2 Kişilik Ergonomik Tasarım Su Geçirmez Çadır

01321

Yeni ürün

Çabuk kurulup toplanabilen ve çok yer kaplamayan 2 kişilik çadır arayanlar için tasarlanmıştır. 2 kişilik.Katlanabilir ve hafif.odanın yüksekliği idealdir, eşya alanıyla birlikte 2 girişi vardır. PRATİK: Kendi kendine taşıyan kubbe yapı : Çabuk kurulur ve toplanır.

Daha Fazla Detaylar

562,21 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır
 
Daha Fazla Bilgi

ÜRÜN AVANTAJLARI

 1. 1
  Taşıma kolaylığıAğırlık: 2,7 kg.Az yer kaplamakılıf 39cm x 17cm x 17 cm.

 2. 2
  Kapasite2 kişilik. çantalarınız için eşya bölmesi de vardır.

 3. 3
  Takma / çıkarma kolaylığıÇabuk kurulur ve toplanır.Direkler çadıra takılı durumdadır.Otomatik kapanma.
 4. 4
  Su geçirmezlik200 mm su altında duş testi yapılmıştır.
  5
 5. SağlamlıkRüzgara karşı dayanıklılık : Açık alanda test edilmiştir.
 6. 6
  Kullanım kolaylığıİç kısımda file bölme mevcuttur. Ayarlanabilir iç havalandırma.
 7. 7
  Onarım kolaylığıGeçici direk onarım kiti mevcuttur. Yedek parçalar, Decathlon atölyesindedir.

Garanti 2 Yıl


 

ÖZELLIKLERI

KILIF
Sıkıştırma çantası. 39 x 17 x 17 cm.
Kapasite
2
Oda
1.
Montaj
Hızlı
Kapasite
Standart
Özellik
Alüminyum

TEKNIK BILGILER

 • 1

  Ağırlık ve kompaktlık2,7 kg.Sıkıştırma çantası. 39 x 17 x 17 cm.

 • 2

  ALANUZUNLUK: 215 cm.Genişlik 130 cm yukarısı, 110 cm aşağısı. YÜKSEKLİK:108 cm.

 • 3

  Giriş2 yan kapı : 2 kubbe, sırt çantası ve ayakkabılar için. Toplam genişlik: 223 cm.

 • 4

  Kurma/toplamaKurmak ya da toplamak yaklaşık olarak 1 dakika.Dış çadır ve oda kuruludur. Direkler çadırın üstüne bağlıdır, böylece kurarken zaman kaybetmezsiniz. Zemin üzerine kolay bir şekilde kurulur. 
  Toplamak da çok hızlıdır. Çadırı kılıfına koymak için, katlı direkleri, beraber sarıp bağlamak yeterlidir.

 • 5

  Havalandırmalıdır, nemlenme olmaz.Sıcak havayı dışarı atmak ve içerde hava sirkülasyonu oluşturmak için, tepede 2 büyük havalandırma vardır.İçerdekini de dışarıdaki gibi açıp kapatmak mümkündür.

 • 6

  Rüzgara karşı dayanıklılık :Tüm çadırlarımız, her yüzünün dayanıklılığını ölçmek amacıyla, rüzgar tünelinde döner bir levha üzerinde test edilmektedir.Yere iyi bir şekilde montelenmiş çadır, 70 km/s hızında esen rüzgara karşı sağlam kalır.

 • 7

  Su geçirmezlikBütün Quechua çadırları gibi bu çadırın su geçirmezliği de laboratuvar (200litre/s/m² altı duş testi) ve alan testleriyle test edilmiş ve onaylanmıştır.(PU kaplamalı polyester dış tente, 5000 gr/polietilen zemin, ısıyla yapıştırılmış su geçirmez birleşme yerleri). Nefes alan polyester oda ve sineklik, buharlaşan su damlalarından uzak durmanızı sağlar. QuickHiker II mat, odanın zemininin kullanım süresini uzatmak için kullanılabilir.

