Ayakkabı vurma önleyici Ayak topuk koruyucu

00492

Yeni ürün

Pratik TV Ürünlerinde Şok Kampanya 

Daha Fazla Detaylar

30,51 TL

1244 Adet stok mevcut

- +

 
Daha Fazla Bilgi

Ayakkabı Vurma Önleyici Shoe Bite Saver

Gün boyu dışarıda gezdikten sonra eve gelinip ayakkabı çıkartıldığında duyulan o acıyı hepimiz mutlaka yaşamışızdır. Topuk vurması!
 
Sevdiğimiz birçok ayakkabımızı, topukları vurduğu için terk edip yıllarca yüzüne bakmayabiliyoruz. Bu sıkıntıyı bundan böyle yaşamamanız için Tv Ürünlerinden sağlık dolu bir ürünle karşınızdayız.
 
Hem bayanların hem de erkeklerin kullanabileceği topuk yastığı, ayağınızı sıkan bir çok ayakkabınızda da kurtarıcınız olacak.
 
Topuklu ayakkabı, spor ayakkabısı, makosen tarzlı ayakkabılar, istediğiniz her türlü ayakkabıda rahatlıkla kullanabileceğiniz Shoe Bite Saver Ayakkabı Vurma Önleyici çok uygun bir fiyata sizin olabilir. Topuk vurması bundan böyle dert olmayacak.
 
Ayakkabı vurması nasıl geçer, ayakkabı vurması tedavisi nasıl olur diye soranlar, bu problemlerle karşılaşmamak için, ayakkabına vurmasına çözüm olmak için önleminizi baştan alın, Shoe Biter kullanın.
 
 
 
 
Ayakkabı Vurma Önleyici Shoe Bite Saver Ürün Kullanımı
 
 
Shoe Bite Saver’ın kullanımı oldukça basittir. Giydiğiniz ayakkabının topuğunun iç kısmına doğru yapıştırın. Ayağınızın arka kısmından destek alarak, ayakkabının ayağınızı vurmasını ya da acıtmasını önleyecektir.
 
 
Ayakkabı Vurma Önleyici Shoe Bite Saver Ürün Özellikleri
 
 
Mikrofiber dış yüzeye sahiptir.
 
Yumuşak dokusu ile topuk bölgenizin sıkılıp daralmasını önler ve rahatlatır.
 
Arka bölümünde bulunan yapışkanı sayesinden ayakkabının topuğuna rahatlıkla yapıştırılıp kullanılabilir.
 
Krem ve Siyah renklerdedir.
 
Hem erkeklerin hem de bayanların kullanımına uygundur.
 
Karışık renklerde gönderilecektir.
 
 
Ayakkabı Vurma Önleyici Shoe Bite Saver Ürün Paket İçeriği
 
 
2 Adet Ayakkabı Topuk Vurma Önleyici Shoe Biter
 

Bir Yorum Yaz

Ayakkabı vurma önleyici Ayak topuk koruyucu

Pratik TV Ürünlerinde Şok Kampanya 

Bir Yorum Yaz

 
Kargo Detayları

KARGO VE TAŞIMA İŞLEMLERİ

Tüm Sipariş işlemlerinizde Kargo ücreti HOUSEMAX Firmasına Aittir.

Ürüne Ait Gönderim İstatistikleri;

Tahmini gönderim süresi 3-5 iş günüdür. Tahmini gönderim süresi, ürünün tedarik edilme süresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

*Cumartesi, pazar ve resmi tatiller iş günü olarak sayılmaz.

Gönderim Süreci;

Ürünlerin gönderim süreci, siparişinizi oluşturduktan hemen sonra, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünün ardından başlar.

Birden fazla ürün sipariş vermeniz halinde, depoda hazır olan ürünleriniz için kısmi teslimat talep edebilirsiniz. Kısmi teslimatlar ücretsizdir. Diğer ürünleriniz, tedarik süreçleri tamamlandığında kargoya teslim edilmektedir.

Kargoya Teslim Edildikten Sonra;

Kargoya teslim edilen ürünler Marmara Bölgesi ve çevresinde ertesi gün, merkez dışı bölgelere ise 2 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. Siparişinizin kargoya tesliminin ardından, size ileteceğimiz kargo takip numarası ile gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz. Ayrıca haftasonları kargo firmaları çalışmadığı için kargolama yapılamadığını hatırlatmak isteriz.

KKTC ve İstanbul'un Adalar ilçesine teslimat yapılamamaktadır.

 
Müşteri Yorumları

 
İade Koşulları

İADE ŞARTNAME & İADE KOŞULLARI

1. Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Housemax.com.tr’ye başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz.

2. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

3.Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:

 •          Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,
 •          Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler,
 •          Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler,
 •          Gazete, dergi gibi süreli yayınlar,
 •          Hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler,
 • Basılı ürünler (Kitap, vb)

4.Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir.

5.Satın alınan elektronik ürünlerde; sim kart  takılması, WiFi ile network bağlantı kurulması, kurulum yapılması, sarf malzemesinin kullanılmış olması, koruyucu bantlarının çıkarılmış olması, aktivasyon yapılması ve kullanıcı yaratılması halinde  iade kabul edilememektedir.

6.Fotoğraf makinelerinde çekim yapılması halinde iade kabul edilememektedir.

 1. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

8.Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır:

 •          Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan (iç çamaşırı, mayo, kozmetik, kulaklık vb) ürünler  iade alınamamaktadır.
 •         Taşınabilir bilgisayar ve masaüstü bilgisayarlar (Orijinal işletim sistemi kurulduktan sonra yani bilgisayarın kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmayacaktır.)
 •           Her türlü yazılım ve programlar
 •          DVD, VCD, CD ve kasetler
 •         Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b)

Menu