Uzay ve Uydu Seti 20 Parça Oyun Seti

Uydu623

Yeni ürün

29,54 TL

11 Adet stok mevcut

- +

 
Daha Fazla Bilgi

Evet çocuklar çok önemli bir görev sizi bekliyor !

Uzaya çıkmak.

Siz hiç uzaya çıktınızmı  yada bir uydu gördünüzmü ?

evet sizlere tam anlamıyla bir uzay oyunu sunuyoruz. Uzayda görevimiz uydumuzun yetersiz küçük kanatlarının yerine büyük kanatlarını takmak. Ama bunun için önce araştırma yaparak uzaya çıkmamız gerekiyor. Daha sonrasında ise bayrak dikmemiz gerekir. Şimdi En iyi Astronotlardan biri olarak uydunun kanatlarını değiştirmen gerekiyor.

Çocuklarınızın evinde eğlenerek oynayabileceği oyuncak uzay ve uydu seti fırsatını kaçırmayın ! Çocuklarınızın hayal gücünün gelişimine yardımcı olacak onlara bir astronotun ve uzayda yapılanların ne olduğunu anlatarak öğretebileceğiniz harika bir oyuncak uzay seti.

Bir çok parçadan oluşan bu sette bir oyuncak astronot ve uydu ile beraber diğer araştırma malzemelerinin oyuncakları vardır. Çocuğunuz mini bir uzay sahnesi kurgulayarak oyunlarını oynayabilecek. Üstelik tam 21 parçalık oyuncak uzay seti sayesinde her malzemenin görevi ve ne işe yaradığını da öğrenebilecek.

Paket İçeriği :

21 Parçalık Oyuncak Uzay ve Uydu Seti

1 Adet Uydu Gövdesi

2 Adet Küçük Uydu Kanadı

2 Adet Büyük Uydu Kanadı

7 Adet Mini Takım Seti İp, 2 Dürbün, Telsiz, Anahtar, Pense, Çanta

1 Adet Astronot

1 Adet Astronot Başlığı

2 Adet Kamera Ayağı

2 Adet Kamera Başlığı

1 Adet Gözlem Teleskobu

Bir Yorum Yaz

Uzay ve Uydu Seti 20 Parça Oyun Seti

Bir Yorum Yaz

 
Kargo Detayları

KARGO VE TAŞIMA İŞLEMLERİ

Tüm Sipariş işlemlerinizde Kargo ücreti HOUSEMAX Firmasına Aittir.

Ürüne Ait Gönderim İstatistikleri;

Tahmini gönderim süresi 3-5 iş günüdür. Tahmini gönderim süresi, ürünün tedarik edilme süresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

*Cumartesi, pazar ve resmi tatiller iş günü olarak sayılmaz.

Gönderim Süreci;

Ürünlerin gönderim süreci, siparişinizi oluşturduktan hemen sonra, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünün ardından başlar.

Birden fazla ürün sipariş vermeniz halinde, depoda hazır olan ürünleriniz için kısmi teslimat talep edebilirsiniz. Kısmi teslimatlar ücretsizdir. Diğer ürünleriniz, tedarik süreçleri tamamlandığında kargoya teslim edilmektedir.

Kargoya Teslim Edildikten Sonra;

Kargoya teslim edilen ürünler Marmara Bölgesi ve çevresinde ertesi gün, merkez dışı bölgelere ise 2 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. Siparişinizin kargoya tesliminin ardından, size ileteceğimiz kargo takip numarası ile gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz. Ayrıca haftasonları kargo firmaları çalışmadığı için kargolama yapılamadığını hatırlatmak isteriz.

KKTC ve İstanbul'un Adalar ilçesine teslimat yapılamamaktadır.

 
Müşteri Yorumları

 
İade Koşulları

İADE ŞARTNAME & İADE KOŞULLARI

1. Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Housemax.com.tr’ye başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz.

2. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

3.Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:

 •          Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,
 •          Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler,
 •          Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler,
 •          Gazete, dergi gibi süreli yayınlar,
 •          Hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler,
 • Basılı ürünler (Kitap, vb)

4.Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir.

5.Satın alınan elektronik ürünlerde; sim kart  takılması, WiFi ile network bağlantı kurulması, kurulum yapılması, sarf malzemesinin kullanılmış olması, koruyucu bantlarının çıkarılmış olması, aktivasyon yapılması ve kullanıcı yaratılması halinde  iade kabul edilememektedir.

6.Fotoğraf makinelerinde çekim yapılması halinde iade kabul edilememektedir.

 1. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

8.Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır:

 •          Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan (iç çamaşırı, mayo, kozmetik, kulaklık vb) ürünler  iade alınamamaktadır.
 •         Taşınabilir bilgisayar ve masaüstü bilgisayarlar (Orijinal işletim sistemi kurulduktan sonra yani bilgisayarın kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmayacaktır.)
 •           Her türlü yazılım ve programlar
 •          DVD, VCD, CD ve kasetler
 •         Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b)

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Menu