SEHPA, ZİGON

    Evlerimizde sürekli ve her alanda işimize yarayan en önemli kullanım araçlarından biri sehpalardır. Tasarım olarak modern ve şık tasarımlar farklı ve birçok modeli de bünyesinde barındırmaktadır. Sehpa modelleri cam veya ahşap olan modeline göre çekmeceli, puflu veya aynalı şekilde birçok seçeneği bulunmaktadır. Son derece kulla...

SEHPA, ZİGON

    Evlerimizde sürekli ve her alanda işimize yarayan en önemli kullanım araçlarından biri sehpalardır. Tasarım olarak modern ve şık tasarımlar farklı ve birçok modeli de bünyesinde barındırmaktadır. Sehpa modelleri cam veya ahşap olan modeline göre çekmeceli, puflu veya aynalı şekilde birçok seçeneği bulunmaktadır. Son derece kullanışlı ve bir o kadarda şık olan sehpalar çok işlevli olmasını sağlamaktadır. Kendi içerisinde zigon ve orta sehpa olarak iki ayrı ana şekilde olmaktadır.

  Zigon sehpalar kalabalık misafir ağılamakta en önemli kullanış bakımından ise kolaylık sağlamaktadır. Farklı renk ve şekilde olmaktadır. 4 adet farklı farklı boylardaki şekilleri ile birçok işlevde kullanıcısına kolaylık sağlamaktadır. Ahşap, metal, sert ve plastik gibi farklı zigon sehpalar kalite durumuna göre de fiyatları değişmektedir. Orta sehpalarda ise zigon sehpalar gibi kullanış ama aynıdır. Odanızın ortasında kullanışlı ve bir o kadarda şık tasarımlar vardır. Dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biri orta sehpa koltuklarınızın oturma kısımlarını geçmemelidir. Bu tip durumlarda hoş bir görüntü olmamaktadır.

 Bu ürünler her daim evlerde çok sık kullanılan ve ihtiyaç olarak en çok istenilen bir üründür. Ürün sağlamlığı ve uzun süre kullanımı memnuniyet olarak kişiyi mutlu etmektedir. Sizlerinde sehpa, zigon tarzı ürün ihtiyaçlarınızı www.housemaxonline.com adresinde rahatlıkla bulabilirsiniz. Kaliteli ürünler ve uygun fiyatlar sadece bu adreste sizleri beklemektedir.

Daha Fazla

Sehpa, Zigon 113 adet ürün var.

sayfa başına
Gösterilen 1 - 36 ile 113 arasındaki öğeler