Mobilya ürünleri tercihleri yaşam standartları ve kalitesiyle öz deşmelidir.  Mobilyasadece yaşam alanımız olmaktan çoğu zaman çıkarak bizim hayatımızı geçirdiğimiz ve ruhumuza huzur veren bir MEKAN olmuştur. Ofis Mobilyaları neden sade ve Nötr kullanırlar. Her Ruh haline UYUM sağlaması ve güzel ve pozitif enerji vermesi açısındandır. MOBİLYA - DEKORASYON - AYDINLATMA dediğimiz zaman işin uzmanları devreye giriyor. Bunları sağlayan ve işini severek yapan firmaların sayısı oldukça azdır.
HouseMax Firması İzmir'de kurulmuş olan ve işlerini tanımlamak gerekirse, MekanınızaEN UYGUN ÜRÜNÜ size sunmak Olarak açıklamak sanırım yanlış olmaz. HouseMaxFirması Kendi İthalat ürünleri bir yana EN UYGUN FİYAT GARANTİSİ sunmaktadır. Personel ve Hizmet Kalitesi En üst düzeyde olup Müşteri Odaklı bir firmadır.
Yaşam Alanınıza MOBİLYA- DEKORASYON - AYDINLATMA ürünleri arandığında FİYAT ve KALİTE uyumu aranmaktadır. HouseMax Firması Siz Değerli Müşterilerine En İyi KALİTE MOBİLYA En Ucuz AYDINLATMA - EN UCUZ DEKORASYON ürünlerini EN UYGUN FİYATA SUNMAKTADIR.
Sadece MOBİLYA - DEKORASYON ve AYDINLATMA ile sınırlı Kalmayan HouseMaxFirması EL ALETLERİ- BAHÇE MOBİLYASI - BEBEK GÜVENLİĞİ - KÜÇÜK EV ALETLERİ - MUTFAK GEREÇLERİ - ÇEYİZ MALZEMELERİ gibi Birçok Departman ve KATEGORİDE hizmet vermekte olup HIZ ve GÜVEN prensiplerine Sadık ender firmalar dandır.

AYDINLATMA VE LED AYDINLATMA

LED AYDINLATMA
GENEL AYDINLATMA
EN UCUZ AYDINLATMA ÜRÜNLERİ
TOPTAN AYDINLATMA ÜRÜNLERİ
Günümüzün Aydınlatma Dönemi LED AYDINLATMA ve LED AYDINLATMA ÜRÜNLERİDİR.
Led aydınlatma Profesyonel tasarlandığı takdirde var olmaktadır. Led Aydınlatma Malesef artık günümüzde TÜM elektrikçilerde mevcut olup yapmış oldukları çalışmalar ile belkideLED kulanmak istenen POTANSİYELİ kendinden kaçırmaktadır.
LED AYDINLATMA ticari kar gütmeyen şirketlerin severek yapmış oldukları MİMARİçalışmalar ile var olmaktadır. MİMARİ çalışmalardan kastımız şudur; Siz bir elektrikçiye gidip örneğin MUTFAK DOLAP ALTI LED AYDINLATMA talebinde bulundunuz. Elektrikçi ilk önce elindeki ledi Kullanmaya bakıcak tabiki OYSA siz onu güzel bir OTEL'in mutfağında görüp beğenmiştiniz. NE OLDU PEKİ ?  Elektrikçi geldi istediğiniz bölgeyeLED uygulamasını gerçekleştirdi ancak IŞIK ŞİDDETİ olarak sizin beğendiğinizden çok daha farklı bir hal almış oldu.
İŞTE burda Profesyonel Çalışmalar devreye girmektedir. Kullanılcak alana göre LED'in açısı hesaplanır ve ona uygun açıya sahip LED ve IŞIK AKISINA sahip Led ŞeritGönderimi sağlanır. 
Aydınlatma Yerinde kullanıldığında GERÇEK AYDINLATMA OLMAKTADIR. Masa lambasılambaderAvizeYer LambasıAplikLed şerit uygulamaları için önerebileceğimiz bir firma mevcut. Firma İZMİR'de Faaliyet göstermekte olup birçokMİMARİ organizasyona İMZA atmıştır. Lokantalar, oteller, Giyim Mağzaları, OUTLET Mağazalar, YKM gibi bir çok alanda BAŞARILI çalışmalar gerçekleştirmiş ve bu başarısınıKANITLAMIŞTIRHOUSEMAX Firması İZMİRİN AYDINLATMA devi olmaya ADAY FİRMALARDAN OLUP ÜRÜN YELPAZESİNİ İnternet Mağazasına taşımaktadır.HouseMax Online İnternet Mağazasını Ziyaret ediniz. HOUSEMAX ile İLETİŞİME GEÇİNİZ. Özellikle İZMİRDE iseniz PROJE işlerini HOUSEMAX'a bırakın. Farkı Yaşayın.

Sehpa ve zigon sehpa üretimleri !!

      İZMİR karabağlar Mobilya alanında bir deve imza atış ve kalitesiyle öncü lider mobilya dekorasyon ve aydınlatma ürünlerinin çıkışını sağlamıştır. HouseMax Online imalatını yapmış olduğu mobilya dekorasyon ürünlerinin kalitesi ve fiyatıyla bir çok Kalite Kontrol denetimlerinden başarı ile geçmiş bulunmaktadır. Housemax firması İZMİR mobilya aydınlatma ev dekorasyonu ürünlerinde TÜM TÜRKİYE'ye www.housemaxonline.com sitesinden satışlarını gerçekleştirmektedir.

     HouseMax Online firması tüm sosyal ağlardan satışlarını gerçekleştirmekte olup kalitesi ve güvencesiyle e-ticaret firmalarına örnek olucak tasarımlar üretmektedir. HouseMaxOnline Personel ve personel bilgisiyle birçok firmadan ayrılan özellikler ortaya koymuştur.

Cat power Hırdavat ve el aletleri

    Cat markanın kalitesi ve gücü 2006 yılında CAT POWER olarak başlangıcı olmuş CAT firmasının liderliğinde kurulmuş ve dönemin içinde kalitesiyle adını yazdırma konusunda iddaa lı olan cat el aletleri ve hırdavat ürün çeşitlilikleri 1000 çeşitten fazladır. Türkiye ege bölgesi toptan ve perakende olarak dağıtımını üstlenen HouseMax firmasının resmi internet sitesinde www.housemaxonline.com adresinden toptan ve perakende satışlarını gerçekleştirmektedir.

    Elektrikli El Aletleri ve HIRDAVAT ürünlerinde Ege bölgesi ve tüm Türkiye'ye dağıtım ağını hızla genişleten HouseMax firması Resmi internet sitesinde 200 Markayı bir araya toplamayı başarmış ve Tüm Türkiye'ye Toptan perakende anlamında hızlı satışlar gerçekleştirmektedir. TOPTAN Elektrikli el aletleri ve Hırdavat ürünlerinde Toptan fiyatına Perakende satışlarda sağlanmaktadır.

CAT POWER markalı bazı Elektrikli El Aletleri haberimizin devamında yer almaktadır.

-CAT POWER LİON PİL VİDALAMA
-CAT POWER ŞARJLI VİDALAMA
-CAT POWER KABLOLU MATKAP
-CAT POWER KABLOSUZ MATKAP
-CAT POWER KIRICI DELİCİ MATKAP HİLTİ
-CAT POWER 650 WATT TAŞLAMA VE POLİSAJ MAKİNASI
-CAT POWER 710 WATT TAŞLAMA MAKİNASI
-CAT POWER DALGIÇ POMPA ÜRÜNLERİ TOPTAN SATIŞ
-CAT POWER EL ALETLERİ VE HIRDAVAT ÜRÜNLERİ
                              

                                        

CAT POWER ÜRÜNLERİ GÖRSELLERİ BAZILARININ BU ŞEKİLDE YER ALMAKTA OLUP TOPTAN VE PERAKENDE ALIMLARDA HOUSEMAX FİRASIYLA İRTİBATA GEÇEBİLİRSİNİZ.

MOBİLYA VE DEKORASYON ÜRÜNLERİ MODELLERİ HOUSEMAX

Hayatımıza bir yön vermek ve kişilik yapımızı evimizin her anında paylaşmak isteriz. Evimizin veya iş yerimizin dekoru aslında bizim kişiliğimizi yansıtır. Hayata modern açılarla bakmak insanın evinde huzur ve rahatlık anlamında spor ve modern tarz ürünlere yönelmesine sebep olur. Mobilya takımları arasında aksesuarlar önemli yer tutar. Bunlardan bazıları KİTAPLIK, KÜTÜPHANE, TV KOLTUKLARI, RAF SİSTEMLERİ, CAM VİTRİN ÜRÜNLERİ, RESİM ÇERÇEVESİ gibi aksesuar detaylar önemli yer tutmaktadır.HOUSEMAX - IKEA - BAUMAX - BAUHAUS - KOÇTAŞ   gibi marketler yapı ve mobilya yapı marketleri hayatımıza şekil veren ve gerek Mobilya gerekse Klasik tarzda mobilya ve dekorasyon ürünlerini içerisinde barındırarak hayatımıza kolaylık sunan firmalar arasında yer almaktadır. İNTERNETTEN ONLİNE alışveriş yönünde üst düzey markaların büyük yatırımları söz konusu olduğu gibi HouseMax firmasının yatırımları da oldukça fazladır. www.housemaxonline.com Resmi sitesinden tüm markaları içerisinde toparlayan ve Müşterilerine gerek müşteri hizmetleri gerekse bilgi aktarımı konusunda profesyonel bir alt yapı hazırlanmış olup günün gelişmelerini en yakın şekilde takip eden ve kendini gelişen duruma göre şekillenen firmalar arasında yer almaktadır. Mobilya Dekorasyon alanındayapmış olduğu başarıların yanında El aletleri, Elektrikli El Aletleri, Çelik Para Kasaları alanında büyük atılımlara imza atmıştır. BOSCH - DEWALT - MAKİTA - ATTLAS - MAXİTOOLS markalarının yanı sıra CAT POWER ve SOMA markalarınında bayiliklerini alarak ürün çeşitliliklerini el aletleri ve Hırdavat alanında %40 Daha arttırarak kalitesine ve çeşitlilğine çeşitlilik katmıştır.


