Blog arşiv

Blog kategorileri

En son yorumlar

Yorum yok

Blog arama

AMPULDE DEVRİM !  YENİ MODEL EDİSON LED RUSTİK AMPUL MODELLERİ NEDİR ?

AMPULDE DEVRİM ! YENİ MODEL EDİSON LED RUSTİK AMPUL MODELLERİ NEDİR ?

           Ampulde devrim dönemi, Rustik Ampuller ile artık eski ampullerinizi dekoratif ampuller ile değiştirme zamanı geldi ! Led Ampul ile 25,000 Saat Ömür ile birlikte Rustik bir hava kazandıran aydınlatmada bir devrim niteliğinde ürünlere En Uygun Rustik Ampullere www.housemax.com.tr adresimizden ulaşabilirsiniz.

          Rustik Led Ampul Modellerinde Hayatımıza gün geçtikçe etkisi artan Led artık neredeyse her yanımızı sarmış durumda. Ampullerde ise bu led teklonojisi, sanki bugüne kadar aydınlatmada eksik olan bir şeyi tamamladı..

           Rustik Ampuller piyasada adı EDİSON RUSTİK AMPULLER olarak ta geçmektedir. Eski tip Normal ampulleri biliyoruz, Şekli ne kadar kaba ve biçimsiz bir görüntüsü vardı, Peki ya sonra, Tasarruflu ampuller ile Ampuler birazda olsa şekillenmeye başladı ve sonunda RUSTİK AMPULLER ortaya çıktı.

 

Yukarıdaki örnek resimde de görüldüğü üzere rustik ampuller ortamlara Rustik ve nostaljik bir hava katmaktadır. OTEL, LOKANTA, RESTAURANT gibi bir çok aydınlatmada iç mimarların tercihi haline gelmeye başladı.

TÜM RUSTİK AMPUL ÇEŞİTLERİ İÇİN TIKLAYINIZ !

https://housemax.com.tr/2521-rustik-led-ampuller

Yayınlanan 2016-10-07 Tarafından Housemax Housemax Blog 0 1417

Bir yorum bırakCevap bırak

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu