pc bilgisayar ve çalışma masası 3 renk seçeneği

Yeni ürün

Ücretsiz Kargo İle Hızlı Gönderi

Daha Fazla Detaylar

109,66 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır
 
Daha Fazla Bilgi

Ürün ölçüleri:
• En : 60 cm
• Boy : 75 cm
• Derinlik: 45 cm

Ürün özellikleri:

18 MM YONGA LEVHA

ÜRÜN DEMONTE OLARAK TESLİM EDİLMEKTEDİR

KURULUM KILAVUZU MEVCUTTUR.

ÜRÜN 1 KOLİDEN OLUŞMAKTADIR.

ÜRÜN ORJİNAL AMBALAJI DIŞINA KÖPÜK VE HAVALI NAYLON SARILARAK TAM KORUNAKLI OLARAK KARGOYA TESLİM EDİLMEKTEDİR.


HASAR TESPİTİ YAPILAN ÜRÜNLERİN ÜCRETSİZ DEĞİŞİMİ VEYA İADESİ YAPILABİLMEKTEDİR.

ÇALIŞMA MASASI

  Çalışma masası kullanım amacına göre çok geniş bir kullanım alanı bulunmaktadır. Özel çalışma odalarında, genç yatak odalarında ve ofislerde çoklukla kullanılan bir üründür. Birçok renklere sahip olup metal, ahşap ve tahta gibi farklı modelleri bulunmaktadır. Her keseye ve bütçeye uygun çalışma masası bulunmaktadır.

  Çalışma masası ihtiyacın kapsamı iyi belirlenmelidir. Ne kadar büyüklükte ve genişlikte bir masa alıp kullanmak kişiye yarar sağlayacağını bilmek kişinin ihtiyacını karşılayacaktır. Çizin alanında çalışan veya okuyan kişi için çoğu zaman kullanacağı büyük karton veya kâğıt olacağından dolayı sığdırabileceği büyük yüz ölçümlü masa daha çok yararına olacaktır. Kişi kendinin istediği tarzda ekstra alternatif şekiller ekleyerek kullanacağı çalışma masasını oluşturabilir.

  Çalışma masaları artık evler için hantal ve yer kapladığından ötürü daha çok orta boy veya katlanabilir modeller tercih edilmektedir. Son zamanlarda evlerde dekoratif olması ile duvara monte edilerek yapılan çalışma masaları hem evinize ayrı bir renk katmakta hem de çalışma masasının vermiş olduğu yer fazlalığını ortadan kaldırmaktadır. Ayrıca koyu renkte ahşap ağırlıkta ise aynı renkte çalışma masası bulmak zor olmaktadır. Böyle durumlarda odanın rengine farklı tarzda yaklaşılıp daha enerji bir hava katarak içinizi daha çok ferah yapmalısınız.

  www.housemaxonline.com adresinde istemiş olduğunuz kaliteli, ucuz, kullanışlı,isteğinize uygun çalışma masası modellerini bulacaksınız. İhtiyacınız olan bütün ürünler housemaxonline’da sizleri beklemektedir.

Bir Yorum Yaz

pc bilgisayar ve çalışma masası 3 renk seçeneği

Ücretsiz Kargo İle Hızlı Gönderi

Bir Yorum Yaz

 
Kargo Detayları

KARGO VE TAŞIMA İŞLEMLERİ

Tüm Sipariş işlemlerinizde Kargo ücreti HOUSEMAX Firmasına Aittir.

Ürüne Ait Gönderim İstatistikleri;

Tahmini gönderim süresi 3-5 iş günüdür. Tahmini gönderim süresi, ürünün tedarik edilme süresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

*Cumartesi, pazar ve resmi tatiller iş günü olarak sayılmaz.

Gönderim Süreci;

Ürünlerin gönderim süreci, siparişinizi oluşturduktan hemen sonra, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünün ardından başlar.

Birden fazla ürün sipariş vermeniz halinde, depoda hazır olan ürünleriniz için kısmi teslimat talep edebilirsiniz. Kısmi teslimatlar ücretsizdir. Diğer ürünleriniz, tedarik süreçleri tamamlandığında kargoya teslim edilmektedir.

Kargoya Teslim Edildikten Sonra;

Kargoya teslim edilen ürünler Marmara Bölgesi ve çevresinde ertesi gün, merkez dışı bölgelere ise 2 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. Siparişinizin kargoya tesliminin ardından, size ileteceğimiz kargo takip numarası ile gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz. Ayrıca haftasonları kargo firmaları çalışmadığı için kargolama yapılamadığını hatırlatmak isteriz.

KKTC ve İstanbul'un Adalar ilçesine teslimat yapılamamaktadır.

 
Müşteri Yorumları

 
İade Koşulları

İADE ŞARTNAME & İADE KOŞULLARI

1. Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Housemax.com.tr’ye başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz.

2. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

3.Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:

 •          Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,
 •          Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler,
 •          Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler,
 •          Gazete, dergi gibi süreli yayınlar,
 •          Hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler,
 • Basılı ürünler (Kitap, vb)

4.Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir.

5.Satın alınan elektronik ürünlerde; sim kart  takılması, WiFi ile network bağlantı kurulması, kurulum yapılması, sarf malzemesinin kullanılmış olması, koruyucu bantlarının çıkarılmış olması, aktivasyon yapılması ve kullanıcı yaratılması halinde  iade kabul edilememektedir.

6.Fotoğraf makinelerinde çekim yapılması halinde iade kabul edilememektedir.

 1. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

8.Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır:

 •          Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan (iç çamaşırı, mayo, kozmetik, kulaklık vb) ürünler  iade alınamamaktadır.
 •         Taşınabilir bilgisayar ve masaüstü bilgisayarlar (Orijinal işletim sistemi kurulduktan sonra yani bilgisayarın kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmayacaktır.)
 •           Her türlü yazılım ve programlar
 •          DVD, VCD, CD ve kasetler
 •         Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b)

Benzer Ürünler

Aynı kategorideki diğer ürünler: 7

Menu