İNTERNET ÜZERİNDEN MOBİLYA SİPARİŞİ NASIL VERİLİR !!

         İnternet günümüz koşulları arasında gittikçe yaygınlaşan bir araç haline gelmiştir. Toplum ve Hizmet şartları Müşterilerin talepleri üzerine gün geçtikçe hızlı bir şekilde gelişmektedir. Peki bu hız neye bağlı olarak ve ne oranda değişmektedir. Herkesin iyi bildiği gibi dışardaki esnaf piyasası kendini kurumsal şirket ve kurumsallaşma yoluna ve şirket içi köklü değişikliklere çekmektedir. Mobilya ve Ev dekorasyon kategorilerinde HouseMax firması yaklaşık 30 çalışanı ile Aktif Şirket olma ve Kurumsal Portföyünü toplama yönünde derin ve kesin geliştirmeler elde etmiştir. Housemax firması İZMİR'de Mobilya İmalatı/ Ev dekorasyon/ Aydınlatma kategorilerinde başlamış ve gün ve gün ürün çeşitliliğini gerek İNTERNET MAĞAZASINDA gerek ise İzmir mağazasında büyütmektedir. Mobilya İmalatı ve Mobilya kullanımı konularında detaylı bilgilere ulaşmak mümkündür. Konu derin olup kullanılan ağacın kalitesinden, Kullanılan makinelerin teklonojik yapıları değerlendirmeye alınmasıdır. İnternetten alışverişlerde en büyük sıkıntı tamamen montaj ve kurulum dur. Konu hakkında HOUSEMAX firması en azından Ekibinin bulunmuş olduğu İZMİR içerisinde MONTAJ ve NAKLİYE hizmetlerini karşılamaktadır. Tabiki Bu hizmeti Büyük mobilya ürünlerinde sadece İzmirlilere özel sunmaktadır. Projeler 2016 Yılında bir lojistik ağının kurulması yönünde çalışmalar sağlanıyor. HouseMax Lojistik ekibi temelleri ve konuları hakkında detaylı görüşmelerde devam etmektedir.


Mobilya Dekorasyon HouseMax İle Renk Buluyor !!

             HouseMax Mobilya ve Dekorasyon Alanında Kendi imalatını ve Mağazasında satışını Gerçekleştirmiş olduğu Ürünlerde Kalite ve müşteri Memnuniyetine Önem vermektedir. Mobilya Hassas bir konu olup Ürünlerin Kargoda Taşıma esnasında gibi konular ile yakinen ilgilenen HouseMax Firması ayrıca bu problem için Satış Sonrası Takip Birimini kurmuştur. MobilyaDekorasyonAydınlatma gibi hassasiyeti olan ürünlerin satış sonrasında e-Ticarette Önemsenmediği ortadadır ki Firmaların ilgisiz davranışları Türkiye'de İlerlemekte olan E-Ticaret Sektörünü derinden yaralamakta olup müşterilerin bakış açısını ister istemez etkilemekte olup İnternetten Satışları etkilemektedir. Ancak Türkiye'de E-Ticaret o kadar hızlı ilerlemektedir ki her ay %15 Büyüme ile karşılaşırken %0,80 Oranında dökülmeler olmaktadır. Tabiki bu durum MobilyaDekorasyon veAydınlatma sektöründe daha hızlı ilerlemektedir. Sektör bu hayli büyük ve İlerlemekte İken Her Firma Bu Kurumsal İlerleme İle Mücadele edememektedir. House Max Firması Kurumsal Firma olmasının yanında İzmir Firmalarına Kurumsal Destekte bulunmaktadır.

MOBİLYA MASA SANDALYE ve OFİS SANDALYE TAKIMLARI

OFİS SANDALYE VE OFİS MOBİLYASI
       Ofis Sandalyesi ve Ofis MOBİLYASI sürekli bir ihtiyaç halini korumak ile birlikte hayatımıza öncelik katmaktadır. Ofis Mobilyasında yer alan ürünler. Çalışma Masası - Ofis Sandalyesi - Masa LAMBASI- OFİS Aydınlatması - Ofis Kırtasiye Malzemesi - Ofis Koltuk TakımlarıOfis AKSESUAR - OFİS Raf Sistemleri Gibi ürünler yer almaktadır. Ofis Mobilyasının kalitesi Ofisin Dizaynını doğrudan etkilemektedir. Ofis Mobilyalarında kullanılan ahşap ürünlerin kalitesi MDF veya 18 mm Kalın sıkıştırılmış suntalem olmalıdır. Aksi halde sıkıntı ve Ofis mobilyasının ömürlerinde azalma söz konusudur. Biz işi profesyonellerin yapmasından yanayız ve HOUSEMAX firması bu işi çok güzel bir şekilde eline almayı başarmış kaliteli firmalar arasında yer almaktadır. HouseMax firması www.housemaxonline.comsitesinden satışlarını gerçekleştirmenin yanında müşterilerine güven ve müşteri odaklı olduklarını kanıtlamaktadırlar. Ofis Mobilyası ve Ev dekorasyon kategorilerinde oldukça kaliteli ve önemli yer tutanhousemax firması kendi üretimleri ile ilerlemektedir.

HOUSEMAX HEMEN SATIN AL--

Bahçe Mobilyası, Mobilya, Dekorasyon, Aydınlatma, HouseMax

AYDINLATMA VE AVİZE ÜRÜNLERİNDE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER !!

      Avize ve Aydınlatma ürünlerinde bir çok çeşitlilik vardır. Bunlar. AVİZE, APLİK, MASA LAMBASI, ABAJUR, TEKLİ SARKIT, SPOT AYDINLATMA, CDMR AMPULLER, CDMT AMPULLER, MAĞAZA AYDINLATMASI, RAYLI AYDINLATMA, RAYLI SPOT AYDINLATMA.

Raylı Spot aydınlatmalar Modern aydınlatmanın günümüzde temelini oluşturmaktadır aslında. Özellikle Mağaza Aydınlatmalarında en çok tercih edilen Aydınlatma modelleridir. ADİDAS, NİKE, YKM, BARÇIN SPOR, LCWKİKİ, DEFACTO gibi büyük mağazalar aydınlatmalarını PROFESYONEL AYDINLATMA olan RAYLI SİSTEM KULLANMAKTADIR.HOUSEMAX İZMİR'DE, İSTANBUL'DA, ANKARA'DA, MARDİN, TUNCELİ, ADANA, GAZİANTEP gibi illerimizde AYDINLATMA İŞLEMLERİNİ Başarı ile sağlamıştır. PROJE AYDINLATMA, MİMARİ AYDINLATMA FİRMASI HOUSEMAX Size en iyi hizmeti ve kaliteyi sunma amacındadır.

Housemax Mobilya Aydınlatma ve Dekorasyon Ürünlerinde Kampanya !!


            Housemax Online sitesinde yapılan son araştırmalar neticesinde Bazı Kategorilerde Müşterilerin Taleplerinin Fazla olduğu Tespit Edilmiştir. Bu Araştırmaya Tüm Türkiye Dahil olup En çok araştırmaya;

İSTANBUL 
İZMİR
ANKARA
ANTALYA
KONYA
SİİRT
HATAY
ADANA
GÜMÜŞHANE
ŞANLIURFA
GAZİANTEP
SİİRT
VAN
RİZE
ARTVİN
TOKAT
KAHRAMANMARAŞ
MARDİN
AYDIN
MUĞLA

İllerinin Araştırmamıza olan Desteğinden dolayı Teşekkürlerimizi Sunarız.

Mobilya ve Aydınlatma ürünlerinde Talep gören Lambader ve Okuma lambası modellerine Üniversite Öğrenci ve İş adam ve iş kadınların taleplerinin fazla olduğu görülmektedir. Farklı dizi ve Programlarda yer alan bazı modellerin ise çok talep gördüğü görülmektedir. Okuma Lambası Modellerinde en çok talep gören Model ise Yukarı Bakan Işığın yer alması ve Ortasın veya biraz üstünden Spiralli bir kol yardımı ile hareket edebilmesidir. Lambader modellerinde en çok tercih  model olarak kayıtlarımıza geçmiştir. Müşterilerimize ve takip eden değerli üyelerimize bildirmek ve bilgilendirmek isteriz. Lambader ve Okuma lambası modellerinde 1. kalite ürünlerimize olan ve yeni üretimlerimiz ile piyasaya en uygun ve kaliteli ürünü sunma çabamız yer almaktadır. IKEA AYDINLATMAmodellerinin bir çok modelleri www.housemaxonline.com sitemizde yer almaktadır.
EV DEKORASYON ONLİNE SATIŞ BİRİNCİSİ HOUSEMAX !!

