REDLİNE TS 4000 Full HD Plus Uydu Alıcı + Wifi

T2608

Yeni ürün

505,54 TL

174 Adet stok mevcut

- +

 
Daha Fazla Bilgi
REDLİNE TS 4000 Full HD Plus Uydu Alıcı + Wifi

 
Ev eğlenceniz için hiç olmadığı kadar ileri seviyede gerçekliğin tadını çıkarın.

Standart HD Uydu alıcıların iki katı kadar yüksek çözünürlük sayesinde Redline uydu alıcınız, sizi ekranın ötesinde bir dünyayla tanıştıran, nefes kesici bir izleme deneyimi sunuyor.

Full HD görüntülerin zengin ve canlı dokusunu gördüğünüzde, en sevdiğiniz televizyon programlarınız ve filmleriniz bir daha asla eskisi gibi olmayacak. Tam yüksek çözünürlüklü bir deneyimle gerçekliği keşfedin.

Son günlerin popüler uydu alıcı sistemi REDLİNE ile yüksek kalitede görüntü el de edebilir OTA kanal güncelleme sistemi ile uğraşmadan yeni çıkan tüm kanalları izleyebilirsiniz.

REDLİNE TS 4000 Full HD Plus Uydu Alıcı ile 1080p yüksek çözünürlükte görüntü ile TV keyfini yaşayacaksınız.

İster LCD, ister Plazma Tv, isterseniz Tüplü Tv. Bütün TV'lerde mükemmel görüntü kalitesi sağlar. Ücretsiz İp Kanal Hediyesi
Yüzlerce ücretsiz ip kanalı free olarak hediye verilmektedir.Wi-fi Anten Hediyeli
Piyasa değeri 45 TL olan , uzun menzilli wi-fi anten, cihazla birlikte hediye olarak verilmektedir.

Bu wi-fi anten sayesinde modemden uydu alıcısına internet kablosu çekmeden , internet özelliklerini kullanabilirsiniz.

Cihazda ayrıca Ethernet kablo girişi de bulunmaktadır.

 

Akıllı Kumanda Hediyeli
Kumanda Karmaşasına verin. Redline akıllı kumanda ile , Televizyonunuzun kumandasını kopyalayabilirsiniz. Bu sayede  tek kumanda ile , hem uydu alıcınızı, hemde televizyonunuzu kumanda edebilirsiniz.Online Movies (Seç İzle Özelliği)
Film izleme özelliği ile binlerce film seçeneği arasından istediğiniz filmi seçip, sevdiklerinizle birlikte film izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz. 

Filmleri ileri veya geri alabilir, istediğiniz zaman durdurabilirsiniz. Sinema heyecanını evinize getiren bu özellik, redline 4000 ile hediye olarak verilmektedir.CA Kart Girişli
Kart girişi sayesinde, belgesel ,sinema, adult  vs..  kartları herhangi bir modul olmadan kendi içerisindeki dahili çakılı modulle çalıştırabilirsiniz.

Not: Eşleştirilmiş kartları kesinlikle okutmayınız, kartınızın bloke olmasına neden olabilir.Zamanlayıcı Özelliği
Redline'in önceden programlama özelliği sayesinde, çok beğendiğiniz dizi, spor veya eğlence programlarını evde olmadan da komut verip kaydedebilirsiniz ve daha sonra bu kayıtları istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

İstediğiniz kanalı, istediğiniz saatte kayıt etmeye başlar ve istediğiniz saatte kayıt işlemini sonlandırabilirsiniz.USB Kayıt Özelliği
Redline Movie özelliği ile USB bellek sürücünüzü veya sabit diskinizi uydu alıcınıza takın, filmlerin, fotoğrafların ve müziğin keyfini hemen çıkarın. 

Artık, evinizin rahatlığında televizyonunuzda geniş bir içerik çeşitliliğini yaşayabilirsiniz.
 


DLNA Özelliği
Redline TS 4000 HD ile artık, tabletiniz veya akıllı telefonunuz ikinci bir ekran olarak kullanılabiliyor. DLNA Özelliğini kullanarak, telefon ,tablet vs.. istediğiniz görüntüyü televizyon ekranınıza aktarabilirsiniz.
Ürün Teknik Özellikleri:

- HD 1080p Görüntü Çözünürlüğü.

