QUECHUA 6 Kişilik 2 Odalı Büyük Boy Çadır

01326

Yeni ürün

6 kişilik, 2 odalı ve tamamen açık rahat bir salona sahip AİLE ÇADIRI arayanlar için tasarlanmıştır. 6 kişilik 2 büyük oda. Odaların önündeki yüksek ve aydınlık salon, kapının önündeki tenteden yararlanır.Yoğunlaşmadan koruyan dış çadır kaplaması.

Daha Fazla Detaylar

Sınırlı Özel İndirim

1 203,42 TL

1 693,38 TL

-489,96 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır
 
Daha Fazla Bilgi

ÜRÜN AVANTAJLARI

 1. 1
  Kapasite6 m² salon + 3 m² kalıcı tente, B : 195 cm. 2 büyük oda 180 x 210 cm.

 2. 2
  Kullanım kolaylığıAçılabilir dış cephe. Nemi önlemek ve havalandırma için dış çadır kaplanmıştır.

 3. 3
  Su geçirmezlik200 mm su altında duş testi yapılmıştır.

 4. 4
  SağlamlıkRüzgara karşı dayanıklılık : Açık alanda test edilmiştir.

 5. 5
  Onarım kolaylığı2 yıl garanti. Ek parçalar ve direklerin bakımı atölyelerinde yapılır.

Garanti 2 Yıl


 

ÖZELLIKLERI

KILIF
60 x 36 x 36 cm.
Kapasite
6
Oda
2
Montaj
Klasik
Kapasite
Standart

TEKNIK BILGILER

 • 1

  Çanta boyutları
  Ağırlık
  Büyük fermuarlı ve askılı kılıf :60 x 36 x 36 cm.Ağırlık: 18 kg

 • 2

  SalonRahat, dış cephe tamamen açıldığında 6 m²'den 9 m²'ye çıkar (yağmur yağsa bile) -- Aydınlık -- 3 büyük pencere -- Kısmi olarak açılan dış cephe sayesinde kolay giriş ve çıkış -- Kalıcı tente = günde birçok kez kurulup kaldırılmaz.

 • 3

  Oda3 kişi için yeterli büyüklükte 2 oda (1,80 m x 2,10 m), şemada rahat boyutu seçiniz -- Havalandırma sayesinde nefes alan polyester -- 8 iç cep + her oda için 4 dış cep.

 • 4

  Su geçirmezlikBütün Quechua çadırları gibi bu çadırın su geçirmezliği de laboratuvar (200litre/s/m² altı duş testi) ve alan testleriyle test edilmiş ve onaylanmıştır. --PU kaplamalı polyester dış tente, 140 gr/m² polietilen zemin, ısıyla yapıştırılmış su geçirmez dikişler.

 • 5

  Havalandırmalıdır, nemlenme olmaz.Kaplamalı dış çadır -- Zeminle dış çadır arasındaki alan -- Yağmur yağsa bile dış cepheyi açma imkanı.

 • 6

  Rüzgara karşı dayanıklılık :Tüm çadırlarımız, her yüzünün dayanıklılığını ölçmek amacıyla, rüzgar tünelinde döner bir levha üzerinde test edilmektedir.Yere iyi bir şekilde montelenmiş çadır, 50 km/s hızında esen rüzgara karşı sağlam kalır.

 • 7

  DireklerYapısı çok dayanıklıdır : 12,7 mm fiberglas. -- Bütün fiber direklerimizin dayanıklılığı kalite kontrolden geçmiştir.

 • 8

  KazıklarEsnemeye karşı çok dayanıklıdır (6 mm çapında çelik).

 • 9

  MontajKolay ve klasik kurulum :paralel direklerle tünel yapı -- www.quechua.com sitesinden kurulum videosunu izleyebilirsiniz.

 • 10

  UV filtresiÇift katmanlı çadır kumaşı UPF 30 ile UV ışınlarına karşı koruma sağlar. Dikkat: Çok güneşli havalarda güneş ışınları küçük bir aralıktan bile geçip size ulaşabilir.Cildinizi koruyunuz.

 • 11

  Garanti ve satıştan sonra servisNormal kullanımda 2 yıllık garantisi vardır -

Bir Yorum Yaz

QUECHUA 6 Kişilik 2 Odalı Büyük Boy Çadır

6 kişilik, 2 odalı ve tamamen açık rahat bir salona sahip AİLE ÇADIRI arayanlar için tasarlanmıştır. 6 kişilik 2 büyük oda. Odaların önündeki yüksek ve aydınlık salon, kapının önündeki tenteden yararlanır.Yoğunlaşmadan koruyan dış çadır kaplaması.

Bir Yorum Yaz

 
Kargo Detayları

KARGO VE TAŞIMA İŞLEMLERİ

Tüm Sipariş işlemlerinizde Kargo ücreti HOUSEMAX Firmasına Aittir.

Ürüne Ait Gönderim İstatistikleri;

Tahmini gönderim süresi 3-5 iş günüdür. Tahmini gönderim süresi, ürünün tedarik edilme süresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

*Cumartesi, pazar ve resmi tatiller iş günü olarak sayılmaz.

Gönderim Süreci;

Ürünlerin gönderim süreci, siparişinizi oluşturduktan hemen sonra, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünün ardından başlar.

Birden fazla ürün sipariş vermeniz halinde, depoda hazır olan ürünleriniz için kısmi teslimat talep edebilirsiniz. Kısmi teslimatlar ücretsizdir. Diğer ürünleriniz, tedarik süreçleri tamamlandığında kargoya teslim edilmektedir.

Kargoya Teslim Edildikten Sonra;

Kargoya teslim edilen ürünler Marmara Bölgesi ve çevresinde ertesi gün, merkez dışı bölgelere ise 2 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. Siparişinizin kargoya tesliminin ardından, size ileteceğimiz kargo takip numarası ile gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz. Ayrıca haftasonları kargo firmaları çalışmadığı için kargolama yapılamadığını hatırlatmak isteriz.

KKTC ve İstanbul'un Adalar ilçesine teslimat yapılamamaktadır.

 
Müşteri Yorumları

 
İade Koşulları

İADE ŞARTNAME & İADE KOŞULLARI

1. Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Housemax.com.tr’ye başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz.

2. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

3.Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:

 •          Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,
 •          Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler,
 •          Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler,
 •          Gazete, dergi gibi süreli yayınlar,
 •          Hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler,
 • Basılı ürünler (Kitap, vb)

4.Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir.

5.Satın alınan elektronik ürünlerde; sim kart  takılması, WiFi ile network bağlantı kurulması, kurulum yapılması, sarf malzemesinin kullanılmış olması, koruyucu bantlarının çıkarılmış olması, aktivasyon yapılması ve kullanıcı yaratılması halinde  iade kabul edilememektedir.

6.Fotoğraf makinelerinde çekim yapılması halinde iade kabul edilememektedir.

 1. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

8.Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır:

 •          Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan (iç çamaşırı, mayo, kozmetik, kulaklık vb) ürünler  iade alınamamaktadır.
 •         Taşınabilir bilgisayar ve masaüstü bilgisayarlar (Orijinal işletim sistemi kurulduktan sonra yani bilgisayarın kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmayacaktır.)
 •           Her türlü yazılım ve programlar
 •          DVD, VCD, CD ve kasetler
 •         Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b)

Benzer Ürünler

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Menu