EV DEKORASYON ALANINDA ONLİNE SATIŞ BİRİNCİSİ
HOUSEMAX TÜRKİYE'NİN EV DEKORASYON MAĞAZASI
Housemax İle Hayatınıza sizde yön vermeye ne dersiniz ?
Housemax Online satış alanında Ev DekorasyonAydınlatma, Beyaz Eşya ve Yapı MarketKategorilerinde yakalamış olduğu 5.000.000 Kullanıcı ile satışlarına hızla devam etmektedir. Türkiye'de En Uygun Fiyat Garantisi sunan HOUSEMAX ONLİNE Firması belirtilen kategorilerde Türkiye'de Online Satışta Belli kategoriler birincisi olmuştur. Hayatımıza Anlam katan değerler vardır ve hayatımızı ve ortamımızı güzelleştiren ve geliştiren yaşamlar yer alır. Bunlar Ortamlarımızda ki Dekorasyon kalitesi ve Dekorasyonda kullanılan Pratik ve Ergonomik bazı çözümlerden geçmektedir. HOUSEMAX hayatlara giriş yaparak EV Dekorasyonunda hayatımıza bir anlam katma peşindedir. Housemax Firması Facebook Adresinden günün Fırsatlarını takip edebilirsiniz. Mobilya ve Mobilya Dekorasyonunda kullanılan malzemelerin kaliteleri ve fiyatları olarak bakıldığında sektörde yenilikçi ve modayı hızlı takip eden firmaların başında gelmektedir. Hayatınıza yön veren hayatınıza yön vermeye devam eden bu işlemlerin gerçekleşmesinde hayatımıza olan katkıları ve Pratik ürünlerive ilginç ürünleri ile damga vurmaya devam etmektedir. Kampanya ve Günün Fırsatı kategorilerindeki Hızlı ivmeleri ve hızlı yükselişleri ile Mutfak Kategorisine hızla Gitmeye hazırlanan Housemax firması hayatımıza yön vermede etkin rol oynamaya hazırlanmaktadır. Housemax Gittigidiyor.com / Hepsiburada.com / N11.com / Trendyol.ocm / Evmanya.com gibi Mobilya ve Yapı sektöründeki belli firmalara ürün üretimi yaparak tedarikçisi konumundadır.
Aydınlatma alanındaki son yeni ürünü 3 Ayaklı Tripod Lambader ürünü ile beğenileri üzerine toplayan ve günlük ortalama 500 adetlik satış miktarına ulaşan Üretici ve Tedarikçi firma HOUSEMAX Lambader alanındaki bu üretimi ile dikkat çekmiştir. Piyasada satılan 3 Ayaklı Lambader 189,90 TL den satışa sunulurken HOUSEMAX Firmasında 89,90 TL denwww.housemaxonline.com Online Satış mağazasında satışı yer almaktadır. Başlık ve Ayak Seçiminin ayrı Ayrı olarak sağlanabilmesi Talebe göre Üretim imkanı sunmaktadır.
HOUSEMAX FACEBOOK SAYFAMIZ >> https://www.facebook.com/housemaxonline
HOUSEMAX ONLİNE MAĞAZAMIZ >>> http://www.housemaxonline.com/
HOUSEMAX İLETİŞİM                         >>> https://www.housemaxonline.com/tr/iletisim
HOUSEMAX FIRSATLAR                    >>> http://www.housemaxonline.com/tr/1516-pratik-urunler

İnternet'ten Alışveriş Güvenli midir? 

HouseMax Online 

İnternet'ten Alışveriş Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir ?

*İnternet'ten alışverişler günümüzün en yaygın konuları ve eylemleri arasında yer almaktadır. Dışarıdan mağazadan alışverişlerin sayısı gün geçtikçe azalmaktadır ancak bilgi ve güven eksikliği sebebi ile internetten alışverişlere sıcak bakmayan kesim bulunmaktadır. Amerika da bu dönem İnternet alışveriş oranı %75 Seviyelerindedir. Almanya %70  Fransa %60 olarak gitmektedir Türkiye olarak 16. Sırada olup %5'lik bir internet alışveriş oranına sahibiz. Biz SizeHouseMax olarak elimizden geldiği kadar bilgi aktarmak ve internetten alışveriş konusunda biraz da olsa içinizi rahatlatma çabası içindeyiz. 2008 yıllarında internetten alışverişin ülkemizde yaygınlaşma yılı olarak kabul edilmektedir. 2008 Yılındaki internetten alışveriş oranı %0,50 lerde olup hızla artışa geçmiştir. Ancak 2009 ortalarında patlak veren kredi kartı bilgilerinin 3. şahıslara geçmesi müşterileri olumsuz durumlara ve internetten alışverişte soru işaretlerine itmiştir. Ancak bu süreçte her ne kadar da müşteriler internetten alışverişe soru işaretleriyle bakmaya başlasa da 2009 da patlak gelen durumdan bankalar Milyar Dolarlar kaybetmiştir. Bankalar bu durumlar ile karşı karşıya kalan müşterilerine para iadelerini sağlamış ve kendileri zararı  göğüslemiştir. Ancak 2010 da Avrupada yaygın kullanılmakta olan sanal pos devreye girdi ve bu durum bankaların işini kolaylaştırıcaktı. Çünkü Kredi Kartı ödeme bölümünü site adminlerinin yapması kart bilgilerinin 3. şahıslarada ulaşmasını doğuruyordu. Bankalar hızla bu entegrasyon sistemine ayak uydurdu ve tüm bankalar kendi sanal poslarını sağlamaya başladılar. Buda güvenliği fazla olan siteler için yapılacaktı. Ayırt edicilik en üst seviyedeydi. Böylelikle Bankalar Kredi kartlarını kullanan kullanıcılarının İnternet üzerinden Alışverişi sırasında özel bir entegrasyon sistemine ve bankanın kendi sayfasına aktarım sağlanıcaktı. Böylelikle kart bilgileri 3. Şahısların eline geçmicekti. Kart bilgileri alışveriş yapan kullanıcılar banka ve kendi aralarında bir ödeme yapıcaktı ve banka site adminine ödemenin alındığı yönünde bilgi verecekti. Sistem aynen bu şekilde gelişti ve günümüzde kredi kartı sistemi %100 Güvenli Hale gelmiş oldu. HouseMax Olarak müşterilerimize tarafımızca sağlanmış olan diğer bir ayrıcalık ise KAPIDA ÖDEME sistemini entegre etmemizdir. Halen Kredi Kartı Bilgileri yüzünden tereddün yaşayan müşterilerimize ürün ellerine geldiklerinde kargoyu teslim alırken kontrolleri sağladıktan sonra ödeme yapması çok daha güvenli gelmektedir. HouseMax olarak müşterilerine en yaygın ve Kaliteli hizmet sunma amacında olduğumuzu belirtmek isteriz.

Mobilya-Dekorasyon ve Aydınlatma Sektör lideri HouseMax Online Seçilmiştir !!

   HouseMax Online Firması 2012 yılının son çeyreği itibariyle İnternetten Satış ve E-TİCARET platformunda etkili giriş yapmış firmalar arasında yer almaktadır. Gittigidiyor.comHepsiburada.comHızlıAl.comSanalpazar.com-Yeniçarsım.comSahibinden.com ve Bizde.com siteleri içerisinde hızla satışlarına başlamış olup 2013 ilk çeyreği itibariyle en hızlı çıkış yapan firması ödülüne layık görülmüştür. www.housemaxonline.com Resmi Satış sitesiyle diğer sitelerde bulunmayan KAPIDA ÖDEME sistemi geliştirilmiştir. %100 Güven ve Müşteri Odaklı bir firma olmaktan vazgeçmeyen HouseMax Müşterilerine en Güvenilir Hizmeti sunmayı amaç edinmiştir. 2013 Mart itibariyle HouseMax Online Sitesinde satışlarını arttıran HouseMax Firması PAYPAL ile anlaşmasını sağlayarak Kapıda Ödeme nin yanında sistemden PAYPAL ile müşterilerinin ödeme kanalını açmıştır. MOBİLYA- DEKORASYON- AYDINLATMA -BESİN TAKVİYESİ-BAHÇE EKİPMANLARI VE MOBİLYASI gibi ürünlerde kalitesinden ödün vermemiştir. IKEA -KOÇTAŞ -BAUMAX -PRATİKER -METRO -ADORE -GARDENA -METİN İLAÇ gibi Kalitesini Kanıtlamış Firmalar ile çalışmaktadır. HouseMax Tüm Türkiye'ye Hizmet vermekte olup Müşterilerinin talepleri doğrultusunda kendini geliştirmeyi ilke edinmiş ender firmalar arasında yer almaktadır.
HouseMax Olarak Müşterilerimize Memnuniyet Garantisi Sunmaktan Memnuniyet Duyarız.

CANVAS TABLO MODELLERİ 

  HouseMax Online olarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve tüm departmanlarımız ile Hızlı Hizmeti amaçladığımız bilinmektedir. KANVAS veya CANVAS TABLO modelleri housemax bünyesinde dahil edilmiş olup kalitesi 1. kalitedir ve 100 yıl solmaz boya kullanılmıştır. CANVAS tablolarda kullanılan canvas kumaşının özelliği gerçeğe uygun boyaların kullanılması sonucu en canlı ve uzun yıllar solmadan ve ilk günkü canlılığını yitirmeyen kaliteli Tabloların oluşmasını sağlamaktır. CANVAS tablo modelleri TÜM dünyada etkisi kanıtlanmış ve mimarlarınOTELLERDE, SALONLARDA, EV DEKORASYONUNDA, LÜX RESTURANTLARDA kullandıkları tablo modelleridir. Bu tablo modellerinin LEd ışığı ile desteklenen modelleride bulunmakta olup stoklarımızda bulunmaktadır. KALİTELİ TABLO ürünlerinin mobilyalarımız ile uyum içerisinde olması ve bizi huzurlu bir ortama taşıması önemli etkenler arasında yer almaktadır. Genelde manzara ağırlıklı kullanılan CANVAS TABLO modelleri Canlılıkları ve KALİTELERİYLE size huzur katmaktadır. Avrupa'da bir çok huzur evi ve psikolojik danışma merkezlerinde kullanılan tablolar CANVAS MANZARA TABLOLARIDIR. Nedeni tamamen rahatlatmak üzerine olmaktadır. İnsanlar Manzaraları çok sever ve huzurlı hissederler. Genel anlamda yapılan araştırmalar insanların en huzurlu ve güvende hissettikleri ortamların içerisinde huzurlu bir manzara içerisinde Tek başlarına kaldıklarını düşündüklerini açıklamıştır. CANVAStablolar sadece MODERN MOBİLYA ve DEKORASYONU tamamlamakla kalmayıp sizlerin rahatlamasına ve huzurlu olarak doğru kararlar vermesini sağlamaktadır.

Mobilya Sezonu Başlıyor :) 

         Mobilya sezonu kısa bir süre içinde başlıyacaktır. Okul telaşları üniversite öğrencilerinin öğrenci evi kurma planları yaklaşık 1 ay içerisinde yüksek oranda artıcaktır. Mobilya sezonunu  geçen seneyi incelediğimizde ZİGON SEHPA modellerinin ve RENKLİ YUVARLAK PUF modellerin liderliğinde ilerlediğini görmekteyiz. Zigon sehpa modelleri renk seçiminden kalitesine kadar hem uygun fiyat hemde kaliteli bir ürün bulmak piyasa açısından gerçek anlamda zordur. Herkesin Alışveriş felsefesi nerdeyse aynı
" EN KALİTELİ OLSUN VE EN UCUZ OLSUN " bu yargıya bir dur demenin zamanı çoktan geldi ve dediler ancak işe yaradığı söylenemez. Hem kaliteli Hemde ucuz ürün diye bir kavram yoktur. Ürünün ucuzlaması için düşürülen kalite vardır.

