Oriflame NutriShake Kilo Kontrolü ve Enerji Sağlayan Gıda Takviyesi

00622

Yeni ürün

NutriShake sağlıklı kilo kontrolü için ideal bir destektir ve vücuda ekstra enerji kazandırır. Açlık ve tatlı isteğini azaltmaya yardımcı olur, daha az yiyerek kilonuzu kontrol etmenize ve enerji kazanmanıza destek olur.

Daha Fazla Detaylar

159,15 TL

99 Adet stok mevcut
 
Daha Fazla Bilgi

Oriflame'den muhteşem bir gıda takviyesi;

NutriShake!


Hem sağlıklı, hem formda olmanın

en lezzetli hali!

 

(Çilek, Vanilya ve Çikolatalı seçenekleriyle....)

 

Oriflame Nutrishake nedir?
NutriShake, su ile karıştırılarak içilebilecek besleyici bir toz karışımdır. Kilo kontrolü sağlanmasını destekler ve ekstra enerji sağlar. Evde veya iş yerinde kolayca hazırlayıp keyifle içebileceğiniz, öğünlerinizi mükemmel ve uygun bir şekilde tamamlayıcı gıda takviyesidir. Her gün vücudunuz için önemli besinleri sağlar. Nutrishake kullanmanın faydaları nelerdir?
NutriShake sağlıklı kilo kontrolü için ideal bir destektir ve vücuda ekstra enerji kazandırır. Açlık ve tatlı isteğini azaltmaya yardımcı olur, daha az yiyerek kilonuzu kontrol etmenize ve enerji kazanmanıza destek olur.Nutrishake Gıda Takviyesi

Oriflame NutriShake içecek tozu; protein, omega 3 ve 6 yağ asitleri, düşük glisemik indeksli (GI) karbonhidratlar ve lif gibi yüksek kaliteli bileşenlerden oluşan bir karışımdır. İsveç’te formüle edilmiş ve geliştirilmiştir.

378 g. (21 ölçek)

 

 

Oriflame, modern donanımlı fabrikalarında, katı kalite kontrol ve doğayla dost koşullar altında ürettiği doğal özlü ürünlerin, saf ve yüksek kaliteli olduğunu garanti eder.

İyi alışverişler...


Oriflame Hakkında

1967 yılında iki kardeş ve arkadaşları tarafından kurulan Oriflame, günümüzde 60'dan fazla ülkede faaliyet gösteren uluslararası güzellik şirketidir. Oriflame'in İsveçli, doğal, yenilikçi güzellik ürünleri 3,3 milyon Bağımsız Danışmanı ve yarattıkları 1,3 milyar Euro yıllık satış ile pazarlanmaktadır. İnsanlara ve doğaya saygı şirketin operasyon ilkelerinin temelini oluşturmakta, sosyal ve çevresel politikalarına da yansımaktadır. Oriflame dünyada sayısız sosyal sorumluluk projesine destek vermektedir ve Dünya Çocuk Örgütü'nün eş kurucularındandır. Oriflame Kozmetik hisse senetleri Nasdaq OMX Borsası'nda işlem görmektedir.

 

Kısaca Oriflame,

• 1.3 milyar Euro'luk yıllık satış cirosuna,
• 3,3 milyon Bağımsız Güzellik Danışmanına,
• 7500 çalışana,
• Yılda 950 ürüne,
• Global Araştırma & Geliştirme Merkezinde çalışan 100'den fazla bilim adamına,
• İsveç, Polonya, Çin, Rusya ve Hindistan olmak üzere dünya genelinde 5 üretim merkezine sahiptir.
• Dünya Çocuk Örgütü Kurucu Üyesidir.
• Oriflame hisse senetleri 2004 yılından bugüne Nasdaq OMX Borsası'nda işlem görmektedir.
• Ürünler doğal özler içerir, asla hayvanlar üzerinde test edilmez.
• 60'dan fazla ülkede faaliyet göstermektedir. Ürün Geliştirme Oriflame Kozmetik her yıl ortalama 900 kozmetik ürünü piyasaya sunar.

 

Her bir ürün güvenlik, etkinlik ve kalite testleri için Oriflame laboratuvarlarında yoğun biçimde incelenir. Oriflame ürünleri hayvanlar üzerinde test edilmez.

Uzmanlık Alanları

Bizim esas uzmanlığımız, tüketici yararına bilimselliği kanıtlanmış, yenilikçi, yüksek performanslı formülleri, çok çeşitli teknolojilerle geliştirmek ve ürün çeşitliliği sağlamaktır. Tüm ürünlerimiz çok sıkı uluslararası yönetmeliklerin gerekliliklerine uymakta ve en yüksek güvenlik, etik ve çevresel dürüstlük kurallarına uygun olarak üretilmektedir.

Araştırma ve Geliştirme merkezimiz, ürün geliştirme konusunda Doğal İsveç mirasına sadık kalarak, en kısa sürede en yüksek standartta ürün geliştirmeyi başararak Oriflame'e büyük esneklik sağlar.

Global Sorumluluk

Ürünlerimizi geliştirirken, sıkı çevreci politikalarımıza uygun olarak doğal ve çevreye zarar vermeyecek bileşenler kullanmaya özen gösteriyoruz. Örneğin, şampuan ve duş jellerinde biyolojik olarak parçalanabilir temizleyici bileşenler kullanmayı tercih ediyoruz.

