Çanta İçi Düzenleyici

Yeni ürün

27,95 TL

665 Adet stok mevcut

- +

 
Daha Fazla Bilgi
Çanta İçi Düzenleyici

 

 

İhtiyacınız olan eşyaya ulaşmak için tüm çantanızı boşaltmaktan kurtulun! Çanta İçi Düzenleyici çantanızdaki karmaşaya son veriyor ve aradığınız her şeye saniyeler içinde ulaşmanızı sağlıyor.

 

Çantanızdaki tüm eşyaları düzenli tutmanızı sağlamak için farklı boyutlarda gözlere sahip düzenleyiciler ile çantanızda mükemmel bir düzen sağladığınız gibi çanta değiştirirken de büyük bir kolaylığa sahip olacaksınız.

 

Tek bir hareketle saniyeler içinde çantanızı değiştirmek ve eşyalarınızın her zaman kolaylıkla ulaşılır olmasını sağlamak çanta düzenleyiciler ile artık çok kolay!

 

Telefon, makyaj malzemeleri, gözlük ve diğer kişisel aksesuarlar için özel yerleri olan çanta düzenleyiciler ile istediğiniz şeyi anında bulup çıkarabilirsiniz. 

Ürün Özellikleri:

 

- 2 adet fermuarlı ve 10 adet açık cep.


- Tek bir hareketle çanta değiştirebilme imkanı.


- Güneş gözlüğü, telefon, kalem, makyaj malzemeleri ve sayısız kişisel aksesuar için ideal.


- Katlanabilir ve çamaşır makinesinde yıkanabilir.


- Mükemmel organizasyon ile çanta içindeki karışıklığa son.


- Yüksek kalite ve uzun yıllar kullanıma dayanıklı kumaş.


- Düğmeleri ve fermuarı sayesinde çantanızın boyutuna göre ayarlanabilir.Renk Seçenekleri:

- Siyah.

- Kırmızı.

- Mavi.
Ürün Ölçüleri:

 

- 29 x 17 x 9cm.


Paket İçeriği:

- 1 Adet Çanta İçi Düzenleyici.

Bir Yorum Yaz

Çanta İçi Düzenleyici

Bir Yorum Yaz

 
Kargo Detayları

KARGO VE TAŞIMA İŞLEMLERİ

Tüm Sipariş işlemlerinizde Kargo ücreti HOUSEMAX Firmasına Aittir.

Ürüne Ait Gönderim İstatistikleri;

Tahmini gönderim süresi 3-5 iş günüdür. Tahmini gönderim süresi, ürünün tedarik edilme süresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

*Cumartesi, pazar ve resmi tatiller iş günü olarak sayılmaz.

Gönderim Süreci;

Ürünlerin gönderim süreci, siparişinizi oluşturduktan hemen sonra, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünün ardından başlar.

Birden fazla ürün sipariş vermeniz halinde, depoda hazır olan ürünleriniz için kısmi teslimat talep edebilirsiniz. Kısmi teslimatlar ücretsizdir. Diğer ürünleriniz, tedarik süreçleri tamamlandığında kargoya teslim edilmektedir.

Kargoya Teslim Edildikten Sonra;

Kargoya teslim edilen ürünler Marmara Bölgesi ve çevresinde ertesi gün, merkez dışı bölgelere ise 2 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. Siparişinizin kargoya tesliminin ardından, size ileteceğimiz kargo takip numarası ile gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz. Ayrıca haftasonları kargo firmaları çalışmadığı için kargolama yapılamadığını hatırlatmak isteriz.

KKTC ve İstanbul'un Adalar ilçesine teslimat yapılamamaktadır.

 
Müşteri Yorumları

 
İade Koşulları

İADE ŞARTNAME & İADE KOŞULLARI

1. Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Housemax.com.tr’ye başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz.

2. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

3.Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:

 •          Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,
 •          Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler,
 •          Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler,
 •          Gazete, dergi gibi süreli yayınlar,
 •          Hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler,
 • Basılı ürünler (Kitap, vb)

4.Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir.

5.Satın alınan elektronik ürünlerde; sim kart  takılması, WiFi ile network bağlantı kurulması, kurulum yapılması, sarf malzemesinin kullanılmış olması, koruyucu bantlarının çıkarılmış olması, aktivasyon yapılması ve kullanıcı yaratılması halinde  iade kabul edilememektedir.

6.Fotoğraf makinelerinde çekim yapılması halinde iade kabul edilememektedir.

 1. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

8.Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır:

 •          Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan (iç çamaşırı, mayo, kozmetik, kulaklık vb) ürünler  iade alınamamaktadır.
 •         Taşınabilir bilgisayar ve masaüstü bilgisayarlar (Orijinal işletim sistemi kurulduktan sonra yani bilgisayarın kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmayacaktır.)
 •           Her türlü yazılım ve programlar
 •          DVD, VCD, CD ve kasetler
 •         Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b)

Aynı kategorideki diğer ürünler: 28

Menu