisel.com sitemizde satılan tüm ürünler garanti kapsamında satışa sunulmaktadır. Bu sebeple faturanızı kaybetmemenizi önemle hatırlatırız.

3 Ayaklı Tripod Lambader Nerelerde Kullanılır?

3 ayaklı tripod lambaderi evinizin birçok yerinde kullanabilirsiniz. Ürünü yatak odasında, genç odasında ya da çalışma odasında kullanabilirsiniz. Ürün kullandığınız mekanda mekanın havasını değiştirecektir. Ürünü koltuk ya da salon takımlarınızın köşelerinde kullanabilirsiniz. Ürün geçmişte komidin üstünde kullanılan abajurların ayaklı ve modern biçimidir. 3 ayaklı lambaderinizi sadece evde değil şık ofislerde de zevkine uygun model seçimi yaparak kullanabilirsiniz.

3 Ayaklı Tripod Lambaderde Nasıl Ampul Kullanmalıyım?

Ürünle birlikte led ampul, tasarruflu ampul ya da akkorlu ampul kullanmanızı öneriyoruz. Ürün her iki ampul türü için de uygundur. Ampulde farklı renkler kullanabilirsiniz. Ampulde renk seçimi tamamen zevkinize bağlıdır. Ürün için 20 watt ampul kullanmanız yeterli olacaktır. Ofisel.com web sitemizde satılan tüm 3 ayaklı tripod lambader ürünlerimizde tasarruflu ampul kullanmak isterseniz 120 watta kadar ampul kullanabilirsiniz. Ürünlerimizle kullanabileceğiniz bir diğer ampul türü ise akkorlu ampullerdir. Maksimum 60 watt olan akkorlu ampule kadar farklı wattlarda ampuller kullanılabilir. Bu sebeple 3 ayaklı tripod lambaderlerinizde farklı watta ya da türde ampul kullanmayınız. Aksi takdirde üründe ısınma ya da yangına sebep olabilirsiniz. Ampul seçimi için Ofisel web sitemizi incelemenizi tavsiye ediyoruz. 3 ayaklı tripod lambaderleriniz için web sitemizin lambalar bölümünde uygun lambalar bulabilirsiniz. 3 Ayaklı Tripod Lambaderin Avantajları

Evinizde kullanacağınız bu ürün size pek çok avantaj sağlayacaktır. Ofisel.com adresinden satın alacağınız lambader ürünleri ev dekorasyonunuza şık bir hava katar. Evde sizin tarzınızı yansıtmamız yardımcı olur. 3 ayaklı tripod lambaderler tavanda asılı duran avize ve lambalara oranla gözünüzü daha az yorar. Bu sayede göz sağlığınızı korumanıza yardımcı olur. Işıktan rahatsız olmadığınız için ışığa bağlı olarak ortaya çıkabilecek baş ağrısı problemi yaşamazsınız.

3 ayaklı tripod lambader mekanınıza fonksiyonel bir tasarım sunar. Ayrıca ahşap lambader kullanımı mekanınıza sıcak ve samimi bir hava katacaktır. Lambader başlıkları değiştirilebilir özellik taşımaktadır. İstediğiniz zaman farklı model veya renk değişimi yapabilirsiniz. Mobilyalarınızı değiştirdiğimiz zaman lambader başlığınızı da mobilya renginize uyum sağlayacak şekilde değiştirmemizi şiddetle öneriyoruz. Ürünlerimiz küçük ayakları sayesinde yerden tasarruf etmenize yardımcı olacaktır.

3 Ayaklı Lambader

Hem aydınlatma hem de dekorasyon amaçlı kullanılan birbirinden kaliteli ve modern dokunuşlara sahip lambader modellerini Ofisel.com adresimizden sipariş edebilirsiniz. Lambader seçiminiz tarzınızı yansıttığı gibi odanıza da büyüleyici bir hava katmanıza yardımcı olacak ve evinizin havasını değiştirecektir. Günümüzde lambader olarak adlandırılan bu tasarım ürünleri ayaklı avize olarak da bilinmektedir. Artık her evde mobilya, halı seçimi yaparken onları tamamlayıcı parça olarak lambader seçimi de yapılmaktadır.

