360 Derece Yıldız Projektör Lamba: Astroloji Lambası

stlamp

Yeni ürün

29,54 TL

229 Adet stok mevcut

- +

 
Daha Fazla Bilgi

Görsel bir ışık şöleni yaratan ve adeta gök yüzünü yaşam alanlarına getiren, benzerlerinden çok farklı 360 Derece Yıldız Projektör Lamba : Astro Lamba

Evinizin tüm odalarında kullanabileceğiniz, mekanlarınıza fevkalede görüntü verecek olan bu lamba, dinlenmenizde büyük katkı sağlayacak.

360 derece dönme özelliği sayesinde, lambanın projektörünü bulunduğunuz yerin enlemine, saat ve tarihe göre veya istediğiniz yerin enlemine göre ayarlayın, gökyüzü hareketlerinizi odanıza taşıyın. 

Benzer Ürün Videosu:

Projektör Astroloji lamba, sitresli bir günün ardından romantik huzurlu ve sakinleştirici bir ortam yaratmanın en şık ve görsel açıdan en doyurucu yoludur.

Gece saatinde odanızın tamamını Astro lamba ile parlayan ışıklarla süsleyin ve romantik bir ortam oluşturun.

Astroloji Lambası sayesinde çok sevdiğiniz yıldızlar artık evinizde... Gökyüzünde yıldız görmediğinizde ihtiyacınız olan tek şey 360 Derece Yıldız Projektör Lamba.

Sevdiklerinize hediye olarak sunabileceğiniz bu şık lamba mekanlarınıza çok farklı bir atmosfer getiriyor.

Odanın içerisine farklı bir hava katacak hoş tasarımı ile işlevselliğinin yanında çok dekoratif bir gece lambasıdır.

Çocuğunuzun odasını renklendirebileceğiniz Yıldız Projeksiyon Gece Lambasına çocuklarınız da hayran kalacak ve daha keyifli bir uyku ortamları oluşacak.

Yıldız projeksiyon bölümü ince film yapıdadır.

2 adet AA kalem pil ile çalışmaktadır. (Piller pakete dahil değildir.)

DİKKAT : Projeksiyon Lambanın tüm parçaları demonte şekilde gelmektedir. Kuruluma başlamadan önce lütfen aşağıdaki videoyu inceleyiniz.

Ürün Ölçüleri

 • 29 Cm. x 21 Cm. x 5 Cm.

Paket içeriği:

 •  1 Adet  Yıldız Projektör Lamba : Star Lamp

Bir Yorum Yaz

360 Derece Yıldız Projektör Lamba: Astroloji Lambası

Bir Yorum Yaz

 
Kargo Detayları

KARGO VE TAŞIMA İŞLEMLERİ

Tüm Sipariş işlemlerinizde Kargo ücreti HOUSEMAX Firmasına Aittir.

Ürüne Ait Gönderim İstatistikleri;

Tahmini gönderim süresi 3-5 iş günüdür. Tahmini gönderim süresi, ürünün tedarik edilme süresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

*Cumartesi, pazar ve resmi tatiller iş günü olarak sayılmaz.

Gönderim Süreci;

Ürünlerin gönderim süreci, siparişinizi oluşturduktan hemen sonra, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünün ardından başlar.

Birden fazla ürün sipariş vermeniz halinde, depoda hazır olan ürünleriniz için kısmi teslimat talep edebilirsiniz. Kısmi teslimatlar ücretsizdir. Diğer ürünleriniz, tedarik süreçleri tamamlandığında kargoya teslim edilmektedir.

Kargoya Teslim Edildikten Sonra;

Kargoya teslim edilen ürünler Marmara Bölgesi ve çevresinde ertesi gün, merkez dışı bölgelere ise 2 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. Siparişinizin kargoya tesliminin ardından, size ileteceğimiz kargo takip numarası ile gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz. Ayrıca haftasonları kargo firmaları çalışmadığı için kargolama yapılamadığını hatırlatmak isteriz.

KKTC ve İstanbul'un Adalar ilçesine teslimat yapılamamaktadır.

 
Müşteri Yorumları

 
İade Koşulları

İADE ŞARTNAME & İADE KOŞULLARI

1. Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Housemax.com.tr’ye başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz.

2. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

3.Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:

 •          Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,
 •          Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler,
 •          Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler,
 •          Gazete, dergi gibi süreli yayınlar,
 •          Hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler,
 • Basılı ürünler (Kitap, vb)

4.Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir.

5.Satın alınan elektronik ürünlerde; sim kart  takılması, WiFi ile network bağlantı kurulması, kurulum yapılması, sarf malzemesinin kullanılmış olması, koruyucu bantlarının çıkarılmış olması, aktivasyon yapılması ve kullanıcı yaratılması halinde  iade kabul edilememektedir.

6.Fotoğraf makinelerinde çekim yapılması halinde iade kabul edilememektedir.

 1. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

8.Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır:

 •          Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan (iç çamaşırı, mayo, kozmetik, kulaklık vb) ürünler  iade alınamamaktadır.
 •         Taşınabilir bilgisayar ve masaüstü bilgisayarlar (Orijinal işletim sistemi kurulduktan sonra yani bilgisayarın kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmayacaktır.)
 •           Her türlü yazılım ve programlar
 •          DVD, VCD, CD ve kasetler
 •         Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b)

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Menu