Fincan Tasarımlı Silikon Kek Kalıbı Seti (8 Parça)

a902-10008557

Yeni ürün

23,34 TL

40 Adet stok mevcut

- +

 
Daha Fazla Bilgi

Cupcake'ler hem görüntüsüyle, hem lezzetiyle bizi baştan çıkaran yiyeceklerdendir. Yemeye kıyamadığımız bu şirin kekleri yapmak da, en az yemek kadar eğlenceli!

Piyasada cupcake yapmak için çeşit çeşit kek kalıbı mevcut. Teflon olanlar, kağıtlar ya da silikon olanlar. Son günlerde herkes tarafından kullanılan silikon kalıpların faydaları malum. Hem bizi kalıpları yağlamak zorunda bırakmıyor, hem sağlıklı hem de onca emek vererek hazırladığımız kekleri kaptan çıkaralım derken paramparça etmiyor.

Hızlı ısındığı için de kekin her tarafını eşit derecede ve düzgün pişiren silikon kek kalıpları arasında en farklı ve eğlenceli tasarıma sahip ürünü sunuyoruz.

Bundan sonra cupcake'leriniz fincan içinde pişecek! Muhteşem değil mi? Hem de bu Fincan Şeklinde Silikon Kek Kalıpları'nızı ister fırında, ister buzlukta kullanabilirsiniz. Bu da demek oluyor ki, fincanlarda ister kek pişirin, ister tatlı veya dondurma ikram edin. Eğlenceli ve farklı sunumlar yapmayı sevenler için harika bir tasarım olan Fincan Şeklinde Silikon Kek Kalıpları sayesinde hazırlamak da sunum da çok eğlenceli!

Ürün Özellikleri:

 • İster kek kalıbı, ister tatlı kasesi olarak kullanabilirsiniz.
 • Sağlığa zararı olmayan silikon malzemeden üretilmiştir.
 • -40 dereceden 200 dereceye kadar dayanıklıdır.
 • Bulaşık makinesinde yıkanabilir.

Paket İçeriği:

 • 4 adet Silikon Fincan 
 • 4 adet Silikon Tabak

Bir Yorum Yaz

Fincan Tasarımlı Silikon Kek Kalıbı Seti (8 Parça)

Bir Yorum Yaz

 
Kargo Detayları

KARGO VE TAŞIMA İŞLEMLERİ

Tüm Sipariş işlemlerinizde Kargo ücreti HOUSEMAX Firmasına Aittir.

Ürüne Ait Gönderim İstatistikleri;

Tahmini gönderim süresi 3-5 iş günüdür. Tahmini gönderim süresi, ürünün tedarik edilme süresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

*Cumartesi, pazar ve resmi tatiller iş günü olarak sayılmaz.

Gönderim Süreci;

Ürünlerin gönderim süreci, siparişinizi oluşturduktan hemen sonra, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünün ardından başlar.

Birden fazla ürün sipariş vermeniz halinde, depoda hazır olan ürünleriniz için kısmi teslimat talep edebilirsiniz. Kısmi teslimatlar ücretsizdir. Diğer ürünleriniz, tedarik süreçleri tamamlandığında kargoya teslim edilmektedir.

Kargoya Teslim Edildikten Sonra;

Kargoya teslim edilen ürünler Marmara Bölgesi ve çevresinde ertesi gün, merkez dışı bölgelere ise 2 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. Siparişinizin kargoya tesliminin ardından, size ileteceğimiz kargo takip numarası ile gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz. Ayrıca haftasonları kargo firmaları çalışmadığı için kargolama yapılamadığını hatırlatmak isteriz.

KKTC ve İstanbul'un Adalar ilçesine teslimat yapılamamaktadır.

 
Müşteri Yorumları

 
İade Koşulları

İADE ŞARTNAME & İADE KOŞULLARI

1. Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Housemax.com.tr’ye başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz.

2. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

3.Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:

 •          Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,
 •          Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler,
 •          Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler,
 •          Gazete, dergi gibi süreli yayınlar,
 •          Hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler,
 • Basılı ürünler (Kitap, vb)

4.Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir.

5.Satın alınan elektronik ürünlerde; sim kart  takılması, WiFi ile network bağlantı kurulması, kurulum yapılması, sarf malzemesinin kullanılmış olması, koruyucu bantlarının çıkarılmış olması, aktivasyon yapılması ve kullanıcı yaratılması halinde  iade kabul edilememektedir.

6.Fotoğraf makinelerinde çekim yapılması halinde iade kabul edilememektedir.

 1. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

8.Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır:

 •          Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan (iç çamaşırı, mayo, kozmetik, kulaklık vb) ürünler  iade alınamamaktadır.
 •         Taşınabilir bilgisayar ve masaüstü bilgisayarlar (Orijinal işletim sistemi kurulduktan sonra yani bilgisayarın kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmayacaktır.)
 •           Her türlü yazılım ve programlar
 •          DVD, VCD, CD ve kasetler
 •         Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b)

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

İnek Tuzluk

19,22 TL

Menu