Mobilya, halı ve perde tercihlerine uygun lambaderler kullanılmaktadır. Bu sebeple lambaderler artık evlerin olmazsa olmaz tamamlayıcı ürünleri haline gelmiştir. Evinizin ambiyansını tamamlamak istiyorsanız mutlaka uygun bir lambader seçimi yapmalısınız. Lambaderiniz mekanınıza verdiğiniz değeri ve önemi gösterecektir. Odanın güzelliğini dışa yansıtan en önemli aksesuarlar lambaderlerdir. Bununla birlikte lambader kullandığınız mekanda huzurlu bir ortam oluşmasına yardımcı olacaksınız Kullanım alanınıza göre evinizde, ofisinizde ya da iş yerinizde farklı bir tarz yaratabilirsiniz. Odanızdaki son dokunuşu tamamlayan ürünle odanızın canlılığını sağlayacaksınız.

3 Ayaklı Lambader Modelleri

3 ayaklı lambader modellerinin abajur başlık bölümleri alt kısımdan üst kısma doğru daralmaktadır. Başlık bölümü alt kısımdan üst kısma doğru daralan bir dikdörtgen biçiminde tasarlanmıştır. Göz alıcı bir görünüme sahiptir. Bu da modele modern bir hava katmaktadır. Abajur başlığının üst bölümü 33 cm ve alt bölümü 40 cm olarak üretilmiştir. Abajurların başlık yükseklikleri ise 23 cm'dir. 3 ayaklı tripod lambader modellerinin abajur başlıkları ne çok büyük ne de çok küçüktür.

Orta boy bir büyüklüğe sahiptir. Abajur kısımları kendinden desenli kumaştan imal edilmiştir. Bu sayede ışığın doğru şekilde ve eşit dağılmasını sağlar. Modellerimizi hem klasik mobilyalarınızla hem de modern tarzda tasarlanmış mobilyalarınızla kombinleyebilirsiniz. Lambaderlerin üç ayaklı şekilde üretilmesinde amaç özellikle göze hoş görünmelerini sağlamak ve mekana farklı bir dokunuş gerçekleştirmektir. Lambader model tercihinizi yaparken mutlaka alanınızın genişliğini göz önünde bulundurmalısınız. Gereksiz fazla aydınlatma hem maliyet açısından bütçenize zarar verecektir hem de sağlığınız için olumsuzluk yaratacaktır. Ofisel web sitemizde satışa sunulan 3 ayaklı tripod modellerimizde taşlı ya da işlemeli modeller yer almamaktadır. 3 ayaklı tripod lambader modellerimiz sade ve şıktır.

3 Ayaklı Lambader Renkleri

3 ayaklı lambaderlerin abajur başlıklarında yeşil, turkuaz, mavi, kırmızı, beyaz ve bej renk seçenekleri yer almaktadır. Ana renkler tek renk olarak abajur başlıklarında kullanılmıştır. Yıllarca renk kaybı oluşturmadan kullanabileceğiniz kalitede üretilmektedir. Abajur ve ayak kısmında herhangi bir renk kaybı ya da deformasyon olmamaktadır. Ayrıca odanız güneş görüyorsa ve lambederiniz güneş ışığı alsa bile lambederinizin başlık kısmı ya da ayak kısmı herhangi bir şekilde rengini kaybetmez. Ayak ve gövde bölümlerinde ise beyaz, huş ve venge renk seçeneklerimize mutlaka bir göz atmalısınız. Beğeneceğiniz bir renk kombinini mutlaka Ofisel.com web sitesinde bulacaksınız.

3 Ayaklı Lambader Renk Seçimleri

Lambader renk seçiminizi evinizin dekorasyonunda kullanılan renklere uygun olarak yapmalısınız. Aksi takdirde bir renk karmaşasına yol açabilirsiniz. Odada kullanacağınız duvar boyası ile mobilyalarınızı aynı renk tonlarında seçerek bir uyum yakalamanızı, duvar ve mobilyalarınızda kullanacağınız rengi barındıran bir halı ile kombinlemenizi tavsiye ediyoruz. Dolayısıyla öncelikle mobilya, halı ve perde seçiminizi yapmalı ve duvar boyanıza karar vermelisiniz. Ardından tamamlayıcı ürün olarak odanıza son dokunuşu 3 ayaklı tripod lambaderinizle gerçekleştirmelisiniz.

