2 SaNİYEDE KOLAY 2 KİŞİLİK ÇADIR QUECHUA

01259

Yeni ürün

Su Geçirmez Çadır ÜCRETSİZ KARGO

Daha Fazla Detaylar

364,24 TL

59 Adet stok mevcut

- +

 
Daha Fazla Bilgi

ÜRÜN AVANTAJLARI

 1. 1
  KapasiteUyku tulumu: 60cm/kişi . İyileştirilmiş uzunluk.

   
 2. 2
  Takma / çıkarma kolaylığıÇabuk kurulur. Easy sistemi sayesinde kolayca katlanır.

   
 3. 3
  Kullanım kolaylığıÇift katmanlı tavan :Yoğunlaşmayı engeller.Korumalı kapı : Otomatik kapanma.

   
 4. 4
  Su geçirmezlik200 mm su altında duş testi yapılmıştır.

   
 5. 5
  SağlamlıkRüzgara karşı dayanıklılık : Açık alanda test edilmiştir.

   
 6. 6
  Onarım kolaylığı2 yıl garanti. Ek parçalar ve direklerin bakımı Decathlon atölyelerinde yapılır.

   

Garanti 2 Yıl


 

 

ÖZELLIKLERI

KILIF
66 cm çapında düz disk.
Kapasite
2
Oda
1
Montaj
Anında
Kapasite
Standart
Özellik
Easy

TEKNIK BILGILER

 • 1

  Boyutlar ve ağırlık :Katlı halde boyutlar .120 cm genişliğinde 210 m uzunluğunda oda. Maks. kullanılabilir yükseklik : 98 cm.Ağırlık: 3,1 kg
  Kılıf: 66 cm çapında disk.

 • 2

  Kurma/toplamaÇabuk kurulur. Rüzgarın esmediği günlerde kazıkları çakmaya gerek yoktur. "Easy" sistemi sayesinde kolayca toplanır.

 • 3

  Giriş sistemiÖnden, etkili ve kolayca girip çıkılır. D şeklinde büyük kapı, tek fermuar,yerde yatan arkadaşınızın üzerinden geçmenize gerek kalmaz.Kapının üstünde gölgelik bulunur.

 • 4

  Depolama :2 Odanın içinde küçük eşyalarınız için cep vardır.

 • 5

  Su geçirmezlikTüm Quechua çadırlar laboratuvar testlerinden geçmektedirler: TÜM ÇADIRLAR 4 saat boyunca 200 litre/saat/m² (200mm/saat) su altında bekletilirve test edilir.(PU 2000mm endüksiyon kaplamalı polyester dış tente, 120 gr/m² polietilen zemin, ısıyla yapıştırılmış su geçirmez birleşme yerleri). Dış çadırın altında bulunan nefes alan polyesterden odanın kumaşı dış çadırın iç kısmında biriken su damlalarına teması önler.

 • 6

  Havalandırma1 yüksek havalandırma ve çift katmanlı tavanlı 2 ayrı yer çadırın en iyi şekilde havalanmasını sağlar. Yoğunlaşma oluşmaz. Kapı üzerindeki gölgelik sayesinde, yağmur yağarken dahi kapınızı açık tutabilirsiniz.

 • 7

  Rüzgara karşı dayanıklılık :Tüm çadırlarımız, her yüzünün dayanıklılığını ölçmek amacıyla, rüzgar tünelinde döner bir levha üzerinde test edilmektedir.Yere iyi bir şekilde montelenmiş çadır, 50 km/s hızında esen rüzgara karşı sağlam kalır.

 • 8

  UV korumaÇift katmanlı çadır kumaşı UPF 30 ile UV ışınlarına karşı koruma sağlar. Dikkat: Çok güneşli havalarda güneş ışınları küçük bir aralıktan bile geçip size ulaşabilir.Cildinizi koruyunuz.

 • 9

  Direkler, kazıklar.Direkler :Kırılmaz içi dolu fiberglas.Kazıklar :Bükülmeye karşı dayanıklı 5 mm çapında galvanize çelik kazıklar.

Bir Yorum Yaz

2 SaNİYEDE KOLAY 2 KİŞİLİK ÇADIR QUECHUA

Su Geçirmez Çadır ÜCRETSİZ KARGO

Bir Yorum Yaz

 
Kargo Detayları

KARGO VE TAŞIMA İŞLEMLERİ

Tüm Sipariş işlemlerinizde Kargo ücreti HOUSEMAX Firmasına Aittir.

Ürüne Ait Gönderim İstatistikleri;

Tahmini gönderim süresi 3-5 iş günüdür. Tahmini gönderim süresi, ürünün tedarik edilme süresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

*Cumartesi, pazar ve resmi tatiller iş günü olarak sayılmaz.

Gönderim Süreci;

Ürünlerin gönderim süreci, siparişinizi oluşturduktan hemen sonra, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünün ardından başlar.

Birden fazla ürün sipariş vermeniz halinde, depoda hazır olan ürünleriniz için kısmi teslimat talep edebilirsiniz. Kısmi teslimatlar ücretsizdir. Diğer ürünleriniz, tedarik süreçleri tamamlandığında kargoya teslim edilmektedir.

Kargoya Teslim Edildikten Sonra;

Kargoya teslim edilen ürünler Marmara Bölgesi ve çevresinde ertesi gün, merkez dışı bölgelere ise 2 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. Siparişinizin kargoya tesliminin ardından, size ileteceğimiz kargo takip numarası ile gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz. Ayrıca haftasonları kargo firmaları çalışmadığı için kargolama yapılamadığını hatırlatmak isteriz.

KKTC ve İstanbul'un Adalar ilçesine teslimat yapılamamaktadır.

 
Müşteri Yorumları

 
İade Koşulları

İADE ŞARTNAME & İADE KOŞULLARI

1. Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Housemax.com.tr’ye başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz.

2. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

3.Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:

 •          Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,
 •          Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler,
 •          Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler,
 •          Gazete, dergi gibi süreli yayınlar,
 •          Hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler,
 • Basılı ürünler (Kitap, vb)

4.Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir.

5.Satın alınan elektronik ürünlerde; sim kart  takılması, WiFi ile network bağlantı kurulması, kurulum yapılması, sarf malzemesinin kullanılmış olması, koruyucu bantlarının çıkarılmış olması, aktivasyon yapılması ve kullanıcı yaratılması halinde  iade kabul edilememektedir.

6.Fotoğraf makinelerinde çekim yapılması halinde iade kabul edilememektedir.

 1. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

8.Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır:

 •          Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan (iç çamaşırı, mayo, kozmetik, kulaklık vb) ürünler  iade alınamamaktadır.
 •         Taşınabilir bilgisayar ve masaüstü bilgisayarlar (Orijinal işletim sistemi kurulduktan sonra yani bilgisayarın kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmayacaktır.)
 •           Her türlü yazılım ve programlar
 •          DVD, VCD, CD ve kasetler
 •         Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b)

Benzer Ürünler

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

QUECHUA 6 Kişilik 2 Odalı Büyük Boy Çadır

1 203,42 TL 1 693,38 TL -489,96 TL

Menu