İşlemeli iPhone 4/4S Kılıfı

ph4sd

Yeni ürün

11,47 TL

498 Adet stok mevcut

- +

 
Daha Fazla Bilgi

El emeği göz nuru teknoloji aksesuarları

Cross Stitch Case for iphone 4/4S ile dikiş nakış yeteneklerinizi konuşturma vakti geldi. İşlemeli İphone 4/4S kılıfı ile yapabileceklerinizin tek sınırı hayal gücünüz, üstelik İphone kılıfınızın desenini dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Etamin desek birşeyler çağrıştırır mı ? Hani şu el işi derslerinde yaptırılan, hala çeyizleri süsleyen matematiksel nakış yöntemi: Delikli kumaş üzerine istenen resim iğne iplikle, adeta piksel piksel işlenir. İşlemeli İphone 4/4S kılıfı işte bu eski el işi gelenek ile İphone teknolojisini buluşturuyor.

El işi yeteneklerinize güveniyorsanız ve tasarımı dilediğiniz zaman değiştirebileceğiniz kendi el emeği göz nurunuz olan yüzde yüz orjinal bir telefon kılıfı kullanmak isterseniz Cross Stitch Case for iphone 4/4S çok beğeneceksiniz.

İşlemeli İphone 4/4S kılıflarının Mavi, siyah, turuncu ve yeşil olmak üzere 4 rengi arasından seçiminizi yapın. İğneyi ipliği elinize alıp dilediğiniz etamin desenini işlemeye başlayın. Hazır desenler kullanabilir, bunun için annenizden yada dikişle arası iyi olan bir tanıdığınızın yardımına başvurabilir, istediğiniz deseni internette aratabilir veya kendiniz yaratabilirsiniz.

Cross Stitch Case for iphone 4/4S yumuşak plastikten üretilmiştir.Esnek olduğu için kırılma, çatlama riski yoktur. Her bir paketin içinden mor, koyu pembe, sarı ve siyah iplik ve iğne çıkmaktadır.

Kendi şablonunuzu çıkartmak için tek ihtiyacınız olan kareli kağıt ve kalem. İşlemeli iphone kılıfınızın üzerindeki deliklere denk düşecek şekilde deseninizi belirttikten sonra bunu kılıfın üzerine geçirmekse çocuk oyuncağı.

Renkler :

 • Siyah
 • Mavi
 • Yeşil
 • Turuncu

Paket İçeriği :

 • 1 adet İşlemeli iPhone 4/4S Kılıfı
 • İğne - İplik Seti

Stok Durumuna Göre Karışık Renklerde Gönderilecektir.

Bir Yorum Yaz

İşlemeli iPhone 4/4S Kılıfı

Bir Yorum Yaz

 
Kargo Detayları

KARGO VE TAŞIMA İŞLEMLERİ

Tüm Sipariş işlemlerinizde Kargo ücreti HOUSEMAX Firmasına Aittir.

Ürüne Ait Gönderim İstatistikleri;

Tahmini gönderim süresi 3-5 iş günüdür. Tahmini gönderim süresi, ürünün tedarik edilme süresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

*Cumartesi, pazar ve resmi tatiller iş günü olarak sayılmaz.

Gönderim Süreci;

Ürünlerin gönderim süreci, siparişinizi oluşturduktan hemen sonra, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünün ardından başlar.

Birden fazla ürün sipariş vermeniz halinde, depoda hazır olan ürünleriniz için kısmi teslimat talep edebilirsiniz. Kısmi teslimatlar ücretsizdir. Diğer ürünleriniz, tedarik süreçleri tamamlandığında kargoya teslim edilmektedir.

Kargoya Teslim Edildikten Sonra;

Kargoya teslim edilen ürünler Marmara Bölgesi ve çevresinde ertesi gün, merkez dışı bölgelere ise 2 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. Siparişinizin kargoya tesliminin ardından, size ileteceğimiz kargo takip numarası ile gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz. Ayrıca haftasonları kargo firmaları çalışmadığı için kargolama yapılamadığını hatırlatmak isteriz.

KKTC ve İstanbul'un Adalar ilçesine teslimat yapılamamaktadır.

 
Müşteri Yorumları

 
İade Koşulları

İADE ŞARTNAME & İADE KOŞULLARI

1. Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Housemax.com.tr’ye başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz.

2. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

3.Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:

 •          Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,
 •          Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler,
 •          Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler,
 •          Gazete, dergi gibi süreli yayınlar,
 •          Hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler,
 • Basılı ürünler (Kitap, vb)

4.Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir.

5.Satın alınan elektronik ürünlerde; sim kart  takılması, WiFi ile network bağlantı kurulması, kurulum yapılması, sarf malzemesinin kullanılmış olması, koruyucu bantlarının çıkarılmış olması, aktivasyon yapılması ve kullanıcı yaratılması halinde  iade kabul edilememektedir.

6.Fotoğraf makinelerinde çekim yapılması halinde iade kabul edilememektedir.

 1. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

8.Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır:

 •          Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan (iç çamaşırı, mayo, kozmetik, kulaklık vb) ürünler  iade alınamamaktadır.
 •         Taşınabilir bilgisayar ve masaüstü bilgisayarlar (Orijinal işletim sistemi kurulduktan sonra yani bilgisayarın kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmayacaktır.)
 •           Her türlü yazılım ve programlar
 •          DVD, VCD, CD ve kasetler
 •         Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b)

Menu