Eğer mobilya ve duvarınızın rengi canlı bir tonda ise lambaderinizi daha pastel tonlarda, mobilya ve duvar renginiz daha mat ve pastel tonlarda ise lambaderinizin renginin canlı bir tonda seçmeniz odanıza hoş bir hava katacaktır. Sevdiğiniz renkte bir 3 ayaklı tripod lambader mutlaka Ofisel.com isimli web sitemizde vardır. Web sitemizi incelemenizi tavsiye ediyoruz. Aynı zamanda müşteri hizmetlerimizi arayarak renk konusunda yardım alabilirsiniz. Aynı zamanda 3 ayaklı tripod seçimi yaparken kendi tercihlerinizi ve zevkinizi de ön plana almanızı tavsiye ederiz.

3 Ayaklı Lambader Abajur Başlıkları

3 ayaklı lambader abajur başlıkları kaliteli kumaştan üretilmiştir. Abajur başlıkları dekoratif bir görünüme sahiptir. Abajur kumaşı güneşten ya da nemden etkilenmez ve özel bir kumaş tercih edilmiştir yıllarca ilk günkü görünümünü korur. Kumaş ışığı doğru şekilde geçirme özelliğine sahiptir ve bu sayede hem gözünüzde yorulma ya da hassasiyete yol açmaz hem de odanıza tatlı bir aydınlık katar. Abajur başlıkları sağlamdır ve darbelere, düşmelere karşı dayanıklıdır. Aynı zamanda abajur başlıkları sağlamlığının yanında modern ve şık bir görünüşe de sahiptir. 3 ayaklı tripod abajur seçiminizde başlık da önemlidir ve mekanın en önemli tamamlayıcılarından biridir.

3 Ayaklı Lambader Bakımı ve Temizliği

Ürünlerde kullanılan başlık kumaşı leke tutmayan bir kumaştır ve abajur başlığı ılık suyla ve hassas ürünler için tercih edilen şampuanlar kullanılarak yıkanabilir veya silinebilir. Aynı zamanda lambaderlerin temizliğini yaparken Arap sabunu da tercih edebilirsiniz. Arap sabunu da ürünlere herhangi bir zarar vermez. Ancak bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra başlığın iyice kurumasını sağlayınız ya da kuru bir bezle sildiğiniz yerlerin tekrar üstünden geçerek tamamen kurumasına yardımcı olunuz. Aksi takdirde üründe deformasyona yol açabilirsiniz. Ürün başlığında ana çerçeve PVC ile kaplanmıştır. Bu sebeple yanmalara karşı güvenlidir. 3 ayaklı tripod lambaderinizin ayaklarını da nemli bezle silerek temizliğini yapabilirsiniz. Nemli bezle yapacağınız temizlik lambaderin ayaklarında herhangi bir renk değişimi oluşturmaz. 3 ayaklı tripod lambaderiniz için başka ekstra bir bakım ya da temizlik yapmanız gerekmez.

3 Ayaklı Lambader Ayak Renkleri

Ofisel web sitesinin satışa sunduğu 3 ayaklı lambader modellerinde venge, huş ve beyaz renkleri tercih edilmiştir. Abajur başlığı ile ayak renklerinde uyuma özen gösterilmiştir. Lambader ayaklarında ise venge, huş, beyaz renkleri lambader ayak tercihi yapılabilmektedir. 3 ayaklı tripod lambaderlerin ayak rengi ile başlık kumaşı renklerinde kontrast sağlanması amacıyla renkler bu yönde seçilerek tasarım ve imalat yapılmıştır.