Cilt bakım ürünlerinde bitkisel özlerin kullanımından yararlanan ilk şirketlerden biriyiz. Her zaman yenilenebilir bitki kaynaklarından aldığımız bileşenleri en iyi şekilde kullanmaya çabalamaktayız.


Tüketici sağlığına ve çevreye olumsuz etkisi olabilecek bileşenleri değiştirmek için güvenlik ve çevre konularındaki bilimsel raporlar sürekli olarak denetlenmektedir.

Ayrıca Oriflame ürün ambalajları geri dönüşümlüdür ve atıkları azaltmak için minimuma indirgenmiştir.

Oriflame, tüm faaliyet ve işlemlerinde de açıkça görülebileceği üzere güçlü bir etik değerler sistemine sahiptir. Oriflame ürünleri yüksek endüstri standartları ve etik ilkeler ile aynı doğrultuda formüle edilmekte ve üretilmektedir.

Şu anda Polonya, İsveç, Hindistan, Çin ve Rusya'da olmak üzere 5 üretim fabrikamız faaliyet göstermektedir.Oriflame ürünlerinin üretildiği tesislerde ilgili yerel ve ulusal kanun ve yönetmeliklere uyulur. Bu kanunlar iş standartları, çevreyle dost üretim, sağlık ve güvenlik gibi konuları kapsamaktadır.

Oriflame'in çevresel yönetim planında suyun korunması çok büyük önem teşkil eder. Sorumlu çevresel yönetim yaklaşımımızla aynı doğrultuda, tüm üretim tesislerimizde su tüketimini azaltan ve kirliliği en aza indirgeyen tekniklere başvurmaktayız.


Oriflame, çocuk işçiliği, etnik inanç ve kültür gibi önemli toplumsal ve etik konularda kesin bir duruş sergilemektedir. Aynı zamanda muhtaç çocuklara yardım ve genç kadınlara eğitim sağlanması gibi konularda da Sosyal Sorumluluk Projeleri ile yardımlarda bulunmaktayız.

Bir Yorum Yaz

Oriflame NutriShake Kilo Kontrolü ve Enerji Sağlayan Gıda Takviyesi

NutriShake sağlıklı kilo kontrolü için ideal bir destektir ve vücuda ekstra enerji kazandırır. Açlık ve tatlı isteğini azaltmaya yardımcı olur, daha az yiyerek kilonuzu kontrol etmenize ve enerji kazanmanıza destek olur.

Bir Yorum Yaz

 
Kargo Detayları

KARGO VE TAŞIMA İŞLEMLERİ

Tüm Sipariş işlemlerinizde Kargo ücreti HOUSEMAX Firmasına Aittir.

Ürüne Ait Gönderim İstatistikleri;

Tahmini gönderim süresi 3-5 iş günüdür. Tahmini gönderim süresi, ürünün tedarik edilme süresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

*Cumartesi, pazar ve resmi tatiller iş günü olarak sayılmaz.

Gönderim Süreci;

Ürünlerin gönderim süreci, siparişinizi oluşturduktan hemen sonra, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünün ardından başlar.

Birden fazla ürün sipariş vermeniz halinde, depoda hazır olan ürünleriniz için kısmi teslimat talep edebilirsiniz. Kısmi teslimatlar ücretsizdir. Diğer ürünleriniz, tedarik süreçleri tamamlandığında kargoya teslim edilmektedir.

Kargoya Teslim Edildikten Sonra;

Kargoya teslim edilen ürünler Marmara Bölgesi ve çevresinde ertesi gün, merkez dışı bölgelere ise 2 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. Siparişinizin kargoya tesliminin ardından, size ileteceğimiz kargo takip numarası ile gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz. Ayrıca haftasonları kargo firmaları çalışmadığı için kargolama yapılamadığını hatırlatmak isteriz.

KKTC ve İstanbul'un Adalar ilçesine teslimat yapılamamaktadır.

 
Müşteri Yorumları

 
İade Koşulları

İADE ŞARTNAME & İADE KOŞULLARI

1. Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Housemax.com.tr’ye başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz.

2. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

3.Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:

 •          Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,
 •          Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler,
 •          Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler,
 •          Gazete, dergi gibi süreli yayınlar,
 •          Hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler,
 • Basılı ürünler (Kitap, vb)

4.Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir.

5.Satın alınan elektronik ürünlerde; sim kart  takılması, WiFi ile network bağlantı kurulması, kurulum yapılması, sarf malzemesinin kullanılmış olması, koruyucu bantlarının çıkarılmış olması, aktivasyon yapılması ve kullanıcı yaratılması halinde  iade kabul edilememektedir.

6.Fotoğraf makinelerinde çekim yapılması halinde iade kabul edilememektedir.

 1. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

8.Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır:

 •          Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan (iç çamaşırı, mayo, kozmetik, kulaklık vb) ürünler  iade alınamamaktadır.
 •         Taşınabilir bilgisayar ve masaüstü bilgisayarlar (Orijinal işletim sistemi kurulduktan sonra yani bilgisayarın kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmayacaktır.)
 •           Her türlü yazılım ve programlar
 •          DVD, VCD, CD ve kasetler
 •         Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b)

Benzer Ürünler

Menu