      HouseMax Online olarak ne olursa olsun kaliteden ödün vermeden en iyi fiyatı veren firmalar arasında izmir mobilya mağazaları arasında yerini korumaktadır. 2012 yılının son çeyreğinde kalitesini ve hizmet kalitesini kanıtlayan HouseMax firması Hizmet ve Sadakat Ödülüne layık görülmüştür. 2013 Yılı Ağustos ayı itibariyle İZMİR'DE MOBİLYA ÜRETİMİNE başlayan HouseMax Firması Zigon Sehpa modellerinde Toptan ve 1.EL OLARAK TÜM TÜRKİYEYESATIŞ gerçekleştirme amacındadır.
  
       Kalitesini ve Personel Hizmet Çalışkanlığını Firmanın Gücünden ve Disiplinli çalışmasından alan HouseMax Online Firması kendi sitelerinde yoğun satış çalışmaları gerçekleştirmektedir. Aşağıdaki ürünlere www.housemaxonline.com adresinden ulaşabilirsiniz.

OFİS SANDALYESİ SUNİ DERİ VE KUMAŞ MALZEME ÜRETİMİ TOPTAN HOUSEMAX 

             İzmir Housemax firması Ofis sandalyesi ve ofis Mobilyası ekipmanları üzerine çeşitlilik ve kalite avantajı sunmaktadır. Ofis Mobilyası Çalışma Masası - Ofis Çalışma Sandalyesi - Ofis Kitaplık ve Dosyalama Malzemeleri gibi detaylı ürünler HouseMax Online sitesinde yer almaktadır. Ürünler izmir'de kendi üretimleri olupGİTTİGİDİYOR.COM - N11.COM - SANALPAZAR.COM ve Kendi resmiHOUSEMAXONLİNE.COM sitelerinde aktif satışları mevcuttur.Ofis Sandalyesinde Tüm Türkiye'ye ister Suni deri İster Kumaş olarak 8 Renk Seçeneği Sunmaktadır. Tüm Bu renkler Aşağıda Yer almaktadır. Fiyat avantajı olup tüm sitelerde farklı fiyatlar ile komisyon oranlarına göre satış sağlamakta olan HouseMax firması en avantajlı fiyatları HouseMax online.Com sitesinde sergilemektedir. Ofis Mobilyaları Takımları Ofislerin vazgeçilmezleridir. Ofis Mobilyasında en önemli dikkat edilmesi gereken kalite ve rahatlıktır. HouseMax üretim sağlamış olduğu Ofis Mobilyalarında bunları göz önünde bulundurarak Ortopedik kulanım sunmaktadır. Ünlü Ortopedisyen Uzm.Dr.Ort.Haluk Ergenç Ürünlere ortopedik olması ve rahatlığı Maximum seviyeye çıkarmak amaçlı bir çok yöntem denemiş olup sağlam ve doğru Pamuk ve Kumaş değerlerine ulaşılmıştır. HouseMax Müşterilerine 7/24 Müşteri Hizmetleri İmkanı sunarak İzmir'de Faaliyet göstermektedir.

SUNİ DERİ veya KUMAŞ OFİS SANDALYESİ  
BEYAZ OFİS SANDALYESİ
MAVİ OFİS SANDALYESİ
KIRMIZI OFİS SANDALYESİ
SİYAH OFİS SANDALYESİ
PEMBE OFİS SANDALYESİ
TURUNCU OFİS SANDALYESİ
YEŞİL OFİS SANDALYESİ

ELEKTRONİK ŞİFRELİ PARA KASASI - EV TİPİ PARA KASASI - OTEL TİPİ PARA KASASI

          Hayatımıza yön veren ve dekorasyon anlamında yaşamımıza birçok katkı sağlayan faktörler vardır. Hayatımıza yön veren diğer değerli maddeler ise Maddi olan Varlıklarımızı saklamamız ve muhafazasını sağlamamız gerekmektedir. Bu tip alanlar için kullanılan ürünler ÇELİK PARA KASALARI olup ÇELİK PARA KASALARININDA modellere göre farklılıkları vardır. Para Kasası denilince Anahtarı Çelik Para Kasası ve Elektronik Şifreli çelik para kasası şeklinde bölümlere ayrılır. Elektronik Şifreli Para Kasalarının kullanımları oldukça pratik olduğu gibi yaşantımızada kolaylık getirmektedir. Dönemin hırsızları dahi teklonojiyi en verimli şekilde kullanırken bizler bu teklonojinin gerisinde kalırsak ciddi problemler yaşarız. LAPTOP bilgisayarlarımız içerisindeki bilgi paylaşımı ve şahsi kullanımlarımızın ve önemli dataların olduğu aşikardır ve o bilgi ve dataların hiçbir çekilde dışarı sızmasını engellemek için Güvenlik Kilitleri kullanırız. Ancak Haccerlar durumun farkında olup kendilerini sürekli olarak duruma göre geliştirmekten geri kalmıyorlar ve bizlerde sizlere laptop bilgisayarınız ve değerli eşyalarınızın saklanması için LAPTOP ÇELİK PARA KASASI öneriyoruz. Çelik laptop para kasası modelleri şifreli olup çözünürlükleri imkansızdır. HOUSEMAX olarak müşterilerimize her daim en kaliteli hizmet ve güvenliklerini düşünmek bizim işimiz. Para Kasaları Ve çelik para kasa modellerinin Hem Toptan hemde Perakende satışları mevcuttur. Elektronik Şifreli Para kasasında HOUSEMAX olarak üretimlerimiz mevcut olup Online Mağazamızdan inceleyebilirsiniz. HOUSEMAX online mağazası www.housemaxonline.com Resmi Satış Sitesidir.
HOUSEMAX firmasına ulaşmak Çok Kolay Google Arama Motoruna HOUSEMAX yazmanı ile HOUSEMAX firmasına ulaşım kanallarını görüntülemeniz mümkündür. 

HOUSEMAX ONLİNE MOBİLYA AYDINLATMA VE DEKORASYON ALANINDA YENİLENDİ 

            Housemax aktif Online satış hacmini %145 Oranında büyütmüş olup Ürün gamındaki genişlik %250 oranında artış göstermiştir. www.housemaxonline.com MOBİLYA - AYDINLATMA - OFİS GEREÇLERİ - ÇADIR ve KAMP MALZEMELERİ anlamında hızlı bir ilerleme kaydetmiştir. Housemax firması olarak müşterilerine en hızlı hizmeti sağlayan ve online alışverişin gereklilik ve Tüketici Kuralları Prosedürlerini layıkıyla kullanan firmalar arasında yer almaktadır. ÇADIR ve Kamp malzemelerinde en zengin çeşit ve kaliteye ulaşan HOUSEMAX'ın arkasında 30 YILLIK bir Tecrübe yer almaktadır. Kalite ve Gücünü Müşterisinden alan HOUSEMAX www.housemaxonline.com sitesinde on dönem değşşiklik gerçekleştirmiş ve müşterilerinin talepleri doğrultusunda çalışma sağlamıştır.

HOUSEMAX İLETİŞİM ÇOK KOLAY 

             İzmir ve ege bölgesinde mobilya ve dekorasyon alanında üretimlerini ve çeşitliliğini her geçen gün arttıran HouseMax firması Kitaplık ve kütüphane mobilyasında çeşitliliklerini kendi üretimleri ile arttırmaktadır. KİTAPLIKALIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER Şunlardır ?  Kitaplık ve Kütüphane mobilyasında kaliteli hizmet ve kullanılan malzemenin atık malzeme olmaması önem arz etmektedir. HouseMax kitaplık ve sehpa ürünleri konusunda deneyimli ve bol renk seçenekleri sunan bir firmadır. KIRMIZI SEHPA - PEMBE SEHPA - MAVİ SEHPA - KIRMIZI KİTAPLIK - KİTAPLIK VE KÜTÜPHANE ürünleri gibi detaylı çalışmalar ve zengin ürün çeşitliliği sunmaktadır.HOUSEMAX İZMİR Mobilya alanında karabağlar mobilya sanayi ve ticaret odasına kayıtlı firmalardan olup izmir'in mobilya imalat ve satış anlamında toptan ve perakende satış kanalını en iyi şekilde icra etmektedir.
            Housemax Medya ve HouseMax Online olarak gerek internet reklamcılığı ve internet sitesi tasarımı sağlamaktadır. Son olarak HouseMax Medya nın yapmış olduğu bilgi edinmek amaçlı ve elektronik alanında ürün çeşitliliklerini arttıran onaran Elektronik firması zengin elektronik ürün çeşitliliklerine ulaşmıştır. HouseMax ve Onaran Elektronik ortak çalışması ve çözüm ortakları ile birlikte yürütülen en hızlı ve elektronik alanında tablet bilgisayar ve ıpad kılıfları konusunda ithaat sağlamakta olan onaran elektronik firması izmirde aktif ticari yaşamına devam etmektedir.