3 Ayaklı Lambader Gövde Malzemesi ve Şekli

3 ayaklı lambaderlerin gövdeleri %100 mdf malzemeden üretilmiştir. Bu nedenle oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Mdf ağacından üretilen ürünler uzun yıllar formunda hiçbir değişim olmadan kullanılabilmektedir. Ayrıca mdf ürünler çevreye ve insan sağlığına hiçbir şekilde zarar vermez. Mdf ürünler uzmanlarca tavsiye edilen ağaç malzemeden üretilmiştir. Doğal bir görünüme sahiptir. Lambader ayakları başlığın altında vidalarla birleşmekte ve zemine doğru genişleyen bir üçgen şeklini almaktadır. 3 ayak ürüne eşsiz bir görüntü sağlamaktadır. 3 ayaklı lambaderin gövde malzemesi 4 farklı pürüzsüz yüze sahiptir.

3 Ayaklı Lambader Montajı

3 ayaklı lambader demonte olarak gönderilmektedir. Ürünün montajı oldukça basit olmakla birlikte yalnızca bir yıldız tornavida yardımıyla kolayca yapılabilmektedir. Bu sebeple dışarıdan yardım almanız gerekmez. Tek kişi kurulumu rahatlıkla kısa bir sürede gerçekleştirebilir.

Montaj konusunda problem yaşarsanız ve yardıma ihtiyaç duyarsanız Ofisel.com web sitemizde yer alan telefon numaralarımızdan müşteri hizmetlerimize ulaşarak destek isteyebilirsiniz. Ürün montajını tavsiye edilen şekilde yapınız. Aksi takdirde ürüne verdiğiniz zarar garanti kapsamına girmeyecektir. Bu hususta dikkatli olmanızı özellikle tavsiye ediyoruz. Ayrıca 3 ayaklı tripod lambederinizin montajını web sitemizdeki ürünlerimizi inceleyerek ve açıklamaları okuyarak da kolaylıkla yapabilirsiniz.

Montajı Servis mi Yapar?

Montaj için servise ya da mobilyacıya gitmenize gerek yoktur. Montaj herkesin yapabileceği şekilde tasarlanmıştır. Montaj için herhangi bir yere ya da kişiye ekstra para ödemenize gerek yoktur. Dolayısıyla montajı evde kendiniz kolayca tamamlayabilirsiniz. Montaj sizin için eğlenceli bir aktivite olacaktır. Ailenizle ya da arkadaşlarınızla birlikte ya da kendiniz ürünün montajını yapabilirsiniz.

3 Ayaklı Lambader Uzunluğu

Ürün uzunluğu 2 metredir. Aydınlatma sağlamak için yeterli yüksekliğe sahiptir. Ayrıca çocukların ve bebeklerin erişemeyeceği uzunluktadır. Bu sebeple 3 ayaklı tripod lambaderinizin altına yükseltmek için herhangi bir yükseltici malzeme kullanmayınız. Ya da altına halı kilim gibi bir ürün kullanmanıza gerek yoktur. Ürün yüksekliği kullanım için ideal olarak tasarlanmıştır. Aksi takdirde kazalara sebebiyet verebilirsiniz.

3 Ayaklı Tripod Lambader Modeli

Ürün 3 ayaklıdır ve gövde ayakları zemine direkt basmaktadır. Ayrıca yerde ayak kısmı bulunmamaktadır. Bu sebeple az yer kaplamaktadır. Küçük alanlarda da kullanılabilir. 3 ayaklı tripod lambader modellerinde ürünün üç ayağı lambaderin başlık kısmının alt bölümünde birleşmektedir. Bu da modele ayrı bir hava katmaktadır. Oda dekorasyonunun önemli bir tamamlayıcısı olacak 3 ayaklı lambaderin gövde kısmı ince uzun bir görünüme sahiptir.

3 ayaklı tripod lambaderler taşınabilir özelliğe sahiptir. Zemine monte edilmez. Bu nedenle lambaderinizin yerini zaman zaman zevkinize göre değiştirebilirsiniz. Ayrıca lambaderlerin taşınabilir olması temizliklerinin de kolay yapılmasını sağlamaktadır. Lambaderlerin 3 ayaklı olması düşmelerini engeller ve güvenlik konusunda bir problem yaşatmaz.

3 Ayaklı Tripod Lambader Ayaklarının Mdf Olmasının Avantajları

Ürünün ayaklarının mdfden imal edilmesi ürüne şık ve doğal bir görünüm sağlamasının yanı sıra odanın zemininde de herhangi bir tahribat ya da çizilmeye sebep olmaz. Ayrıca ayakların mdf olması ürüne taşıma kolaylığı sağlamaktadır. Ürün çok ağır bir ürün değildir. Mdf olması sebebiyle doğal bir tahta görünümüne sahiptir ve bu sebeple odada bulunan mobilyalarla kolayca kombin yapılabilir. Ayrıca ürünün ayak ve gövde kısmında kullanılan boya kanserojen madde içermez ve dolayısıyla sağlığa herhangi bir zararı olmamaktadır. Ayrıca ayakların mdf malzemeden üretilmesi zemine ürünün tam temas etmesini sağlar ve kaymalara sebep olmaz.

3 Ayaklı Tripod Lambader Vida Montajı

Ofisel güvencesi ile alacağınız ürünlerde ürün paketi içerisinde montajda kullanacağınız vidalar da gönderilmektedir. Vidaların montaj yerleri işaretlidir. Yıldız tornavida kullanarak kolayca montajını gerçekleştirebilirsiniz. Yıldız tornavida haricinde başta tipte tornavida kullanmayınız. Farklı tip tornavida ürün vidalarını tam olarak sabitlemez.

Bu durumda da ürünün ayakta sabit durmasında problemler yaşanabilir ve hatta ürün düşerek başlık kısmı hasar görebilir. 3 ayaklı tripod lambader ürününde kullanılan tüm vidalar kromdan üretilmiştir. Bu nedenle vidalar paslanma yapmaz. Vidalar üründe görünür biçimde tasarlanmıştır ve ürüne dekoratif bir tarz katmaktadır. Vida boyutları orta boyutta üretilmiştir. Vidalar sağda ve solda ikişer adettir ve vidaların tamamı estetik dizaynıyla görünür vaziyettedir. Ürünün vidaları büyük ve şıktır.

Ürün Sağlamlığı

3 ayaklı tripod lambader ürünü sağlam ve güçlü ayaklara sahiptir. Dolayısıyla üründe herhangi bir salllanma ya da denge kaybı yaşanmaz. Ayrıca ürünün kumaşı tüm dış etkilerden zarar görmeyecek şekilde sağlam bir kumaştan özel olarak tasarlanmıştır. Ürün vidaları kalitelidir ve ürünün sağlamlaştırılmasında etkin rol oynamaktadır. Ürünün ayaklarının mdfden üretilmesi de ürüne kalite, sağlamlık ve uzun ömür sağlamaktadır. Ürünler yanmaz kumaştan imal edilmektedir. Üründe ısınma kaynaklı problemler görülmez. Ofisel sitesinde satışa sunulan tüm lambaderlere kalite güvencesi verilmektedir. Ayrıca Ofisel olarak tüm ürünler firmamızın garantisi kapsamındadır. Gönül rahatlığı ile alış veriş yapabilirsiniz.

3 Ayaklı Tripod Lambader Üretimi

Ürün üretimi kişiye özel olarak yapılmaktadır. Müşteri üründe istediği özelliklere göre Ofisel.com sitesinden ürününü seçmekte ve sipariş vermektedir. Müşterinin verdiği siparişe göre ürün müşteri için müşteriye özel olarak üretilmektedir. Kişiye özel üretim yapılması sebebiyle iade alınmamaktadır. Bu durum ürün modeli ve rengi konusunda seçim yaparken dikkatli davranılmasını gerekli kılmaktadır. Bu konuda ayrıntılı bilgi almak için Housemax müşteri hizmetlerimizle görüşebilirsiniz. Evinize en uygun seçimi yapmanızda müşteri hizmetlerimiz sizlere destek sağlayacaktır.

