Askılık

35 adet ürün var.
1 - 35 ürün gösterildi, Bu kategoride toplam 35 ürün bulunmaktadır

ASKILIK | ASKILIK MODELLERİ | ASKILIK ÇEŞİTLERİ | ASKILIK FİYATLARI BURADA

  Evlerimiz için birçok farklı aperatifler bulunmaktadır. Bu anlamda en önemli kullanılan ürün olarak da askılık gelmektedir. Evlerimizde veya ofiste askılık kullanmak hem düzeni sağlamış oluruz hem de kötü görüntüyü ortadan kaldırmış olur. Birçok evde kullanılan askılıkl...

ASKILIK | ASKILIK MODELLERİ | ASKILIK ÇEŞİTLERİ | ASKILIK FİYATLARI BURADA

  Evlerimiz için birçok farklı aperatifler bulunmaktadır. Bu anlamda en önemli kullanılan ürün olarak da askılık gelmektedir. Evlerimizde veya ofiste askılık kullanmak hem düzeni sağlamış oluruz hem de kötü görüntüyü ortadan kaldırmış olur. Birçok evde kullanılan askılıklar farkı modelde ve birçok tasarımları ile değişmektedir. Plastik, ahşap ve metal olarak değişik renk ve modelde ürün bulunmaktadır.

  Evlerimizin kapıları farklı farklıdır son zamanlarda yapılan evlerin bir çoğunluğu Amerikan kapı şeklinde bulunmaktadır. Bu modele uygun askılık seçilmediği zamanlarda askıların tutturma aparatları oturmamakta ve kullanılmamaktadır. Banyoda kullanılan askılarda ahşap askı kullanmak uzun ömürlülük açısından daha kısa olmaktadır. Banyo nemi yüzünden ıslaklık olmakta ve bu durum zamanla ahşabın yıpranmasına neden olmaktadır.

 Ofis türü askılarda dikkat edilmesi gerek önemli bir husus ise çok askı yerlerinin olmasıdır. Çalışanların eşyalarını üst üste asmaları iyi olmaz ve zamanla sorun oluşturmaktadır. Ayrıca ofis askıları sadece duvara monte edilen cinste değildir. Ayaklı askı modelleri de ofiste kullanım açısından çok kullanışlıdır.

  Ayrıca evelerinizdeki yatak odası dolaplarınızda zamanla kıyafetleriniz arttıkça asılacak askı bulunamamakta dolaplarınız içinde kullana bileceğiniz farklı tarz ve modelde askılar bulunmaktadır. Klasik askılardan ziyade yeni tarz askı modelleri dolabınıza ayrı bir görünüm katacaktır. Sizin için en uygun kalite ve ucuzluğun adresi olan www.housema.com.tr adresinden bütün askılık modellerine bakarak istediğiniz ürünü kolayca alabilirsiniz.

Daha az
Daha fazla