Meyve Sıkacağı Pro V Juicer Özel TV ÜRÜNÜ

00527

Yeni ürün

Ücretsiz Kargo Fırsatı

Daha Fazla Detaylar

175,68 TL

125 Adet stok mevcut

- +

 
Daha Fazla Bilgi

MEYVE TABAĞI HAZIRLAMA SETİ

Muhteşem Meyve Tabaklarınızla Herkesi Şaşırtın !
Mutfağınız çok önem veriyor ve misafirlerinize en güzel şekilde ikramda bulunmak istiyorsunuz.İşte artık meyve tabaklarınızı mükemmel bir şekilde hazırlamanız için size harika Pro v Juicer Meyve Sıkacağı Seti sunuyoruz. Bu ürünler artık çeşit çeşit meyve tabakları hazırlayabilir ve istediğiniz meyve suyunu hazırlayabilir hatta özel special meyve suyunuzu kendiniz yapabilirsiniz.Hızlı etkili bir meyve ve sebze sıkma aleti olan Pro v Juicer meyve sıkacağı mutfağınızın vazgeçilmez ürünü olacaktır.Harika kokteyller ve sıradışı meyve tabaklarını sizde yapın.
Metal bölümleri paslanmaz çelikten, diğer kısımları ise yüksek kalitede plastik malzemeden üretilmiştir. Pro V Juicer in en büyük özelliği, yalnızca portakal, greyfurt, mandalina gibi kabuklu meyvelerin sularını sıkmanıza değil, bunun yanı sıra karpuz, ananas, üzüm, kivi, kavun, elma, armut, vişne, şeftali, havuç gibi sıradan bir sıkacakla elde edemeyeceğiniz sebze ve meyvelerin de suyunu preslemenizde etkili olmasıdır. Blenderdan geçirerek suyunu sıkmak yerine Pro V Juicer meyve sıkacağı anında meyve suyunuzu hazırlayabilirsiniz. Ergonomik tasarımı ile hem sizi yormayacak, hem de mutfağınızda fazla yer kaplamayacaktır.
Bu harika set ile sadece meyve suyu sıkmak değil harika dekoratif meyve sunum tabakları hazırlamanız içinde set içerisinde ürünler verilmektedir. Böylece hem sağlıklı beslenirken hem de misafirlerinize de hoş kokteyller hazırlayabilirsiniz. Aksesuarları ile tırtıklı havuçlar, salatalıklar, zikzak şeklinde meyve dilimleri ya da küçük karpuz, kavun topları oluşturabilirsiniz.

Önemli Not 
Meyve sularında bulunan vitaminler sıkıldıktan 20 dakika sonra değerini kaybedebilir, bu yüzden meyve ve sebze sularını tazeyken hemen tüketmeniz veya tüketeceğiniz zaman hazırlamanız önerilir. Meyve ve sebze sularını mükemmel bir diyet için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kendinizi yenilenmiş ve enerji dolu hissedeceksiniz. Üzüm suyu ve alkollü içkiler dışında bütün meyve suları diyabetler içinde uygundur. Elmalar hariç bütün meyvelerin olgun ve yumuşak olanlarını kullanın. Daha sulu ve tatlı olmalarının yanı sıra sıkmaları daha kolay olacaktır.

ÜRÜN İÇERİĞİ

1 Adet Pro V Juicer Meyve Sıkacağı
1 Adet Pro V JuicerDökme Kabı
1 Adet Pro V Juicer Kokteyl Hazırlayıcı Shaker
1 Adet Pro V Juicer Tırtıklı Dekor Bıçağı
1 Adet Pro V JuicerSpiral Bıçak
1 Adet Pro V JuicerSoyucu Bıçak
1 Adet Pro V Juicer Tarak Dekor Bıçağı
1 Adet Pro V Juicer Hızlı ve Etkin Tarifler Kitapçığı
olmak üzere toplam 8 parçalık harika meyve hazırlama robotu

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
-8 parçadan oluşur
-Harika meyve suları hazırlanır
-Meyveleri süslemeniz için 4 farklı bıçak
-Keskin bıçakları sayesinde her meyveye şekil verebilme imkanı
 
…Güle güle kullanın…
Meyve Sıkacağı Pro V Juicer + HEDİYEMeyve Sıkacağı Pro V Juicer + HEDİYEMeyve Sıkacağı Pro V Juicer + HEDİYEMeyve Sıkacağı Pro V Juicer + HEDİYEMeyve Sıkacağı Pro V Juicer + HEDİYE

Bir Yorum Yaz

Meyve Sıkacağı Pro V Juicer Özel TV ÜRÜNÜ

Ücretsiz Kargo Fırsatı

Bir Yorum Yaz

 
Kargo Detayları

KARGO VE TAŞIMA İŞLEMLERİ

Tüm Sipariş işlemlerinizde Kargo ücreti HOUSEMAX Firmasına Aittir.

Ürüne Ait Gönderim İstatistikleri;

Tahmini gönderim süresi 3-5 iş günüdür. Tahmini gönderim süresi, ürünün tedarik edilme süresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

*Cumartesi, pazar ve resmi tatiller iş günü olarak sayılmaz.

Gönderim Süreci;

Ürünlerin gönderim süreci, siparişinizi oluşturduktan hemen sonra, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünün ardından başlar.

Birden fazla ürün sipariş vermeniz halinde, depoda hazır olan ürünleriniz için kısmi teslimat talep edebilirsiniz. Kısmi teslimatlar ücretsizdir. Diğer ürünleriniz, tedarik süreçleri tamamlandığında kargoya teslim edilmektedir.

Kargoya Teslim Edildikten Sonra;

Kargoya teslim edilen ürünler Marmara Bölgesi ve çevresinde ertesi gün, merkez dışı bölgelere ise 2 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. Siparişinizin kargoya tesliminin ardından, size ileteceğimiz kargo takip numarası ile gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz. Ayrıca haftasonları kargo firmaları çalışmadığı için kargolama yapılamadığını hatırlatmak isteriz.

KKTC ve İstanbul'un Adalar ilçesine teslimat yapılamamaktadır.

 
Müşteri Yorumları

 
İade Koşulları

İADE ŞARTNAME & İADE KOŞULLARI

1. Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Housemax.com.tr’ye başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz.

2. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

3.Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:

 •          Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,
 •          Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler,
 •          Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler,
 •          Gazete, dergi gibi süreli yayınlar,
 •          Hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler,
 • Basılı ürünler (Kitap, vb)

4.Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir.

5.Satın alınan elektronik ürünlerde; sim kart  takılması, WiFi ile network bağlantı kurulması, kurulum yapılması, sarf malzemesinin kullanılmış olması, koruyucu bantlarının çıkarılmış olması, aktivasyon yapılması ve kullanıcı yaratılması halinde  iade kabul edilememektedir.

6.Fotoğraf makinelerinde çekim yapılması halinde iade kabul edilememektedir.

 1. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

8.Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır:

 •          Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan (iç çamaşırı, mayo, kozmetik, kulaklık vb) ürünler  iade alınamamaktadır.
 •         Taşınabilir bilgisayar ve masaüstü bilgisayarlar (Orijinal işletim sistemi kurulduktan sonra yani bilgisayarın kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmayacaktır.)
 •           Her türlü yazılım ve programlar
 •          DVD, VCD, CD ve kasetler
 •         Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b)

Menu