BOSCH PFS55 BOYA TABANCASI

00605

Yeni ürün

Ücretsiz Kargo 1. Kalite Boya Tabancası

Daha Fazla Detaylar

423,14 TL

95 Adet stok mevcut

- +

 
Daha Fazla Bilgi
 • Giriş gücü 280 W
 • Sevk performansı 0 – 110 gr/dak 
 • Püskürtme enerjisi 55 W 
 • Renk uygulaması 5 m² zaman 12 min 
 • Hazne hacmi 600 ml 
 • Ağırlık: 1,3 kg. 
 • Çalışmaya ara vermek için duraklama pozisyonu 
 • 600 ml kap 
 • Tutamak uzatması 
 • Uygulama DVD'si 
 • Gerilim: 230 V 

PFS 55 Kullanışlı ve Küçük Tek elle, son derece kolay bir şekilde mükemmel bir boyama işlemi Bosch PFS 55 sayesinde olanaklıdır. Bu cihaz ile birlikte her şey elinizin altındadır. Boyama hassasiyeti ve püskürtme formu çok kolay çünkü PFS 55 sadece 1,3 kg ağırlığındadır. SprayControl teknolojisi ile her şey olanaklıdır. Ve boyama işleminden önce uzun süre hazırlık çalışmalarını yapmaya gerek yoktur. Malzemelerin çoğunu inceltmeye gerek olmadan püskürtebilirsiniz, diğerleri için de biraz su veya inceltici madde katmak yeterli olacaktır. Parlaklık Noktaları Boyama işlemleri yeni hassas püskürtme sistemleri ile, fırçayla boyama işlemlerine oranla 3 kat daha hırlıdır ve sonuç kesinlikle daha iyidir. Aynı zamanda boyadan da tasarruf yapma olanağı mevcuttur. Püskürtme işlemi sırasında yaklaşık %15 oranında daha az boya harcarsınız. Bosch SprayControl teknolojisi sayesinde boya eşit ve temiz bir  şekilde dağıtılır. Her zaman mükemmel bir sonuç elde edersiniz. Uzun bir hazırlama süresi gerektirmez, damla ve kabarcıklar oluşmaz.  Boyama işleminden sonra hassas püskürtme sistemleri birkaç el hareketi yardımıyla çok kolay bir şekilde temizlenir. İhtiyacınıza göre dikey, yatay veya noktasal püskürtme açılarını ayarlayabilirsiniz. Çok az miktarda boya buharı oluşumu olduğundan büyük alanları maskeleme işlemi gerekmez. Kalorifer Peteğinden Garaj Kapısına Kadar Bosch hassas püskürtme sistemleri ile yapılabilecek işlemler dört duvar ile sınırlı değildir. Evin dışındaki sayısız ooranda yüzeyde bu sistemler sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde boyanarak güzelleştirilebilir. İleri derecede “püskürtme deneyimi” olmayan amatör kullanıcılar da profesyonel sonuçlar elde edebilirler.

Bir Yorum Yaz

BOSCH PFS55 BOYA TABANCASI

Ücretsiz Kargo 1. Kalite Boya Tabancası

Bir Yorum Yaz

 
Kargo Detayları

KARGO VE TAŞIMA İŞLEMLERİ

Tüm Sipariş işlemlerinizde Kargo ücreti HOUSEMAX Firmasına Aittir.

Ürüne Ait Gönderim İstatistikleri;

Tahmini gönderim süresi 3-5 iş günüdür. Tahmini gönderim süresi, ürünün tedarik edilme süresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

*Cumartesi, pazar ve resmi tatiller iş günü olarak sayılmaz.

Gönderim Süreci;

Ürünlerin gönderim süreci, siparişinizi oluşturduktan hemen sonra, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünün ardından başlar.

Birden fazla ürün sipariş vermeniz halinde, depoda hazır olan ürünleriniz için kısmi teslimat talep edebilirsiniz. Kısmi teslimatlar ücretsizdir. Diğer ürünleriniz, tedarik süreçleri tamamlandığında kargoya teslim edilmektedir.

Kargoya Teslim Edildikten Sonra;

Kargoya teslim edilen ürünler Marmara Bölgesi ve çevresinde ertesi gün, merkez dışı bölgelere ise 2 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. Siparişinizin kargoya tesliminin ardından, size ileteceğimiz kargo takip numarası ile gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz. Ayrıca haftasonları kargo firmaları çalışmadığı için kargolama yapılamadığını hatırlatmak isteriz.

KKTC ve İstanbul'un Adalar ilçesine teslimat yapılamamaktadır.

 
Müşteri Yorumları

 
İade Koşulları

İADE ŞARTNAME & İADE KOŞULLARI

1. Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Housemax.com.tr’ye başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz.

2. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

3.Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:

 •          Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,
 •          Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler,
 •          Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler,
 •          Gazete, dergi gibi süreli yayınlar,
 •          Hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler,
 • Basılı ürünler (Kitap, vb)

4.Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir.

5.Satın alınan elektronik ürünlerde; sim kart  takılması, WiFi ile network bağlantı kurulması, kurulum yapılması, sarf malzemesinin kullanılmış olması, koruyucu bantlarının çıkarılmış olması, aktivasyon yapılması ve kullanıcı yaratılması halinde  iade kabul edilememektedir.

6.Fotoğraf makinelerinde çekim yapılması halinde iade kabul edilememektedir.

 1. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

8.Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır:

 •          Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan (iç çamaşırı, mayo, kozmetik, kulaklık vb) ürünler  iade alınamamaktadır.
 •         Taşınabilir bilgisayar ve masaüstü bilgisayarlar (Orijinal işletim sistemi kurulduktan sonra yani bilgisayarın kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmayacaktır.)
 •           Her türlü yazılım ve programlar
 •          DVD, VCD, CD ve kasetler
 •         Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b)

Benzer Ürünler

Aynı kategorideki diğer ürünler: 4

Menu