3 Ayaklı Tripod Lambader Kablo Özellikleri

Ürünün kablo uzunluğu 2 metredir. Kablo ucu fişlidir. Kablolarda kullanılan plastikte kanserojen madde bulunmamaktadır. Ayrıca ürün kablosu açık bir şekilde görünmemektedir. Bunun sebebi ise görüntü kirliliğini önlemektir. Üründe avizelerde kullanılması tercih edilen e-27 duy kullanılmıştır.

Ürün Faturası Nasıl Gönderilir?

Fatura 3 ayaklı tripod lambader ürünleri ile birlikte gönderilmektedir. Garanti belgesi kargo paketinin içinde yer alan faturadır. Ofisel.com sitemizde satılan tüm ürünler garanti kapsamında satışa sunulmaktadır. Bu sebeple faturanızı kaybetmemenizi önemle hatırlatırız.

3 Ayaklı Tripod Lambader Nerelerde Kullanılır?

3 ayaklı tripod lambaderi evinizin birçok yerinde kullanabilirsiniz. Ürünü yatak odasında, genç odasında ya da çalışma odasında kullanabilirsiniz. Ürün kullandığınız mekanda mekanın havasını değiştirecektir. Ürünü koltuk ya da salon takımlarınızın köşelerinde kullanabilirsiniz. Ürün geçmişte komidin üstünde kullanılan abajurların ayaklı ve modern biçimidir. 3 ayaklı lambaderinizi sadece evde değil şık ofislerde de zevkine uygun model seçimi yaparak kullanabilirsiniz.

3 Ayaklı Tripod Lambaderde Nasıl Ampul Kullanmalıyım?

Ürünle birlikte led ampul, tasarruflu ampul ya da akkorlu ampul kullanmanızı öneriyoruz. Ürün her iki ampul türü için de uygundur. Ampulde farklı renkler kullanabilirsiniz. Ampulde renk seçimi tamamen zevkinize bağlıdır. Ürün için 20 watt ampul kullanmanız yeterli olacaktır. Ofisel.com web sitemizde satılan tüm 3 ayaklı tripod lambader ürünlerimizde tasarruflu ampul kullanmak isterseniz 120 watta kadar ampul kullanabilirsiniz. Ürünlerimizle kullanabileceğiniz bir diğer ampul türü ise akkorlu ampullerdir. Maksimum 60 watt olan akkorlu ampule kadar farklı wattlarda ampuller kullanılabilir. Bu sebeple 3 ayaklı tripod lambaderlerinizde farklı watta ya da türde ampul kullanmayınız. Aksi takdirde üründe ısınma ya da yangına sebep olabilirsiniz. Ampul seçimi için Ofisel web sitemizi incelemenizi tavsiye ediyoruz. 3 ayaklı tripod lambaderleriniz için web sitemizin lambalar bölümünde uygun lambalar bulabilirsiniz. 3 Ayaklı Tripod Lambaderin Avantajları

Evinizde kullanacağınız bu ürün size pek çok avantaj sağlayacaktır. Ofisel.com adresinden satın alacağınız lambader ürünleri ev dekorasyonunuza şık bir hava katar. Evde sizin tarzınızı yansıtmamız yardımcı olur. 3 ayaklı tripod lambaderler tavanda asılı duran avize ve lambalara oranla gözünüzü daha az yorar. Bu sayede göz sağlığınızı korumanıza yardımcı olur. Işıktan rahatsız olmadığınız için ışığa bağlı olarak ortaya çıkabilecek baş ağrısı problemi yaşamazsınız.

3 ayaklı tripod lambader mekanınıza fonksiyonel bir tasarım sunar. Ayrıca ahşap lambader kullanımı mekanınıza sıcak ve samimi bir hava katacaktır. Lambader başlıkları değiştirilebilir özellik taşımaktadır. İstediğiniz zaman farklı model veya renk değişimi yapabilirsiniz. Mobilyalarınızı değiştirdiğimiz zaman lambader başlığınızı da mobilya renginize uyum sağlayacak şekilde değiştirmemizi şiddetle öneriyoruz. Ürünlerimiz küçük ayakları sayesinde yerden tasarruf etmenize yardımcı olacaktır.

Less
Daha fazla