Dijital Alkolmetre (LCD Ekranlı Promil Göstergeli)

alk741

Yeni ürün

42,44 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır
 
Daha Fazla Bilgi

Alkollü iken asla araç kullanmayın!

Dijital Alkolmetre ile ne kadar alkollü olduğunuzu anında öğrenenebilecek, kendinizi ve sevdiklerinizi asla tehlikeye atmayacaksınız!

Dijital Alkolmetre, kullanımı kolay bir ürün olup, kısa süre içerisinde sonuç vererek, güvenli sürüş için alkol kullanan bireylerin alkol kullanımlarını kontrol altında tutmalarına yardımcı olmaktadır.

Ürün Özellikleri

 • Dijital Alkolmetre ilevücutta var olan alkol seviyesinin ölçülebilmesi için, bu amaçla hazırlanmış olan kısma güçlü bir biçimde nefes vermek gereklidir. Renkli ışıklı ekranı sayesinde ve kolay kullanımı ile kısa süre içerisinde yanıt veren ürün, kanda var olan alkol miktarını belirlemektedir.
 • Tek bir dokunuşla kolayca kullanıma hazır hale getirilebilen dijital alkol ölçer ürünü, otomatik olarak kendini kapatma özelliğine de sahiptir.
 • Cihazın nefes vermek için tasarlanmış kısmında yer alan başlık değiştirilebilmekte ve bu sayede farklı kişiler de bir tek dijital alkol ölçer ürününü kullanabilmektedir.
 • 10 ile 40 derece sıcaklık arasında çalışabilen ürün, 10 saniye içerisinde kendisini ısıtabilmekte ve 5 saniye içerisinde yanıt verebilmektedir.
 • Gelişmiş, yarı iletken oksit alkol sensörü sayesinde alkol ölçümü gerçekleştirebilen bu cihaz, 2 adet AAA pil ile çalışmaktadır.
 • Dijital alkol ölçer ürünü saat ve geri sayım sayacı özelliklerini de barındırmaktadır.

Promil Ne Demektir?

 • Kana karışan alkolün miktarı, promil denilen bir terimle değerlendirilmektedir.
 • Promil ise, 100 mililitre kanda bulunan 50 miligram alkol olarak ifade edilen değerdir. Yani bir litre kanda yarım gram alkol bulunduğu zaman bu değer, 0.50 promil olarak belirlenmiştir.
 • 0.5 promilin denk geldiği 1,5 şişe bira ya da 3 kadeh şarap ya da 3 kadeh meyve kokteylinden daha fazla miktarda alkolü kanında bulunduran kişilerin trafiğe çıkması ülkemizde yasaklanmıştır.

Paket İçeriği

 • 1 adet Dijital Alkolmetre

Bir Yorum Yaz

Dijital Alkolmetre (LCD Ekranlı Promil Göstergeli)

Bir Yorum Yaz

 
Kargo Detayları

KARGO VE TAŞIMA İŞLEMLERİ

Tüm Sipariş işlemlerinizde Kargo ücreti HOUSEMAX Firmasına Aittir.

Ürüne Ait Gönderim İstatistikleri;

Tahmini gönderim süresi 3-5 iş günüdür. Tahmini gönderim süresi, ürünün tedarik edilme süresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

*Cumartesi, pazar ve resmi tatiller iş günü olarak sayılmaz.

Gönderim Süreci;

Ürünlerin gönderim süreci, siparişinizi oluşturduktan hemen sonra, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünün ardından başlar.

Birden fazla ürün sipariş vermeniz halinde, depoda hazır olan ürünleriniz için kısmi teslimat talep edebilirsiniz. Kısmi teslimatlar ücretsizdir. Diğer ürünleriniz, tedarik süreçleri tamamlandığında kargoya teslim edilmektedir.

Kargoya Teslim Edildikten Sonra;

Kargoya teslim edilen ürünler Marmara Bölgesi ve çevresinde ertesi gün, merkez dışı bölgelere ise 2 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. Siparişinizin kargoya tesliminin ardından, size ileteceğimiz kargo takip numarası ile gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz. Ayrıca haftasonları kargo firmaları çalışmadığı için kargolama yapılamadığını hatırlatmak isteriz.

KKTC ve İstanbul'un Adalar ilçesine teslimat yapılamamaktadır.

 
Müşteri Yorumları

 
İade Koşulları

İADE ŞARTNAME & İADE KOŞULLARI

1. Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Housemax.com.tr’ye başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz.

2. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

3.Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:

 •          Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,
 •          Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler,
 •          Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler,
 •          Gazete, dergi gibi süreli yayınlar,
 •          Hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler,
 • Basılı ürünler (Kitap, vb)

4.Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir.

5.Satın alınan elektronik ürünlerde; sim kart  takılması, WiFi ile network bağlantı kurulması, kurulum yapılması, sarf malzemesinin kullanılmış olması, koruyucu bantlarının çıkarılmış olması, aktivasyon yapılması ve kullanıcı yaratılması halinde  iade kabul edilememektedir.

6.Fotoğraf makinelerinde çekim yapılması halinde iade kabul edilememektedir.

 1. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

8.Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır:

 •          Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan (iç çamaşırı, mayo, kozmetik, kulaklık vb) ürünler  iade alınamamaktadır.
 •         Taşınabilir bilgisayar ve masaüstü bilgisayarlar (Orijinal işletim sistemi kurulduktan sonra yani bilgisayarın kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmayacaktır.)
 •           Her türlü yazılım ve programlar
 •          DVD, VCD, CD ve kasetler
 •         Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b)

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Menu