AVİZE, LAMBADER , ABAJUR ÜRÜNLERİNDE EN UCUZ HEDİYELİK YILBAŞI FIRSATLARI 

HOUSEMAX AYDINLATMA KATEGORİSİNDE EN UCUZ
FİYAT GARANTİSİ İLE;
HOŞGELDİN 2015
       Housemax Aydınlatma, Abajur ve Lambader ürünlerindeki Yüzlerce ürün çeşitliliğini katlıyarak arttırmaktadır. Hayatımızda Aydınlatmanın önemi büyüktür ve yardımcı ışık olarak kullanılan aydınlatma modelleri de yer almaktadır. Bunlardan en dikkat çeken modelleri Duvar Aplikleri, Masa Lambaları, Abajur Modelleridir. Kitap okumada ve loş ışık arzuladığımızda bizim tüm taleplerimizi yerine getiren yegane sistemlerdir.
*Masa Lambası ve Abajur Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler ?
       Ofiste misin ? 
       Yatak Odasında Kitap mı okumayı düşünüyorsun ?
       Oturma Odasında loş bir ortam yaratmak mı istiyorsun ?
       Süpriz bir Parti veya Otantik bir Ortam Mı Yaratmak İstiyorsun ?
**DOĞRU YERDESİN !
        Aydınlatma Malzemesi temelinde Amul Yatar. Kullanılan ampulun uzun ömürlü ve tasarruflu olması gibi başlıca sebepler yer almaktadır. Ampul Duy çeşitleri E-27 - E-14 - G9  - G4 - Led Tipi Aydınlatma çeşitleri yer almaktadır.  En Sağlıklı Aydınlatma evrensel olarak Led görülmektedir. Led ampullerin ömürleri ortalama 15,000 saatten başlamakta olup KW başı 0,003 TL gibi Yüksek Tasarruf sağlamaktadır. Hayatımıza led ampullerin girmesinden sonra değişen ve gelişen toplum koşulları Elektrik tüketimindeki sarfiyat ve Elektrik fiyatlarının yükselmesi ile kendisini dağa çok tercih sebebi haline getirmiştir. Şerit Led Çeşitleri Mutfak Dolaplarında, Arabalarda, Oto Aksesuarlarda, Yaşam Ünitesi Kenarları, Alçıpan Tavan Gizli Işık uygulamasında etkin olarak kullanılmaktadır. 
       Lambader Modellerinde en etkin kullanım şekilleri Okuma Lambasına sahip Lambader Modelleridir. Bu Modelleri Tercih Sebepleri yukarıya yani tavana doğru vermiş olduğu Gözü yormayan ışığın aksine okuma lambasında hareketli yapısı dikkat çekmektedir. Okuma lambasında Sarı Işık veya 3000 Kelvin Işık Rengi kullanılmalıdır. Beyaz ışık Gözün düşmanı olduğunu unutmayınız. Tasarruflu Ampul Modellerinde HOUSEMAX Firması Bayiliklerinde yer alan PHILIPS - OSRAM - KLİTE - GENERAL - ŞAVK - SİEMENS - PANASONİC -  OSAKA - KİPA - MİGROS - TANSAŞ - HOUSEMAX Marka ampullerin bayilikleri yer almaktadır. 
AYDINLATMA, AVİZEMASA LAMBASI , ABAJUR ÇEŞİTLERİNİ www.housemaxonline.com Resmi Online Alışveriş sitesinden edinebilirsniz.
Daha fazla bilgi için Tıklayınız..

         Mobilya ve Dekorasyon Hayatımızın her yanını sarmakta olup En kaliteli ve işlevsel mobilya ürünlerini seçmek konusunda tereddüt yaşarız. Mobilya ve Dekorasyon ürünü sınıfına direk olarak Oturma odası, Salon, Genç odası, Çocuk Odası, Antre veya Hol, Banyo, Mutfak gibi neredeyse evimizin her alanı girmektedir. Bur da Önemli olan nokta şudur ki; Dolap, Raf Sistemleri, Ayna Yakımları Gardrop, Şifonyer gibi Mobilya ve dekorasyon alanlarını kapsayan ürünler girmektedir. HOUSEMAX olarak MOBİLYA, DEKORASYON alanında Müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunma amacındayız. Mutfaklara Mutfak DOLABI, SEBZELİK, Takımları, Salonlara koltuk Takımları, Antika sevenler için özel tasarlanmış SALLANAN KOLTUK MODELLERİ, Oyun Salonlarını ve Oyun Düşkünlerini de Unutmadık tabiki. onlara da PS Oyun Koltuğu ve TV KOLTUĞU modellerimizi en uygun fiyat koşulları ile sunmaktayız. Tekli Koltuk Takımları hatta İZMİR İÇİ ve ÇEVRESİ içi DÜĞÜN PAKETLERİ yer almaktadır. DÜĞÜN PAKETLERİMİZDE Aradığınız her şeyi bulmak mümkün olduğu gibi yeni evlenecek çiftlere en uygun fiyat avantajları sunuyoruz. HOUSEMAX Olarak Kaliteden ödün vermeyen firmalardan olup ürünlerimizin %80'İ kendi Üretimlerimizdir. HOUSEMAX Markası MOBİLYA ve DEKORASYON ürünlerinde TÜRKİYE'de İLK PATENTLİ Markası olma Özelliğini taşımaktadır. Yatak odaları için Üretim Yapmış olduğumuz Gardırop ve Şifoniyer ürünlerimiz İzmirde kendi imalatımız olup PVC AÇILIR kapı modelleride tarafımızda mevcuttur. HOUSEMAX olarak sizi iyi tanıyoruz ve sizlere en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. MOBİLYA DEKORASYON ürünlerinin yanında Uzmanlaşmış olduğumuz bir çok alan vardır. Zengin sehpa modelleri Tekli Sehpa, KIRMIZI SEHPA, Mavi Sehpa gibi farklı renkler arayabların tek adresi HOUSEMAX Fiyat garantisi sunmaktadır. Zengin kadro ve Profesyonel ekip ile siz değerli Müşterilerine MOBİLYA DEKORASYON alanında en kaliteli hizmeti sunmaktan memnuniyet duyarız. ZİGON sehpa Modellerinde en zengin çeşitlilikwww.housemaxonline.com sitemizde yer almaktadır. GÜNÜN FIRSATI ve FIRSAT ÜRÜNLERİMİZİ kaçırmayın. Özel Kampanyalı SEHPA MODELLERİ Zigon Sehpa Modelleri yer almaktadır. Ofis Sandalyelerinde en zengin Renk Çeşitliliği HOUSEMAX firmasındadır. OFİS MOBİLYASI ve OFİS SAndalyesi ürünlerinde en kaliteli ve En uygun fiyat OFİS SANDALYELERİ ve OFİS KOLTUKLARI kategorimizde bulabilirsiniz. OFİS Mobilyaları Kategorilerimizde Çalışma Masaları, Pc Masaları, Yönetici Takımları, Yönetici Koltukları bulabilirsiniz. Bekleme koltuklarıda sistemimizde yer almaktadır. Kaliteyi Ucuza arayanların Adresi HOUSEMAX ONLİNE sze %100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ İMKANI Sunmaktadır. HOUSEMAX ayrıca IKEA, KOÇTAŞ gibi marketlerinde Online Satış iş Ortağıdır. Beli ürünler Ortak İthalat sebebi olup Mobilya Dekorasyon Ofis Mobilyası ürünlerinde Öncelik taşımaktadır.IKEA POANG TV KOLTUĞU MOdeli en fazla tercih gören oyun salonlarının ürünleri arasında yer almaktadır.
      Hayatımıza Renk katan ve Günümüzün en çok zamanını geçirdiğimiz Ofisler ve İş Alanlarımızda kullanılan Mobilyalarımız ve Dekorasyon ürünleri en çok bizim şekillendiren ürünler arasında yer almaktadır. Enerjinin varlığı bir gerçek olduğu gibi OFİS MOBİLYASI ve OFİS DEKORASYON ürünlerinde de ön Plana Çıkmaktadır. OFİS MOBİLYASI denildiğinde İçerisini kapsıyan OFİS ÇALIŞMA MASASI, OFİS DOLABI, DOSYA DOLABI, OFİS KOLTUK TAKIMI, OFİS MASA ve OFİS SEHPA TAKIMI gibi muhim detaylar yer almaktadır. OFİS Ortamlarındaki Duvardaki saat modelleri dahi önemli bir erkendir. OFİS MOBİLYASI BEYAZ olması Bazı inlara olumlu gelsiği gibi bazılarına DERİ OFİS KOLTUK takımları rahatlatabilir. İnsanların yaşayışları hayattarında Yaşadıkları net bir şekilde hayata olan ve gözlerinin değdiği herşeyi şekillendirebilir. İnsanlar Siyah ile Beyaz Dekorasyon Mobilyası üzerine Çok Fazla sorgulamak yerine MİMARLARIN yaptığı Gibi ilk önce nerelerde mutlu olduklarını ve kendilerini rahat hissettiklerini bulmalarıdır. Ofis Mobilyası Ürünlerinde ofis Sandalyesi ürünlerinin gerçek rahatlığı sembolize ettiği bir gerçektir. OFİS SANDALYESİ ürünlerinde son dönem Moda Olan ve Doktorlar tarafından Önerilen model Fileli Modellerdir. Fileli Olan Modellerin Tercih durumları diğer Modellere göre fazla olmasındaki sebep ise tamamen sağlıktır. Sağlık Önemli bir Faktör olup Dünyada gelişen şartlar koşulunda kolaylıkla kaybedilecek bir yeri vardır. Sağlığımızı kaybetmemiz halinde hiçbirşeyin Önemi Yoktur buda bir herçek. Ofis Sandalyesi modellerinde ofis Mobilyası ve Ofisteki Takım üzerine Renk Seçimi Sağlanmaktadır. farklılık düşünenlerin tercihi Siyah ve KIRMIZI OFİS MOBİLYASI uyumu olmakta genel anlamda. Ofis Mobilyasında Öne ÇIKAN MARKALAR ADORE ve HOME DEKOR OFİS MOBİLYA ÜRÜNLERİDİR. HOUSEMAX ADORE ve HOME DEKOR Markaları ile Yoğun Çalışma içerisinde Olup Ege bölge Bayiilikleri mevcutur. OFİS MOBİLYASININ % 60'ı HOUSEMAX MARKALI ürünler olup TÜRKİYE'nin ilk OFİS MOBİLYASI ALANINDA PATENTLİ MARKASI olma ayrıcalığı bulunmaktadır. HOUSEMAX ile size kalitey uygun fiyata sahip olabilirsiniz. OFİS mobilyası ürünlerinde OFİS MASASI ve OFİS KİTAPLIK ve DOSYA DOLAPLARI önemli yer tutmaktadır. BEKLEME KOLTUKLARI, OFİS YÖNETİCİ KOLTUĞU Modelleri yer almaktadır. Peki Yönetici koltuklarının seçiminde neye dikkat edilmelidir ? OFİS YÖNETİCİ KOLTUKLARINDA Rahatlığa ve kullanılan malzemeye dikkat edilmelidir. Kullanılan malzeme Kalitesi her zaman Önemli olup kendi işlevlerinden ziyade YÖNETİCİYİ koltuğa Sarma Hissini vermelidir. Koltukların genelde deri kullanıldığı görülmektedir. Büyük ve Deri Yönetici Koltukları Eski dönemlerden beri günümüze gelmektedir.OFİS MOBİLYASI kategorisinde OFİS ASKI TAKIMLARI ve OFİS DOLAPLARI en fazla çeşitlilik yer almaktadır.OFİS SANDALYESİ modellerinde 8 RENK SEÇENEĞİNE sahip detaylı ve kaliteli ürün yer almaktadır. OFİS SANDALYESİ hayatımıza renk katan ve bizi rahat hissetiren MODELLER yer almaktadır. Rahatlık arayanların tercihi Ofis Mobilyası ürünlerinin ORTOPEDİK olmasına özen gösterilmelidir. ORTOPEDİK UDİ SANDALYESİ ve ORTOPEDİK OFİS KOLTUĞU Modelleri HOUSEMAX'TA Yer almaktadır.ORTOPEDİK ve SAĞLIK OFİS SANDALYELERİNDE 1. KALİTEYİ Arayanların adresi.www.housemaxonline.com Ofis mobilyalarındaki içerik ve döner sandalye modellerine bir yenisini ekleyen housemax. İster KUMAŞ DÖNER SANDALYE, İster SUNİ DERİ DÖNER SANDALYE ürünlerinde en uygun fiyat garantisi sunmaktadır.
        RAF KİTAPLIK Modelleri Evlerimizde İş yerlerimizde dekorasyon açısından Model konusunda en zorluk yaşadığımız durumlardan biridir. Raf Kitaplık modelleri günümüzde Ofislerde, Kütüphanelerde, Çalışma Salonlarında, Genç Odasında Olmassa olmazımızdır. Renk konusunda en çok kararsız kaldığımız konulardır. KİTAPLIK MODELLERİNDE BEYAZ KİTAPLIK, SİYAH KİTAPLIK, KIRMIZI KİTAPLIK, CEVİZ KİTAPLIK, VENGE KİTAPLIK, AKÇAAĞAÇ KİTAPLIK gibi çeşitli renkler yer almaktadır. Renk seçeneği arttıkça seçimlerimizde tabiki bununla doğru orantılı kararsız hale geliyor. KİTAPLIK modelleri genelde demonte olarak gönderilmektedir. Kırılma İhtimaline karşı elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Kitaplık Ürünlerinde sağlam paketleme yapılmaktadır. Raf Sistemleri en çok talep gören ürünler arasında yer almaktadır. Raf sistemleri Kalitesi gereği Taşıyacağı ağırlıklar ile değerlendirilmeliler.Bakkallarda, Reyon Düzeninde kullanılan Raf sistemleri en yaygın satılan ve tercih gören Modeller arasında yerini almaktadır. HOUSEMAX olarak kendi üretimimiz olan MOENA KİTAPLIK ürünlerini http://www.housemaxonline.com/tr/23-raf-kitaplik Linkimizde bulabilirsiniz.Keyifli ve güvenlir alışverişin sizde kapılarını açın kendiniz. KİTAPLIK ve RAF sistemlerini TÜRKİYE'YE dağıtımını sağlamaktayız. TOPTAN ve PERAKENDE olarak dönüşler sağlanmaktadır. KALİTELİ KİTAPLIK ve Raf sistemleri ürünlerinde genişlik ve uzunluk önemli olması kadar içerisinde kullanılan malzemedinde önemi büyüktür. MDF KİTAPLIK modelleri Ömürlüktür. kİTAPLIK Modellerinde Dosyalık veya Genç Odasında kullanılması Mümkündür. GARANTİLİ KİTAPLIK ve RAF SİSTEMLERİ satışları gerçekleşmektedir.
Kitaplık ve raf her zaman kullanışlı ve bizim için ev aksesuarı olarak önemli bir rol oynamaktadır. Kitaplık, raf seçerken önemli olan fonksiyonel olması ve diğer mobilyalara uyumlu olup olmadığı dikkat edilmelidir. Doğru bir seçim ile odanıza şık ve çekici hale getirerek evinizin veya ihtiyaçlarınıza uygun en mükemmel kitaplığı seçme imkânınız oluşacaktır. Bu kitaplık, raf seçimi yapar iken bazı noktalara da dikkat etmeliyiz.
  Odanızı ölçün ve kitaplığınızı koyacağınız alanı seçiniz. Kullandığınız kitaplık, raf için diğer eşyalarınızı da buna göre dizayn ederek daha etkili bir görünüm sağlayabilirsiniz. Kuracağınız rafa için yeni kitap alıyor iseniz alt taraf ölçüleri kitaptan küçük olmamalıdır. Küçük raf güzel ve hoş bir görüntü göstermemektedir. Kitaplık, rafa ne koyabileceğinizi düşünün yapmış olduğunuz tasarımda sadece kitap değil farklı biblolar, objeler ve aksesuarlar ekleyebilirsiniz. Yâda resimlerinizi koyarak unutulmayan anlarınızı hep hatırlayabilirsiniz.
  Seçmiş olduğunuz kitaplık, raf evdeki eşyalarınız ile uyumu çok önemlidir. Abartılı bir detay olduğunda dikkat çeker ama beğenilmediği için kişiler üzerinde kötü etki bırakmaktadır. Renk uyumlarını özen ile yaptığınız zaman kitaplık, raf şıklık anlamında evinize ayrı bir görsel zenginlik katacaktır. Birçok ev için kolay kurulumu ile pratik bir ev tasarım yardımcısı olmaktadır.
  Sizlerde kitaplık, raf ürünlerini www.housemaxonline.com adresinde kolayca ulaşabilirsiniz. Site içerisinde birbirinden farklı modeller ile sizlerin beğenisine sunmaktadır.

