QUECHUA Kişilik Gezici Rafat Kamp Çadırı Full

01327

Yeni ürün

Anında kurulan, 2 kişilik çadır. GEZİCİ KAMP yapanlar için tasarlanmıştır. 2 büyük alan + eşya alanı. Anında kurulum, hızlı toplama.Havalandırma sistemi ve sıcaklık geçirmeyen kumaşı sayesinde mükemmel bir üründür. Aydınlatma sistemiyle çok pratiktir.

Daha Fazla Detaylar

929,98 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır
 
Daha Fazla Bilgi

TEKNIK BILGILER

 • 1

  Boyutlar ve ağırlıkDış : 282cm x 170cm x 102cm (maks yükseklik.) 
  2 kişilik çok rahat oda. 150cm x 210cm. max. yükseklik 95cm. Ekstra alan :Maks. 52cm x maks. 150cm.Ağırlık: 
  5,1 kg.

 • 2

  KILIFDisk: Ø 78cm. 2 taşıma askısı vardır.

 • 3

  Aydınlatma sistemi3 düşme. LED lambalar. 20 lümen (0,3 watt). Pil kutusu (3 x LR6/AA dahil). 7.30 saat kullanılabilir.

 • 4

  Isı yalıtımıÖzel dış çadır kumaşı ve etek : yansıtma ve yayılması sayesinde çadırdaki sıcaklığı azaltır.

 • 5

  UV korumaTi0² kaplamalı kumaş 50 + UPF'den yararlanmıştır.Dikkat: Çok güneşli havalarda güneş ışınları küçük bir aralıktan bile geçip size ulaşabilir.Cildinizi güneş kremiyle koruyun.

 • 6

  Kurma/toplamaÇabuk kurulur. Rüzgarın esmediği günlerde kazıkları çakmaya gerek yoktur. Kazıkları yanında verilir."Easy" sistem sayesinde kolayca toplanır.

 • 7

  Su geçirmezlikBütün Quechua çadırları gibi bu çadırın su geçirmezliği de laboratuvar (200litre/s/m² altı duş testi) ve alan testleriyle test edilmiş ve onaylanmıştır.(PU kaplamalı polyester dış tente, 120 gr/m² polietilen zemin, ısıyla yapıştırılmış su geçirmez birleşme yerleri). Dış çadırın altında bulunan nefes alan polyesterden odanın kumaşı dış çadırın iç kısmında biriken su damlalarına teması önler.

 • 8

  Rüzgara karşı dayanıklılık :Tüm çadırlarımız, her yüzünün dayanıklılığını ölçmek amacıyla, rüzgar tünelinde döner bir levha üzerinde test edilmektedir.Yere iyi bir şekilde montelenmiş çadır, 50 km/s hızında esen rüzgara karşı sağlam kalır.

 • 9

  Havalandırma2 yan panolu dış çadır (içerden açılabilir). Hava, odanın içinde yayılır. Oda, sineklikler sayesinde haşerelerden korunur.Yağmur yağdığında bile, panolar açık bırakılabilir ve böylece dışarıyı görebilirsiniz (güvenlik).

 • 10

  Direklerİçi dolu fiberglas : çok dayanıklı.Tamir kiti, kılıfın içindedir.

 • 11

  KazıklarGalvanizlenmiş çelik (Ø 5 mm) : Bükülmeye karşı çok dayanıklıdır.

 • 12

  GarantiBütün çadırlarımız normal kullanım şartları altında 2 sene garantilidir

BILGI / KONSEPT / TEKNOLOJI

BİLEŞENLER

Dış çadır : PU kaplama dioksit titanlı polyester dış kumaş ve alüminyum kaplama iç kumaş, oda: Nefes alan polyester, mat : Polietilen, direkler: İçi dolu fiberglas :

ÜRÜN TESTI

Bütün Quechua çadırlarının su geçirmezliği 200litre/s/m² su altında 4 saat duş testine tabi tutulur.Su kolon testi (=mm schmerbers), çadırın su geçirmezliğini ölçmek için yeterli değildir, sadece kumaşı test eder.Testimiz; dikişlerin, fermuarların vb. su geçirmezliğini garanti eder. Rüzgara karşı dayanıklılık:Tüm çadırlarımız, her yüzünün dayanıklılığını ölçmek amacıyla, rüzgar tünelinde döner bir levha üzerinde test edilmektedir.

