İndirimli Fiyat! 2222K0119 - Bürocci Miranda Metal Ayaklı Çalışma Koltuğu-Mavi Expand
2222K0119 - Bürocci Miranda Metal Ayaklı Çalışma Koltuğu-Mavi

2222K0119 - Housemax Miranda Metal Ayaklı Çalışma Koltuğu-Mavi

9 İnceleme ve Yorum var
Bürocci

2222K0119

Yeni

  • Maksimum kargolanma süresi: Sipariş tarihinden sonraki
7. gün Genişlik: 61cm Derinlik: 57cm Yükseklik: 92cm Oturak Yüksekliği: 55cm Ürün Ağırlığı: 11kg Kullanılan malzeme: Dökme Süngerli iskelet Kullanılan sünger: Dökme Sünger Kullanılan mekanizma: Amortisörlü-Yükseklik ayarlanabilir Kullanılan kol: Döşeme Kollu Kullanılan ayak: Metal Ayaklı + Kromajlı Garanti süresi - Menşei: 24 Ay - YerliSipariş bazlı üretim-tedarik yapıldığından sipariş iptali yapılamamaktadır Anlaşmalı olunan ambar ve kargolarla bina kapısında teslimat yapılmaktadır
Derece 
07-10-2016

sorunsuz ürün zamanında teslimat

üründe hiçbir sorun yok, gerçi lamba takıp daha denemedim, dışardan iyi duruyor

Derece 
29-09-2016

Güvenilir firma

teşekkür ederim bayram yoğunluğu ile 2 gün geç geldi geldi ama olsun beklediğime değdi, emsallerinden çok farklı bir kaliteye sahip sağolun.

Derece 
21-09-2016

Güzel

Ürün tarafıma bugün ulaştı camı kırık çıktı, firma ilgiliydi ve birebir değişimi sağladılar.

Derece 
21-09-2016

Kaliteli ve güvenilir

Ürün elime bugün ulaştı gayet kaliteli ve orjinal ürün. Güvenilir firma hızlı bir şekilde ürünü tarafıma teslim etti. Yeşil Başlı lamba ararken bulduğum ve piyasada plastik cam olan ürünlerden tamamen farklı ve orjinal ürün. Teşekkürler.

Derece 
20-09-2016

Güzel ürün

Polat alemdarın masasında dahi olan, eski ve tüm ingilteredeki kütüphanelerde yer alan değişilmez Yeşil Camlı Banker Masa Lambası, Burada Banker masa lambası adı sadece Türkiye'ye özel bir isimdir. Aynı ürüne yeşil başlı masa lambası adıyla ün kazanmış bir masa lambası ürünüdür.

Işığı kesinlikle rahatsız etmez, Rahat çalışma imkanı sağlar, Herkese öneriyorum :)

Derece 
20-09-2016

Beklenenin ötesinde

Bu lambayı ortalama aylardır araştırıyorum ve almakta inanılmaz tereddüt ettiğim bir üründü. ANcak Housemax ta ürün bilgisi için mail attıktan sonra aldığım cevap bana yeterli geldi sanırım, düşünmeden aldım ve 3 yıl önce kullanıp camını kırdığım ve asla bir daha bulamadığım ürünüme kavuştum adeta.

Derece 
20-09-2016

Güzel ürün Hızlı kargo

Ürün gayet güzel beklediğimden çok daha iyi açıkçasıi hızlı bir şekilde aras kargo ile tarafıma teslimatı sağlandı.

Derece 
20-09-2016

Yeşil Banker Masa Lambası geldi :)

Ürün hakkında değerlendirmem şu şekilde olacaktır, Ürün paketi kendi orjinal paketi ve beyaz köpüklü bolca kullanılmış ve sağlam bir şekilde elime ulaştı. EN büyük korkum kargoda kırılmasıydı ancak kırılacak gibi değil, iyi paket olmuş, Ürün camı harika, Ürün sarı prinç kaplama ve muhteşem,
Ürünü alacak lara kesinlikle önerdiğim bir üründür.

Derece 
20-09-2016

Gerçek Orjinal Banker Masa lambası

Banker masa lambası modelleri arasında tek orjinal ürün diyebilirim. Diğer tüm 100 liralık ürünlerde camları akrilik malzemeden yapılma, Housemax firmasının ürünü ise tamamen el yapımı üfleme cam ve ışık farkı diğerine nazaran harika.

Herkese öneriyorum, hızlı kargo, güzel ürün.

Değerlendirmenizi yazın! !

Bir değerlendirme yazın