Bluetooth Araç Kiti

T1971

Yeni ürün

183,85 TL

142 Adet stok mevcut

- +

 
Daha Fazla Bilgi

Bluetooth Araç Kiti


 

 

Aracınızı kullanırken rahatça telefon görüşmelerinizi yapmanız için mükemmel bir ürün! Handsfree Bluetooth Araç Kiti ile gözünüz hep yolda olacak.

 

 


Aracınızı kullanırken rahatça telefon görüşmelerinizi yapmanız için mükemmel bir ürün! Handsfree Bluetooth Araç Kiti ile gözünüz hep yolda olacak.Tüm bluetooth özellikli telefonlarla uyumlu multipoint speakerphone özelliği ile araç kullanırken güvenliğinizi sağlayın, gözünüzü yoldan ayırmayın!Yüksek kaliteli ses çıkışı özelliğinin yanı sıra; kompakt ve süper ince tasarımı ile çok zarif bir görünümü sahip olan Bluetooth Araç Kiti aracınızda yer kaplamayacak.Dekoratif olarak tasarlanan ürün aracınıza çok farklı bir hava katacak.


Bluetooth Araç Kitini klipsi sayesinde güneşliğinize takarak kolayca kullanabilirsiniz.
Çift Telefon Desteği (Multi-pairing)


Multi-pairing özelliği ile Aynı anda iki telefonla eşleşebilen Avantalk Araç Kiti, her iki telefondan da Arama yapmanızı ve her iki telefona da gelen aramalarınızı kabul etmenizi sağlar. Çift telefon taşıyan kişiler için araç kullanımında dikkatin dağılmasını engeller. Sürüş emniyetinizi riske atmadan konuşmanın keyfine varın.
Konuşma Süresi ve Bekleme Süresi

Tam dolu batarya ile 20 saate kadar kesintisiz konuşma ve 1000 saate kadar (45 gün) bekleme süresi sağlar. 2-3 saat gibi kısa bir sürede full şarj olabilmektedir.
Mükemmel Ses Teknolojisi

CVC echo cancellation /noise suppression ile gürültüyü engeller ve Geliştirilmiş DSP teknolojisine bağlı olarak net ses kalitesi sunar. Özellikle sürüş esnasında duyulan gürültülere rağmen konuşmaların net ve yumuşak olmasını sağlar.


Hands-free (Eller Serbest Fonksiyonu)


Avantalk, kristal netliğinde mükemmel ses sağlayan ve mükemmel kullanım kolaylığı sunan bir Bluetooth hands-free (eller serbest) araç kitidir. Aracınızda, işyerinizde, evinizde, her yerde 10m'lik bir alan içinde Cep Telefonunuza dokunmadan mükemmel iletişim ve konuşma özgürlüğü sağlar. Araç sürerken ellerinizi direksiyondan ayırmadan telefonla kablosuz bir şekilde görüşerek sürüş emniyetini riske atmamış olacaksınız ve özgürce konuşmanın keyfini süreceksiniz.
Güneşlik Uyumlu İnce ve Şık Tasarım


Aracınızın güneş siperliğine uyumlu olan aparatı ile birlikte gönderilen Araç Kiti kolaylıkla çıkarılıp takılabilir ve aracınızın orjinalliğine hiçbir zarar vermez.

Ürün Özellikleri:


- Bütün Bluetooth cep telefonlarıyla uyumludur. Ayrıca Apple iPhone modelleri, HTC, Blackberry ve diğer Smartphone ve PDA modelleriyle de uyumludur.


- Çift telefon Desteği-Multi-pairing teknolojisi.


- 20 saate kadar kesintisiz konuşma, 1000 saate kadar bekleme süresi.


- Sesli Arama ile Cep telefonunuza dokunmadan direk arama yapabilme.


- Ses Arttırma ve Azaltma Tuşları.


- Mute (Ses Kesme) Tuşu ile Araç içi özel görüşme yapabilme.


- Yüksek performanslı dahili hoparlör.


- Gürültüyü kesen çok yönlü dahili mikrofon.


- Frekans: 2.4 GHz   -  2.48 GHz (ISM band).


- Pil Tipi: Şarj edilebilir Lityum-polimer batarya.


- Yüksek DSP teknolojisi ile mükemmel ses ve echo/noise cancellation ile gürültüsüz konuşma.


- Kapsama Alanı: 10 m/30 ft.

Renk Seçenekleri:


- Metalik Gri

Paket İçeriği:


- 1 Adet Bluetooth Araç Kiti.

Bir Yorum Yaz

Bluetooth Araç Kiti

Bir Yorum Yaz

 
Kargo Detayları

KARGO VE TAŞIMA İŞLEMLERİ

Tüm Sipariş işlemlerinizde Kargo ücreti HOUSEMAX Firmasına Aittir.

Ürüne Ait Gönderim İstatistikleri;

Tahmini gönderim süresi 3-5 iş günüdür. Tahmini gönderim süresi, ürünün tedarik edilme süresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

*Cumartesi, pazar ve resmi tatiller iş günü olarak sayılmaz.

Gönderim Süreci;

Ürünlerin gönderim süreci, siparişinizi oluşturduktan hemen sonra, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünün ardından başlar.

Birden fazla ürün sipariş vermeniz halinde, depoda hazır olan ürünleriniz için kısmi teslimat talep edebilirsiniz. Kısmi teslimatlar ücretsizdir. Diğer ürünleriniz, tedarik süreçleri tamamlandığında kargoya teslim edilmektedir.

Kargoya Teslim Edildikten Sonra;

Kargoya teslim edilen ürünler Marmara Bölgesi ve çevresinde ertesi gün, merkez dışı bölgelere ise 2 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. Siparişinizin kargoya tesliminin ardından, size ileteceğimiz kargo takip numarası ile gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz. Ayrıca haftasonları kargo firmaları çalışmadığı için kargolama yapılamadığını hatırlatmak isteriz.

KKTC ve İstanbul'un Adalar ilçesine teslimat yapılamamaktadır.

 
Müşteri Yorumları

 
İade Koşulları

İADE ŞARTNAME & İADE KOŞULLARI

1. Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Housemax.com.tr’ye başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz.

2. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

3.Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:

 •          Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,
 •          Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler,
 •          Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler,
 •          Gazete, dergi gibi süreli yayınlar,
 •          Hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler,
 • Basılı ürünler (Kitap, vb)

4.Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir.

5.Satın alınan elektronik ürünlerde; sim kart  takılması, WiFi ile network bağlantı kurulması, kurulum yapılması, sarf malzemesinin kullanılmış olması, koruyucu bantlarının çıkarılmış olması, aktivasyon yapılması ve kullanıcı yaratılması halinde  iade kabul edilememektedir.

6.Fotoğraf makinelerinde çekim yapılması halinde iade kabul edilememektedir.

 1. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

8.Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır:

 •          Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan (iç çamaşırı, mayo, kozmetik, kulaklık vb) ürünler  iade alınamamaktadır.
 •         Taşınabilir bilgisayar ve masaüstü bilgisayarlar (Orijinal işletim sistemi kurulduktan sonra yani bilgisayarın kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmayacaktır.)
 •           Her türlü yazılım ve programlar
 •          DVD, VCD, CD ve kasetler
 •         Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b)

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Son görüntülenen

Menu