Kamp Enerji Kutusu Şarj Ünitesi

01304

Yeni ürün

Düzenli olarak bivuak yapanlar ve aktivitelerini doğada gerçekleştirenler için tasarlanmıştır. Telefon, GPS, MP3 çalar gibi aletler şarj edilebilir. Quechua Illumin çadır ve CLIC lambalarla kullanılabilir.

Daha Fazla Detaylar

138,00 TL

19 Adet stok mevcut
 
Daha Fazla Bilgi

ÖZELLIKLERI

Ağırlık
110 gram
Boyutlar
12 x 6,5 x 2,5 cm

TEKNIK BILGILER

 • 1

  Şarj etme ( IN )MICRO USB girişi sayesinde farklı enerji kaynaklarıyla da kullanılabilir :220 V, 12V çakmak, 5V güneş panosu
  Batarya göstergesi pilin ne kadar ömrü kaldığını gösterir.

 • 2

  Tekrar şarj etme ( OUT )USB girişi sayesinde farklı elektrik aletleri de şarj edilebilir:telefon, akıllı telefon, GPS, MP3,...
  Işık sistemi olan Quechua Illumin çadırlara da bağlanabilir.

 • 3

  Bağlanabilir pillerPil ömrünü uzatmak için 4 pil aynı anda kullanılabilir.Piller lite bağlıyken de alet şarj edilebilir.Şarj dağılımı piller arasında eşit olarak bölünür.

 • 4

  Batarya göstergesiPili daha iyi kullanmak için, şarj etmeden önce tamamen şarjının bitirilmesi önerilir.
  Pili güneşin altında bırakmayınız.
  Uzun süre kullanılmayacaksa, pili şarj ediniz.

 • 5

  Gösterge ışığıOn/Off düğmesine kısa bir şekilde basılırsa, batarya göstergesi için ekranın ışığı 5 saniye sonra yanar.
  Uzun basılırsa, pil aktive olur ve gösterge ışığı pil şarj durumunu gösterir.

 • 6

  BaşlatmaGösterge ışığı yanana kadar On/Off düğmesine basılması gerekir.

 • 7

  Pil ömrü2500 mah

Bir Yorum Yaz

Kamp Enerji Kutusu Şarj Ünitesi

Düzenli olarak bivuak yapanlar ve aktivitelerini doğada gerçekleştirenler için tasarlanmıştır. Telefon, GPS, MP3 çalar gibi aletler şarj edilebilir. Quechua Illumin çadır ve CLIC lambalarla kullanılabilir.

Bir Yorum Yaz

 
Kargo Detayları

KARGO VE TAŞIMA İŞLEMLERİ

Tüm Sipariş işlemlerinizde Kargo ücreti HOUSEMAX Firmasına Aittir.

Ürüne Ait Gönderim İstatistikleri;

Tahmini gönderim süresi 3-5 iş günüdür. Tahmini gönderim süresi, ürünün tedarik edilme süresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

*Cumartesi, pazar ve resmi tatiller iş günü olarak sayılmaz.

Gönderim Süreci;

Ürünlerin gönderim süreci, siparişinizi oluşturduktan hemen sonra, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünün ardından başlar.

Birden fazla ürün sipariş vermeniz halinde, depoda hazır olan ürünleriniz için kısmi teslimat talep edebilirsiniz. Kısmi teslimatlar ücretsizdir. Diğer ürünleriniz, tedarik süreçleri tamamlandığında kargoya teslim edilmektedir.

Kargoya Teslim Edildikten Sonra;

Kargoya teslim edilen ürünler Marmara Bölgesi ve çevresinde ertesi gün, merkez dışı bölgelere ise 2 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. Siparişinizin kargoya tesliminin ardından, size ileteceğimiz kargo takip numarası ile gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz. Ayrıca haftasonları kargo firmaları çalışmadığı için kargolama yapılamadığını hatırlatmak isteriz.

KKTC ve İstanbul'un Adalar ilçesine teslimat yapılamamaktadır.

 
Müşteri Yorumları

 
İade Koşulları

İADE ŞARTNAME & İADE KOŞULLARI

1. Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Housemax.com.tr’ye başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz.

2. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

3.Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:

 •          Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,
 •          Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler,
 •          Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler,
 •          Gazete, dergi gibi süreli yayınlar,
 •          Hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler,
 • Basılı ürünler (Kitap, vb)

4.Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir.

5.Satın alınan elektronik ürünlerde; sim kart  takılması, WiFi ile network bağlantı kurulması, kurulum yapılması, sarf malzemesinin kullanılmış olması, koruyucu bantlarının çıkarılmış olması, aktivasyon yapılması ve kullanıcı yaratılması halinde  iade kabul edilememektedir.

6.Fotoğraf makinelerinde çekim yapılması halinde iade kabul edilememektedir.

 1. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

8.Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır:

 •          Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan (iç çamaşırı, mayo, kozmetik, kulaklık vb) ürünler  iade alınamamaktadır.
 •         Taşınabilir bilgisayar ve masaüstü bilgisayarlar (Orijinal işletim sistemi kurulduktan sonra yani bilgisayarın kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmayacaktır.)
 •           Her türlü yazılım ve programlar
 •          DVD, VCD, CD ve kasetler
 •         Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b)

Benzer Ürünler

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

QUECHUA 6 Kişilik 2 Odalı Büyük Boy Çadır

1 203,42 TL 1 693,38 TL -489,96 TL

Menu