TV KOLTUKLARI ve PLAY STATİON KOLTUĞU 


          Tv Koltukları Play Station koltuğu Kategorilerisinde KALİTELİ hizmeti arayan TV SANDALYESİ TV KOLTUKLARI ürünleri yer almaktadır.OYUN SALONLARI için tercih edilen PLAY STATİON KOLTUKLARI Minderli Olanlarının kalites ve UZUN SÜRE OTURMA ile rahatlık İMKANI sunması gerekmektedir. Esneme Payı olan bu koltukların çeşitlilik ve Modelleri çok fazladır. Avrupa Standartlarında Türkiye'de en yaygın satılan ve en çok tercih Gören IKEA POANG TV KOLTUĞU ayrupa IKEA POANG PLAY STATİON KOLTUĞU olarak geçmektedir. IKEA POANG KOLTUĞUN farklı ve Sırt kısmı biraz daha düşük modeli yer almaktadır ve bu model IKEA PELLO ürününde yer almaktadır. IKEA PELLO TV KOLTUKLARI, IKEA POANG serisinde olduğu gibi IKEA PELLO PLAY STATİON KOLTUKLARI Modeli ile aynı sınıfta yer almaktadır. 3 Renk Seçeneği yer alan IKEA PELLO ve IKEA POANG PLAY SATİON KOLTUKLARI KIRMIZI, KREM ve SİYAH olarak Renk Seçeneklerine Ayrılmaktadır. IKEA POANG serisinin ayrıca PUF Modelleride yer almaktadır. Ikea Serini bu ürünlerin yanında HOUSEMAX HOME DEKOR ve ADORE markalarının da TV KOLTUKLARI modelleri yer almaktadır. HOUSEMAX olarak tv Koltuklarının kalitesine ve Renk Seçenekleri ile sizlere en fazla çeşitlilikten ziyade doğru ürüne yönlendirmeyi amaçlıyoruz. Bu Modelleri KARE PUF modelleri veya YUVARLAK PUF modelleri ile kombine edilebilir. OYUN SALONLARININ ve PLAY STATİON İçin Tercih edilen Koltuk Renkleri genel anlamda KIRMIZI ve SİYAH olarak belirlenmektedir. Kırmızı TV Koltuğu ile Kırmızı Puf olarak kombine Çok fazlasıyla karşımıza çıkmaktadır. Beyaz veya KREN TV KOLTUĞU ile BEYAZ PUF modeli ile kombine edilebilir. SİYAH TV KOLTUĞU ile SİYAH PUF KOMBİNE edilebilir. Ortopedik Tv Koltukları Sallanma Yani Esneme Payının olmasıdır. IKEA POANG serisi 145 KG ağırlık taşıyabilirken IKEA PELLO Serisi 85 KG Taşıma Kapasitesine Sahiptir. Ikea POANG Modelleri arasında farklılığın sebebi IKEA PELLO serisi Çocuklar için tasarlanmış model olmasıdır ancak Fiyatından dolayı genelde tercih sebebi olarak IKEA PELLO seçilmektedir. TV KOLTUKLARI ve PS KOLTUKLARI arasında fark yoktur. Her ikisinde de kullanılan şey aynıdır. Farklılık yer almamaktadır.Farklılık kendimize doğan en güzel zamanı değerlendirme çabasıdır :) En kaliteli zaman olarak TV KOLTUĞUMUZA OTURUP Ayağımızı PUF'a uzatıp TV İZLEMEK veya PS OYUNLARINA DALMAKTIR. İnsanlar iş stresi ve bir çok stresten kurtulmanın yollarını bu şekilde aramaktadır. Günün stresini KOLTUĞA oturarak atmak kadar mükemmel bir duygu yoktur. Televizyon Koltuğunda En Kaliteli ve En fazla Çeşitlilik için HOUSEMAX'ı Ziyaret ediniz.www.housemaxonline.com
HOUSEMAX YENİLİKLE DÜNYASINA HOŞGELDİNİZ !
      Ev Dekorasyon ve Tekstil alanında getirdiği yenilikler ve en uygun fiyat garantisi ile müşterilerini kalite ile buluşturan HOUSEMAX ONLİNE Online satış mağazası Yeniliklere son vermeden sürekli olarak daha hızlı olarak ilerlemeye devam ediyor. Yaklaşan Yaz sezonu için yoğun çalışmalara başlayan HOUSEMAX;
*Bahçe Sandalyesi için tıklayın..
*Bahçe Masa Takımları
*Askeri Dağcı Çantası
*Şezlong ve Plaj Ürünleri
*Plaj Şemsiyesi ve Güneş Önleyici Tente Ürünleri
* Ve daha fazlası www.housemaxonline.com Online Satış Mağazamızda yer almaktadır.
   Yeni Başlayan sezon ve Kalitenin ön planda olması gereken ürünler ön plana çıkmaktadır. Bahçe ve bahçe ürünlerinde dikkat edilmesi en muhtemel özellik şüphesiz ki Suya dayanıklılığıdır. Çadır ve Çardak modellerinde ise Güneş ve Zararlı ışınları geçirgenliği ön planda olup suyu geçirmemesi önemli rol oynamaktadır. Housemax kalitesinden asla ödün vermeyen kalite ve Müşteri memnuniyeti önceliklerine her daim önem veren firmaların başında gelmektedir. Toplamda 20 Yıllık geçmişine istinaden müşterilerine detaylı hizmetleri ve yardımları ile destek olanHOUSEMAX firması ve müşteri hizmetleri ekibinin Sorun ve Problemlere Mail ortamında hızlı bir şekilde amaca kavuşturması ayrıca öncelik arz etmektedir.
   NEDEN HOUSEMAX'tan Alışveriş Yapmalıyım ? 
Housemax Müşterilerine sunmuş olduğu 14 iş günü iade prosedürlerine Tüketici Haklarına göre en iyi şekilde uygulayan ve müşterilerini asla mağdur etmeyen firmaların başında gelmektedir. www.housemaxonline.com sitesi içerisindeki tüm ürünlere 2 Yıl Distribütör garantisi sunan HOUSEMAX Faturasız tek ürün çıkışı sağlamaması ile geçen senenin Örnek Pilot Projelerinin başında ödülünü ege bölge ticaret odasından amaya hak kazanmıştır. HOUSEMAXMüşterileri için en iyi fiyat avantajının yanında kaliteye önem vermektedir. İnternetten alışverişin zorluk ve devamlarını takip eden problemler yer almaktadır ancak önemli olan müşterilerine kaliteyi sunabilmektir. Bir çok söyleşideHOUSEMAX Firma yetkililerinin vermiş oldukları yanıtlar ürünlerin İthalatını sağlarken fiyattan ziyade kaliteye önem verdikleri yönündedir. Fiyat avantajının da önemini vurgulayan Housemax Yetkilileri Kaliteye daha fazla önem verdiklerini ve fiyatlarının benzer ürünler ile farklılık göstermesinin sebebinin tamamıyla kalite olduğunu belirtmektedir.
   www.housemaxonline.com Online Satış Mağazasının Piyasadaki Yeri Nedir ?
Housemax Hayatımıza 20 Yıllık bir tecrübe ile İzmir, Ankara, Samsun Mağazalarında Hizmet vermekte olup Online İnternet Mağazasını 3 Yıllık bir geçmişe dayandığını belirtmek isteriz. Housemax amaç olarak müşterilerine Toptan fiyatına Perakende ürünler sunmaktadır. Belli Çanta Fabrikaları ile yapılan anlaşmalar neticesinde kalitede ödün vermeden dünya Çanta Markalarını EN uygun fiyata gene www.housemaxonline.com Online satış mağazasında müşterilerini buluşturmayı başarmıştır. burda önemli olanın müşterilerimizin bakış açısı ve talepleri olduğunu asla unutmadan hareket eden ve onlarla Arkadan değil yanyana ilerleyen ve asla taleplerine kulak tıkamayan hassas bir yapı kurmuş olduğumuzu belirtmek isteriz. 

