Kamp Yatağı 70 Tek Kişilik QUECHUA

01306

Yeni ürün

Sıcak havada rahat uyumak üzere bir uyku tulumu arayan KAMPÇILAR için tasarlanmıştır. 1 bölüm: 70x200cm. Şişme mat + çift taraflı örtü + yastık. 2 yıl garanti.

Daha Fazla Detaylar

367,01 TL

35 Adet stok mevcut
 
Daha Fazla Bilgi

ÜRÜN AVANTAJLARI

 1. 1
  Hareket serbestliğiHer uyku pozisyonunda konforludur:
 2. 2
  DestekRahat uyumanızı sağlayan düz mat.
 3. 3
  Isı yalıtımıTavsiye edilen kullanım derecesi 15°C'dir.
 4. 4
  Kullanım kolaylığıkişilik şişirilebilen mat + koruma kılıfı + örtü.
 5. 5
  Kalımlı2 yıl garanti.

Garanti 2 Yıl


 

ÖZELLIKLERI

Beden
70 cm x 200 cm x 10,5 cm
Ağırlık
4,2kg
Katlı boyut
38 x 38 x 20 cm.
Renk
kahverengi, siyah.
Diğer renkler
3 boyut (70/120/140cm)

BILGI / KONSEPT / TEKNOLOJI

BİLEŞENLER

Dış + iç kumaş, yastık ve dolgu: %100 polyesterMat: %100 PVC, %0,001'den az fitalat içerir (NE 14372) ; bazı fitalatlar sağlık açısından risklidir.

UYARILAR

Pompa dahil değildir. Suda kullanılmaz.

STOK ÖNERISI

Matın valfini açtıktan sonra katlamaya başlayınız. Havasını indirme işlemine ayak kısmından başlayınız.

BAKIM ÖNERILERI

Örtü ve çarşaf: diğer kıyafetlerle karıştırmayınız, 1/3 çamaşır tozu kullanarak sentetik programda 30°C'de yıkayınız. Kurutma: Kuru ve havadar bir yere asarak, güneş ışınına maruz kalmayacak bir şekilde kurutunuz. Ya da, makinede düşük ısıda kurutunuz. Matı makinede yıkamayınız. Gerektiği zamanlarda ıslak bir süngerle temizleyiniz.

Bir Yorum Yaz

Kamp Yatağı 70 Tek Kişilik QUECHUA

Sıcak havada rahat uyumak üzere bir uyku tulumu arayan KAMPÇILAR için tasarlanmıştır. 1 bölüm: 70x200cm. Şişme mat + çift taraflı örtü + yastık. 2 yıl garanti.

Bir Yorum Yaz

 
Kargo Detayları

KARGO VE TAŞIMA İŞLEMLERİ

Tüm Sipariş işlemlerinizde Kargo ücreti HOUSEMAX Firmasına Aittir.

Ürüne Ait Gönderim İstatistikleri;

Tahmini gönderim süresi 3-5 iş günüdür. Tahmini gönderim süresi, ürünün tedarik edilme süresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

*Cumartesi, pazar ve resmi tatiller iş günü olarak sayılmaz.

Gönderim Süreci;

Ürünlerin gönderim süreci, siparişinizi oluşturduktan hemen sonra, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünün ardından başlar.

Birden fazla ürün sipariş vermeniz halinde, depoda hazır olan ürünleriniz için kısmi teslimat talep edebilirsiniz. Kısmi teslimatlar ücretsizdir. Diğer ürünleriniz, tedarik süreçleri tamamlandığında kargoya teslim edilmektedir.

Kargoya Teslim Edildikten Sonra;

Kargoya teslim edilen ürünler Marmara Bölgesi ve çevresinde ertesi gün, merkez dışı bölgelere ise 2 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. Siparişinizin kargoya tesliminin ardından, size ileteceğimiz kargo takip numarası ile gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz. Ayrıca haftasonları kargo firmaları çalışmadığı için kargolama yapılamadığını hatırlatmak isteriz.

KKTC ve İstanbul'un Adalar ilçesine teslimat yapılamamaktadır.

 
Müşteri Yorumları

 
İade Koşulları

İADE ŞARTNAME & İADE KOŞULLARI

1. Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Housemax.com.tr’ye başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz.

2. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

3.Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:

 •          Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,
 •          Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler,
 •          Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler,
 •          Gazete, dergi gibi süreli yayınlar,
 •          Hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler,
 • Basılı ürünler (Kitap, vb)

4.Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir.

5.Satın alınan elektronik ürünlerde; sim kart  takılması, WiFi ile network bağlantı kurulması, kurulum yapılması, sarf malzemesinin kullanılmış olması, koruyucu bantlarının çıkarılmış olması, aktivasyon yapılması ve kullanıcı yaratılması halinde  iade kabul edilememektedir.

6.Fotoğraf makinelerinde çekim yapılması halinde iade kabul edilememektedir.

 1. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

8.Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır:

 •          Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan (iç çamaşırı, mayo, kozmetik, kulaklık vb) ürünler  iade alınamamaktadır.
 •         Taşınabilir bilgisayar ve masaüstü bilgisayarlar (Orijinal işletim sistemi kurulduktan sonra yani bilgisayarın kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmayacaktır.)
 •           Her türlü yazılım ve programlar
 •          DVD, VCD, CD ve kasetler
 •         Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b)

Benzer Ürünler

Aynı kategorideki diğer ürünler: 13

Menu