Wollex Temassız Ateş Ölçer

15142

Yeni ürün

152,14 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır
 
Daha Fazla Bilgi
Wollex Temassız Ateş Ölçer
Wollex Temassız Ateş ÖlçerWollex Temassız Ateş ÖlçerWollex Temassız Ateş ÖlçerWollex Temassız Ateş Ölçer

WOLLEX  Yeni  Nesil  Temassız  Ateş  Ölçer  Teknolojisi

 

Yarım  Saniyede  Doğru  Ölçüm ?

 

Bebekler  kadar  annelerin de  ihtiyacı!

 

WOLLEX  Yeni Nesil Temassız Termometre, HEIMANN algılama sistemi ile çocuğunuzun ateşini % 95 doğrulukla, vücuda temas etmeden hızlı ve rahat bir şekilde ölçer.

 

Geniş renkli ekran ve ergonomik tasarımı kullanım sırasında müthiş konfor ve rahatlık sağlar.

 

Deri ile temas etmediğinden ve yarım saniye gibi kısa bir sürede ölçmesi ile çocuklarınız uyurken kendilerini hissettirmeden, uyanıkken ise oyun oynar gibi ateşlerini ölçme imkanı sağlar?

 

Çevre sıcaklık faktöründen etkilenmeden vücut sıcaklığını  ölçmek için özel olarak tasarlanmıştır.

 

İnfrared ısı algılama sistemi ile çevresel sıcaklık değişiklikleri ateşiniz üzerindeki etkisini tamamen kaldırır... Havanın çok sıcak olması, ateşinizin de çok yüksek çıkacak anlamına gelmez.. WOLLEX ateş ölçer bu çevresel faktörlerin ortaya çıkardığı ısı değişikliklerinden etkilenmeyen bir ateş ölçerdir.

 

Heimmann sıcaklık detektörü sayesinde tam doğru sonuçlar elde edersiniz.

Alman teknolojisi ile üretilmiş Heimmann sıcaklık sensörleri ile donatılmıştır... Bu sensör hem cihazın güvenirliğini en yüksek seviyeye çıkardığı gibi arka arkaya yapılan ölçümlerde farklı sonuçlar almanın önüne geçer.

 

Yüksek ateş durumunda sesli alarm verir.

Ayarladığınız yüksek ateş değerini sesli olarak size haber verebilir..  ?39C ?de beni uyar!? dediğinizde sesli olarak uyarı sinyali yayınlar.

 

Renkli & Geniş Ekran LCD Dijital Ekran

Hem gün ışığında hem de gece karanlığında ışığa gerek duymadan kullanma imkanı sağlar. Diğer ateş ölçerlerde olduğu gibi sonucu okumak ya da ateşi ölçeri ( termometreyi ) kullanabilmek için gerekli olan oda ışığı genellikle rahatsız olan çocuğunuzun uyanmasına neden olur... WOLLEX ?in geniş ışıklı ekranı ve tek tuş kullanma özelliği ile odanın ışığını yakmadan ve çocuğunuzu uyandırmadan ateşini ölçüp keyfinize bakabilirsiniz.

 

Otomatik Kapanma Fonksiyonu

Tek bir tuş kullanarak ateş ölçümlerinizi yapabilirsiniz. Cihazda kapatma tuşu olmayıp otomatik olarak kendisini ölçüm sonucunda kapatır.

 

Mod ayarı yapıldığında sadece vücut değil aynı zamanda sıvı ve ortam sıcaklığı da ölçülebilinir..

Sadece çocuğunuzun değil, mamasının, uyuduğu odadan yıkanacağı suya kadar tüm sıcaklıkları tek bir tuşla ölme imkanı sağlar.

 

Her yönüyle çok pratik, çok güvenilir ve çok konforlu....

Kolay portatif çantası, inanılmaz kolay kullanımı ve tam doğru sonuçları ile modern yaşam kalitenize değer katacak bir ürün...