Bahçe Mobilyası ve Bahçe Ürünleri Sezonu Başladı ! 

Bahçe Mobilyası ve Bahçe Ürünleri Sezonu Başladı !
    Bahçe Ürünleri ve Bahçe modellerinde Üstün kalite ve Sezon İndirimleri www.housemaxonline.com mağazamızda başlamıştır. Bahçe ürünlerinde Kalitenin önemi ve fiyatı önemli rol oynamaktadır. Maalesef ki En Uygun fiyat ve en kaliteli ürün diye bir kavram ancak mexikadaki kovboyların varlığı kadar efsanevi bir düşüncedir. ANCAK HOUSEMAXolarak Size Efsaneyi getirdik. Tüm Türkiye'ye Geniş Lojistik ağımız ile en hızlı şekilde Kaliteyi ve fiyatı ayaklarınıza getiriyoruz. Sizleri Online Alışverişin tadına vardırıyoruz. Tik ağacının Bahçe mobilyasındaki önemi ve yeri büyüktür. 
  PEKİ NEDEN ?
Tik ağacı su ile etkileşimi olması halinde doğru bakım talimatlarına uyulması halinde dünyaca kanıtlanmış en kaliteli maddedir. Ürünlerin Her 2 Yılda bir Tik Yağı ile bakımının yapılması gerekmektedir. Bu bakım yapıldıktan sonra Bahçe Sandalyesi veya Bahçe Masalarınızın keyfini çıkarmak kalır size. HOUSEMAX olarak size kaliteyi kapınıza kadar sunuyoruz.
   PEKİ NASIL HOUSEMAX'TAN SİPARİŞ VEREBİLİRİM ? 
Housemax'tan sipariş mutfakta yumurta yapmak kadar kolay bir işlemdir. Sizler için durumu oldukça basitleştirdik ve sayfalar sayfalar üzerine doldurulan formlara bir son veriyoruz. Tek sayfada Ödeme imkanı sunuyoruz sizlere.Housemax olarak sizlere en uygun Ödeme ve Kredi Kartlarına Taksit Koşullarınıda Unutmadık !
     
     Tüm Kredi Kartlarına Peşin Fiyatına 3 Taksit ve Toplamda 9 Taksit İmkanı Bahçe Mobilyalarında sizleri beklemektedir. Üstelik En uygun fiyata alıcağınız Kaliteli ürünleriniz Kapınıza kadar gelmektedir.
Peki Bize Faydası ne olur ?
   HOUSEMAX ONLİNE MAĞAZASINDAN BAHÇE MOBİLYASI SİPARİŞİN FAYDALARI ?
    Housemax Sizlere Hayatımızda hayati önem teşkil eden zamandan tasarruf sağlıyor. Daha sonra ürünleri bir yerden bir yere taşımanızı ve yakıttan tasarruf yapmanızı sağlıyor. Hayatınızda en önemli şeyin zaman olduğunun farkındayız ve size o değerli zamanınızı mağaza mağaza gezerek kafanızı karıştıran Satış Temsilcileri ve satın aldıktan sonra taşıma süreçleri tereddütleri ve sevdiklerinize ayıramadığınız tüm zamanları geri veriyoruz. Bilgisayarınızın başında Arkadan hafif fon müziği ve yanınızda kahveniz. Sizi bazı ürünlere ikna eden satış temsilcisi yok. Kararlar ve herşey sizin elinizde. Normal bir mağazada Bahçe Mobilyalarındaki Çeşitlilik 10'kenwww.housemaxonline.com Online Mağazamızda 100'lerce ürün çeşitliliğini bir arada görme şansınız vardır. 
Sizde Zamanınızı boşa akıtmayın, Gelin size en iyi hizmeti kapınıza kadar sunalım...


Hayalinizdeki Yatak Odası

marinYeni-sezon-2013-english-home-perde-modelleri
Kır düğünü ve havuzbaşı nikahların yaklaştığı bugünlerde evlilik hazırlığı yapan ve ev dekorasyonunda sıranın yatak odasına geldiği çiçeği burnunda çiftlerin, mağazalar arası mekik dokumalarında dikkatlerini çekecek, popüler bir yatak markasının sloganı gibi; ”güzel bir gün, geceden başlar”. Bu demek oluyor ki keyifli bir güne başlamanın ilk adımı; gözlerimizi yeni bir güne açtığımız yatak odamızdan geçiyor. O halde yatak odamızı kişiselleştirmek, bize özgü hale getirmek için kolları sıvamanın vakti geldi.

creative images
Yazlık evlerin vazgeçilmezi, marin teması bu sezon da iç mimarların esinlendiği, zamansız dekorasyon fikirlerinden. Uyku alanımızın ufkumuzu açan, İskandinav tarzının idol rengi beyazı ile engin maviyi biraraya getirebilir ve evimizin en romantik odasında; hem nostaljik, hem de ferah bir atmosfer yaratabiliriz. Çiçekli kumaşlar, pastorel renkler, kıvrımlı formlar ve hasırdan yapılmış aksesuarlar ile, yatak odanıza baharı getirirken; Victoria tarzı bir yatak, vintage halı ve Becky bir komodin ve de şifonyer ile kendi stilinizi konuşturabilirsiniz.
15 decoração-quarto-pequeno-apartamento-dica-decorar-quarto-casal-dicas (15)
Zara Home’ un gerek 2015 İlkbahar-Yaz koleksiyonundan, gerekse alışık olduğumuz, kendisi ile özdeşleşmiş tarzından daha önce, başka bir başlık altında bahsetmiştik. Ancak eğer tercihiniz doğayı çağrıştıran desen ve renkler ise; Zara Home’ un özellikle baharlanan tekstillerine hatırlatma yapmamak hata olur. Floral ve natüralist aksesuarları ikonize eden Zara Home’ da bu sezon marin detaylar da, kombinlerde çok yönlü bir çizgi yakalamak isteyenlere, arzı endam etmekte.
Ferforje-sandalye-ve-krem-ahşap-tasarımlı-yatak-gül-desenli-perde-modelleri-ile-romantik-yatak-odası-modeli
Bahardan nasibimizi tüm enerjisi ile almak istiyorsak ama renklerde bir parça daha yumuşamak, sakinleşmek ise tercihimiz; bu defa da karşımıza klasik İngiliz tarzı ile ev tekstili vedekorasyonunda markalaşmış, şube üzerine şube açan ve bundan da hiç şikayetçi olmadığımız English Home’ un sezon koleksiyonundaki suluboya efektleri, soyutlaştırılmış çiçekleri, kelebek siluetleri ve floral desenleri ile rahatlatan dekorasyon stilleri çıkıyor. English Home denildiğinde, kuşkusuz ki ilk akla gelen yastıktan yorgana, battaniyeden yatak örtüsüne, nevresimden çeşit çeşit ferforjeye kadar yatak odası dekorasyonunda özenle kullandığımız tamamlayıcı ürünleri; bu sezon ebrulanıyor, pembe, lila, mürdüm moru ve çakıl grisi ile kuzey ülkelerinden, en feminen hali şekilde evlerimize geliyor.
14 Beeld-14 valiz-komodin
Gel gelelim alışılagelmiş fikirlerden sıyrılıp; yeninin, yeniliğin peşinden gitmeye. Yeni sistemde; yatağınızın yanıbaşında klasik birkomodin olması şart değil, hatta onun yerine farklı ebatlarda üst üste konulmuş vintage bavullar ya da yatak boyu eskitilmiş ahşaptan bir merdiven olursa tadından yenmiyor.

