VE 200 Silver Eliptik Kondisyon Bisikleti

00568

Yeni ürün

Ücretsiz Kargo

Daha Fazla Detaylar

1 149,01 TL

40 Adet stok mevcut

- +

 
Daha Fazla Bilgi

KULLANICI AVANTAJLARI
 • Fitness ve kardiyo egzersizleri yapanlar için tasarlanmıştır
 • Hem alt hem de üst vucudu çalıştırır
 • Dengeli bir yapıya sahiptir (29kg)
 • Maksimum kullanıcı ağırlığı 110 kg dır
 • Sessiz ve akıcı pedal cevirme özelliğine sahiptir
 • 4kg tekerlek, ayarlanabilen pedallar,
 • Nabız (gidon sensörü), harcanan kalori, mesafe, hız, zaman göstergesi
 • Coavhing MP3 Domyos Jiwok ile uyumludur.

      TEKNIK BILGILER

 • ·Neden eliptik bisiklet?-Cardio-training egzersizleri için tasarlanmıştır. Evde veya salonda her zaman kullanılabilir. Eliptik bisikletle, merdivenlerden çıkma, step yapma ve kayak yapma egzersizleriyle aynı etkilere sahip egzersizler yaparsınız. Üstelik bu egzersizleri yan etkileri olmadan rahatça yapmanızı sağlar.
 • ·Eliptik bisikletin sayısız yararları-Eliptik bisiklet, aynı anda kalçayı baldırı ve kol ve omuz gibi vücudun üst kısmını da çalıştırır. kol ve omuzlar. Ayrıca, eliptik bisiklet kullanırken dik duruş sergilendiği için sırt ağrılarını önler. Eliptik bisiklet aşağıdakilere yardımcı olur: kilo kaybı, kalp sağlığı, strese karşı savaş, fiziksel ve psikolojik sağlık. Formunu korumak isteyenler için eliptik bisiklet mükemmel bir yağ yakıcıdır.
 • ·Eliptik bisiklet kimler için tasarlanmıştır?-Kondisyonunu güvenli şekilde arttırmak isteyen herkes için uygundur: tüm kasları yıpratıcı hareketleri engeller. Eliptik bisikletin hiçbir yan etkisi yoktur. Kullanımı çok basittir. Kendi seviyenize göre egzersiz yapabilirsiniz.

             Kargo ve Teslimat Bilgileri

 • Ankara,İstanbul ve İzmir şehir merkezi sınırları içinde kurulum ücretsizdir.Ürün tesliminden itibaren bir hafta içindekurulum yapılmaktadır.Kurulum için randevu almanız gerekmektedir.Kurulum firması iletişim bilgileri için TeslimatSayfamızı ziyaret edebilirsiniz.Ücretsiz kargo kampanyası bulunmayan Fitness Ekipmanları için tüm Türkiye'yekargo bedelimiz 99.90 TL dir.

Bir Yorum Yaz

VE 200 Silver Eliptik Kondisyon Bisikleti

Ücretsiz Kargo

Bir Yorum Yaz

 
Kargo Detayları

KARGO VE TAŞIMA İŞLEMLERİ

Tüm Sipariş işlemlerinizde Kargo ücreti HOUSEMAX Firmasına Aittir.

Ürüne Ait Gönderim İstatistikleri;

Tahmini gönderim süresi 3-5 iş günüdür. Tahmini gönderim süresi, ürünün tedarik edilme süresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

*Cumartesi, pazar ve resmi tatiller iş günü olarak sayılmaz.

Gönderim Süreci;

Ürünlerin gönderim süreci, siparişinizi oluşturduktan hemen sonra, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünün ardından başlar.

Birden fazla ürün sipariş vermeniz halinde, depoda hazır olan ürünleriniz için kısmi teslimat talep edebilirsiniz. Kısmi teslimatlar ücretsizdir. Diğer ürünleriniz, tedarik süreçleri tamamlandığında kargoya teslim edilmektedir.

Kargoya Teslim Edildikten Sonra;

Kargoya teslim edilen ürünler Marmara Bölgesi ve çevresinde ertesi gün, merkez dışı bölgelere ise 2 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. Siparişinizin kargoya tesliminin ardından, size ileteceğimiz kargo takip numarası ile gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz. Ayrıca haftasonları kargo firmaları çalışmadığı için kargolama yapılamadığını hatırlatmak isteriz.

KKTC ve İstanbul'un Adalar ilçesine teslimat yapılamamaktadır.

 
Müşteri Yorumları

 
İade Koşulları

İADE ŞARTNAME & İADE KOŞULLARI

1. Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Housemax.com.tr’ye başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz.

2. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

3.Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:

 •          Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,
 •          Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler,
 •          Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler,
 •          Gazete, dergi gibi süreli yayınlar,
 •          Hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler,
 • Basılı ürünler (Kitap, vb)

4.Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir.

5.Satın alınan elektronik ürünlerde; sim kart  takılması, WiFi ile network bağlantı kurulması, kurulum yapılması, sarf malzemesinin kullanılmış olması, koruyucu bantlarının çıkarılmış olması, aktivasyon yapılması ve kullanıcı yaratılması halinde  iade kabul edilememektedir.

6.Fotoğraf makinelerinde çekim yapılması halinde iade kabul edilememektedir.

 1. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

8.Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır:

 •          Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan (iç çamaşırı, mayo, kozmetik, kulaklık vb) ürünler  iade alınamamaktadır.
 •         Taşınabilir bilgisayar ve masaüstü bilgisayarlar (Orijinal işletim sistemi kurulduktan sonra yani bilgisayarın kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmayacaktır.)
 •           Her türlü yazılım ve programlar
 •          DVD, VCD, CD ve kasetler
 •         Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b)

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

QUECHUA 6 Kişilik 2 Odalı Büyük Boy Çadır

1 203,42 TL 1 693,38 TL -489,96 TL

Menu