Bıçak Seti Kitchen Knife 6 Adet - 3 Model

Yeni ürün

91,30 TL

194 Adet stok mevcut

- +

 
Daha Fazla BilgiBıçak Seti Kitchen Knife 6 Adet - 3 Model

 

 


Mutfağınızdaki diğer bıçakları bir kenara kaldırın ve Kitchen Knife 6'lı Lüx Bıçak Setine hemen yer açın!
Mutfakta her tür yiyeceği kolayca dilimleyebilecek, kesebilecek, doğrayabilecek ve soyabilecek en büyük yardımcınız Kitchen Knife 6'lı Lüx Bıçak Set'i bu özel fiyatı ile mutfağınızda yer alacak.Kitchen Knife bıçak setini diğer bıçaklardan ayıran ve körelmesini engelleyen özel yapısı sayesinde, uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz.Paslanmaz yapısı ile yiyeceklerinizi ilk günkü gibi kolaylıkla kesip lezzetli yemekler hazırlayabilirsiniz.
Kusursuz şekli sayesinde, hızlı ve etkin bıçak kullanabileceksiniz ve çok miktarda yiyecek doğrasanız bile, elleriniz yorgunluktan hiçbir zaman sızlamayacak.
Ürün Özellikleri:Bıçak sapları, çok rahat ve sağlam kavranabilecek şekilde ergonomik olarak şekillendirilmiştir.Bu saplar, bıçakların metal kısmına perçinlenmiştir.Bu özellik, bıçağın saptan hiçbir şekilde ayrılmamasını sağlamaktadır.Özel yapısı sayesinde keskinliğini korur asla körelmez.Paslanmaz çelikten yapılmıştır.Ergonomik olarak şekillendirilmiş, kaydırmaz sapları mevcuttur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.Üzerinde bulunan çiçek desenleri ile mutfağınıza bahar havası katacak.


Model Seçenekleri:- Red Rose (Kırmızı Gül).- Purple Rose (Mor Gül).- Daffodils (Nergis).Ürün Ölçüleri:- Şef Bıçağı: 33 cm x 4 cm.- Ekmek Bıçağı: 33 cm x 4 cm.- Oyma Bıçağı: 33 cm x 4.5 cm.- Maket Bıçağı: 24 cm x 3 cm.- Soyma Bıçağı: 20 cm x 3 cm.- Hızlı Soyma Bıçağı: 13 cm x 8 cm.

Paket İçeriği:1 Adet Şef Bıçağı.1 Adet Ekmek Bıçağı.
1 Adet Oyma Bıçağı.1 Adet Maket Bıçağı.1 Adet Soyma Bıçağı.1 Adet Hızlı Soyma Bıçağı.

1 Adet Taşıma Çantası.Bir Yorum Yaz

Bıçak Seti Kitchen Knife 6 Adet - 3 Model

Bir Yorum Yaz

 
Kargo Detayları

KARGO VE TAŞIMA İŞLEMLERİ

Tüm Sipariş işlemlerinizde Kargo ücreti HOUSEMAX Firmasına Aittir.

Ürüne Ait Gönderim İstatistikleri;

Tahmini gönderim süresi 3-5 iş günüdür. Tahmini gönderim süresi, ürünün tedarik edilme süresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

*Cumartesi, pazar ve resmi tatiller iş günü olarak sayılmaz.

Gönderim Süreci;

Ürünlerin gönderim süreci, siparişinizi oluşturduktan hemen sonra, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünün ardından başlar.

Birden fazla ürün sipariş vermeniz halinde, depoda hazır olan ürünleriniz için kısmi teslimat talep edebilirsiniz. Kısmi teslimatlar ücretsizdir. Diğer ürünleriniz, tedarik süreçleri tamamlandığında kargoya teslim edilmektedir.

Kargoya Teslim Edildikten Sonra;

Kargoya teslim edilen ürünler Marmara Bölgesi ve çevresinde ertesi gün, merkez dışı bölgelere ise 2 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. Siparişinizin kargoya tesliminin ardından, size ileteceğimiz kargo takip numarası ile gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz. Ayrıca haftasonları kargo firmaları çalışmadığı için kargolama yapılamadığını hatırlatmak isteriz.

KKTC ve İstanbul'un Adalar ilçesine teslimat yapılamamaktadır.

 
Müşteri Yorumları

 
İade Koşulları

İADE ŞARTNAME & İADE KOŞULLARI

1. Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Housemax.com.tr’ye başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz.

2. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

3.Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:

 •          Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,
 •          Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler,
 •          Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler,
 •          Gazete, dergi gibi süreli yayınlar,
 •          Hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler,
 • Basılı ürünler (Kitap, vb)

4.Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir.

5.Satın alınan elektronik ürünlerde; sim kart  takılması, WiFi ile network bağlantı kurulması, kurulum yapılması, sarf malzemesinin kullanılmış olması, koruyucu bantlarının çıkarılmış olması, aktivasyon yapılması ve kullanıcı yaratılması halinde  iade kabul edilememektedir.

6.Fotoğraf makinelerinde çekim yapılması halinde iade kabul edilememektedir.

 1. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

8.Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır:

 •          Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan (iç çamaşırı, mayo, kozmetik, kulaklık vb) ürünler  iade alınamamaktadır.
 •         Taşınabilir bilgisayar ve masaüstü bilgisayarlar (Orijinal işletim sistemi kurulduktan sonra yani bilgisayarın kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmayacaktır.)
 •           Her türlü yazılım ve programlar
 •          DVD, VCD, CD ve kasetler
 •         Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b)

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Menu