RANDO 0° DERECE DAYANIKLI UYKU TULUMU

01271

Yeni ürün

0°C'ye yakın sıcaklıkta kullanılmak için tasarlanmıştır. 0°C L bedende 1,6 kg. Kapüşonu ve yakası sayesinde çok sıcak tutar.5 yıl garanti. ÜCRETSİZ KARGO

Daha Fazla Detaylar

307,68 TL

52 Adet stok mevcut

- +

 
Daha Fazla Bilgi

ÜRÜN AVANTAJLARI

 1. 1
  Isı yalıtımıKonfor sıcaklık 0°C / Sınır sıcaklık -5°C
   
 2. 2
  UyumlulukBaşka bir tulumla birleştirilebilir. Sağ fermuar sol fermuarla birleştirilir.
 3. 3
  Bakım kolaylığıMakinede yıkanabilir. Bakım tavsiyeleri
   
 4. 4
  RahatlıkKalın ve yumuşak uyku tulumu.
   
 5. 5
  Kalımlı5 yıl garanti.
   

Garanti 5 Yıl


 

 

ÖZELLIKLERI

Katlı hacim
M 13 / L 14 / XL 15 L.
Beden
M boyut<1m70 / L boyut<1m85 / XL boyut<2 m. Solda fermuar.
Renk
kırmızı/siyah SOL FERMUAR
Katlı boyut
MØ21x37cm/L21x40/XL21x43
Ağırlık
M 1,4 / L 1,6 / XL 1,8 kg

TEKNIK BILGILER

 • 1

  Kullanım sıcaklığı :Uyku tulumlarımızın, "konfor sıcaklığı" bağımsız labarotuar (AITEX) tarafından, 11/04/2002 tarihinde EN 13537 avrupa standartlarına göre test edilmiştir.
  ""Konfor sıcaklığı"", belirlenmiş sıcaklık limitidir. Ne çok soğuk ne çok sıcak olmalıdır (standart vücut sıcaklığına ve normal kullanım koşullarına göre ayarlanmıştır).
  UYKU TULUMUNUZU ŞUNLARA GÖRE SEÇİNİZ

 • 2

  Hangileri kullanım sıcaklığı "limiti"dir ?Limit sıcaklıksıcaklık limiti, uyku tuşumu kullanıcısının termal dengesine göre ayarlanmıştır, ne çok soğuktur ne de çok sıcak.(standart vücut sıcaklığına ve normal kullanım koşullarına göre ayarlanmıştır).

 • 3

  Bununla birlikte, sıcaklıklar hakkında bilinmesi gerekenler:"Bir uyku tulumu sıcaklık üretmez ama vücudun ürettiği sıcaklığı "korur". Eğer, nemli, ıslak, buzlu uyku tulumunuzda donuyorsanız, üşütme riski var demektir !Bu sıcaklıklar, kişinin soğuğa dayanıklılığına (irilik, yorgunluk, ...), ekipmanına (zemine değmeyen mat), kıyafetine (çıplaklık, iç çamaşırı) ve hava şartlarına (nemlilik, rüzgar, ...) göre değişir.

 • 4

  Çantanıza sığabilecek küçük bir ısıtıcı alabilirsiniz :Basit giyinin (Tek bir kat kıyafet yeterli)
  Aksesuarlarınızı ısıtın: bere, eldiven, çorap, ısıtıcı,… Sıcak su matarası da kullanabilir (herhangi bir açılma riski olmazsa !)
  Kaslarınızı gerin (%70 enerji ısıya dönüşür) ama soğumanıza neden olacak hareketler yapmayın".

 

Bir Yorum Yaz

RANDO 0° DERECE DAYANIKLI UYKU TULUMU

0°C'ye yakın sıcaklıkta kullanılmak için tasarlanmıştır. 0°C L bedende 1,6 kg. Kapüşonu ve yakası sayesinde çok sıcak tutar.5 yıl garanti. ÜCRETSİZ KARGO

Bir Yorum Yaz

 
Kargo Detayları

KARGO VE TAŞIMA İŞLEMLERİ

Tüm Sipariş işlemlerinizde Kargo ücreti HOUSEMAX Firmasına Aittir.

Ürüne Ait Gönderim İstatistikleri;

Tahmini gönderim süresi 3-5 iş günüdür. Tahmini gönderim süresi, ürünün tedarik edilme süresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

*Cumartesi, pazar ve resmi tatiller iş günü olarak sayılmaz.

Gönderim Süreci;

Ürünlerin gönderim süreci, siparişinizi oluşturduktan hemen sonra, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünün ardından başlar.

Birden fazla ürün sipariş vermeniz halinde, depoda hazır olan ürünleriniz için kısmi teslimat talep edebilirsiniz. Kısmi teslimatlar ücretsizdir. Diğer ürünleriniz, tedarik süreçleri tamamlandığında kargoya teslim edilmektedir.

Kargoya Teslim Edildikten Sonra;

Kargoya teslim edilen ürünler Marmara Bölgesi ve çevresinde ertesi gün, merkez dışı bölgelere ise 2 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. Siparişinizin kargoya tesliminin ardından, size ileteceğimiz kargo takip numarası ile gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz. Ayrıca haftasonları kargo firmaları çalışmadığı için kargolama yapılamadığını hatırlatmak isteriz.

KKTC ve İstanbul'un Adalar ilçesine teslimat yapılamamaktadır.

 
Müşteri Yorumları

 
İade Koşulları

İADE ŞARTNAME & İADE KOŞULLARI

1. Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Housemax.com.tr’ye başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz.

2. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

3.Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:

 •          Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,
 •          Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler,
 •          Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler,
 •          Gazete, dergi gibi süreli yayınlar,
 •          Hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler,
 • Basılı ürünler (Kitap, vb)

4.Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir.

5.Satın alınan elektronik ürünlerde; sim kart  takılması, WiFi ile network bağlantı kurulması, kurulum yapılması, sarf malzemesinin kullanılmış olması, koruyucu bantlarının çıkarılmış olması, aktivasyon yapılması ve kullanıcı yaratılması halinde  iade kabul edilememektedir.

6.Fotoğraf makinelerinde çekim yapılması halinde iade kabul edilememektedir.

 1. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

8.Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır:

 •          Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan (iç çamaşırı, mayo, kozmetik, kulaklık vb) ürünler  iade alınamamaktadır.
 •         Taşınabilir bilgisayar ve masaüstü bilgisayarlar (Orijinal işletim sistemi kurulduktan sonra yani bilgisayarın kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmayacaktır.)
 •           Her türlü yazılım ve programlar
 •          DVD, VCD, CD ve kasetler
 •         Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b)

Benzer Ürünler

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Menu