STOK ÖNERISI

SAKLAMA: kullandıktan ya da temizledikten sonra koku ve nem yapmaması için kaldırmadan önce çadırın iyi kuruduğundan emin olunuz.

BAKIM ÖNERILERI

Temizlik: Gerektiğinde çadırı sabunlu suyla silerek ve sonrasında durulayarak temizleyebilirsiniz. Çadırın çok iyi kuruması gerekmektedir. REÇİNE LEKELERİ (zor leke): Çadır iyice kuruduktan sonra, kumaşın daha sıkı olması ve daha kolay temizlenmesi için altına buz koyarak hafifçe kazıyınız. SAKLAMA: kullandıktan ya da temizledikten sonra koku ve nem yapmaması için kaldırmadan önce çadırın iyi kuruduğundan emin olunuz.

Not:Son gelen modellerde aydınlatma harici olarak dahil olarak gelmektedir.

Bir Yorum Yaz

QUECHUA Kişilik Gezici Rafat Kamp Çadırı Full

Anında kurulan, 2 kişilik çadır. GEZİCİ KAMP yapanlar için tasarlanmıştır. 2 büyük alan + eşya alanı. Anında kurulum, hızlı toplama.Havalandırma sistemi ve sıcaklık geçirmeyen kumaşı sayesinde mükemmel bir üründür. Aydınlatma sistemiyle çok pratiktir.

Bir Yorum Yaz

 
Kargo Detayları

KARGO VE TAŞIMA İŞLEMLERİ

Tüm Sipariş işlemlerinizde Kargo ücreti HOUSEMAX Firmasına Aittir.

Ürüne Ait Gönderim İstatistikleri;

Tahmini gönderim süresi 3-5 iş günüdür. Tahmini gönderim süresi, ürünün tedarik edilme süresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

*Cumartesi, pazar ve resmi tatiller iş günü olarak sayılmaz.

Gönderim Süreci;

Ürünlerin gönderim süreci, siparişinizi oluşturduktan hemen sonra, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünün ardından başlar.

Birden fazla ürün sipariş vermeniz halinde, depoda hazır olan ürünleriniz için kısmi teslimat talep edebilirsiniz. Kısmi teslimatlar ücretsizdir. Diğer ürünleriniz, tedarik süreçleri tamamlandığında kargoya teslim edilmektedir.

Kargoya Teslim Edildikten Sonra;

Kargoya teslim edilen ürünler Marmara Bölgesi ve çevresinde ertesi gün, merkez dışı bölgelere ise 2 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. Siparişinizin kargoya tesliminin ardından, size ileteceğimiz kargo takip numarası ile gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz. Ayrıca haftasonları kargo firmaları çalışmadığı için kargolama yapılamadığını hatırlatmak isteriz.

KKTC ve İstanbul'un Adalar ilçesine teslimat yapılamamaktadır.

 
Müşteri Yorumları

 
İade Koşulları

İADE ŞARTNAME & İADE KOŞULLARI

1. Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Housemax.com.tr’ye başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz.

2. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

3.Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:

 •          Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,
 •          Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler,
 •          Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler,
 •          Gazete, dergi gibi süreli yayınlar,
 •          Hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler,
 • Basılı ürünler (Kitap, vb)

4.Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir.

5.Satın alınan elektronik ürünlerde; sim kart  takılması, WiFi ile network bağlantı kurulması, kurulum yapılması, sarf malzemesinin kullanılmış olması, koruyucu bantlarının çıkarılmış olması, aktivasyon yapılması ve kullanıcı yaratılması halinde  iade kabul edilememektedir.

6.Fotoğraf makinelerinde çekim yapılması halinde iade kabul edilememektedir.

 1. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

8.Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır:

 •          Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan (iç çamaşırı, mayo, kozmetik, kulaklık vb) ürünler  iade alınamamaktadır.
 •         Taşınabilir bilgisayar ve masaüstü bilgisayarlar (Orijinal işletim sistemi kurulduktan sonra yani bilgisayarın kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmayacaktır.)
 •           Her türlü yazılım ve programlar
 •          DVD, VCD, CD ve kasetler
 •         Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b)

Benzer Ürünler

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

QUECHUA 6 Kişilik 2 Odalı Büyük Boy Çadır

1 203,42 TL 1 693,38 TL -489,96 TL

Menu