 • 8

  DireklerKırılmaya ve donmaya karşı dayanıklılık ve hafiflik için alüminyum direk.

 • KazıklarSütun şeklinde alüminyumdur.
 • 10 Garanti ve satıştan sonra servisBütün çadırlarımız normal kullanım şartları altında 2 sene garantilidir (faturanız ya da fişinizi göstermeniz gerekmektedir). 

Bir Yorum Yaz

2 Kişilik Ergonomik Tasarım Su Geçirmez Çadır

Çabuk kurulup toplanabilen ve çok yer kaplamayan 2 kişilik çadır arayanlar için tasarlanmıştır. 2 kişilik.Katlanabilir ve hafif.odanın yüksekliği idealdir, eşya alanıyla birlikte 2 girişi vardır. PRATİK: Kendi kendine taşıyan kubbe yapı : Çabuk kurulur ve toplanır.

Bir Yorum Yaz

 
Kargo Detayları

KARGO VE TAŞIMA İŞLEMLERİ

Tüm Sipariş işlemlerinizde Kargo ücreti HOUSEMAX Firmasına Aittir.

Ürüne Ait Gönderim İstatistikleri;

Tahmini gönderim süresi 3-5 iş günüdür. Tahmini gönderim süresi, ürünün tedarik edilme süresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

*Cumartesi, pazar ve resmi tatiller iş günü olarak sayılmaz.

Gönderim Süreci;

Ürünlerin gönderim süreci, siparişinizi oluşturduktan hemen sonra, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünün ardından başlar.

Birden fazla ürün sipariş vermeniz halinde, depoda hazır olan ürünleriniz için kısmi teslimat talep edebilirsiniz. Kısmi teslimatlar ücretsizdir. Diğer ürünleriniz, tedarik süreçleri tamamlandığında kargoya teslim edilmektedir.

Kargoya Teslim Edildikten Sonra;

Kargoya teslim edilen ürünler Marmara Bölgesi ve çevresinde ertesi gün, merkez dışı bölgelere ise 2 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. Siparişinizin kargoya tesliminin ardından, size ileteceğimiz kargo takip numarası ile gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz. Ayrıca haftasonları kargo firmaları çalışmadığı için kargolama yapılamadığını hatırlatmak isteriz.

KKTC ve İstanbul'un Adalar ilçesine teslimat yapılamamaktadır.

 
Müşteri Yorumları

 
İade Koşulları

İADE ŞARTNAME & İADE KOŞULLARI

1. Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Housemax.com.tr’ye başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz.

2. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

3.Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:

 •          Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,
 •          Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler,
 •          Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler,
 •          Gazete, dergi gibi süreli yayınlar,
 •          Hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler,
 • Basılı ürünler (Kitap, vb)

4.Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir.

5.Satın alınan elektronik ürünlerde; sim kart  takılması, WiFi ile network bağlantı kurulması, kurulum yapılması, sarf malzemesinin kullanılmış olması, koruyucu bantlarının çıkarılmış olması, aktivasyon yapılması ve kullanıcı yaratılması halinde  iade kabul edilememektedir.

6.Fotoğraf makinelerinde çekim yapılması halinde iade kabul edilememektedir.

 1. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

8.Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır:

 •          Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan (iç çamaşırı, mayo, kozmetik, kulaklık vb) ürünler  iade alınamamaktadır.
 •         Taşınabilir bilgisayar ve masaüstü bilgisayarlar (Orijinal işletim sistemi kurulduktan sonra yani bilgisayarın kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmayacaktır.)
 •           Her türlü yazılım ve programlar
 •          DVD, VCD, CD ve kasetler
 •         Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b)

Benzer Ürünler

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

QUECHUA 6 Kişilik 2 Odalı Büyük Boy Çadır

1 203,42 TL 1 693,38 TL -489,96 TL

Menu