Quick Chop Mutfak Yardımcısı

Cho896

Yeni ürün

29,54 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır
 
Daha Fazla Bilgi
Quick Chop ile sebzelere hükmedin!

Quick chop kullanarak bıçaktan daha hızlı ve pratik olarak doğrama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Quick chop ürününü; sebze doğramada, sarımsak ve soğan doğramada, salata yapımında, meyve doğramada rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ürünün içeriğinde bulunan yumurta sarısı ayıracı, sıkacağı ve rendeleri sayesinde tek ürünle tüm işlemleri rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.


indirdik.com | Quick Chop Mutfak Sihirbazı by bendeistiyorumCOM

Kullanım Şekli:

Quick chop ürünü pratik kullanıma sahiptir. Çevirerek üst parçayı şeffaf kap içene koyunuz. Daha sonrasında bıçakların içinden geçtiği parçayı koyunuz. (Bu parca bıçakların üzerine doğradığınız üründen herhangi birinin yapışarak doğrama performansını düşürmesini engellemektedir.
istediğiniz taktirde bu parçayı çıkararak kullanabilirsiniz.)

Ürünleri şeffaf kaba koyduktan sonra üst parçayı geçme yerlerine yerleştirip çevirerek sağlam bir şekilde takılmasını sağlayınız. Ürünün üst parçasında bulunan ve bastırdıkça bıçakların aşağı hareketini sağlayan parçaya elinizle bastırarak doğrama işlemine başlayabilirsiniz. Gerektiğinde hızlı işlem yapabilirsiniz, yada daha sert bastırabilirsiniz.

Ancak bu işlemi yapmadan önce bıçakların herhangi bir parçaya takılmadığına emin olunuz! Aksi taktirde ürüne zarar verirsiniz.

Ürünün üst parçasında bulunan ve bastırarak doğrama işlemini yaptığınız parçayı sağa yada sola çevirerek bıçakların yönünü değiştirebilir, daha iyi bir doğrama işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Doğrama işleminiz bittikten sonra çevirerek üst parçayı çıkarınız. İçindekileri doğrayıcı kaptan boşaltabilirsiniz. Quick chop'un diğer parçalarını şeffaf kaptaki geçme yerine koyup sonrasında çevirerek sağlam bir şekilde oturduğuna emin olduktan sonra kullanmaya başlayınız.

Paket İçeriği:

 • Quick Chop Ana Gövde (Zig Zag Bıçak ile)
 • Ölçekli Hazne
 • Rende Ucu
 • Limon/Portakal Sıkma Seti

Bir Yorum Yaz

Quick Chop Mutfak Yardımcısı

Bir Yorum Yaz

 
Kargo Detayları

KARGO VE TAŞIMA İŞLEMLERİ

Tüm Sipariş işlemlerinizde Kargo ücreti HOUSEMAX Firmasına Aittir.

Ürüne Ait Gönderim İstatistikleri;

Tahmini gönderim süresi 3-5 iş günüdür. Tahmini gönderim süresi, ürünün tedarik edilme süresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

*Cumartesi, pazar ve resmi tatiller iş günü olarak sayılmaz.

Gönderim Süreci;

Ürünlerin gönderim süreci, siparişinizi oluşturduktan hemen sonra, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünün ardından başlar.

Birden fazla ürün sipariş vermeniz halinde, depoda hazır olan ürünleriniz için kısmi teslimat talep edebilirsiniz. Kısmi teslimatlar ücretsizdir. Diğer ürünleriniz, tedarik süreçleri tamamlandığında kargoya teslim edilmektedir.

Kargoya Teslim Edildikten Sonra;

Kargoya teslim edilen ürünler Marmara Bölgesi ve çevresinde ertesi gün, merkez dışı bölgelere ise 2 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. Siparişinizin kargoya tesliminin ardından, size ileteceğimiz kargo takip numarası ile gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz. Ayrıca haftasonları kargo firmaları çalışmadığı için kargolama yapılamadığını hatırlatmak isteriz.

KKTC ve İstanbul'un Adalar ilçesine teslimat yapılamamaktadır.

 
Müşteri Yorumları

 
İade Koşulları

İADE ŞARTNAME & İADE KOŞULLARI

1. Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Housemax.com.tr’ye başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz.

2. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

3.Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:

 •          Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,
 •          Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler,
 •          Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler,
 •          Gazete, dergi gibi süreli yayınlar,
 •          Hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler,
 • Basılı ürünler (Kitap, vb)

4.Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir.

5.Satın alınan elektronik ürünlerde; sim kart  takılması, WiFi ile network bağlantı kurulması, kurulum yapılması, sarf malzemesinin kullanılmış olması, koruyucu bantlarının çıkarılmış olması, aktivasyon yapılması ve kullanıcı yaratılması halinde  iade kabul edilememektedir.

6.Fotoğraf makinelerinde çekim yapılması halinde iade kabul edilememektedir.

 1. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

8.Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır:

 •          Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan (iç çamaşırı, mayo, kozmetik, kulaklık vb) ürünler  iade alınamamaktadır.
 •         Taşınabilir bilgisayar ve masaüstü bilgisayarlar (Orijinal işletim sistemi kurulduktan sonra yani bilgisayarın kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmayacaktır.)
 •           Her türlü yazılım ve programlar
 •          DVD, VCD, CD ve kasetler
 •         Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b)

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

İnek Tuzluk

19,22 TL

Menu