Safari 3D HDMI Kablo Altın Uçlu 2.5 Metre

T2026

Yeni ürün

47,74 TL

88 Adet stok mevcut

- +

 
Daha Fazla Bilgi

Safari 3D HDMI Kablo Altın Uçlu 2.5 Metre


 

Safari 3D HDMI Kablo özel kaplama kılıfı ile daha dayanıklı.  Altın kaplama uçları sayesinde hızlı ve kesintisiz veri aktarımı sağlar.

 

 

Yüksek frekans hızlarını desteklediğinden mükemmel yüksek tanımlı 3D deneyimi sunar.


 

 

Ürün Özellikleri:

 


- Safari 180 Derece Dönebilen Altın Uçlu 2.5 Metre 3D HDMI Kablo 3D Televizyon, Uydu, Bluray, DVD, Tablet PC, Akıllı Telefon, Playstation 2, Playstation 3, Playstation 4 ve diğer HDMI cihazlarına Yüksek Tanımlı (HD) geliştiriliştirilmiş berrak ses ve görüntü aktarımı sağlar.- TV'nizden A/V amplifikatör alıcısına, yüksek tanımlı ses aktarımı sağlar.- Özel kaplama kılıfı ile daha dayanıklı. Altın kaplama uçları sayesinde hızlı ve kesintisiz veri aktarımı sağlar. Bu sayede 4096*2160p 24Hz ve 3840*2160 24Hz/25Hz/30Hz yüksek çözünürlüklü videolarınızı sorunsuz bir şekilde iletir.- Yüksek frekans hızlarını desteklediğinden mükemmel yüksek tanımlı 3D deneyimi sunar.Safari 180 Derece Dönebilen Altın Uçlu 2.5 Metre 3D HDMI Kablosu  2,5 metrelik uzunluğuyla da kullanım rahatlığı sağlar. Konnektör kısımlarından 180 derece dönebilir özelliğe sahip HDMI kablo herhangi bir açıda takılmasına olanak sağlar. - Sürekli takıp çıkartmalarda sorun oluşturan unsurlar bu özellik sayesinde ortadan kalkmış olur ve HDTV'nizin  HDMI  konnektörlerine zarar gelmesi önlenmiş olur. - HDMI kablonuz hızlı ve kolay şekilde kullanılır hale gelir ve değerli cihazlarınızın ömrü uzatılmış olur. 

 

Teknik Özellikler: - Kablo: Üç şiltli oksijensiz bakır kablo.- İletken: 99.99% oksijensiz bakır.- Diş ceket: PVC- Konnektör: 24K altın kaplama- Yalıtkan: Aluminyum folyo ve Köpük PE yalıtkan 

HDMI Ethernet Kanalı (HEC): Bu teknoloji ile video, ses ve data sinyalleri tek bir HDMI kablo üzerinden iletilir.- Çift Yönlü Ses Kanalı: Uydu alıcılı televizyonlarda HDMI kablo


üzerinden sessisteminize ayrıca bir kabloya ihtiyaç duymadan

ses sinyalini taşıyabilmenize olanak tanır.- 3D Desteği: Oyunlarınızda, filmlerinizde ve çektiğiniz

video kayıtlarınızda 3D heyecanını yaşayın!  

Paket İçeriği:- 1 Adet Safari 3D HDMI Kablo 180 Derece Dönebilen Altın Uçlu 2.5 Metre.

Bir Yorum Yaz

Safari 3D HDMI Kablo Altın Uçlu 2.5 Metre

Bir Yorum Yaz

 
Kargo Detayları

KARGO VE TAŞIMA İŞLEMLERİ

Tüm Sipariş işlemlerinizde Kargo ücreti HOUSEMAX Firmasına Aittir.

Ürüne Ait Gönderim İstatistikleri;

Tahmini gönderim süresi 3-5 iş günüdür. Tahmini gönderim süresi, ürünün tedarik edilme süresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

*Cumartesi, pazar ve resmi tatiller iş günü olarak sayılmaz.

Gönderim Süreci;

Ürünlerin gönderim süreci, siparişinizi oluşturduktan hemen sonra, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünün ardından başlar.

Birden fazla ürün sipariş vermeniz halinde, depoda hazır olan ürünleriniz için kısmi teslimat talep edebilirsiniz. Kısmi teslimatlar ücretsizdir. Diğer ürünleriniz, tedarik süreçleri tamamlandığında kargoya teslim edilmektedir.

Kargoya Teslim Edildikten Sonra;

Kargoya teslim edilen ürünler Marmara Bölgesi ve çevresinde ertesi gün, merkez dışı bölgelere ise 2 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. Siparişinizin kargoya tesliminin ardından, size ileteceğimiz kargo takip numarası ile gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz. Ayrıca haftasonları kargo firmaları çalışmadığı için kargolama yapılamadığını hatırlatmak isteriz.

KKTC ve İstanbul'un Adalar ilçesine teslimat yapılamamaktadır.

 
Müşteri Yorumları

 
İade Koşulları

İADE ŞARTNAME & İADE KOŞULLARI

1. Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Housemax.com.tr’ye başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz.

2. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

3.Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:

 •          Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,
 •          Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler,
 •          Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler,
 •          Gazete, dergi gibi süreli yayınlar,
 •          Hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler,
 • Basılı ürünler (Kitap, vb)

4.Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir.

5.Satın alınan elektronik ürünlerde; sim kart  takılması, WiFi ile network bağlantı kurulması, kurulum yapılması, sarf malzemesinin kullanılmış olması, koruyucu bantlarının çıkarılmış olması, aktivasyon yapılması ve kullanıcı yaratılması halinde  iade kabul edilememektedir.

6.Fotoğraf makinelerinde çekim yapılması halinde iade kabul edilememektedir.

 1. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

8.Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır:

 •          Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan (iç çamaşırı, mayo, kozmetik, kulaklık vb) ürünler  iade alınamamaktadır.
 •         Taşınabilir bilgisayar ve masaüstü bilgisayarlar (Orijinal işletim sistemi kurulduktan sonra yani bilgisayarın kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmayacaktır.)
 •           Her türlü yazılım ve programlar
 •          DVD, VCD, CD ve kasetler
 •         Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b)

Aynı kategorideki diğer ürünler: 5

Menu