Cep Tipi Panik Alarmı

anik632

Yeni ürün

21,79 TL

30 Adet stok mevcut

- +

 
Daha Fazla Bilgi

Ekonomik koşullar, yokluk vs. hiçbirinin haklı çıkarmadığı tek yoldur hırsızlık. Bir başkasının canını yakarak edinilen malın hiçbir açıklaması olamaz. Ne yazık ki buna rağmen her geçen gün kapkaççı olayları çığ gibi büyümeye ve insanlarımızı üzmeye devam ediyor. Hırsız Alarm Fiyatları da genel olarak incelendiğinde her bütçeye uygun olmadığından, çoğu kez tedbirsiz yakalamanın avantajını kullanıyorlar.

Caddede yürürken de, otobüs beklerken de, bir mağazada dolaşırken de asla %100 güvence altında değiliz. Hırsızlarla nerede ne şekilde karşılaşacağımızın garantisi olmadığından, her an tetikte olmamızda fayda var. Acil Durum Alarmı olarak en fazla tercih edilenlerden Cep Tipi Panik Alarmı ürünü güvenliği için ürcolorün çeşitlerimizin arasına eklemek istedik. Umarız kullanmak zorunda kalmazsınız ama öyle bir anda da çok işinize yarayacağını gayet iyi biliyoruz. 

Hırsız Alarm Sistemleri Hırsızlığa Çözüm mü değil mi diye düşünmekten ziyade, ben en azından elimden geleni yaptım demenin rahatlığını yaşamanızı öneririz.Güvenlik Alarmına herkesin ihtiyacı olduğu gerçeğini göz ardı etmemeliyiz.      

Panik Alarm diye de adlandırılan bu Hırsız Alarmı, tehlike sezinlediğiniz anda ipini çektiğinizde tam 150 desibel ses yüksekliği yayarak, herkesin dikkatini sizin üzerinize toplar. Bu sayede hırsızlar da panikleyip ortamdan kaçmaya çalışacak ve kalabalık tarafından yakalanacaktır.   

Cep Tipi Panik Alarmı Videosu sayesinde ürünün etkisini çok daha yakından izleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Gönlümüz elbette ki bu tip durumlarla asla karşılaşmamanızdan yana ama söz konusu olan can ve mal güvenliğiniz olduğunda da tedbir almanıza yardımcı olabileceğini düşündüğümüz tüm ürünleri sizlerle de paylaşmak isteriz.

Sabah işe giderken ya da akşam işten eve dönerken kendinizi çok daha güvende hissetme fırsatını kaçırmayın! Tüm Kaçırmayız üyelerimize; hırsızlık olaylarından uzak, kendilerini güvende hissedecekleri mutlu günler diliyoruz.

Cep Tipi Panik Alarmı Ürün Özellikleri

Hırsızlıkla alakalı tehlike hissettiğiniz an ipini çekmeniz durumunda, 150 desibel ses yüksekliğine sahip olan bu ürünümüzle, tüm dikkatleri kendi üzerinize çekmeyi başarabilir ve böylece hırsızın kolaylıkla yakalanmasını sağlayabilirsiniz.

En ucuz ve başarılı güvenlik sistemlerinden biridir.

Her an yanınızda taşımanız için ergonomik tasarımla üretilmiştir.

Bundan böyle siz kapkaççılardan değil, onlar sizden korksun. 

Paket İçeriği :

Cep Tipi Panik Alarmı (1 Adet)

Bir Yorum Yaz

Cep Tipi Panik Alarmı

Bir Yorum Yaz

 
Kargo Detayları

KARGO VE TAŞIMA İŞLEMLERİ

Tüm Sipariş işlemlerinizde Kargo ücreti HOUSEMAX Firmasına Aittir.

Ürüne Ait Gönderim İstatistikleri;

Tahmini gönderim süresi 3-5 iş günüdür. Tahmini gönderim süresi, ürünün tedarik edilme süresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

*Cumartesi, pazar ve resmi tatiller iş günü olarak sayılmaz.

Gönderim Süreci;

Ürünlerin gönderim süreci, siparişinizi oluşturduktan hemen sonra, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünün ardından başlar.

Birden fazla ürün sipariş vermeniz halinde, depoda hazır olan ürünleriniz için kısmi teslimat talep edebilirsiniz. Kısmi teslimatlar ücretsizdir. Diğer ürünleriniz, tedarik süreçleri tamamlandığında kargoya teslim edilmektedir.

Kargoya Teslim Edildikten Sonra;

Kargoya teslim edilen ürünler Marmara Bölgesi ve çevresinde ertesi gün, merkez dışı bölgelere ise 2 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. Siparişinizin kargoya tesliminin ardından, size ileteceğimiz kargo takip numarası ile gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz. Ayrıca haftasonları kargo firmaları çalışmadığı için kargolama yapılamadığını hatırlatmak isteriz.

KKTC ve İstanbul'un Adalar ilçesine teslimat yapılamamaktadır.

 
Müşteri Yorumları

 
İade Koşulları

İADE ŞARTNAME & İADE KOŞULLARI

1. Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Housemax.com.tr’ye başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz.

2. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

3.Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:

 •          Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,
 •          Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler,
 •          Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler,
 •          Gazete, dergi gibi süreli yayınlar,
 •          Hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler,
 • Basılı ürünler (Kitap, vb)

4.Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir.

5.Satın alınan elektronik ürünlerde; sim kart  takılması, WiFi ile network bağlantı kurulması, kurulum yapılması, sarf malzemesinin kullanılmış olması, koruyucu bantlarının çıkarılmış olması, aktivasyon yapılması ve kullanıcı yaratılması halinde  iade kabul edilememektedir.

6.Fotoğraf makinelerinde çekim yapılması halinde iade kabul edilememektedir.

 1. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

8.Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır:

 •          Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan (iç çamaşırı, mayo, kozmetik, kulaklık vb) ürünler  iade alınamamaktadır.
 •         Taşınabilir bilgisayar ve masaüstü bilgisayarlar (Orijinal işletim sistemi kurulduktan sonra yani bilgisayarın kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmayacaktır.)
 •           Her türlü yazılım ve programlar
 •          DVD, VCD, CD ve kasetler
 •         Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b)

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Son görüntülenen

Menu