6 Kişilik 2 Odalı Kamp Çadırı Aile Boyu

01325

Yeni ürün

6 kişilik, 2 ayrı odalı, sıcak havalara uygun çadır arayanlar için tasarlanmıştır. 6 kişilik 2 büyük oda. Çadır ilaveli çok büyük salon. Sıcak havalar için uygundur, böcek korumalı birçok havalandırması vardır.

Daha Fazla Detaylar

3 215,93 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır
 
Daha Fazla Bilgi

ÜRÜN AVANTAJLARI

 1. 1
  KapasiteSalon 12,5 m², kalıcı çadır 3 m², Y 210cm.2 büyük oda 200 x 210 cm.
 2. 2
  HavalandırmaÇift sineklikli 5 kapı. Sineklik sarkıtlı.

 3. 3
  Kullanım kolaylığıAçılabilir dış cephe. Çift katmanlı dış çadır. Zemin matı:
 4. 4
  Su geçirmezlikQuechua çadırlarının su geçirmezliği 200litre/s/m² duş testi ile test edilir.

 5. 5
  Onarım kolaylığı2 yıl garanti. Ek parçalar ve direklerin bakımı atölyelerinde yapılır.

Garanti 2 Yıl


 

ÖZELLIKLERI

Tulum
Kişi başı genişlik: 67 cm.
Kapasite
6
Oda
2
Montaj
Klasik
Kapasite
XL
Özellik
Air

TEKNIK BILGILER

 • 1

  SalonRaha. Dış cephe tamamen açıldığında 11,5 m²'den 15 m²'ye çıkar (yağmur yağsa bile) -- Aydınlık -- 3 kapı ve 5 büyük pencere -- Kısmi olarak açılan dış cephe sayesinde kolay giriş ve çıkış -- Kalıcı tente = Günde birçok kez kurulup kaldırılmaz. Çıkarılabilir mat.

 • 2

  Oda2 kişi için yeterli büyüklükte 2 oda (2 m x 2,10 m), şemada rahat boyutu seçiniz -- Havalandırma sayesinde nefes alan polyester -1,85 - 8 iç cep + her oda için + 4 dış cep.

 • 3

  Su geçirmezlikBütün Quechua çadırları gibi bu çadırın su geçirmezliği de laboratuvar (200litre/s/m² altı duş testi) ve alan testleriyle test edilmiş ve onaylanmıştır. (PU kaplamalı polyester dış tente, 140 gr/m² polietilen zemin, ısıyla yapıştırılmış su geçirmez birleşme yerleri).

 • 4

  Havalandırmalıdır, nemlenme olmaz.Kaplamalı dış çadır -- Zeminle dış çadırın altı arasındaki alan -- Yağmur yağsa bile dış cephenin üstü açılabilir -- 2 sineklikli pencere -- 2 kapılı, açılabilir dış cephe, güneşten uzak durarak maksimum çadır keyfi yaşanabilir. Sineklikler sayesinde, çadırı rahatça "açık" bırakabilirsiniz.

 • 5

  Böceklere karşı korumaBütün çadır böceklerden korunur : Ana girişte ve odalarda bulunan kapılardaki çift kapılı sineklik sayesinde sadece hava içeri girer.

 • 6

  DireklerYapısı çok dayanıklıdır : 12,7 mm fiberglas ve çelik ana direk-- Bütün fiber direklerimizin dayanıklılığı kalite kontrolden geçmiştir.

 • 7

  KazıklarEsnemeye karşı çok dayanıklıdır (6 mm çapında çelik).

 • 8

  MontajMantık ve doğru sözle: paralel direklerle tünel yapı -- www.quechua.com sitesinden kurulum videosunu izleyebilirsiniz.

 • 9

  Garanti ve satıştan sonra servisNormal kullanımda 2 yıllık garantisi vardır -

Bir Yorum Yaz

6 Kişilik 2 Odalı Kamp Çadırı Aile Boyu

6 kişilik, 2 ayrı odalı, sıcak havalara uygun çadır arayanlar için tasarlanmıştır. 6 kişilik 2 büyük oda. Çadır ilaveli çok büyük salon. Sıcak havalar için uygundur, böcek korumalı birçok havalandırması vardır.

Bir Yorum Yaz

 
Kargo Detayları

KARGO VE TAŞIMA İŞLEMLERİ

Tüm Sipariş işlemlerinizde Kargo ücreti HOUSEMAX Firmasına Aittir.

Ürüne Ait Gönderim İstatistikleri;

Tahmini gönderim süresi 3-5 iş günüdür. Tahmini gönderim süresi, ürünün tedarik edilme süresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

*Cumartesi, pazar ve resmi tatiller iş günü olarak sayılmaz.

Gönderim Süreci;

Ürünlerin gönderim süreci, siparişinizi oluşturduktan hemen sonra, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünün ardından başlar.

Birden fazla ürün sipariş vermeniz halinde, depoda hazır olan ürünleriniz için kısmi teslimat talep edebilirsiniz. Kısmi teslimatlar ücretsizdir. Diğer ürünleriniz, tedarik süreçleri tamamlandığında kargoya teslim edilmektedir.

Kargoya Teslim Edildikten Sonra;

Kargoya teslim edilen ürünler Marmara Bölgesi ve çevresinde ertesi gün, merkez dışı bölgelere ise 2 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. Siparişinizin kargoya tesliminin ardından, size ileteceğimiz kargo takip numarası ile gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz. Ayrıca haftasonları kargo firmaları çalışmadığı için kargolama yapılamadığını hatırlatmak isteriz.

KKTC ve İstanbul'un Adalar ilçesine teslimat yapılamamaktadır.

 
Müşteri Yorumları

 
İade Koşulları

İADE ŞARTNAME & İADE KOŞULLARI

1. Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Housemax.com.tr’ye başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz.

2. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

3.Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:

 •          Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,
 •          Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler,
 •          Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler,
 •          Gazete, dergi gibi süreli yayınlar,
 •          Hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler,
 • Basılı ürünler (Kitap, vb)

4.Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir.

5.Satın alınan elektronik ürünlerde; sim kart  takılması, WiFi ile network bağlantı kurulması, kurulum yapılması, sarf malzemesinin kullanılmış olması, koruyucu bantlarının çıkarılmış olması, aktivasyon yapılması ve kullanıcı yaratılması halinde  iade kabul edilememektedir.

6.Fotoğraf makinelerinde çekim yapılması halinde iade kabul edilememektedir.

 1. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

8.Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır:

 •          Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan (iç çamaşırı, mayo, kozmetik, kulaklık vb) ürünler  iade alınamamaktadır.
 •         Taşınabilir bilgisayar ve masaüstü bilgisayarlar (Orijinal işletim sistemi kurulduktan sonra yani bilgisayarın kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmayacaktır.)
 •           Her türlü yazılım ve programlar
 •          DVD, VCD, CD ve kasetler
 •         Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b)

Benzer Ürünler

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

QUECHUA 6 Kişilik 2 Odalı Büyük Boy Çadır

1 203,42 TL 1 693,38 TL -489,96 TL

Menu