28 Parça Saklama Kabı Seti

a6621

Yeni ürün

28,51 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır
 
Daha Fazla Bilgi

Sağlıklı yaşam bilincinin önemini iyice kavradığımız şu günlerde, hepimiz kalan yemeklerimizi sağlıklı ve güvenli bir şekilde saklamak istiyoruz. Çünkü evlerimizdeki buzdolapları ne kadar büyük olursa olsun, cam kaplarla, çelik tencelerle doldurulacak kadar büyük değil. Bu nedenle çok daha kullanışlı, pratik ama aynı zamanda sağlıklı saklama kaplarına ihtiyacımız var.

Yemeklerimizin üzerine geçirdiğimiz streç filmler kullanışlı bir yol olarak gözükse de, uzun vadede bize masraf yaratırken, çok fazla tüketime de neden oluyor.

Yemeklerinizi en sağlıklı ve kullanışlı şekilde saklayarak, buzdolabınıza ferahlık, sağlık ve hijyen getiriyor.

Bundera Antibakteriyel 28 Parça Saklama Kabı Seti sizi kullanışsız, ağır cam kaplardan, cebinize, sağlığınıza ve çevreye zararlı folyo veya streç filmlerden, aynı zamanda sağlıksız plastik kapların zararlarından da koruyor.

Ürün Özellikleri:

 • Isıya Karşı Dayanıklıdır: Bundera Antibakteriyel 28 Parça Saklama Kabı Seti, nano teknoloji ile üretilmiş olup, 120 dereceye kadar sıcağa dayanıklıdır. Hiçbir durumda erimeyecek, deforme olmayacak veya yanmayacaktır. Yemeklerinizi bu saklama kaplarının içinde rahatlıkla mikrodalgada ısıtabilirsiniz. (Kapaklar mikrodalgada kullanılmak için uygun değildir.)
 • Derin Dondurucuda Kullanılabilir: Bundera Antibakteriyel 28 Parça Saklama Kabı Seti, derin dondurucuda da rahatlıkla kullanılabilir. -40 dereceye kadar soğuğa dayanıklıdır. Dondurucuda çatlama yapmaz. Yemeklerinizi bu kaplarla derin dondurucuya koyabilir daha sonra yine taze bir şekilde tüketebilirsiniz.
 • Bulaşık Makinesinde Yıkayabilirsiniz: Bundera Antibakteriyel 28 Parça Saklama Kabı Seti'nizi gönül rahatlağıyla bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz.
 • Polipropilen Malzemeden Üretilmiştir: Sağlık sektöründe de sıklıkla kullanılan, sağlığa zararlı olmadığı kanıtlanmış polipropilen random (PRP) malzemeden üretilmiştir. Tüm sağlık testlerinden başarıyla geçmiş ve onaylanmıştır. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır. Antibakteriyel Olup, ISO9001, ISO10002 Kalite Sertifikası ve Çevko Belgesi'ne sahiptir.
 • Pratiktir, Buzdolabınızda Yer Kaplamaz: Tasarım olarak üst üste konulmaya uygundur. Bu şekilde mutfağınızda ve buzdolabınızda yer kazanabilirsiniz. Farklı boyutları sayesinde her türlü ihtiyacınızı karşılar.
 • Su veya Hava Geçirmez Özelliktedir: Sulu veya kuru gıdalarınızı güvenle saklayabilir, uzun süre taze kalmalarını saklayabilirsiniz. Rutubet yapmaz.

Ürün Ölçüleri:

 • 14 x 14 x 16 cm Saklama Kabı ve Kapak
 • 12 x 12 x 14 cm Saklama Kabı ve Kapak
 • 23 x 16 x 8 cm Saklama Kabı ve Kapak
 • 14 x 14 x 6 cm Saklama Kabı ve Kapak
 • 12 x 12 x 4 cm Saklama Kabı ve Kapak
 • 12 x 8 x 4 cm Saklama Kabı ve Kapak
 • 9 x 9 x 4 cm Saklama Kabı ve Kapak

Paket İçeriği:

 • 28 Parça Bundera Antibakteriyel Saklama Kabı Seti

Bir Yorum Yaz

28 Parça Saklama Kabı Seti

Bir Yorum Yaz

 
Kargo Detayları

KARGO VE TAŞIMA İŞLEMLERİ

Tüm Sipariş işlemlerinizde Kargo ücreti HOUSEMAX Firmasına Aittir.

Ürüne Ait Gönderim İstatistikleri;

Tahmini gönderim süresi 3-5 iş günüdür. Tahmini gönderim süresi, ürünün tedarik edilme süresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

*Cumartesi, pazar ve resmi tatiller iş günü olarak sayılmaz.

Gönderim Süreci;

Ürünlerin gönderim süreci, siparişinizi oluşturduktan hemen sonra, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünün ardından başlar.

Birden fazla ürün sipariş vermeniz halinde, depoda hazır olan ürünleriniz için kısmi teslimat talep edebilirsiniz. Kısmi teslimatlar ücretsizdir. Diğer ürünleriniz, tedarik süreçleri tamamlandığında kargoya teslim edilmektedir.

Kargoya Teslim Edildikten Sonra;

Kargoya teslim edilen ürünler Marmara Bölgesi ve çevresinde ertesi gün, merkez dışı bölgelere ise 2 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. Siparişinizin kargoya tesliminin ardından, size ileteceğimiz kargo takip numarası ile gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz. Ayrıca haftasonları kargo firmaları çalışmadığı için kargolama yapılamadığını hatırlatmak isteriz.

KKTC ve İstanbul'un Adalar ilçesine teslimat yapılamamaktadır.

 
Müşteri Yorumları

 
İade Koşulları

İADE ŞARTNAME & İADE KOŞULLARI

1. Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Housemax.com.tr’ye başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz.

2. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

3.Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:

 •          Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,
 •          Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler,
 •          Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler,
 •          Gazete, dergi gibi süreli yayınlar,
 •          Hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler,
 • Basılı ürünler (Kitap, vb)

4.Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir.

5.Satın alınan elektronik ürünlerde; sim kart  takılması, WiFi ile network bağlantı kurulması, kurulum yapılması, sarf malzemesinin kullanılmış olması, koruyucu bantlarının çıkarılmış olması, aktivasyon yapılması ve kullanıcı yaratılması halinde  iade kabul edilememektedir.

6.Fotoğraf makinelerinde çekim yapılması halinde iade kabul edilememektedir.

 1. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

8.Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır:

 •          Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan (iç çamaşırı, mayo, kozmetik, kulaklık vb) ürünler  iade alınamamaktadır.
 •         Taşınabilir bilgisayar ve masaüstü bilgisayarlar (Orijinal işletim sistemi kurulduktan sonra yani bilgisayarın kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmayacaktır.)
 •           Her türlü yazılım ve programlar
 •          DVD, VCD, CD ve kasetler
 •         Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b)

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

İnek Tuzluk

19,22 TL

Menu