Automix Carnaubalı Pasta Cila 2 Adet Süngerli

T1227

Yeni ürün

35,37 TL

120 Adet stok mevcut

- +

 
Daha Fazla Bilgi
Automix Carnaubalı Pasta Cila 2 Adet Süngerli

Automix Oto Pasta Cila ile otomobilinizdeki hafif çizikleri çok kısa süre içinde yok edin!


Araçlarınızda pratik bir şekilde kullanabileceğiniz Pasta Cila Parlatıcı ile aracınız ilk günkü gibi pırıl pırıl..

 


Ürün Özellikleri:


- Carnaubalı pasta ve cila özel wax harmanları ile yumuşak temizleyicilerin karışımından oluşan yumuşak ve kolay uygulanabilen bir üründür. - Boya için alt zemin hazırlar. - Otomobilinizde hafif çizikleri yok eder. - Aşınmış boya kaplamalarını, sıyrıkları ve çizikleri düzeltir. - Yüzeye zarar vermeden aracınızı temizlemek üzere tasarlanmıştır. - Biriken eski waxları, oksidasyonu, yol kirlerini, katranı söker temizler ve yüzeyi parlatır. - Otonuzun boyasında oval izleri ve istenmeyen çizikleri düzeltir. - Bütün metalik ve opak oto boyaları için uygundur.


Pasta ciladan yüksek verim almak için gölgede kullanılması gereklidir.- Ağırlık: 200 gr.


Ürünün Uygulama Şekli:- Önce uygulayacağınız yüzeyi şampuanla yıkayın ve kurulayın. - Tozsuz ve gölge bir alanda uygulayın. - Motor kaputunun sıcak olmamasına dikkat ediniz. 


Pasta cilayı pamuk veya sünger ile küçük dairesel hareketler ile ince bir tabaka halinde sürünüz. - Cilanın kurumasından sonra yumuşak bir bez ile dairesel hareketlerle parlatınız. - Kurumasından sonra temiz bir pamuk ile parlatınız. - Uygulamayı 40 x 40 cm'lik bölgeler halinde yapınız. - Malzemeyi, uygulanacak yüzeyde uzun süre bekletmeyiniz. - Çok hassas yüzeylerde,aracın görünmeyen yerine ön deneme yapınız.


Uyarı:- Çocuklardan uzak tutunuz. - Damıtılmış petrol türevleri içerir,yutulması tehlikelidir.

 

- Cilde ve göze temasında su ile yıkayınız.- Yutulması halinde kusturmayınız ve derhal tıbbi yardım alınız.,


Paket İçeriği:1 Adet Automix Carnaubalı Pasta Cila (2 Adet Sünger Hediyeli).


  

 

Bir Yorum Yaz

Automix Carnaubalı Pasta Cila 2 Adet Süngerli

Bir Yorum Yaz

 
Kargo Detayları

KARGO VE TAŞIMA İŞLEMLERİ

Tüm Sipariş işlemlerinizde Kargo ücreti HOUSEMAX Firmasına Aittir.

Ürüne Ait Gönderim İstatistikleri;

Tahmini gönderim süresi 3-5 iş günüdür. Tahmini gönderim süresi, ürünün tedarik edilme süresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

*Cumartesi, pazar ve resmi tatiller iş günü olarak sayılmaz.

Gönderim Süreci;

Ürünlerin gönderim süreci, siparişinizi oluşturduktan hemen sonra, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünün ardından başlar.

Birden fazla ürün sipariş vermeniz halinde, depoda hazır olan ürünleriniz için kısmi teslimat talep edebilirsiniz. Kısmi teslimatlar ücretsizdir. Diğer ürünleriniz, tedarik süreçleri tamamlandığında kargoya teslim edilmektedir.

Kargoya Teslim Edildikten Sonra;

Kargoya teslim edilen ürünler Marmara Bölgesi ve çevresinde ertesi gün, merkez dışı bölgelere ise 2 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. Siparişinizin kargoya tesliminin ardından, size ileteceğimiz kargo takip numarası ile gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz. Ayrıca haftasonları kargo firmaları çalışmadığı için kargolama yapılamadığını hatırlatmak isteriz.

KKTC ve İstanbul'un Adalar ilçesine teslimat yapılamamaktadır.

 
Müşteri Yorumları

 
İade Koşulları

İADE ŞARTNAME & İADE KOŞULLARI

1. Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Housemax.com.tr’ye başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz.

2. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

3.Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:

 •          Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,
 •          Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler,
 •          Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler,
 •          Gazete, dergi gibi süreli yayınlar,
 •          Hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler,
 • Basılı ürünler (Kitap, vb)

4.Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir.

5.Satın alınan elektronik ürünlerde; sim kart  takılması, WiFi ile network bağlantı kurulması, kurulum yapılması, sarf malzemesinin kullanılmış olması, koruyucu bantlarının çıkarılmış olması, aktivasyon yapılması ve kullanıcı yaratılması halinde  iade kabul edilememektedir.

6.Fotoğraf makinelerinde çekim yapılması halinde iade kabul edilememektedir.

 1. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

8.Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır:

 •          Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan (iç çamaşırı, mayo, kozmetik, kulaklık vb) ürünler  iade alınamamaktadır.
 •         Taşınabilir bilgisayar ve masaüstü bilgisayarlar (Orijinal işletim sistemi kurulduktan sonra yani bilgisayarın kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmayacaktır.)
 •           Her türlü yazılım ve programlar
 •          DVD, VCD, CD ve kasetler
 •         Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b)

Aynı kategorideki diğer ürünler: 29

Menu