BAHÇE ve KAMP SEZONU GELDİ ! YENİ ÜRÜNLER HOUSEMAX'TA ! 

Bahçe ve Kamp Sezonunun En iyi ve Kaliteli Ürünleri Housemax'ta !
     Hayatımıza Yön veren ve Tatil İhtiyaçlarımzı ortaya çıkaran Yaz Mevsimi geliyor. Herkes gibi yeni planlar yapılmaya başlandı ve hayatımıza renk katması beklenen ürünler merakla ve heyecanla bekleniyordu ve sonundaHOUSEMAX size bu ürünleri yetiştirmeyi başardı;
     Üstelik HOUSEMAX size Katlanır Kamp Sandalyesi, Şemsiye, ÇadırBahçe Mobilyası, Katlanır Masa ve Katlanır sandalye gibi yaz aylarında Pratik ve Ergonomik kullanım alanları için ürünler bulmak oldukça zordu ancakHOUSEMAX Toptan fiyatına Perakende olarak www.housemaxonline.com Resmi Housemax Online Satış mağazasında satışlarına başlamıştır. HOUSEMAX ile 10 Yılık bir Yaz Ürünleri ve Bahçe ürünlerini tamamlayan ve İzmir'deki mağazamızdan 3 nesilin ihtiyaçlarını en uygun fiyata getiren bir mağaza. İSTANBUL ve ANKARA'DANsonra ANTALYA ve SAMSUN Bahçe Mobilyaları mağazalarını açan HOUSEMAX kendi online sayfasından tüm müşterilerine destek vermektedir. Housemax Katlanır Kamp sandalyelerinde en çok tercih edilen Mavi Katlanır Kamp Sandalyesi ve Yeşil Katlanır Kamp Sandalyesini Stoklarına katmış olup Bahçe Mobilyası Kategorisinde birçok Masa Modelleride gelmiştir. Çim biçme MakineleriElektrikli Testere ve Şezlong gibi birçok ürüne ulaşılabileceği ve Tüm Türkiye'ye dağıtım yapan HOUSEMAX Online Satış alanında Müşterilerine %100 Güven vermektedir.

Mısır Ayıklayıcı Housemaxonline.com 

Housemax Mobilya, Mutfak, Ofis Ürünleri, Mutfak Malzemeleri ve Pratik ve Uygun Ürünlerin İnternetti mağazası olan www.housemaxonline.com Sizlere İnternetten Alışverişte Toptan Fiyatına Perakende Ev Dekorasyon ürünleri HOUSEMAX avantajı yaşayın. Housemax Online Güvenilir Alışverişin adresi, Kaçırılmıcak Fırsatlar Housemax'ta Kaçırmayın.

http://www.housemaxonline.com/tr/

http://www.housemaxonline.com/tr/

http://www.housemaxonline.com/tr/

http://www.housemaxonline.com/tr/

Nail Dryer Tırnak Oje Kurutucu Housemaxonline.com 

Housemax Mobilya, Mutfak, Ofis Ürünleri, Mutfak Malzemeleri ve Pratik ve Uygun Ürünlerin İnternetti mağazası olan www.housemaxonline.com Sizlere İnternetten Alışverişte Toptan Fiyatına Perakende Ev Dekorasyon ürünleri HOUSEMAX avantajı yaşayın. Housemax Online Güvenilir Alışverişin adresi, Kaçırılmıcak Fırsatlar Housemax'ta Kaçırmayın.Yılbaşı Çam Ağacı 90 Cm Işıklı ! Housemaxonline.com 

Housemax Mobilya, Mutfak, Ofis Ürünleri, Mutfak Malzemeleri ve Pratik ve Uygun Ürünlerin İnternetti mağazası olan www.housemaxonline.com Sizlere İnternetten Alışverişte Toptan Fiyatına Perakende Ev Dekorasyon ürünleri HOUSEMAX avantajı yaşayın. Housemax Online Güvenilir Alışverişin adresi, Kaçırılmıcak Fırsatlar Housemax'ta Kaçırmayın.

Housemax Mobilya, Mutfak, Ofis Ürünleri, Mutfak Malzemeleri ve Pratik ve Uygun Ürünlerin İnternetti mağazası olan www.housemaxonline.com Sizlere İnternetten Alışverişte Toptan Fiyatına Perakende Ev Dekorasyon ürünleri HOUSEMAX avantajı yaşayın.

Uçan Alarmlı Saat Housemaxonline.com

Housemax Mobilya, Mutfak, Ofis Ürünleri, Mutfak Malzemeleri ve Pratik ve Uygun Ürünlerin İnternetti mağazası olan www.housemaxonline.com Sizlere İnternetten Alışverişte Toptan Fiyatına Perakende Ev Dekorasyon ürünleri HOUSEMAX avantajı yaşayın.

Housemax Talking Tom Konuşan Kedi Oyuncağı Housemaxonline.com

Housemax Mobilya, Mutfak, Ofis Ürünleri, Mutfak Malzemeleri ve Pratik ve Uygun Ürünlerin İnternetti mağazası olan www.housemaxonline.com Sizlere İnternetten Alışverişte Toptan Fiyatına Perakende Ev Dekorasyon ürünleri HOUSEMAX avantajı yaşayın.

Power Bank Harici Şarj Bataryası Yuvarlak 2200 mAh Housemaxonline.com

üHousemax Mobilya, Mutfak, Ofis Ürünleri, Mutfak Malzemeleri ve Pratik ve Uygun Ürünlerin İnternetti mağazası olan www.housemaxonline.com Sizlere İnternetten Alışverişte Toptan Fiyatına Perakende Ev Dekorasyon ürünleri HOUSEMAX avantajı yaşayın.

MISIR AYIKLAMA APARATI CORN KERNELER Housemaxonline.com

Housemax Mobilya, Mutfak, Ofis Ürünleri, Mutfak Malzemeleri ve Pratik ve Uygun Ürünlerin İnternetti mağazası olan www.housemaxonline.com Sizlere İnternetten Alışverişte Toptan Fiyatına Perakende Ev Dekorasyon ürünleri HOUSEMAX avantajı yaşayın.

Karpuz Dilimleyici Housemaxonline.com

Housemax Mobilya, Mutfak, Ofis Ürünleri, Mutfak Malzemeleri ve Pratik ve Uygun Ürünlerin İnternetti mağazası olan www.housemaxonline.com Sizlere İnternetten Alışverişte Toptan Fiyatına Perakende Ev Dekorasyon ürünleri HOUSEMAX avantajı yaşayın.

Ice Scraper Elektrikli Buz Temizleyici Housemaxonline.com

Housemax Mobilya, Mutfak, Ofis Ürünleri, Mutfak Malzemeleri ve Pratik ve Uygun Ürünlerin İnternetti mağazası olan www.housemaxonline.com Sizlere İnternetten Alışverişte Toptan Fiyatına Perakende Ev Dekorasyon ürünleri HOUSEMAX avantajı yaşayın.

BAHÇE ve KAMP SEZONU GELDİ ! YENİ ÜRÜNLER HOUSEMAX'TA !

Bahçe ve Kamp Sezonunun En iyi ve Kaliteli Ürünleri Housemax'ta !

Hayatımıza Yön veren ve Tatil İhtiyaçlarımzı ortaya çıkaran Yaz Mevsimi geliyor.


ELEKTRONİK ŞİFRELİ PARA KASASI EN UCUZ !!

ELEKTRONİK ŞİFRELİ PARA KASASI - EV TİPİ PARA KASASI - OTEL TİPİ PARA KASASI

Hayatımıza yön veren ve dekorasyon anlamında yaşamımıza birçok katkı sağlayan faktörler vardır. Hayatımıza yön veren diğer değerli maddeler ise Maddi olan Varlıklarımızı saklamamız ve muhafazasını sağlamamız gerekmektedir.

DİJİTAL HASSAS TERAZİ ÜRÜNLER BAKKAL MANAV TERZİSİ EN UCUZ

DİJİTAL HASSAS TERAZİ ÜRÜNLER BAKKAL MANAV TERZİSİ EN UCUZ FİYAT !!

Bir çok esnafın kullanmış olduğu DİJİTAL ELEKTRONİK TERAZİ ürünleri sanayi bakanlığı onaylı olması gerekmekte olup Maliye Bakanlığı ve Tartı Terazi Ölçüm Tartım federasyonu tarafından bazı kriterlere uyulması gerekmektedir.

OFİS SANDALYESİ SUNİ DERİ VE KUMAŞ MALZEME ÜRETİMİ TOPTAN HOUSEMAX

İzmir Housemax firması Ofis sandalyesi ve ofis Mobilyası ekipmanları üzerine çeşitlilik ve kalite avantajı sunmaktadır. Ofis Mobilyası Çalışma Masası - Ofis Çalışma Sandalyesi - Ofis Kitaplık ve Dosyalama Malzemeleri gibi detaylı ürünler HouseMax Online sitesinde yer almaktadır.

HOUSEMAX GÜNÜN FIRSATI ATTLAS ECO 3 LÜ SET ÜRÜNÜ !!

HouseMax gene bir atılım yaparak Matkap, El Aletleri ürünlerinde en iyi kaliteyi uygun fiyata çözüyor. İşte size Türkiye'de en iyi referans olan ürünlerden biri.

HOUSEMAX İLETİŞİM ÇOK KOLAY

İzmir ve ege bölgesinde mobilya ve dekorasyon alanında üretimlerini ve çeşitliliğini her geçen gün arttıran HouseMax firması Kitaplık ve kütüphane mobilyasında çeşitliliklerini kendi üretimleri ile arttırmaktadır.