Çok Amaçlı Vantuz Tutucu

v8563

Yeni ürün

42,44 TL

163 Adet stok mevcut

- +

 
Daha Fazla Bilgi

Aracınızda, bahçenizde, evinizde v.b ihtiyaç duyabileceğiniz heryerde rahatlıkla kullanabileceğiniz Çok Amaçlı Vantuz Tutucu sizleri bekliyor!

Aracınızla seyahat esnasında, taşımak istediğiniz bisikletinizi, sörf tahtanızı v.b sabitlemek ve onu güvenli bir şekilde aracınızın üst tarafına yerleştirmek istiyorsanız işte aradığınız ürün...

Çok Amaçlı Vantuz Tutucu basit kilit mekanizması sayesinde kolaylıkla kullanabilir, emniyetli bir şekilde yolculuğun keyfini çıkartabilirsiniz.

Sabit ve düz bir zemine güçlü vantuzları sayesinde kilitleyebilirsiniz. Güvenlik gerektirecek her türlü alanda güçlü çekim kuvveti sayesinde imdadınıza yetişecek. İsterseniz aracınızın bagajına sığmayan eşyalarınız için bagaj kapağını sabitlemek içinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ürün Özellikleri:

 • Temiz, düz ve gözenekli olmayan bir zemin üzerinde kullanmanız tavsiye edilir.
 • Düz zemine Çok Amaçlı Vantuz Tutucu'yu sabitledikten sonra üzerinde yer alan emniyet kilidini aşağı doğru indirin ve kilitleyin.
 • Herhangi bir yere sabitlemeden önce güvenli olup olmadığını yani sabitlendiğinden emin olun.

Uyarı:Aşırı sıcaklıklar veya yağış esnasında vantuzun alt kısımlarından kayma yapmaması için kontrol edilmelidir.Bu tip hava koşullarında kullanmak için Çok Amaçlı Vantuz Tutucu'nun üzerini naylon ya da araç kaplama bezleriyle örtün.22,7 kilograma kadar yükü rahatlıkla taşıyabilmektedir.22,7 kilogramdan sonra ki ağırlıklarda istenmeyen kazalara neden olabilir.

Ürün Ölçüsü:

 • Genişlik: 13 cm
 • Yükseklik: 4 cm

Paket İçeriği:

 • 2 Adet Çok Amaçlı Vantuz Tutucu

Bir Yorum Yaz

Çok Amaçlı Vantuz Tutucu

Bir Yorum Yaz

 
Kargo Detayları

KARGO VE TAŞIMA İŞLEMLERİ

Tüm Sipariş işlemlerinizde Kargo ücreti HOUSEMAX Firmasına Aittir.

Ürüne Ait Gönderim İstatistikleri;

Tahmini gönderim süresi 3-5 iş günüdür. Tahmini gönderim süresi, ürünün tedarik edilme süresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

*Cumartesi, pazar ve resmi tatiller iş günü olarak sayılmaz.

Gönderim Süreci;

Ürünlerin gönderim süreci, siparişinizi oluşturduktan hemen sonra, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünün ardından başlar.

Birden fazla ürün sipariş vermeniz halinde, depoda hazır olan ürünleriniz için kısmi teslimat talep edebilirsiniz. Kısmi teslimatlar ücretsizdir. Diğer ürünleriniz, tedarik süreçleri tamamlandığında kargoya teslim edilmektedir.

Kargoya Teslim Edildikten Sonra;

Kargoya teslim edilen ürünler Marmara Bölgesi ve çevresinde ertesi gün, merkez dışı bölgelere ise 2 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. Siparişinizin kargoya tesliminin ardından, size ileteceğimiz kargo takip numarası ile gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz. Ayrıca haftasonları kargo firmaları çalışmadığı için kargolama yapılamadığını hatırlatmak isteriz.

KKTC ve İstanbul'un Adalar ilçesine teslimat yapılamamaktadır.

 
Müşteri Yorumları

 
İade Koşulları

İADE ŞARTNAME & İADE KOŞULLARI

1. Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Housemax.com.tr’ye başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz.

2. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

3.Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:

 •          Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,
 •          Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler,
 •          Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler,
 •          Gazete, dergi gibi süreli yayınlar,
 •          Hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler,
 • Basılı ürünler (Kitap, vb)

4.Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir.

5.Satın alınan elektronik ürünlerde; sim kart  takılması, WiFi ile network bağlantı kurulması, kurulum yapılması, sarf malzemesinin kullanılmış olması, koruyucu bantlarının çıkarılmış olması, aktivasyon yapılması ve kullanıcı yaratılması halinde  iade kabul edilememektedir.

6.Fotoğraf makinelerinde çekim yapılması halinde iade kabul edilememektedir.

 1. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

8.Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır:

 •          Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan (iç çamaşırı, mayo, kozmetik, kulaklık vb) ürünler  iade alınamamaktadır.
 •         Taşınabilir bilgisayar ve masaüstü bilgisayarlar (Orijinal işletim sistemi kurulduktan sonra yani bilgisayarın kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmayacaktır.)
 •           Her türlü yazılım ve programlar
 •          DVD, VCD, CD ve kasetler
 •         Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b)

Menu