Mutfak Seti 5 Parça

a5394

Yeni ürün

16,64 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır
 
Daha Fazla Bilgi

Mutfaklarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz ve ihtiyacınızı karşılayacak bir set Mutfak Seti 5 Parça!

5 Parça Mutfak Seti ve 1 Adet Kesme Tahtası şeklinde gönderilen bu set mutfaktaki tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek nitelikte. Sebzelerinizi ve meyvelerinizi rahatlıkla Kesme Tahtası'nın üzerinde kesebilir vitaminlerini kaybetmeden yemeklerinizi hazırlayabilirsiniz.

Kesme Tahtası: Sert ve dayanıklı yapısı sayesinde elinizden düşüremiyeceğiniz özel kesme tahtanız olacaktır. Üzerinde sebze, meyve doğrayabilir rahatça yemeklerinizi yapabilirsiniz.

Makas: Taze baharatları ince ince doğramak, için mükemmeldir. Taze baharatları doğramak için bıçak kullanmaktan daha elverişlidir. Direkt olarak salatanızın,tencerenizin içine baharatlarınızı,taze soğanınızı v.b. keserek ekleyebilirsiniz. Ambalaj açmakta bütün tavuğu parçalamakta kullanabilirsiniz. Yufkaları kesersiniz. Ufak tavuk kemiklerini kolayca kesip ayırır.

Açacak: Yaz aylarında soğuk içeceğinizin kapağını açmak için yapmanız gereken tek şey Açacağı şişenize üstten yerleştirmek, hafifçe bastırmak ve çekmek. Kullanımı son derece pratik ve yer kaplamaz özelliğiyle heran yanınızda bulundurabilirsiniz.

Kabuk Soyacağı: Meyve ve sebzelernizi temiz bir şekilde soyabileceksiniz. Elma, armut ve patates gibi sert kabuklu yiyecekler için ise düz bıçağı zorlanmadan kullanabilirsiniz. Yumuşak ve rahat tutumu ile elinizi yormaz ve eliniz ıslakken bile özel sap tasarımı sayesinde kaymaz.

Bıçak: Meyvelerinizi hazırlarken, mutfağınızda mutlaka bulunması gereken bir üründür. Hafiftir, kolayca keser ve doğrar. Kullanımları kolay ve pratiktir. Bulaşık makinesinde yada elde rahatça yıkanabilirler.

Ürün Ölçüsü:

 • 24cm x 14cm

Paket İçeriği:

 • 1 adet Kesme Tahtası
 • 1 adet Açacak
 • 1 adet Makas
 • 1 adet Kabuk Soyacağı
 • 1 adet Bıçak

 

Bir Yorum Yaz

Mutfak Seti 5 Parça

Bir Yorum Yaz

 
Kargo Detayları

KARGO VE TAŞIMA İŞLEMLERİ

Tüm Sipariş işlemlerinizde Kargo ücreti HOUSEMAX Firmasına Aittir.

Ürüne Ait Gönderim İstatistikleri;

Tahmini gönderim süresi 3-5 iş günüdür. Tahmini gönderim süresi, ürünün tedarik edilme süresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

*Cumartesi, pazar ve resmi tatiller iş günü olarak sayılmaz.

Gönderim Süreci;

Ürünlerin gönderim süreci, siparişinizi oluşturduktan hemen sonra, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünün ardından başlar.

Birden fazla ürün sipariş vermeniz halinde, depoda hazır olan ürünleriniz için kısmi teslimat talep edebilirsiniz. Kısmi teslimatlar ücretsizdir. Diğer ürünleriniz, tedarik süreçleri tamamlandığında kargoya teslim edilmektedir.

Kargoya Teslim Edildikten Sonra;

Kargoya teslim edilen ürünler Marmara Bölgesi ve çevresinde ertesi gün, merkez dışı bölgelere ise 2 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. Siparişinizin kargoya tesliminin ardından, size ileteceğimiz kargo takip numarası ile gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz. Ayrıca haftasonları kargo firmaları çalışmadığı için kargolama yapılamadığını hatırlatmak isteriz.

KKTC ve İstanbul'un Adalar ilçesine teslimat yapılamamaktadır.

 
Müşteri Yorumları

 
İade Koşulları

İADE ŞARTNAME & İADE KOŞULLARI

1. Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Housemax.com.tr’ye başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz.

2. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

3.Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:

 •          Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,
 •          Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler,
 •          Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler,
 •          Gazete, dergi gibi süreli yayınlar,
 •          Hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler,
 • Basılı ürünler (Kitap, vb)

4.Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir.

5.Satın alınan elektronik ürünlerde; sim kart  takılması, WiFi ile network bağlantı kurulması, kurulum yapılması, sarf malzemesinin kullanılmış olması, koruyucu bantlarının çıkarılmış olması, aktivasyon yapılması ve kullanıcı yaratılması halinde  iade kabul edilememektedir.

6.Fotoğraf makinelerinde çekim yapılması halinde iade kabul edilememektedir.

 1. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

8.Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır:

 •          Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan (iç çamaşırı, mayo, kozmetik, kulaklık vb) ürünler  iade alınamamaktadır.
 •         Taşınabilir bilgisayar ve masaüstü bilgisayarlar (Orijinal işletim sistemi kurulduktan sonra yani bilgisayarın kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmayacaktır.)
 •           Her türlü yazılım ve programlar
 •          DVD, VCD, CD ve kasetler
 •         Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b)

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

İnek Tuzluk

19,22 TL

Son görüntülenen

Menu