Araç Arka Lazer Fren Stop ve Sis Lambası

T1949

Yeni ürün

60,12 TL

30 Adet stok mevcut

- +

 
Daha Fazla Bilgi

Araç Arka Lazer Fren Stop ve Sis Lambası


 

 

Araç Arka Lazer Fren - Stop ve Sis Lambası; yolculuk yaparken arkanızdan gelen aracın takip mesafesini korumasını sağlayacak, sisli havalarda görünür olmanıza neden olacaktır.
 

Hem sizin hem de diğer araçların güvenliği için çok önemli olan Lazer Led lamba ile kazalara ve trafikte oluşacak olumsuz durumlara karşı önleminizi almış olacak ve sevdiklerinizin ve sizin daha rahat yolculuk yapmasını sağlayacaksınız.


 

Her geçen gün hem ülkemizde hem de dünyada gerçekleşen trafik kazalarının çoğu dikkatsizlik ve trafik kurallarına uymamaktan ileri gelmektedir. Araç Arka Lazer Stop ve Sis Lambası ile önleminizi alacak ve bu olumsuz durumu en az seviyeye indirebileceksiniz.

 

Sisli Puslu Yağmurlu havalarda oluşan görüş mesafesi düşüklüğü gibi nedenlerden dolayı trafik kazaları oldukça fazlalaşmaktadır. Görme mesafesinin azaldığı sisli kirli puslu ve yağmurlu havalarda arkadaki aracın sizi farkedebilmesini sağlayacak bu ürünü kesinlikle kaçırmamalısınız.


 

Normal zamanlarda kullanımıda aracınıza ayrıca modifiye bir duruş katar. Araç arka Lazer Led lambasının yaymış olduğu güçlü kırmızı ışık kirli bir havada aracınızın arkasında kırmızı bir güvenli alan oluşturmaktadır, böylelikle arkanızdan gelen araç kolaylıkla sizi farkedebilmektedir.


 

Normal zamanlarda kullanımında ise aracınızın takip mesafesini korumak için yere düz kırmızı bir çizgi oluşturmakta buda arkanızdakilerin sizi riske sokacak yakınlaşmasını önlemenizi sağlar.  

 

Ürün Özellikleri:

 

- Ürün Lazer led ışık özelliği ile üretilmiştir.

 

- Kolaylıkla monte edilir ve kolaylıkla sökülebilir.

 

- Normal zamanlarda arkanızda bulunan aracın takip mesafesini korumasını sağlar.

 

- Sisli havalarda görünür olanızı sağlar.

 

- Ürün Mini Tasarımı ile hem aracınıza monte edilirken zarar vermez hem de şık bir görüntü sağlar.

 

- Alüminyum kasa.

- Renk: Metalik Siyah 

 

 

Ürün Teknik özellikleri:

 

- lazer dalga 650nm( kırmızı renk).

 

- lazer güç 200mW

 

- çalışma voltajı 12V-24V

 

- yatak sıcaklığı 3m tutkal -40 °; c~120 °

 

- Lazer Güvenlik Sınfı - class IIIB

 

 

 

 

Ürün Ölçüleri:

 

- 2,5 cm x 1,5 cm x 1,5 cm

 

 

 

Paket İçeriği:

 

- 1 Adet Araç Arka Lazer Fren - Stop ve Sis Lambası

 

- 1 Adet Bağlantı Kablosu.

 

- 1 Adet Yapışkanlı Vidalanabilir Bağlantı Aparatı.

 

 

Bir Yorum Yaz

Araç Arka Lazer Fren Stop ve Sis Lambası

Bir Yorum Yaz

 
Kargo Detayları

KARGO VE TAŞIMA İŞLEMLERİ

Tüm Sipariş işlemlerinizde Kargo ücreti HOUSEMAX Firmasına Aittir.

Ürüne Ait Gönderim İstatistikleri;

Tahmini gönderim süresi 3-5 iş günüdür. Tahmini gönderim süresi, ürünün tedarik edilme süresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

*Cumartesi, pazar ve resmi tatiller iş günü olarak sayılmaz.

Gönderim Süreci;

Ürünlerin gönderim süreci, siparişinizi oluşturduktan hemen sonra, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünün ardından başlar.

Birden fazla ürün sipariş vermeniz halinde, depoda hazır olan ürünleriniz için kısmi teslimat talep edebilirsiniz. Kısmi teslimatlar ücretsizdir. Diğer ürünleriniz, tedarik süreçleri tamamlandığında kargoya teslim edilmektedir.

Kargoya Teslim Edildikten Sonra;

Kargoya teslim edilen ürünler Marmara Bölgesi ve çevresinde ertesi gün, merkez dışı bölgelere ise 2 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. Siparişinizin kargoya tesliminin ardından, size ileteceğimiz kargo takip numarası ile gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz. Ayrıca haftasonları kargo firmaları çalışmadığı için kargolama yapılamadığını hatırlatmak isteriz.

KKTC ve İstanbul'un Adalar ilçesine teslimat yapılamamaktadır.

 
Müşteri Yorumları

 
İade Koşulları

İADE ŞARTNAME & İADE KOŞULLARI

1. Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Housemax.com.tr’ye başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz.

2. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

3.Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:

 •          Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,
 •          Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler,
 •          Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler,
 •          Gazete, dergi gibi süreli yayınlar,
 •          Hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler,
 • Basılı ürünler (Kitap, vb)

4.Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir.

5.Satın alınan elektronik ürünlerde; sim kart  takılması, WiFi ile network bağlantı kurulması, kurulum yapılması, sarf malzemesinin kullanılmış olması, koruyucu bantlarının çıkarılmış olması, aktivasyon yapılması ve kullanıcı yaratılması halinde  iade kabul edilememektedir.

6.Fotoğraf makinelerinde çekim yapılması halinde iade kabul edilememektedir.

 1. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

8.Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır:

 •          Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan (iç çamaşırı, mayo, kozmetik, kulaklık vb) ürünler  iade alınamamaktadır.
 •         Taşınabilir bilgisayar ve masaüstü bilgisayarlar (Orijinal işletim sistemi kurulduktan sonra yani bilgisayarın kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmayacaktır.)
 •           Her türlü yazılım ve programlar
 •          DVD, VCD, CD ve kasetler
 •         Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b)

Aynı kategorideki diğer ürünler: 24

Menu