- HDMI Görüntü Çıkışı.

- CA Kart Okuyucu.

- Hassas Kör Nokta.

- 8000 Kanal Kapasitesi.

- 64 Uydu Kapasitesi.

- Çoklu Dil Desteği.

- DiseqC Uyumlu: 1.0 - 1.1 - 1.2

- Usals Motor Desteği.

- USB PVR & Time Shift ile kayıt.

- Uydudan OTA ile Otomatik Güncelleme.

- USB ile Güncelleme.

- HTTP ile Güncelleme.

- FTP ile Güncelleme.

- TKGS ile Güncelleme.

- Multimedya Desteği.

- Ethernet Bağlantı Desteği.

- Wi-Fi ile İnternet Desteği.

 


Paket İçeriği:

- 1 Adet REDLİNE TS 4000 Full HD Plus Uydu Alıcı.

- 1 Adet Altın Uçlu HDMI Kablo.

- 1 Adet Wi-fi Anten.

- 1 Adet Kumanda.

- 1 Adet Akıllı Kumanda.

- 1 Adet Türkçe Kullanım Klavuzu.

Bir Yorum Yaz

REDLİNE TS 4000 Full HD Plus Uydu Alıcı + Wifi

Bir Yorum Yaz

 
Kargo Detayları

KARGO VE TAŞIMA İŞLEMLERİ

Tüm Sipariş işlemlerinizde Kargo ücreti HOUSEMAX Firmasına Aittir.

Ürüne Ait Gönderim İstatistikleri;

Tahmini gönderim süresi 3-5 iş günüdür. Tahmini gönderim süresi, ürünün tedarik edilme süresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

*Cumartesi, pazar ve resmi tatiller iş günü olarak sayılmaz.

Gönderim Süreci;

Ürünlerin gönderim süreci, siparişinizi oluşturduktan hemen sonra, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünün ardından başlar.

Birden fazla ürün sipariş vermeniz halinde, depoda hazır olan ürünleriniz için kısmi teslimat talep edebilirsiniz. Kısmi teslimatlar ücretsizdir. Diğer ürünleriniz, tedarik süreçleri tamamlandığında kargoya teslim edilmektedir.

Kargoya Teslim Edildikten Sonra;

Kargoya teslim edilen ürünler Marmara Bölgesi ve çevresinde ertesi gün, merkez dışı bölgelere ise 2 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. Siparişinizin kargoya tesliminin ardından, size ileteceğimiz kargo takip numarası ile gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz. Ayrıca haftasonları kargo firmaları çalışmadığı için kargolama yapılamadığını hatırlatmak isteriz.

KKTC ve İstanbul'un Adalar ilçesine teslimat yapılamamaktadır.

 
Müşteri Yorumları

 
İade Koşulları

İADE ŞARTNAME & İADE KOŞULLARI

1. Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Housemax.com.tr’ye başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz.

2. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

3.Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:

 •          Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,
 •          Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler,
 •          Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler,
 •          Gazete, dergi gibi süreli yayınlar,
 •          Hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler,
 • Basılı ürünler (Kitap, vb)

4.Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir.

5.Satın alınan elektronik ürünlerde; sim kart  takılması, WiFi ile network bağlantı kurulması, kurulum yapılması, sarf malzemesinin kullanılmış olması, koruyucu bantlarının çıkarılmış olması, aktivasyon yapılması ve kullanıcı yaratılması halinde  iade kabul edilememektedir.

6.Fotoğraf makinelerinde çekim yapılması halinde iade kabul edilememektedir.

 1. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

8.Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır:

 •          Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan (iç çamaşırı, mayo, kozmetik, kulaklık vb) ürünler  iade alınamamaktadır.
 •         Taşınabilir bilgisayar ve masaüstü bilgisayarlar (Orijinal işletim sistemi kurulduktan sonra yani bilgisayarın kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmayacaktır.)
 •           Her türlü yazılım ve programlar
 •          DVD, VCD, CD ve kasetler
 •         Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b)

Aynı kategorideki diğer ürünler: 5

Menu