 

 

 

Kullanma  Koşulları

Ortam Sıcaklığı 10°C~ 40°C

Nem Oranı ? %85

Güç  Kaynağı

DC 3V (2 adet AA pil)

Ebatlar

220 X 155 X 55 mm

Ağırlık

136 gram

Ölçüm  Aralığı

Vücut Sıcaklığı Modunda:

32°C~ 42,9°C

Ortam Sıcaklığı Modunda:

0°C~ 60°C

Doğruluk  Oranları

32°C~ 36°C = +/- 0,3°C

36°C~ 39°C = +/- 0,2°C

39°C~ 42,9°C = +/- 0,2°C

Güç  Harcama  Oranı

?50 MW

Ölçüm  Uzaklığı / Ölçüm  Hızı

3 cm ile 5 cm arası  /                   Sadece  yarım  ( 0,5 ) saniye

Otamatik  Kapanma

5 saniye

Ürün  İçeriği

Kullanma Klavuzu, Piller & Çanta

Bir Yorum Yaz

Wollex Temassız Ateş Ölçer

Bir Yorum Yaz

 
Kargo Detayları

KARGO VE TAŞIMA İŞLEMLERİ

Tüm Sipariş işlemlerinizde Kargo ücreti HOUSEMAX Firmasına Aittir.

Ürüne Ait Gönderim İstatistikleri;

Tahmini gönderim süresi 3-5 iş günüdür. Tahmini gönderim süresi, ürünün tedarik edilme süresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

*Cumartesi, pazar ve resmi tatiller iş günü olarak sayılmaz.

Gönderim Süreci;

Ürünlerin gönderim süreci, siparişinizi oluşturduktan hemen sonra, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünün ardından başlar.

Birden fazla ürün sipariş vermeniz halinde, depoda hazır olan ürünleriniz için kısmi teslimat talep edebilirsiniz. Kısmi teslimatlar ücretsizdir. Diğer ürünleriniz, tedarik süreçleri tamamlandığında kargoya teslim edilmektedir.

Kargoya Teslim Edildikten Sonra;

Kargoya teslim edilen ürünler Marmara Bölgesi ve çevresinde ertesi gün, merkez dışı bölgelere ise 2 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. Siparişinizin kargoya tesliminin ardından, size ileteceğimiz kargo takip numarası ile gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz. Ayrıca haftasonları kargo firmaları çalışmadığı için kargolama yapılamadığını hatırlatmak isteriz.

KKTC ve İstanbul'un Adalar ilçesine teslimat yapılamamaktadır.

 
Müşteri Yorumları

 
İade Koşulları

İADE ŞARTNAME & İADE KOŞULLARI

1. Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Housemax.com.tr’ye başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz.

2. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

3.Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:

 •          Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,
 •          Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler,
 •          Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler,
 •          Gazete, dergi gibi süreli yayınlar,
 •          Hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler,
 • Basılı ürünler (Kitap, vb)

4.Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir.

5.Satın alınan elektronik ürünlerde; sim kart  takılması, WiFi ile network bağlantı kurulması, kurulum yapılması, sarf malzemesinin kullanılmış olması, koruyucu bantlarının çıkarılmış olması, aktivasyon yapılması ve kullanıcı yaratılması halinde  iade kabul edilememektedir.

6.Fotoğraf makinelerinde çekim yapılması halinde iade kabul edilememektedir.

 1. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

8.Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır:

 •          Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan (iç çamaşırı, mayo, kozmetik, kulaklık vb) ürünler  iade alınamamaktadır.
 •         Taşınabilir bilgisayar ve masaüstü bilgisayarlar (Orijinal işletim sistemi kurulduktan sonra yani bilgisayarın kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmayacaktır.)
 •           Her türlü yazılım ve programlar
 •          DVD, VCD, CD ve kasetler
 •         Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b)

Benzer Ürünler

Aynı kategorideki diğer ürünler: 9

Menu