IKEA Poang Televizyon koltuğu 3 Renk Seçeneği HouseMax

Yeni ürün

Ücretsiz Kargo + Sınırlı Stok

Daha Fazla Detaylar

428,85 TL

367 Adet stok mevcut
 
Daha Fazla Bilgi

Play Statıon Oyun Salonlarında kullanılan Rahat ve Pratik Play Statıon Sandalyesi Ürünü 1.KALİTE ve KULLANIŞLI ürün olan IKEA POANG TV SANDALYESİ ÜRÜNÜ Kurulu Oldukça Pratiktir. 

OYUN SALONLARINDA KULLANILAN KOLTUKLAR ?

OYUN SALONLARINDA Kullanılan Pratik Play Statıon SANDALYESİ MODELLERİNİN BAŞINDA IKEA POANG PLAY STATION KOLTUĞU GELMEKTEDİR. 

PS SANDALYELERİNDE OLMASI GEREKEN ÖZELLİK NEDİR ?

PS SANDALYELERİNDE Esneme payının olması önemlidir. PS KOLTUKLARI günümüzde en yaygın kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Sallanan Sandalye Tadını arayan bir çok Kişinin Aradığı FİYAT anlamında KAMPANYALI PS KOLTUĞU Modelleri arasında yer almaktadır. PS SANDALYESİ MODELLERİ ve TV KOLTUKLARI HOUSEMAX TA KAMPANYALI OLUP. İLK İŞ GÜNÜ TARAFINIZA EN HIZLI GÖNDERİM SAĞLANMAKTADIR.

TV KOLTUĞUNU NASIL ALIRIM ?

TV KOLTUK modelleri ve TV Koltuk Çeşitleri fazlasıyla yer almaktadır. TV KOLTUK modellerinde en fazla çeşit HOUSEMAX ONLiNE'Da Bulabilirsiniz. Avrupada yaygın olarak kullanılan ürünlerin ülkemizde yaklaşık 10 Sene rotarlı gelmesi merak konusudur. HOUSEMAX size PS KOLTUK ve TV KOLTUKLARINDA en fazla eşitliliği sunmaktadır. TV KOLTUK modelleri kullanan kişilerce gün geçtikçe yaygınlaşan ürünler arasında yer almaktadır. Salon Takım Mobilyalarına uyum sağlıyabilen  ve Tüm Mimarların Dizaynlarda kullanmak istedikleri ürünler arasında yer almaktadır. IKEA PELLO TV KOLTUĞU ve IKEA POANG TV KOLTUK Model çeşitlikleri oldukça fazladır. TV KOLTUKLARININ yanında PUFLARDA Tercih edilmektedir. PUF ÇEŞİTLERİ ve RENKLİ PUF MODELLERİNİN özellikle TV koltukları ile takım olmasına özen gösterirler. 

TV KOLTUĞU & PS KOLTUĞUNUN RENK SEÇENEKLERİ VAR MI ?

TV ve PS KOLTUKLARININ KIRMIZI, SİYAH ve KREM Renkleri genelde yer almaktadır. bazı TV Koltuğu Modelleri arasında Beyaz TV kOLTUKLArı da yer almaktadır. Kalitesi ve renkleri arasında bir bağlantı yoktur. En kaliteli TV sandalyesini Renksizde bulmanız mümkündür. Pahalı olan TV koltuklarında renk Seçeneği Azaldığı gibi Kaldırdığı AĞIRLIK ve Esneme Paylarıda artmaktadır. En pahalı TV koltuklarında kullanılan ahşap kalitesi sallanan sandalyede bulunan kaliteye erişmektedir. TV KOLTUKLARI ve OYUN SALONLARINDA kullanılan koltuklar arasında fark yoktur ancak OYUN salonlarında adetli kullanıldıklarından dolayı Maddi anlamda uygun fiyata yönelmelerini sağlamaktadır. Şöyle düşünün satın almış olduğunuz Ekonomik Tv Koltuğu Modellerinin kalitesinin Kötü olmasından dolayı KALİTELİ bir TV koltuğunun ömrü kadar 3 kere değişim sağlandığıdır. Aralarındaki fiyat yarı yarıya bile değilken sizi zarara sürüklemektedir. IKEA poang ve IKEA pello serisindeki Tv KOLTUKLARI ve PLAY STATION KOLTUKLARI Kalitesi ve uzun ömürlülüğü kendini kanıtlamış ürünler arasında yer almaktadır. 

 

Bir Yorum Yaz

IKEA Poang Televizyon koltuğu 3 Renk Seçeneği HouseMax

Ücretsiz Kargo + Sınırlı Stok

Bir Yorum Yaz

 
Kargo Detayları

KARGO VE TAŞIMA İŞLEMLERİ

Tüm Sipariş işlemlerinizde Kargo ücreti HOUSEMAX Firmasına Aittir.

Ürüne Ait Gönderim İstatistikleri;

Tahmini gönderim süresi 3-5 iş günüdür. Tahmini gönderim süresi, ürünün tedarik edilme süresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

*Cumartesi, pazar ve resmi tatiller iş günü olarak sayılmaz.

Gönderim Süreci;

Ürünlerin gönderim süreci, siparişinizi oluşturduktan hemen sonra, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünün ardından başlar.

Birden fazla ürün sipariş vermeniz halinde, depoda hazır olan ürünleriniz için kısmi teslimat talep edebilirsiniz. Kısmi teslimatlar ücretsizdir. Diğer ürünleriniz, tedarik süreçleri tamamlandığında kargoya teslim edilmektedir.

Kargoya Teslim Edildikten Sonra;

Kargoya teslim edilen ürünler Marmara Bölgesi ve çevresinde ertesi gün, merkez dışı bölgelere ise 2 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. Siparişinizin kargoya tesliminin ardından, size ileteceğimiz kargo takip numarası ile gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz. Ayrıca haftasonları kargo firmaları çalışmadığı için kargolama yapılamadığını hatırlatmak isteriz.

KKTC ve İstanbul'un Adalar ilçesine teslimat yapılamamaktadır.

 
Müşteri Yorumları

 
İade Koşulları

İADE ŞARTNAME & İADE KOŞULLARI

1. Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Housemax.com.tr’ye başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz.

2. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

3.Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:

 •          Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,
 •          Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler,
 •          Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler,
 •          Gazete, dergi gibi süreli yayınlar,
 •          Hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler,
 • Basılı ürünler (Kitap, vb)

4.Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir.

5.Satın alınan elektronik ürünlerde; sim kart  takılması, WiFi ile network bağlantı kurulması, kurulum yapılması, sarf malzemesinin kullanılmış olması, koruyucu bantlarının çıkarılmış olması, aktivasyon yapılması ve kullanıcı yaratılması halinde  iade kabul edilememektedir.

6.Fotoğraf makinelerinde çekim yapılması halinde iade kabul edilememektedir.

 1. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

8.Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır:

 •          Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan (iç çamaşırı, mayo, kozmetik, kulaklık vb) ürünler  iade alınamamaktadır.
 •         Taşınabilir bilgisayar ve masaüstü bilgisayarlar (Orijinal işletim sistemi kurulduktan sonra yani bilgisayarın kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmayacaktır.)
 •           Her türlü yazılım ve programlar
 •          DVD, VCD, CD ve kasetler
 •         Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b)

Benzer Ürünler

Aynı kategorideki diğer ürünler: 19

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Menu