QUECHUA Çardak Gölgelik Tente Model Çantalı

01300

Yeni ürün

KAMP yaptığınız zaman yağmurdan ve güneşten korunmak amacıyla 4 - 6 kişilik tasarlanmıştır. Kurulumu kolay, 4 -6 kişilik gölgelik.Küçük kamp çadırları kullanıldığında, korunmalı bir yaşam alanı oluşturulur.

Daha Fazla Detaylar

509,51 TL

3 Adet stok mevcut
 
Daha Fazla Bilgi

ÜRÜN AVANTAJLARI

 1. 1
  Kapasite2,5 m² x 2,5 m² yer kaplar.Maks yükseklik. 2,20 m. 6 kişiliktir.
 2. 2
  Kullanım kolaylığıKolay kurulum :Çelik tüpler ve fiberglas kemerler.
 3. 3
  Güneşe karşı korumaÇift katmanlı çadır kumaşı UPF 30 ile UV ışınlarına karşı koruma sağlar.
 4. 4
  Su geçirmezlikSu geçirmez kumaşın dikişleri de kapalıdır ve su geçirmez.
 5. 5
  SağlamlıkRüzgara karşı dayanıklılık : Açık alanda test edilmiştir.
 6. 6
  UV ışınlarına dayanıklılık150 den polyester kumaş en iyi şekilde koruma sağlar. (Geniş lifli dokuma)
 7. 7
  Onarım kolaylığı2 yıl garanti. Ek parçalar ve direklerin bakımı Decathlon atölyelerinde yapılır.

Garanti 2 Yıl


 

ÖZELLIKLERI

KILIF
Dikdörtgen biçim : 75 cm x 16 cm x 16 cm
Kapasite
bilinmiyor
Oda
bilinmiyor
Montaj
Klasik
Kapasite
Standart

TEKNIK BILGILER

 • 1

  Boyutlar ve ağırlık2,25 m - 6,2 m². Maksimum yükseklik : 2,20 m. Ağırlık :8,8 kg.

 • 2

  KILIFDikdörtgen biçim : 75 cm x 16 cm x 16 cm

 • 3

  Kurma/toplamaKolay ve klasik kurulum.İlk önce çelik iskelet oluşturulur. Ardından kumaş ayaklardan başlanarak bu yapı üzerine giydirilir. Ardından 2 çubuk yapının üst kısmına yerleştirilir ve çatıyla birleştirilir.

 • 4

  Su geçirmezlikBütün Quechua çadırlarının su geçirmezliği 200litre/s/m² su altında 4 saat duş testine tabi tutulur.Su kolon testi (=mm schmerbers), çadırın su geçirmezliğini ölçmek için yeterli değildir, sadece kumaşı test eder.Testimiz; dikişlerin, fermuarların vb. su geçirmezliğini garanti eder.
  Rüzgara karşı dayanıklılık:

 • 5

  UV korumaÇift katmanlı çadır kumaşı UPF 30 ile UV ışınlarına karşı koruma sağlar. Dikkat: Çok güneşli havalarda güneş ışınları küçük bir aralıktan bile geçip size ulaşabilir.Cildinizi koruyunuz.

Bir Yorum Yaz

QUECHUA Çardak Gölgelik Tente Model Çantalı

KAMP yaptığınız zaman yağmurdan ve güneşten korunmak amacıyla 4 - 6 kişilik tasarlanmıştır. Kurulumu kolay, 4 -6 kişilik gölgelik.Küçük kamp çadırları kullanıldığında, korunmalı bir yaşam alanı oluşturulur.

Bir Yorum Yaz

 
Kargo Detayları

KARGO VE TAŞIMA İŞLEMLERİ

Tüm Sipariş işlemlerinizde Kargo ücreti HOUSEMAX Firmasına Aittir.

Ürüne Ait Gönderim İstatistikleri;

Tahmini gönderim süresi 3-5 iş günüdür. Tahmini gönderim süresi, ürünün tedarik edilme süresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

*Cumartesi, pazar ve resmi tatiller iş günü olarak sayılmaz.

Gönderim Süreci;

Ürünlerin gönderim süreci, siparişinizi oluşturduktan hemen sonra, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünün ardından başlar.

Birden fazla ürün sipariş vermeniz halinde, depoda hazır olan ürünleriniz için kısmi teslimat talep edebilirsiniz. Kısmi teslimatlar ücretsizdir. Diğer ürünleriniz, tedarik süreçleri tamamlandığında kargoya teslim edilmektedir.

Kargoya Teslim Edildikten Sonra;

Kargoya teslim edilen ürünler Marmara Bölgesi ve çevresinde ertesi gün, merkez dışı bölgelere ise 2 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. Siparişinizin kargoya tesliminin ardından, size ileteceğimiz kargo takip numarası ile gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz. Ayrıca haftasonları kargo firmaları çalışmadığı için kargolama yapılamadığını hatırlatmak isteriz.

KKTC ve İstanbul'un Adalar ilçesine teslimat yapılamamaktadır.

 
Müşteri Yorumları

 
İade Koşulları

İADE ŞARTNAME & İADE KOŞULLARI

1. Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Housemax.com.tr’ye başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz.

2. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

3.Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:

 •          Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,
 •          Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler,
 •          Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler,
 •          Gazete, dergi gibi süreli yayınlar,
 •          Hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler,
 • Basılı ürünler (Kitap, vb)

4.Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir.

5.Satın alınan elektronik ürünlerde; sim kart  takılması, WiFi ile network bağlantı kurulması, kurulum yapılması, sarf malzemesinin kullanılmış olması, koruyucu bantlarının çıkarılmış olması, aktivasyon yapılması ve kullanıcı yaratılması halinde  iade kabul edilememektedir.

6.Fotoğraf makinelerinde çekim yapılması halinde iade kabul edilememektedir.

 1. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

8.Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır:

 •          Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan (iç çamaşırı, mayo, kozmetik, kulaklık vb) ürünler  iade alınamamaktadır.
 •         Taşınabilir bilgisayar ve masaüstü bilgisayarlar (Orijinal işletim sistemi kurulduktan sonra yani bilgisayarın kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmayacaktır.)
 •           Her türlü yazılım ve programlar
 •          DVD, VCD, CD ve kasetler
 •         Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b)

Benzer Ürünler

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Menu