Silikon Bardak Kapağı

s8563

Yeni ürün

13,04 TL

28 Adet stok mevcut

- +

 
Daha Fazla Bilgi

Çalışırken vazgeçemediğimiz şeylerden biri de, çay ve kahve gibi içecekler tüketmektir. Hem can sıkıntımızı alır, hem stresimizi azaltır hem de bizi keyiflendirir.

Ancak işe daldığımızda, çayımızı kahvemizi unuturuz. Haliyle buz gibi olurlar, içilmeyecek hale gelirler. Ya da yine çalışırken, iş arasında telaşla bir dirsek vurduk mu, tüm o çay ya da kahve evraklarımızın üzerine dökülüverir. Biz yerlere de akmasın diye telaşla müdahale etmeye çalışırken, etraftaki diğer eşyaları deviririz, derken çay kahve keyfi rezil olur.

Bundan sonra olmayacak. Çünkü artık Silikon Bardak Kapatıcı'mız var. Bardağımızın üzerine kapatıyoruz ve içeceğin ısısı sayesinde bardağın üzerine vakumlanıyor. Hem içeceklerimiz sıcacık, taptaze kalıyor, hem de görünmez kazalara karşı tedbirimizi almış oluyoruz.

Evde, işte her yerde kullanabileceğimiz Silikon Bardak Kapatıcı, bize sıcak içecek içmenin keyfini yaşatacak. Kapağı açmak için, üzerinde bulunan açma halkasını çekerek kapağın hava almasını sağlayın. Kapağı istediğiniz zaman kolayca açabilirsiniz.

Ürün Özellikleri:

 • Dayanıklı silikon malzemeden üretilmiştir.
 • Sağlığa zararlı hiçbir madde içermez.
 • Kavanozların ve konservelerin üzerinde de kullanabilirsiniz. 
 • Yiyecek ve içeceklerinizin taze ve sıcak kalmasını sağlarken, dökülme gibi kazalara karşı da korur.

Ürün Ölçüleri:

 • Çapı: 10 cm

Paket İçeriği:

 • 1 adet Silikon Bardak Kapağı

Bir Yorum Yaz

Silikon Bardak Kapağı

Bir Yorum Yaz

 
Kargo Detayları

KARGO VE TAŞIMA İŞLEMLERİ

Tüm Sipariş işlemlerinizde Kargo ücreti HOUSEMAX Firmasına Aittir.

Ürüne Ait Gönderim İstatistikleri;

Tahmini gönderim süresi 3-5 iş günüdür. Tahmini gönderim süresi, ürünün tedarik edilme süresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

*Cumartesi, pazar ve resmi tatiller iş günü olarak sayılmaz.

Gönderim Süreci;

Ürünlerin gönderim süreci, siparişinizi oluşturduktan hemen sonra, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünün ardından başlar.

Birden fazla ürün sipariş vermeniz halinde, depoda hazır olan ürünleriniz için kısmi teslimat talep edebilirsiniz. Kısmi teslimatlar ücretsizdir. Diğer ürünleriniz, tedarik süreçleri tamamlandığında kargoya teslim edilmektedir.

Kargoya Teslim Edildikten Sonra;

Kargoya teslim edilen ürünler Marmara Bölgesi ve çevresinde ertesi gün, merkez dışı bölgelere ise 2 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. Siparişinizin kargoya tesliminin ardından, size ileteceğimiz kargo takip numarası ile gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz. Ayrıca haftasonları kargo firmaları çalışmadığı için kargolama yapılamadığını hatırlatmak isteriz.

KKTC ve İstanbul'un Adalar ilçesine teslimat yapılamamaktadır.

 
Müşteri Yorumları

 
İade Koşulları

İADE ŞARTNAME & İADE KOŞULLARI

1. Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Housemax.com.tr’ye başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz.

2. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

3.Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:

 •          Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,
 •          Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler,
 •          Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler,
 •          Gazete, dergi gibi süreli yayınlar,
 •          Hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler,
 • Basılı ürünler (Kitap, vb)

4.Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir.

5.Satın alınan elektronik ürünlerde; sim kart  takılması, WiFi ile network bağlantı kurulması, kurulum yapılması, sarf malzemesinin kullanılmış olması, koruyucu bantlarının çıkarılmış olması, aktivasyon yapılması ve kullanıcı yaratılması halinde  iade kabul edilememektedir.

6.Fotoğraf makinelerinde çekim yapılması halinde iade kabul edilememektedir.

 1. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

8.Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır:

 •          Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan (iç çamaşırı, mayo, kozmetik, kulaklık vb) ürünler  iade alınamamaktadır.
 •         Taşınabilir bilgisayar ve masaüstü bilgisayarlar (Orijinal işletim sistemi kurulduktan sonra yani bilgisayarın kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmayacaktır.)
 •           Her türlü yazılım ve programlar
 •          DVD, VCD, CD ve kasetler
 •         Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b)

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

İnek Tuzluk

19,22 TL

Son görüntülenen

Menu